Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pretiravanje v čem


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
121 komentarjev na to temo

#51 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 20. september 2005, 14:20

Pretirevanje je tud to če nekdo ob prvi kritiki zgine s foruma :eek: x:Dx xDDx xsrcx
Ej, Emily... :flower:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#52 Emily

Emily
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 246

Objavljeno: 20. september 2005, 21:09

<{POST_SNAPBACK}>Pretirevanje je tud to če nekdo ob prvi kritiki zgine s foruma :eek:  x:Dx  xDDx  xsrcx
Ej, Emily... :flower:

x:Ix x:Ix x:Ix

Alef in Ebor - vidva sta dve nasvetlejši zvezdici tule na forumu :flower: :flower: (No, morda bi se našla še kakšna, pa je še nisem odkrila!) xDDx

Kritika pa me ni potrla, ampak razsvetlila. Začela sem se spraševati, kaj za vraga sploh počenjam tule na forumu in čemu se mi je treba izpostavljati raznim komentarjem, ki jih tako radodarno trosijo razne despotske ledene kraljice, ki vse razumejo po svoje in se potem silno jezijo zaradi praznega niča, mene pa s tem polnijo z negativno energijo, ki se je potem zlepa ne morem znebiti. x!x

Sama sem kriva, vem, kaj pa se vtikam in zabadam svoj nos tja, kamor mi ne bi bilo treba x!x x?x
Mar bi bila lepo pohlevna, pridna, priliznjena in ritolizniška, pa bi jo bolje odnesla x:Dx

Poznam ta občutek dominantnosti in nadzora nad pohlevno rajo, saj sem bila neštetokrat pedagoška vodja v koloniji šolskih otrok na morju in imela pod nadzorom vso mularijo in vzgojitelje, oziroma sem imela škarje, platno, bič in korenček v svojih rokah. Zato poznam in razumem superiorno vedenje, saj sem bila tudi jaz svoje dni ena od ledenih dominantnih kraljic. Vendar pa sem ta občutek superiornosti že zdavnaj presegla, tudi od daleč pa ga ne mislim trpeti od koga drugega.

Zato se bom od foruma poslovila, ker dobivam z njega več negativnih sporočil kot pozitivnih. Ali mi je tega treba x?x x?x x?x
S tem se bom tudi pravočasno izognila zasvojenosti (beri - pretiravanju s praznim čvekanjem) in počela raje kaj bolj ustvarjalnega xDDx xDDx xDDx

Toda od dveh prijateljev - tebe in Eborja - pa bi se vseeno rada poslovila, saj sta mi dala veliko lepega :palec: :palec: Ob vama sem začutila tisto pravo energijo, ki bi jo hotela v življenju še kdaj doživeti xsrcx xsrcx

Hvala vama obema! Na vaju bom vedno mislila s prijateljsko hvaležnostjo!

Tudi če prijatelja nimaš pred očmi,
to še ne pomeni, da ga ob tebi ni x!x xsrcx xsrcx

xsrcbumx xsrcbumx

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. september 2005, 21:32

:eek: xrolleyesx x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 20. september 2005, 21:36

:eek: Bravo Emily, pa to je najboljši post, kar sem ga v celem letu prebrala na forumu :palec: xsrcx

Vso srečo ti želim :palec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#55 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 20. september 2005, 21:44

Lia x:Xx x:)x
honor and respect

#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. september 2005, 21:50

<{POST_SNAPBACK}>:eek: Bravo Emily, pa to je najboljši post, kar sem ga v celem letu prebrala na forumu :palec:  xsrcx

Vso srečo ti želim :palec:

oh no ja, Lia, najbrz si pa ze kakega boljsega vseen prebrala? x:Dx x:px
al to je top off the tops? x:o)x

*

ves emily, ce te bo vsaka gostilnicarka al pa... whatever (ko mamo tko radi primerjave) tko iztirla s preprostim stavkom, je zate res veliko bolje, da se lotis cesa ustvarjalnega, tko, za dusho, ce pa bos se kje kdaj pisala, pa racunaj tud na kak odziv...

ampak seveda - fajn se imej! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 20. september 2005, 21:52

moje strokovno mnenje je: punce pretiravate!!!!!!!!!!! x:o)x x:o)x x:o)x
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#58 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 20. september 2005, 21:59

:eek: a de pretiravamo.....

še premal je napisan, sam po enem mescu pač nima več izkušenj....


:vragec: Marsa skromno poročam...da reklama za lunin net: Vaš vodnik v boljše življenje ne deluje....


:vio: po mojem skromnem mnenju ga ni junaka k bi zarad LN boljše živu x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#59 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 20. september 2005, 22:01

<{POST_SNAPBACK}>:eek: a de pretiravamo.....

