Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Črna magija, prekletstvo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 2 x ocenjeno
846 komentarjev na to temo

#726 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. april 2011, 15:32

Brezo, a misliš, da jemljem resno pisanje nekoga, ki trdi, da se pogovarja z bogom? Objavljena slika

Pričakovano si se pač umaknil, ker dobro veš, da ne bi deloval noben urok na nekoga, ki v to ne verjame.

Hvala kljub vsemu za trud. Objavljena slika



Jap...ko me nekdo od zgoraj okurca in mi še pove par zadevic, pokaže filmčke s čim sem se igral v preteklih lifeih...dobesedno kaj sem ga sral...potem bom bil pri nekaterih zadevah malo bolj pazljiv...da bi skasiral nazaj 100x kratno ali še večkratno...in to glede na še neke nove še močnejše igračke...da se bom šel zaradi nekega dokazovanja kamikazo...malo me je pa že srečala pamet...Objavljena slika

Če pa res hočeš dobiti izkušnjo pa probaj z zadevcami od Aleister Crowlej- The Necronomicon ...je kar dost darkerska knjiga...lahko pa uporabiš tudi kakšno drugo zlasti kakšno tako kjer daš dobesedno zakletvo Hudičku...

Besede oz. invokacije pa lahko izgovarjaš sam al pa kakšen drug, ki tudi ne verjame...lahko delata v ne vem kakšnem laboratoriju, pod ne vem kakšnim nadzorom...samo potem se ne pritoževat, če se bo kaj čudnega dogajal...Sicer pa Aleister ni bil edini, ki se mu je zmešal...po njegovi poti jih je šlo kar dosti, ki so se igrali s temi njegovimi igračkami...Objavljena slika

Bom z veseljem prišel pogledat eksperiment...me pa resno zanima kdaj lahko pričakujem kao predstavitev...sedaj si dobesedno dobil ime literature v kateri so tudi darkerski postopki...sedaj je pa od tebe odvisno...kot sem rekel invokacijo in zakletve lahko naredi tudi kdo drug, ki ne verjame...na tebi seveda...mislim da ti ne bo težko dobiti sodelavca saj so nekateri tukaj podobnega mnenja kot ti...skratka piece of cake...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#727 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 2. april 2011, 16:17

Brezo, tega ne bom niti brala. Se ti ne zdi, da bo kak mulc ali mula, nepremišljena oseba, dejansko poskusila, ne zavedajoč se škodljivih energij?

#728 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 2. april 2011, 16:43

A Satan govori samo latinsko? Hebrejsko bi tudi delovalo, glede na to, da ime izvira iz hebrejščine? Slovenščina? Ali je revež ne bi štekal? x:Dx

Misliš, da se mi ljubi oblačit v črno in se igrat te otročje igrice in žrebrat latinske molitvice? Sem len, se grem samo tiste poskuse, kjer meni ni treba nič delat -- drugi me morajo uročiti za karkoli se že pač odločijo.

Drugače pa povem še to: nekoč sem tudi sam verjel v nadnaravno/paranormalno in zgodilo se mi je nekaj zanimivih stvari, katere sem prav tako interpretiral kot astralne napade in kar je teh podobnih oznak. O tem sem tudi pisal v različnih temah v starejših objavah. Sem pa z leti in izkušnjami prišel do spoznanj, da je vse skupaj samo igra našega uma, prepričanj, hotenj, strahov in interpretacij na podlagi naštetih. Naša zaznava sveta je omejena in zlahka prevarana. Ker nimamo lastnega centra, ker ne poznamo samih sebe, smo zlahka vodljivi, kar s pridom uporabljajo politiki, religijski in duhovni vodje/guruji, medijske hiše, oglaševalci itd. Zavest je edino orodje/orožje proti manipulacijam - "urokom".

Lahko cele dneve pojem mahamantro, pa zaradi tega ne bom nič bolj srečen. Prav tako lahko ves dan kličem in slavim Satana, Saurona ali Voldemorta ali Hadesa/Plutona ali kogarkoli drugega, pa zaradi tega ne bom nič manj srečen.

