Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kostanj


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
97 komentarjev na to temo

#51 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. oktober 2005, 07:58

Pa Samsone, ti si tok praktičen.

...aja sej res tist nasvet od prej... sploh nism pomislu komu odgovarjam...kdaj je pa se kozorogu postla pocila... x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#52 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. oktober 2005, 08:15

<{POST_SNAPBACK}>Zdej spet te astrološke fore xrolleyesx .
A to nej bi pomenil, da kozorogi bolj mal seksajo...
Ej mali, pozabu si da sem v osnovi šorpijon. In po moji statistiki so dvojčki najmanj aktivni na tem področju. x:Dx

...na tolk podlagi tolk mejhnega vzorca kokr ga majo kozoriginje o sexu pa res ne mores sklepat kdo je aktiven in kdo ne... cist premal reprezentativen vzorec... ah ti nisi tolk sco, ti si bl kozorog-sej je tut Marsa rekla... :vragec: x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#53 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 12. oktober 2005, 08:46

<{POST_SNAPBACK}>Uf, mi paše, da me eni tko vidjo :inocent:

Sam kozoroginje so pa orng vroče a niso...
Aja sej res kostanj, ja kaj čmo rečt... o kostanju... ma mi diši zdejle pečen... samo .... na sestanku ga najbrž ne bodo talali...

#54 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. oktober 2005, 09:12

Ja znalci (npr. Samson) pravjo, da nismo. Sam oni itak nevejo, jim manjka mal vaje (par let).

...vroce kokr hladilnik, a se ne vidi iz postov...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#55 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. oktober 2005, 09:24

[quote name='valkira' date='12. Oct 2005 ob 10:18']
Zdej jih vsaj v miru, sproti brišem...
[quote]
...a v tem grmu tici zajec?... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#56 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. oktober 2005, 09:29

Jp, forum je moja psihanaliza. Tukaj sproščam le hladno energijo, da jo uravnotežim s svojo vročo... x^x
Sej veš ravnotežje pa to, jin - jang... :inocent:

...potem pa svizec zavije cokolado... x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#57 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 12. oktober 2005, 10:34

<{POST_SNAPBACK}>Ja znalci (npr. Samson) pravjo, da nismo. Sam oni itak nevejo, jim manjka mal vaje (par let).

Hja men se zdijo kr vroče....

#58 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. oktober 2005, 10:37

<{POST_SNAPBACK}>...vroce kokr hladilnik, a se ne vidi iz postov...

a ja :vragec:

#59 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 12. oktober 2005, 10:38

<{POST_SNAPBACK}>...vroce kokr hladilnik, a se ne vidi iz postov...

Hja sam iz prispevkov sklepeat se mi zdi jako nespametno ni vse zlato kar se sveti, ni vse tako črno kot se vidi, ena kolegica je enkrat napisala, da pač vsak prebere tisto kar želi in tudi razume, kakor sam čuti, lahko torej nekaj razumeš hladno, če si sam hladen.... sam tole je že filozofiranje mimo teme....
Torej ker smo v temi kostanji, ker je ena kozoroginja šla nekoč v žerjavico po kostanj zame, se mi zdi , da so vroče...

#60 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. oktober 2005, 10:52

..ekh, larifari... izjema potrjuje pravilo... x:Dx :vragec: x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#61 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. oktober 2005, 11:05

asc+luna prevaga sonce, sploh ce je clovek zenska... uci se ti baburo... :vragec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#62 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 12. oktober 2005, 11:20

<{POST_SNAPBACK}>Kje to piše... dokaži ( :o|o: kje so vrbini posti, da jo citiram)
... in če mam v sco še venero, uran, točko duha in X. hiško... x^x

Kostanje imaš pa v marsu, ko jih pečeš, pa v hiši (ko jih kuhaš)
Dejte nehat sez astrologijo kle, to je tema za čist zemeljske zadeve (kostanj običajno pobiramo s tal.. torej so na zemlji)

Skratka kostanjiiiiiii so kole glavna tema.... (mogoče lahko tudi o košarah za nabiranje debatiramo ostalo pa....)

