Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Črna magija, prekletstvo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 2 x ocenjeno
846 komentarjev na to temo

#51 zaspanka

zaspanka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 25. februar 2003, 01:00

Le zakaj vse obrneš na črno varianto. Pa kaj če je bil maček mrtev in obenem živ. Tudi pri nas okoli hiše so borbe med mački, ko se hodijo "ženit"... to se dogaja v naravi, v kateri nočem sodelovati oz. posredovati.....
skratka, za vse živo človek lahko najde svoje - različne razlage, ki so pa le prevečkrat črnogledi..

Tudi jaz bi si lahko na nek način lahko razlagala črno magijo( glede na moje negativne doživljanje v obdobju 30-tih in še nekaj), vendar se enostavno ne dam. V magije takšne in drugačne sicer pogojno verjamem, vendar se s tem nikoli nisem ukvarjala. Bojim se jih, ker enostavno niso za mojo očutljivo dušco ...


zaspanka

#52 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 25. februar 2003, 01:00

Definitivno je vse v glavi. Pa naj kdo trdi drugače. To si si priklicala in zdaj moraš si tako močno želeti ven iz tega kot si si želela noter. Kontra moraš. Ni lahko , je pa preuzkušnja. In bolj ko boš verjela, bolj se ti bo dogajalo in mešalo.


ČLe bi stopila k tisti ženski ki vaju je kao zasledovala, bi on a sigurno imela drugačen odgovor. BOdi prepričana.


Vse to si si želela in moraš iti kontra nazaj.

Kako?

Več možnosti imaš. Veliko so ti jih že nanizali.

Najpomembneje se mi zdi afirmacije in zamenjava negativnih misli z drugačnimi.

Veliko vstrajnosti ti želim, saj zmoreš.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#53 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. marec 2003, 01:00

Ja. Glede na notranjo energijo posameznika, je vabljivost nekih sil morda vecja ali manjsa.
Ker ce je notranje energije vec, je tudi moznost odptja pogleda v drugo pozornost vecja,
kakor so mi povedali in tam lahko kaj priskaklja na naso aurico, menda. morda drzi!?


:: What use is a belief if you have no faith in it? ::

#54 Anatha

Anatha
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 182

Objavljeno: 28. marec 2003, 05:24

Vrtnica--
Črne mačke, hihi...a veš, v keltski čarovniški tradiciji črne mačke prinašajo srečo in bele nesrečo...pač perspektiva...črne mačke je kot nesrečne označilo krščanstvo, ki si je tudi izmislilo ves koncept črne magije (magija ni črna ali bela, ampak je. In sploh tema v magiji nima negativnega pomena - je čas obnove, začetkov, inkubacije). V bloku, kjer stanujem, so tri črne mačke, in že nekolikokrat so prišle v stanovanje in se razgledale naokoli. Prevohale so kote in se plazile pod posteljo, kavčem - in prav čutila sem, kako mi čistijo stanovanje neprijetnih energij.

#55 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 28. marec 2003, 11:43

:lol:
lepo slišat, Res!! :lol:
:lol:


#56 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. marec 2003, 14:55

:huh:

DARK IS BASIC

hudichek ma vas rad
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#57 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 3. april 2003, 15:58

Narava hudicha je v umu. Hudich ga je inshtaliral. Ta pravi um je pa skrit.

#58 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. april 2003, 18:44

ja skrit; kdo ga varuje?
:palec:

#59 universe

universe
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 10. april 2003, 00:57

Hehe, jst mam pa enga faraona na mizi, upam da me ne bo urocil x;)x

#60 stu2

stu2
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 88

Objavljeno: 10. april 2003, 04:39

dobra debata tud razmišljate kr no ja sej ne da bi jst kej dosti več vedu..zdi se mi da je vse kar počnemo z domišlijo magija ,mi sami pa imamo na izbiro po svobodni volji al bo to črna al bela magija no ja saj veste what goes arrownd;comes arownd po moje bi nam Magic kej več povedu,če je bil Crowley črni mag sem tud sam!! xrolleyesx

#61 zaspanka

zaspanka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 10. april 2003, 09:46