še premal je napisan, sam po enem mescu pač nima več izkušenj....
:vragec: Marsa skromno poročam...da reklama za lunin net: Vaš vodnik v boljše življenje ne deluje....
:vio: po mojem skromnem mnenju ga ni junaka k bi zarad LN boljše živu x8Dx


še dobro, da je samo skromno...zakaj pa tako misliš?...seveda, samo vprašam
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#60 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 20. september 2005, 22:01

ah lia kurc te gleda, lubčka ti dam ti pa važna, ma goni se nekam :xx!:
honor and respect

#61 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. september 2005, 22:03

<{POST_SNAPBACK}>
:vio: po mojem skromnem mnenju ga ni junaka k bi zarad LN boljše živu x8Dx

po mojem pa ga je.

sicer pa ni reklama, je vodilo...
ce svojo osebno rast meni navesis, pa bog pomagaj.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#62 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 20. september 2005, 22:03

<{POST_SNAPBACK}>ah lia  kurc te gleda, lubčka ti dam ti pa važna, ma goni se nekam  :xx!:


ja kako pa ti govoriš???

tole me je pa čist pretreslo...res...čist res...


x:o)x x:o)x x:o)x
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#63 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 20. september 2005, 22:04

<{POST_SNAPBACK}>:eek: xrolleyesx x:o)x


FAK! GRDO OD MENE....AMPAK

hehehehehehhehehehehehehehehehehhheheheheheh xg:Dx xg:Dx xg:Dx xg:Dx xg:Dx xg:Dx xg:Dx xg:Dx xg:Dx


IceQueen.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#64 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 20. september 2005, 22:05

<{POST_SNAPBACK}>ah lia  kurc te gleda, lubčka ti dam ti pa važna, ma goni se nekam  :xx!:

Usta z žajfo umit.....:att: TAKOOOOJ :att:
Smisel življenja je največja sreča

#65 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 20. september 2005, 22:05

<{POST_SNAPBACK}>ja kako pa ti govoriš???

tole me je pa čist pretreslo...res...čist res...
x:o)x  x:o)x  x:o)x


jah če si pa navajena samih osladnih in hinavskih x:Dx :vragec: x;)x
honor and respect

#66 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 20. september 2005, 22:05

:eek: mene pa ne.... x:Dx x:Dx x:Dx tu gor sem že hujše stvari vidla :xx!:


Drgač pa drage ose in osati...ne zdaj odskakvat, jst sem sam napisala, da je Emily modra, da se že po enem mescu vpraša kaj pravzaprav dela tu gor.....
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#67 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 21. september 2005, 08:24

ce svojo osebno rast meni navesis, pa bog pomagaj.



x:Dx huuudo, to bi bila pa res kriza x:Dx x;)x x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#68 borisz

borisz
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 2. oktober 2005, 15:24

x!x :palec: x8Dx x^x

Hallo Emily, xDDx xDDx

a še kr mulo kuhaš x?x

Škoda, k se več ne oglašaš - tvoji posti so bili d best, posebn, kadar si napisala
zraven kakšne modre misli svoje kolegice Lube x!x Te mi kr mal manjkajo x!x A ne b mogla še kakšne napisat x?x xDDx

Al pa mi vsaj povej, kje bi lohk kupu al pa naroču knigo "MODROSTI ZBRANE IZ VERZOV STKANE", de bi jh lohk sam brau x?x Pa napiš, kolk košta, pa kolk ma strani pa take fore x!x

Ta drugo knigo VERZI ZA TKANJE VEZI MED LJUDMI od Lube pa že mam - sm
jo letos dobu za dariu za hepi birtdej.

Tud tiste strani s čestitkami tle na LF bi lohk spet mal popestrila - zdej je sama beda pa douhcajt! Skoz eno in isto, za popent x!x Če pa raja ne ve kej povedat, pa tiste plesoče figure nameče zraven. Beda!

Hej folk, bod no mal bl ustvarjaln pr izrekanju čestitk x!x Vsak si zasluž nekej
posebnaga, ne pa same ogulene fraze!

Sej b jh lohk tud iz knige VERZI ZA TKANJE VEZI MED LJUDMI od Lube
prepisal. Sej ona to dovol, sam napisat morte spodej čigavo je
al pa navesti vir x!x

Jest se sicer kej dost ne oglašam oziroma prov nč, k se mi blesov zdi, ampak Emily, zarad tebe sm prekinu molk, kt bi res rad vidu, de b se ti še kej oglasila x!x xsrcx

Tiste fovšaritne babnce pa pošl nekam x?x :vragec: :xx!: :eek:

#69 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 2. oktober 2005, 15:54

:inocent: da ni teb tud tale sončni mrk kej sprožu x:Dx x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#70 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 2. oktober 2005, 15:57