#63 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. oktober 2005, 11:34

<{POST_SNAPBACK}>..ekh, larifari... izjema potrjuje pravilo... x:Dx  :vragec:  x;)x

hm :vragec:

#64 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 12. oktober 2005, 11:58

<{POST_SNAPBACK}>Mah ja no. Jst sm čist kostanjevo vprašanje postavla :inocent:, pa sm dobla sam take odgovore xnckrivx

Ja sej sem ti odgovoril... pejd na tržnco, nabav vrečo kostanja in ga stresi pod posteljo.. zagarantirano boš imela več vsega... (predvsem tistega kar si želiš)

#65 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 12. oktober 2005, 11:59

<{POST_SNAPBACK}>hm  :vragec:

Hmm Seli, ti si izjema ali potrditev ali pravilo? :vragec:

#66 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. oktober 2005, 12:21

Ja sej sem ti odgovoril... pejd na tržnco, nabav vrečo kostanja in ga stresi pod posteljo.. zagarantirano boš imela več vsega... (predvsem tistega kar si želiš)

...ob predpostavki da si zelis kostanj seveda... :vragec: x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#67 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. oktober 2005, 12:26

<{POST_SNAPBACK}>Hmm Seli, ti si izjema ali potrditev ali pravilo? :vragec:

a veš da mi je vseeno ;)

#68 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. oktober 2005, 12:33

ja, naturlih, da si ga želim... kostanj seveda ... sam bi si ga raj nabrala

...pa kaj te tolk jebe ta skilavost, da ga ne vidis al kaj??? :inocent: x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#69 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. oktober 2005, 12:43

...jah kako le... prosis enga da te zapelje do najblizjega nabiralisca kostanja prpelje... pol se pa tam prkazes... ostali nabiralci se bodo v strahu pred prikaznijo seveda podali v beg in za seboj pustili cele zaklje kostanja.... in evo ti kostanja... :vragec: x:Dx :vragec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#70 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. oktober 2005, 12:53

<{POST_SNAPBACK}>... al če greš ti z mano v gozd, namesto košare... vzamem pa samo tok kostanjev kokr se jih zapič vate v 2 urah, medtem ko jih mečem - nabiram v košaro (beri: ciljam Samson tarčo). Pa brezkrbi, takrat bom zelo dobro ciljala.  :vragec: x:Dx  x;)x

...skromno menim, da je moj nacin boljsi... :inocent:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#71 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. oktober 2005, 12:57

ja skromno, ampak praktično... mi ne bo treba košare nosit + športna aktivnost v naravi.

kaxna sportna aktivnost... to so cist deformirajoci, enolicni gibi...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#72 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 15. oktober 2005, 23:02

Valkira nooo... kako je, a si dala kostanj pod posteljo... a boš kaj poročala.. je kaj pikantnih podrobnosti?????

#73 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 24. oktober 2005, 12:21

Ce se ne motim, je tole s sevanjem in kostanjem misljeno za divji kostanj, ne ta.
Ce se motim, naj me kdo popravi.

#74 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 24. oktober 2005, 12:46

Ja - za divji kostanj.

Šok Valkira - pismo, da se kdo gozda boji?? Jaz pa vsake toliko zbežim vanj. Ampak kaj češ - sto ljudi,sto čudi.
Z mamo sva v cca 20 minutah 40 kg kostanjev nabrale..(se nekaj važim spet) x:Dx
polovico dala sestri, drugo polovico sva si razdelili z mamo..in vsak večer pred tv papcamo kuhan kostanj.
Me res jezi,ker nimam pojma kako ga shraniti.
Pravi sodelavka, da ga ona nareže in ga na porcije da v skrinjo. Pa potem spečejo..zdrži menda kakšna dva, tri mesece. Bomo probali tole.
Če že druga ne, bomo pa pozimi kostanj, krompir in jabolka jedli(hecam malo)

Zdaj ga imam v košari - pa imam filing, da bo kar stanovalce kakšne dobil(črve)

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#75 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 24. oktober 2005, 12:51

J res je... :inocent: ...kako pa divji zgleda :

Aesculus hippocastanum:
klik
klik
klik

(zdaj pa samo se napisi, da si zadnjih 10 let tega nabirala pa kuhala pa pekla....pa....jedla :eek: x:Dx )




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0