Pa dej, ČRNA - "BELA" VRTNICA, PREČISTI IN RAZBISTRI ŽE ENKRAT SVOJE MISLI IN DEJANJA. Sama s seboj - moraš se uskladiti, ... kakor orkester, ki mora igrati kot eno.
Delaš eno, misliš drugo. Skratka ena zmeda, ki jo moraš rešiti sama.
Upaš, da te bo rešilo nekakšno starodavno vraževerje oz. pomen podkve - MOTIŠ SE. "V svoji zmedenosti si jo postavila napačno."
Tudi podkvica te ne bo rešila ali jo postaviš tako kot mora biti ali narobe. . To je v glavi in nikjer drugje.
Bodi realna. Začni razmišljati s svojo glavo in energijo usmerjaj na medčloveške odnose, ne pa na predmete, ki so samo predmeti.
Če pa res hočeš, da bi imela svoj "srečni" predmet, si ga lahko izmisliš , ki bi ti lahko pomenil vse dobro ali pa vse slabo. Odvisno..., če se ne zanašaš na sebe, temveč na predmete... ej, dej odrasti že enkrat.

#62 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 10. april 2003, 20:35

Črna vrtnica, v Lunino Črno luknjo s tem! Kar daj si duška! :88: :ph34r:

#63 milenacs

milenacs
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 126

Objavljeno: 11. april 2003, 07:40

Veste, dragi moji forumovci, ravno včeraj sem razmišljala o tem, da je LN res v redu stvar, vendar ... Ko preberem, kako se ta ali oni spravlja na tega ali onega, pa mi vse skupaj ni nič več všeč. Seveda ne bom rekla, da je treba brisati takšne stvari, ker ima vsak pač svoje mnenje, vendar se je treba zavedati, da malo vljudnosti ne škodi. Saj smo vendar odrasli ljudje, ki se (mimogrede) povečini sploh ne poznamo med seboj, torej niti ne vemo, ali takšen način komuniciranja dotični osebi odgovarja ali ne. Prav enostavno se je skrivati za tem ali onim psevdonimom in udariti po nekomu. In kaj imamo od tega? Slabo voljo na obeh straneh - vsaj zase lahko to trdim. Mislim, da bi se morali bolj zavedati, da beseda, ki je napisana, udari drugače kot tista, ki je izrečena. Če mi bo nekdo v obraz rekel, da sem neumna baba, zraven pa se šaljivo nasmehnil in mi pomežiknil, bom to vzela kot hec oz. bom iz mimike obraza in drže telesa ugotovila za kaj je pravzaprav šlo, če pa mi bo to nekdo napisal, potem pa me tisto njegovo mežikanje in hihitanje prav malo briga. Besede sem razumela tako, kot so bile napisane.

Strpnost, dragi in lepi moji. Draga Zaspanka, Tebi pa naj povem, da tudi jaz verjamem v simbole (reiki), čeprav s podkvami nimam nobenih izkušenj. Ampak zato za podkve še ne bom rekla, da se nekdo moti, če misli, da vplivajo na njegovo življenje. Pa tudi Tebi ne bom rekla, da nimaš prav. Če si prepričana v to, da takšne stvari nimajo nikakršnega vpliva nate, potem zate to vsekakor velja in hvala bogu, da je tako.

Podkve, vilinski simboli, takšne ali drugačne energijske risbe, česen ... Življenje me je naučilo, da nobene stvari ne zavračam že v njeni osnovi, kajti - nikoli ne veš. Če stvari ne poznaš, to še ne pomeni, da je ni.

Zato še enkrat - malo strpnosti prosim.

Milena



#64 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 11. april 2003, 08:14

Magija postane črna v trenutku ko jo uporabiš z namenom škodovati ali kakor koli negativno vplivati na drugo osebo.
Če kdo pozna kakšen urok in ga uporabi - pa čeprav brez kakršnega zlega namena je to TO!
In nazadnje se ti vse vskupaj kakor bumerang vrne nazaj - po možnostmi z obrestmi vred.

Sama poznam nekaj urokov, nekaj jih uporabljam. Vendar NIKOLI niso namenjeni zoper ljudi! Niti zoper živali.

Milanacs (čeprav si spodaj napisala polno ime in priimek:)), kar nekaj forumcev se nas pozna. In si včasih z veseljem nasprotujemo. Veš, nikjer ne piše, da se moram z vsem strinjati. Oporečništvo je vedno peljalo svet dalje. Ko si bomo vsi kimali, si pošiljali sončke in objemčke, si laskali, celo lagali - samo, da bomo videti lepši in boljši, potem bo ta forum po domače rečeno - v kurcu. (cenzurica :vio: )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#65 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 11. april 2003, 08:24

Nataly, :palec:

Astra
Per aspera ad astra

#66 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 11. april 2003, 08:36

Astra :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#67 milenacs

milenacs
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 126

Objavljeno: 11. april 2003, 09:11

Čisto prav mi je - kaj se pa praskam tam, kjer me ne srbi.