Ajde, sem kljub vsemu poskusil nekajkrat odžrebrat molitvico Satanu, potem še Sauronu eno, od Voldemorta sem si celo slikico na netu našel, ga gledal in klical, a ... mah, očitno jih je sram, ker se ne materializirajo pred menoj ali kakorkoli drugače izkažejo svojo prisotnost v prostoru.

Lep dan še naprej!

To temo je popravil/a Alan_New: 2. april 2011, 19:36

Possible—but highly unlikely.

#729 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 2. april 2011, 16:48

Brezo, tega ne bom niti brala. Se ti ne zdi, da bo kak mulc ali mula, nepremišljena oseba, dejansko poskusila, ne zavedajoč se škodljivih energij?

Brez skrbi, Silvija, nič se ti ne more zgoditi, če v to ne verjameš. Mulci, ki hočejo poskusiti, pa bodo tako ali drugače našli te informacije.
Possible—but highly unlikely.

#730 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 2. april 2011, 18:00

He he, res je, hudobijo satan zastopi v vsakem jeziku x:px . Bi pa rekla tole, je bog ali ni, so angeli ali niso, je kozmična energija ali ne, reinkarnacija ... vse to lahko samo verjamemo ali ne. Lahko "čutimo", ampak kaj ko si tako zelo lahko sugeriramo. Prej sem pogledala prispevek učinka nocebo. Po drugi strani pa, moč naših misli, čutil, intuicije daje občutek, da je vendarle v nas veliko več, pa nismo razvili ali pa zatrli. Če že ni "nad nami", je po vsej verjetnosti "božansko" v nas, zmožnost občutiti drugega človeka, začutiti žalost, jezo, zlobo, veselje, srečo .... drugih ljudi. In to se nas lahko dotakne, verjamem v taki meri, da vpliva na nas, na psihičnem nivoju oziroma počutju in celo fizičnem. Zato se z močjo misli, energij,izzivanja nekih sil ni za poigravat. Mulci pa tako ali drugače res najdejo te zadeve, ampak ok, ne bi bila jaz tista, ki jih ponujam na talarju.

#731 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. april 2011, 21:13

Meni se zdi da sem napisal dosti razumljivo...to je ena izmed easy variant, besede so pa take kot pač so...zahod je namreč večinoma krščanski oz. nam ljudem na zahodu so bolj domače besede iz Biblije...

Alan tebi ni treba nič delat, naj naredi kakšen tvoj sodelavec ki tudi nič ne verjame...Mislim da sem med vrsticami lepo napisal da se lahko uporabi bilo kakšne besede za priklic temnih sil...dati je treba samo namero + ostalo...isto kot za priklic svetlih sil...obleka pa itak ne igra vloge...Objavljena slika

E Silvija tega je na netu polno...zgoraj sem lepo napisal da si človek sam izbira pot...če se bo nekdo hotel s tem ukvarjati, bo slej ko prej prišel do literature...če nekdo rabi izkušnjo in se hoče malo opečt naj se opeče z malimi zadevcami...a ni bolje da se otroki opečejo z vžigalicami kot pa s kakšnim velikim ognjem ala kres varianta...

A ni bolje ponuditi obično cigareto otroku, če hoče malo sprobat, kot pa da kadi ganjo na skrivaj...Če kadi v domačem okolju, se mu lahko razloži da to ni dobro za zdravje, da ne bo noben frajer če bo imel čik v ustih, ipd...otrok bo v tem primeru namreč bolj poslušal...in še zmeraj se mu lahko tudi bolje pomaga če se mu kao zaleti al pa dobi omedlevico kao zaradi dima...če bi pa kadil na skrivaj pa vprašanje če bi koga poslušal in tudi vprašanje če bi mu kdo nudil prvo pomoč, če bi mu postal preveč slabo...upam da je metaforika razumljiva...