<{POST_SNAPBACK}>:inocent: da ni teb tud tale sončni mrk kej sprožu x:Dx  x;)x


x:Dx x:o)x Drži se Lia xsrcx :palec:

#71 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 2. oktober 2005, 16:02

<{POST_SNAPBACK}>:inocent: da ni teb tud tale sončni mrk kej sprožu x:Dx  x;)x

se bo pridružil klubu ;)

#72 Emily

Emily
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 246

Objavljeno: 2. oktober 2005, 20:41

x:Dx x:Dx x:Dx

Okey, borisz, na vsak način si zaslužiš odgovor, ko si se že ravno obrnil neposredno name:

Knjigi "MODROSTI ZBRANE IZ VERZOV STKANE" in "VERZI ZA TKANJE VEZI MED LJUDMI" najdeš na spletnih straneh www.modrostizbrane.com ali www.modrostizbrane.com/verzi/, - kjer sta dodani tudi naročilnici. Lahko pa jo naročiš tudi po e-mailu: ljuba.zerovc@modrostizbrane.com ali kar po telefonu 04/202 58 26 ali GSM-ju 031 429 431.

Knjigo se da naročiti tudi preko spletnih knjigarn Cangura, Osebna-rast.com (Roy Goreya), Om Šiva Ezoterika ter Darila PI.

Obe knjigi se seveda da kupiti tudi v klasičnih knjigarnah:

- Mladinska knjiga v Ljubljani, Mariboru, Celju, Novem mestu, Vrhniki, Ravnah na
Koroškem, Kranju, Domžalah, Kopru, Slovenski Bistrici, Slovenj Gradcu,
Trbovljah, Velenju, Zagorju, Žalcu, Tolminu...

- Vale Novak (Citypark in Wolfova 8, Lj.)

- Om Šiva Ezoterika (Citypark)

- Celjska Mohorjeva družba

- Kulturnica Velenje

- Prešernova družba na Igriški 5, Lj.

- ARA založba

- Založba Lipa Koper

Knjiga "MODROSTI ZBRANE IZ VERZOV STKANE", za katero se zanimaš, stane 6.000 SIT, ima trdo vezavo, lep dizajn, 397 strani, formata je 24 cm x 16 cm, vsebuje pa preko 3.700 modrih misli, prebliskov, spoznanj, izkušenj...

Obe knjigi sta zelo primerni za darila, še posebno pa prideta v upoštev ob raznih praznikih, rojstnih dnevih, rojstvih, porokah, upokojitvi, smrti, jubilejih..., ker vsebujeta pravo malo morje čestitk, voščil, želja, izrekov sožalja oziroma posvetil... da o modrih mislih sploh ne govorim x!x

Svetujem ti, da si jo nabaviš čimprej, kajti decembra utegne obeh knjig že zmanjkati, ker gresta takrat zaradi božiča in novega leta v promet kot sveže pečene žemljice, naklada pa ni prav hudo visoka! :palec:

No, sicer praviš, da "VERZE ZA TKANJE..." že imaš, vendar naj te opozorim, da je konec aprila letos izšla že tretja izdaja te knjige z bogatejšo vsebino in precej bolj zajetna kot pa je prva izdaja iz leta 2000!

Vsekakor hvala za vzpodbudne besede - zanje dobiš verze:

x:Ix x:Ix x:Ix x:Ix x:Ix x:Ix

Ta, ki si za cilj postavil je - doseči srečo, xsrcx
ve naj, da je cilj vnaprej obsojen na propad x!x
Tudi moj pes Fifi srečo bi dosegel rad. - x:px
Torej si oba želita pasje hrane vrečo x?x x!x

xDDx x8Dx x:o)x x^x x:)x x:px

(citat iz knjige "Modrosti zbrane..." - poglavje o sreči)

#73 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 2. oktober 2005, 21:40

Oj, nekdo se je vrnil xDDx
Zdravo, Emily xDDx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#74 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. oktober 2005, 21:42

<{POST_SNAPBACK}>

Tiste fovšaritne babnce pa pošl nekam x?x  :vragec:  :xx!:  :eek:

xokx
tako se govori! x:Dx

Dobrodosel! :palec: xDDx

*

Emiliy, o, lej jo! :palec: x;)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#75 borisz

borisz
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 3. oktober 2005, 19:23

:palec: :palec: :palec:

Emily, hvala za tko izčrpen odgovor. Knjigo sem že vidu u Lublan u Konzorciju -jutr jo grem iskat, dons sm bil bl švoh pr kešu!

Zdejle pa še sstaneta pobaram, kje se dobi njegova knjiga o zdravi soli!

Živi mi srečno in zadovoljno x!x xDDx xDDx xDDx

x:Dx x:Dx x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0