Milena

#68 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 11. april 2003, 09:43

Eh, Milenacs....boš že preživela x;)x .
Itak ni tako zelo hudo...sem včasih tudi sama tako mislila.....ko se je kakšen Kljuka ali pa Akhut, ali pa Bobnar, pa Tjazy....pa še kdo....spravil name....je pa dobro to. Ti male sive celice pospešeno pol delujejo...ko iščeš drugo plat medalje...Ali pa premlevaš zakaj je tako, če ti veš da ni ...itd. Tudi to je pot do napredka :8):

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#69 milenacs

milenacs
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 126

Objavljeno: 11. april 2003, 10:55

Seveda bom preživela, sem že vse kaj drugega. Da sem napisala, kar sem napisala, je povzročil "dvoboj" v tej temi, v kateri se mi je eden izmed komentarjev (bla, bla - saj se ve kateri) zdel nesramen in žaljiv (če bi me tako motile ostale "preklarije", bi že stegnila jezik - samo tam se ponavadi vidi, da se vsaj "pismeno" dobro poznate). Očitno se ni zdelo nesramno samo meni, ker je bila nato tudi reakcija takšna. Poleg tega po številu objav obeh sodelujočih (preverila! preden sem prvič kaj napisala) tudi predvidevam, da se ne poznata (sedaj me bosta onidve povsem upravičeno "našutirali", češ, kaj se mešam zraven).

Saj ne, da bi bila kakšen poseben "čistun" (saj veste kaj mislim, nisem namreč našla prave besede), kajti tudi sama znam prav dobro usekati nazaj. Kontriranje z dobro mero okusa je (vsaj zame) tisto pravo, ker (kot si že napisala) človeka prisili, da začne misliti in vsaj dopuščati tudi drugo mišljenje. Če pa je začinjeno z nesramnostjo in žaljivostjo, pa po mojem mnenju povzroči ravno nasprotno - užaljenost, jezo ... Ali ni škoda?

Ker smo že ravno pri magiji. Jaz se z njo kot takšno nisem nikoli ukvarjala, ker me je vsega skupaj kar malo strah. Po drugi strani pa že nekaj časa razmišljam -če delam z energijami, s takšnimi in drugačnimi programi, simboli - pa saj je najbrž tudi to malo magije. Po mojem mnenju vsi delamo nekaj podobnega, le poimenovanja in postopki so različni. Kaj misliš?

Kaj točno ti delaš z magijo in kako? Kaj si mislila s tem, da ne delaš na ljudeh in živalih? Na kateri stvari pa potem delaš? Ali uporabljaš kakšna pomagala? Zadnjič sem slišala za primer delovanja črne magije, ki ga je celo človek, ki je zelo izkušen na področju dela z energijami, komaj, komaj prekinil tako, da je bilo brez škode (karmične, za zdravje ...) za vse štiri (tistega, ki je to naročil; tistega, ki je to naredil; tistega, na katerega je bilo to usmerjeno in človeka, ki je to prekinil). Da te kap! Človek je resen tip in nimam vzroka, da mu ne bi verjela. Pravi, da takšnih stvari NIKOLI ne smeš preusmeriti nazaj na tistega, ki je to naročil ali naredil, ker se vse skupaj obrne tudi proti tebi samemu (zato sem omenjala karmo).

Milena

#70 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 11. april 2003, 12:34

Ok. Milena..Nekatere stvari ti preprosto ne morem in nočem povedati. Nekaj gre iz roda v rod...in še to ne vedno in povsod....upam, da razumeš kaj hočem povedati...če bi moja sestra vedela toliko kot vem jaz ne vem kako bi bilo...

Si pa dobro predvidla...v trenutku, ko se pričneš ukvarjati z energijami, simboli..si že na poti do tja.

Finta je, da so eni bolj dovzetni za to. Nekateri manj....nekateri sploh ne.
Prva magija se prična v mislih. Ljudem se niti ne sanja, kakšna moč se skriva v umu. Intruder je dobro zapisal....
Zato pazimo kaj in kako mislimo. Saj smo zavestna bitja.