Omenil bi samo pentagram...narobe obrnjen je darkerski...pravilno obrnjen- z enim krakom gor in dvema dol- je pa light...ljudem se lahko med rezanjem karmičnih vezi al pa med meditacijo na svetlobo ipd. pojavi tudi pravilno obrnjen simbol...Objavljena slika

Alan mislim, da preveč filozofiraš in teoriziraš...povej kaj konkretnega iz svoje prakse...bo bolj zanimivo za bralce...Saj veš kaj pravijo modreci "Gram izkušnje je več vreden kot pa tisoč prebranih knjig"...Objavljena slika

In da še enkrat poudarim vse kar pričam je samo moj pogled na zadevce...jaz nobenega ne silim, da mi verjame ali ne...če komu koristijo informacije v redu, če ne jih pa lahko komot pozabi oz. mu sploh ni treba brati mojega nakladanja...ljudje smo si različni in vsak vidi stvari po svoje...ko pa človek pride do kozmične resnice, šele potem lahko vidi stvari take kot so...Objavljena slika




Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#732 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 2. april 2011, 21:27

In ti boš rekel, da poznaš kozmično resnico?

#733 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. april 2011, 22:04

In ti boš rekel, da poznaš kozmično resnico?



Sem pričakoval kakšno tako podobno vprašanje...

Kozmično resnico se spozna ko človek postane živi Buda..Ali sem jaz kaj podoben temu...če rečem da nisem glih angelček potem bi prej rekel da sem kakšen pola Buda al pa 30% Buda...tralala...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#734 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 2. april 2011, 22:18

Alan mislim, da preveč filozofiraš in teoriziraš...povej kaj konkretnega iz svoje prakse...bo bolj zanimivo za bralce...Saj veš kaj pravijo modreci "Gram izkušnje je več vreden kot pa tisoč prebranih knjig"...Objavljena slika

Kaj konkretno v mojem pisanju pa se ti zdi "filozofiranje in teoretiziranje"? Kar napišem, je iz lastnih izkušenj in spoznanj ter ugotovitev ljudi, o katerih sem bral (znastvenikov, mislecev, mistikov itd.).

Praktičen primer: oglaševanje (sem štejem tudi uroke, verska in politična prepričevanja, ker gre v bistvu za isti princip). Ko gledam reklamo, pa naj bo samo vizualna, zvočna ali kombinacija, hkrati pričujem, kaj se dogaja v meni, kakšne misli in čustva sproža, na kakšno lastnost ali željo cilja tista reklama. Ko prepoznam, na kaj v meni cilja reklama (ali politik, duhovnik, guru itd.), to zavedanje nevtralizira vpliv reklame. In to velja za karkoli v življenju in duhovnosti. Če izgovarjam določene besede, ki naj bi klicale zle sile, te besede sprožijo (nezavedne) misli in čustva, ki jih imamo pogojeno asociirane s temi silami in zgodi se, da lahko čutimo marsikaj (kar je logično, ker to prihaja iz nas). Če se tega procesa ne zavedam, zlahka sklenem, da so v prostoru slabe energije in bitja (to lahko sklene tudi več ljudi, saj se misli in čustva prenašajo). V takem miselno-čustvenem stanju je verjetnost nesreče, "nerazložljivega" dogajanja, ki je posledica ožje zavesti in slabše zaznave, precej visoka. Če pa se zavedam tega procesa, že samo zavedanje moti proces in ga prepreči (tukaj je moč procesa odvisna od naše vere/verjetja v nadnaravno).
Possible—but highly unlikely.

#735 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. april 2011, 22:32

Kaj konkretno v mojem pisanju pa se ti zdi "filozofiranje in teoretiziranje"? Kar napišem, je iz lastnih izkušenj in spoznanj ter ugotovitev ljudi, o katerih sem bral (znastvenikov, mislecev, mistikov itd.).

Praktičen primer: oglaševanje (sem štejem tudi uroke, verska in politična prepričevanja, ker gre v bistvu za isti princip). Ko gledam reklamo, pa naj bo samo vizualna, zvočna ali kombinacija, hkrati pričujem, kaj se dogaja v meni, kakšne misli in čustva sproža, na kakšno lastnost ali željo cilja tista reklama. Ko prepoznam, na kaj v meni cilja reklama (ali politik, duhovnik, guru itd.), to zavedanje nevtralizira vpliv reklame. In to velja za karkoli v življenju in duhovnosti. Če izgovarjam določene besede, ki naj bi klicale zle sile, te besede sprožijo (nezavedne) misli in čustva, ki jih imamo pogojeno asociirane s temi silami in zgodi se, da lahko čutimo marsikaj (kar je logično, ker to prihaja iz nas). Če se tega procesa ne zavedam, zlahka sklenem, da so v prostoru slabe energije in bitja (to lahko sklene tudi več ljudi, saj se misli in čustva prenašajo). V takem miselno-čustvenem stanju je verjetnost nesreče, "nerazložljivega" dogajanja, ki je posledica ožje zavesti in slabše zaznave, precej visoka. Če pa se zavedam tega procesa, že samo zavedanje moti proces in ga prepreči (tukaj je moč procesa odvisna od naše vere/verjetja v nadnaravno).


Jap imaš prav...v določeni meri...

Zdaj me pa malo spomni kdaj si kao opisoval svoja občutja in kaj se ti je dogajal- tebi osebno, ko si kao gledal kakšno reklamo...In kako si kao prepoznal na kaj je ciljala reklama, duhovnik,politik...Jaz imam namreč slab spomin....Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#736 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 2. april 2011, 22:40

Zdaj me pa malo spomni kdaj si kao opisoval svoja občutja in kaj se ti je dogajal- tebi osebno, ko si kao gledal kakšno reklamo...In kako si kao prepoznal na kaj je ciljala reklama, duhovnik,politik...Jaz imam namreč slab spomin....Objavljena slika

Tega še nisem opisoval. Primer je na sveže.
Possible—but highly unlikely.

#737 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. april 2011, 11:33

Poznam nekaj ljudi, ki so samooklicani svetniki, sveti ljudje mogoče tudi Buda......lle. Nam vsem najboljša šola.
Izkazalo se je, da , kdor visoko leta......., je v resnici v nizkem letu. Življenje bo vedno poskrbelo, da se prizemljiš, le pristanek zna biti trd.



Mogoče je pa čas da spoznaš prave svetnike....A si se že vprašal zakaj se ti je zgodilo to kar se ti je...Objavljena slika Objavljena slika

Za mene pa ne skrbi...sem dobil prizemljitveni energetski šus od zgoraj- dobesedno prizemljitvena iniciacija...da sem sploh lahko nadaljeval s hojo po potki, ki sem jo izbral...v ozadju imam pa itak dobre učlitelje oz. starejše bratce, ki me včasih tudi brcnejo in okurcajo, če je to potrebno in ga preveč serjem...Točno vejo kakšen pristop morajo imeti...da se mi ego ne razbohoti preveč in da deluje v "normalnih" okvirčkih....Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#738 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 3. april 2011, 12:35

Tudi jaz večkrat rabim prizemljitveni energetski šus x:Dx . Ravno v petek Matjaž drezal v moje varno zavetje... Bemo, to hujš ko črna magija :sick:

#739 sunshine92

sunshine92
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 12. junij 2011, 21:03

Zelo zanimiva tema. Sama imam izkušnjo z eno izmed stvari, katero bi lahko uvrstila v to temo.
Lani konec meseca septembra, sem odšla z prijateljico v Kolosej. Tam sva sedeli v McDonaldsu in kar od enkrat sem dobila močen občutek tesnobe, slišati sem začela glasove...Prijateljici nisem nič rekla kaj čutim. Ko sva spili pijačo sem odšla na avtobus. Imela sem občutek popolne izčrpanosti, kot da bi mi nekdo pobral vso energijo, majavo sem se privlekla do zadnjega dela avtobusa in se vsedla na sedež (bus je bil kar poln). Občutek izčrpanosti je bil vedno hujši, neka ženska se je začela pogovarjati z mojimi mislimi...nato sem dobila občutek kot da so vsi ljudje na avtobusu neživi, otopeli, mrtvi, vid je postal zeleno-siv in počutila sem se kot da se nahajam v nekakšnem balonu. Še vedno mi je neka ženska odgovarjala na misli, ko sem se vprašala kako naj to prekinem, saj me je res prestrašilo, je rekla naj si predstavljam jajce (kasneje sem ugotovila da je to nekakšna zaščita) ni mi bilo jasno kaj naj bi to pomenilo. Iza mojega hrbta (sedela sem v obratni smeri vožnje) pa se je slišalo "čau, čau, čau" dokler te besede v mislih nisem ponovila tudi sama. Šla sem iz busa, in ko je bus peljal stran se mi je zdelo kot da se je od mene odlepila nekakšna plast...tudi občutek zaspanosti je izginil. Nisem vedela kako naj si to razlagam, tudi nobenemu nisem govorila o tem...menila sem da je možno da ima kakšne posebne zmožnosti, in da mi je hotela samo pokazati novo pot, odpreti nove možnosti, saj sem takrat veliko razmišljala o duhovnih energijah, čakrah, vodnikih itd.