Če bom v dala pri prvem kopanju dojenčku piti vode, me bodo obdolžili, da v dojenčka spravljam bakterije.
Sama pa preprosto stojim za tem, da je dojenčki snov, poznana - voda - samo oboditi mu je treba spomin. Ga spomniti, da to snov pozna.
Moja mama bi pa rekla, da se potem ta otrok nikoli več ne bo bal vode.
Kar na koncu drži. Dojenček je snov prepoznal, spoznal nje ugodje in se je nikdar več bal.
Sicer ne vem zakaj sem zdaj o tem pisala....itak ne sodi sem, je pa poučno in v razmislek vsem.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#71 milenacs

milenacs
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 126

Objavljeno: 11. april 2003, 13:22

Hvala, povedala si mi vse, kar me je zanimalo in tudi potrdila tisto, kar te sploh še nisem vprašala. Samo malo pa niti ne bi hotela vedeti, morda si pa to že sama "pogruntala", ker me je res strah, da bi zaradi premalo znanja karkoli naredila narobe. To sva z možem že enkrat naredila (ne namenoma), zato pa sva imela in še imava kar nekaj težav s takšnimi in drugačnimi energijami, ki se "sprehajajo" po najinem stanovanju in se vračajo kljub trdemu delu z njimi, večjemu znanju, novim izkušnjam ...

Prav imaš, če se nam vrata odprejo takrat, ko še nismo pripravljeni na to, je to največkrat nevarno tako za nas kot tudi okolico in tudi za tistega, ki nam je odprl možnost za morebitno izkoriščanje (zato se nekatere iniciacije naredijo le takrat, ko so pri človeku izpolnjeni posebni in zahtevani pogoji). Najprej je treba občutiti in vedeti v sebi, razumeti ni dovolj, kajti razum pri delu z energijami odpove. Potem pa energije tako ali tako pridejo same: preko dogodkov, ki nas vlečejo v delo z njimi, preko ljudi, knjig ..., s katerimi se "slučajno" srečamo ...

Fino se mi zdi, da sva poklepetali - ni "slučajev" ...

Milena

#72 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 12. april 2003, 06:38

Loža! x:)x
Še nekaj...sem zelo mlada - res premlada uporabila enega izmed urokov....v bistvu kao ful neškodljivega...ampak je bil namenjen v lastno korist. Kaj se je zgodilo? Seveda se je zadeva posrečila...VENDAR....sem dobila vse in še več...in ta več čutim še dan današnji in bo trajal dokler bom živa...
Zato.....prste vstran.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#73 milenacs

milenacs
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 126

Objavljeno: 14. april 2003, 07:27

Črna Vrtnica, urok je prekinil gospod, katerega imena tukaj ne bi rada objavljala, da ne bi kdo mislil, da gre za kakšno reklamo - napisala sem ti ga v e-pošto. Sicer sem točno vedela, za kaj je šlo, pa sem raje zavestno pozabila, ker se takšnih stvari resnično bojim. Moja zavest še ni na takšni stopnji, da bi se lahko s takšnimi stvarmi zopet ukvarjala. Očitno sem v enem izmed prejšnjih življenj takšno sposobnost dodobra izkoristila v slabe namene (tukaj ne bo nobenega he, he, ker mi ne gre prav nič na smeh).

Vsekakor ti toplo priporočam, da se držiš tega, kar je rekla Nataly - PRSTE STRAN. Sicer pa boš, če si boš le hotela prisluhniti, po moje sama začutila, ali te stvar vleče ali odbija. Nevednost je ena izmed prvih stvari, s katero si že lahko narediš veliko škodo, še huje pa je, če to počneš zavestno. Tako jaz čutim v zvezi z ukvarjanjem z magijo.

Milena

#74 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 14. april 2003, 17:54

Če razmišljamo negativno pol hranimo negativno in le to postaja v našem vsakdanjem življenju vse večje. Če te kdo udari z negativnostjo mu jo ne vračaj, vračaj ljubezen. Pošlji mu ljubezen in mu oprosti, ker ne ve kaj dela. Predvsem pa se ne obremenjuj. Zjutrej in zvečer se lepo nasmej svojemu enkratnemu in zabavnemu življenju. x:)x
www.rael.org

#75 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 15. april 2003, 21:42

Ceprav me mal mika :O:, ni nujno, da je crna, ce je magija. Sploh me vse to cisto prevec zanima in komaj, komaj drzim prste stran.

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0