No čez kakšen teden, sem dobila občutek v prsnici kot da iz mene sije nek žarek...bil je dobr občutek niti približno podoben občutku tesnobe. čez kakšnem mesec pa sem začela sem slišati glasove, dobivati vsiljene misli, močne občutke tesnobe. Nihče ni vedel kaj je z mano. Mislili so da se mi to dogaja zaradi ljubezni. Tudi sama nisem vedela kaj mi je (imam normalen razum, tega si nisem mogla razlagati). Vsiljene misli so postajale vse hujše, občutek da me drugi ljudje slišijo-slišijo moje misli, ter jim odgovarjajo se je stopnjeval. Razmišljala sem tudi o samomoru, saj to ni bilo več možno prenašati. Z mamo sva se odpravile k psihijatru, kjer sem dobila tablete (antipsihotike). Kot po naključju pa sva naleteli tudi na zdravilca, ki je takoj opazil da je v meni ujeto svetleče telo (seveda negativno, nekateri temu pravijo demon). Rekel je da je to razlog mojih težav. Zato sem prenehala z tableti (tudi sam je tako svetoval). Vprašal me če mogoče vem kdaj bi se to lahko zgodilo, pomislila sem samo na zgoraj opisani dogodek in rekel mi je da je bilo to res takrat. Povedal mi je tudi da je ta ženska to naredila za nalašč. Mogoče tega svetlečega telesa ni mogla izgnati nazaj v drugo dimenzijo in je morala prenesti na nekoga. Še vedno se sprašujem zakaj ravno meni, ampak je že tako moralo biti. Rekel je tudi da veliko ljudi zaradi takih težav pristanejo v psihijatrični bolnišnici, saj noben neve pravega vzroka, tudi z menoj bi lahko bilo tako. Te glasovi in vsiljene misli so trajale kakšne pol leta, preden sva naleteli na tega zdravilca. Rekel je tudi da je bilo to svetleče telo zelo močno, in zelo razvito. Pripeljalo me je tudi do nekaj živčnih zlomov. Posledice teh dogodkov pa čutim še danes, občutki tesnobe, pomankanje energije...Takrat sem se tudi zelo zaprla vase, v družbi več nisem tako zgovorna kot sem bila včasih...ampak počasi ter z majhnimi koraki napredujem.

Na svetu obstaja veliko vrst ljudi, jaz prej niti nisem verjela v negativno energijo, sploh pa ne na tak način, da bi nekdo hotel škodovati drugemu.
Če pozna še kdo kakšen tak primer naj mi prosim sporoči.

LP

#740 vinko3

vinko3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 12. junij 2011, 22:19

Hej sunshine, zanimiva zgodba. Me spominja na tole, morda ti pride prav: http://mindcontrol10...rror-story.html

BIG hugs :)

Until you know that who you are is empty and meaningless, you dont know anything. 


#741 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 13. junij 2011, 09:32

Nekoč ali pa če bi šla k župniku, bi ta dejal, da si obsedena od hudiča.
Če greš k (new age) zdravilcu, si obsedena z demonom (ali splošneje z negativno entiteto) ali pa si pod urokom. (Obstaja še varianta, da si obsedena z bitjem z drugega planeta.)
Če greš k astrologu, so krivi neugodni položaji nekaterih nebesnih teles.
Če greš k psihiatru, te nafila s tabletami.

Kaj izbrati, kako rešiti zagato?

Izbire je seveda veliko več.
Possible—but highly unlikely.

#742 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 13. junij 2011, 17:44

.........Vprašal me če mogoče vem kdaj bi se to lahko zgodilo, pomislila sem samo na zgoraj opisani dogodek in rekel mi je da je bilo to res takrat. Povedal mi je tudi da je ta ženska to naredila za nalašč. Mogoče tega svetlečega telesa ni mogla izgnati nazaj v drugo dimenzijo in je morala prenesti na nekoga. Še vedno se sprašujem zakaj ravno meni, ampak je že tako moralo biti. Rekel je tudi da veliko ljudi zaradi takih težav pristanejo v psihijatrični bolnišnici, saj noben neve pravega vzroka, tudi z menoj bi lahko bilo tako. Te glasovi in vsiljene misli so trajale kakšne pol leta, preden sva naleteli na tega zdravilca. Rekel je tudi da je bilo to svetleče telo zelo močno, in zelo razvito.........


Dogajanje značilno za astralna bitja...se mi pa čudno zdi da je zgoraj kao svetovala koristen nasvet....spodaj naj bi bila pa kao negativac...Negativci pridejo, pokradejo energijo in čao...al se pa prilepijo na auro, določene dele telesa...in človek je lahko tudi v naslednjih dneh ves nikakav...Objavljena slika

Tole z zdravilcem in izrazi mi pa ni jasno..."svetlečo telo" kot se mu reče v ezoteriki je namreč full visoko, ima full visoke vibracije in dvomim da lahko ostane ujet v nižja telesa...Objavljena slika

Mene bi v tem primeru bolj zanimalo kaj je zdravilec sploh naredil, da se je situacija kao umirila...kaj je bil vzrok, da je do tega prišlo...in iz katere strani so bili slišati glasovi- levo, desno, od zgoraj...Objavljena slika



Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#743 sunshine92

sunshine92
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 14. junij 2011, 01:41

Na kakšno dogajanje to misliš?
Ja tudi meni je čudno da mi je svetovala nasvet, vendar pa je to naredila proti koncu, najbrž je že opravila svojo nalogo.
Zanima me kako to misliš z krajo energije...naj bi mi jo pobrala ona, ali misliš s tem na to svetleče telo? To naj bi namreč se "hranilo" z človeško energijo in naj nebi razumelo načina našega življenja. Njihova edina naloga je da človeku poberejo vso energijo, ga asocializirajo in nato se z njim še naprej veselo črpajo. Zdravilec mi je rekel tudi da so v ljudeh pogosteje kot si to predstavljamo, vendar v večini ne povzročajo prisluhov zato ostanejo neopaženi.


Vzrok da je do tega prišlo je bila tista oseba na avtobusu, tudi meni ni jasno, najbol me čudi to da je dejansko odgovarjala na moje misli, postavljala sem ji tudi vprašanja, nekako sva se pogovarjali, le da je ona govorila na glas, jaz pa le z mislimi. Možno je tudi da je bilo takrat v meni že to bitje in da je nekako on kriv za to. Tega si nikoli nebom mogla razjasniti, kaj se je takrat pravzaprav dogajalo.


Zdravilec je eden izmed "močnejših" na tem področju. Sam je rekel da bi kaj takega uspelo narediti malokomu, sploh v Sloveniji naj ga dejansko nebi bilo. Takoj ko smo se srečali, je temu bitju "zagrozil" naj gre ven iz mene, in mu postavil ultimat. Potem mislim da je trajalo malo manj kot en teden da je šel nazaj v svojo dimenzijo. Vse to je on izvajal na daljavo. To so bili tudi najhujši dnevi, saj mi je to bitje začelo groziti na vse možne načine (s tem da bo šlo na koga izmed družinskih članov, da jih bo ubil, da jaz nebom mogla živeti brez njega...)


Glede glasov pa je bilo tako. Najhuje je bilo, ko sem že skoraj spala, se je oglasil s krikom, smehom, delom pesmi, in me tako prebudil. Tako da sem imela dejansko probleme s spanjem. Odgovarjal mi je na moje misli, največ z ja, ne, mhm...Zvok pa je prihajal iz zgoraj. Večinoma pa je bilo tako da ni bilo zvoka, vendar mi je produciral misli. Recimo če sem ga vprašala kaj si določena oseba misli o meni, mi je povedal, vendar pa je bila to vse njegova igra da bi me čimbolj asocializiral.


Zgodil se je tudi en čuden dogodek. Sedela sem v šoli in takrat sem še mislila kako je vse to fino in fajn, da mi nekdo pomaga oz. me spremlja...Nekaj sem razmišljala in rekel mi je da me sošolka nemara (sedela je zraven mene). Misel sem popolno osredotočila in bila sem res jezna na "you hate me!??" in njej se je kar naenkrat v istem trenutku zvrtelo. Rekla je da se ji kaj takega še ni zgodilo, da je bila čista tema in da se ji je zdelo kot da jo je nekaj porinilo nazaj. Je možno da je bilo to tudi to bitje v meni?





#744 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. junij 2011, 08:24

A je bil zdravilec jasnoviden...da je rekel da je to kao svetlečo bitje...besedica "astral" namreč pomeni svetleč...ampak to še zdaleč ni taka svetloba kakor se v ezoteriki uporablja kao za "svetlečo telo"...Glih zato jaz tega dela ne bi preveč komentiral...Se je pa malo pohvalil da kao ne bi mogel noben drug tega opraviti...je pa res da je zelo malo zdravilcev v SLO ki so tega sposobni...Objavljena slika

Kraja energije kot sem mislil...astralno bitje pride, raztrga čakro, pobere energijo in čao...al se pa prisesa kot klop in počasi pije energijo...Obstajajo pa tudi taka bitja ki se na začetku delajo prijazna, pomagajo s pametnimi nasveti, na koncu pa nož u hrbet....ampak to sem bolj bluzio pri astralnih bitjih...vsaj mislim...

Vse to je po mojem mnenju bila samo posledica...kaj so bili pa glavni vzroki...Objavljena slika Tako bitje se ne more kar tako pripopat če ne obstaja negativni program v podzavesti, če ni kakšne dark povezave iz preteklih lifeov, ipd...Če se tako bitje samo izžene in ne najde vzroka zakaj se je sploh to zgodil...se ga ne odpravi oz. transformira...se v prihodnosti spet lahko pojavi podoben scenarij...To bo pa najbolj zdravilec vedel kaj je sploh čaral...

Mislil sem na glas iz katere strani je prihajal...pri raznoraznih meditacijah se lahko marsikaj dogaja in slišijo glasovi, zvoki in ne vem kaj še vse...Če prihaja glas od zgoraj ali z desne strani glave so ponavadi pozitivci, če je z leve so pa negativci al pa mešanica dobrih in slabih...ampak v tem primeru je bil negativac...komunikacija je ponavadi telepatska...

Se mi pa zdi da je večji delež glavnih vzrokov za to kar se je zgodilo s tem duhcom iz tega lifea...vprašanje kaj si ti kao začela čarat oz. se začela ukvarjat...mogoče si pa rabila kakšno takšno izkušnjo, da ga v prihodnosti ne bi preveč "srala" in manipulirala z energijami...skratka izkušnjo ki bi ti preprečila oz. bi se malo zamislila da ne bi delala podobnih napak kot v preteklih lifeih...

Ne bi bilo slabo, če bi začela paziti kaj misliš...to kar se je zgodilo v šoli je namreč že moč misli in teh stvari večina ljudi še ne more tako intenzivno opravljat...po moje si se že ukvarjala s kakšnimi magijskimi zadevcami v preteklih lifeih, drugače ne bi glih imela takih sposobnosti...skratka treba malo paziti na misli...mentalno telo je namreč 100x močnejše od astralnega...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#745 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 14. junij 2011, 08:24

Zanimivo se mi zdi, da se veliko število nadnaravnih pojavov zgodi ravno najstnikom.
Possible—but highly unlikely.

#746 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. junij 2011, 09:39

Meni se zdi zgodba izmišljena.

#747 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 14. junij 2011, 11:07

Meni pa ne.

#748 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 14. junij 2011, 11:59

Meni se tudi zgodba ne zdi izmišljena. Vprašljiva je razlaga.
Possible—but highly unlikely.

#749 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 14. junij 2011, 13:34

Vprašljiva je razlaga.


Niti ne tolk. Če ti seveda okultno področje ni glih neznanka.

#750 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. junij 2011, 13:44

V življenju se dogajajo opisane stvari, a je v tej zgodbi nekaj stvari napisano z nekim namenom.
Še vedno vztrajam, da je izmišljena.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0