Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astrološke in sorodne www strani


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
206 komentarjev na to temo

#176 Scorpion25

Scorpion25
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 1. junij 2009, 09:35

poskusite ga shraniti kot pdf obliko:) LP

#177 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 5. junij 2009, 15:26

poskusite ga shraniti kot pdf obliko:) LP


a boš poslal?
že nestrpno pričakujem... x;)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#178 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 6. junij 2009, 18:12

solarne karte pa tud js nisem najdla :inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#179 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 6. junij 2009, 20:38

a boš poslal?
že nestrpno pričakujem... x;)x


sploh ti ni potrebno shranjevat greš sam zgoraj na view in klikneš tisto kar želiš pa ti potem odpre ;)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#180 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 7. junij 2009, 14:36

strelka in pinka, hvala za pomoč. xsrcx :palec:
mi je končno uspelo in sem prebrala to 23 strani dolgo poročilo.. :palec:
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#181 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 10. junij 2009, 10:49

strelka in pinka, hvala za pomoč. xsrcx :palec:
mi je končno uspelo in sem prebrala to 23 strani dolgo poročilo.. :palec:


je kar zanimivo a ne x;)x
cafeastrology pa jz itak skoz uporabljam k so aspekti ful dobro razloženi :)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#182 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 11. junij 2009, 09:48

je kar zanimivo a ne x;)x


xyesx

zanimo, zanimivo ... x:px
nisem vedela, da je sonce v moji karti tako zelo močno... x:Ix

Prominent planets
In this chart...
Sun (score=155) is very strong because:
• in the 1st house (+=100)
• ruler of the hour (+=55)
Saturn (score=140) is very strong because:
• closely conjunct Descendant (+=115)
• square Moon (+=25)
Mercury (score=125) is very strong because:
• in the 1st house (+=100)
• trine Moon (+=25)
Uranus (score=100) is strong because:
• trine Sun (+=35)
• conjunct Moon (+=70)
Mars (score=100) is strong because:
• in the 1st house (+=100)


*zraven sonca piše, da je vladar ure...to je najbrž mišljeno ure rojstva?
kje piše kaj več o vladarjih določenih ur?
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#183 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 11. junij 2009, 14:40

xyesx

zanimo, zanimivo ... x:px
nisem vedela, da je sonce v moji karti tako zelo močno... x:Ix

Prominent planets
In this chart...
Sun (score=155) is very strong because:
• in the 1st house (+=100)
• ruler of the hour (+=55)
Saturn (score=140) is very strong because:
• closely conjunct Descendant (+=115)
• square Moon (+=25)
Mercury (score=125) is very strong because:
• in the 1st house (+=100)
• trine Moon (+=25)
Uranus (score=100) is strong because:
• trine Sun (+=35)
• conjunct Moon (+=70)
Mars (score=100) is strong because:
• in the 1st house (+=100)


*zraven sonca piše, da je vladar ure...to je najbrž mišljeno ure rojstva?
kje piše kaj več o vladarjih določenih ur?


ja res zanimivo...mene je pa presenetlo, da imam močno Venero, ker po tradicionalni astrologiji je zelo šibka

Venus (score=130) is very strong because:

• conjunct Midheaven (+=80)

• opposed Moon (+=50)

Sam tega tvojega Saturna se še jz spomnim...ja zelo seka v tvoji karti...imaš pa kar nekaj močnih planetov...pri meni so samo trije...
ja to je mišljeno kar si predvidevala :)
ne vem mi smo se pri tradicionalni to nekaj učili lahko ti malo prebrskam kje se da kej dobit sam bo mal trajal ;) k mam tok literature doma :)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#184 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 2. oktober 2009, 12:16

Hoj, če se zadržujete kaj na fejsbuku in vas zanimajo raznorazne humorne, pa tudi čisto vsakdanje, a na simpatičen način in zelo uporabne astrološke zanimivosti, vam sporočam, da je Ema tam odprla zanimivo stran "Astrologija - Ema Kurent".

Moram reči, da stran kar redno osvežuje, je pa tam naprimer najti sila zanimiv opis moških - seveda v posameznih astroloških znamenjih. x^x
Bojda je v pripravi tudi ženska različica...

Skratka, tam kar dogaja... :palec:

#185 filip

filip
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 8. december 2009, 13:59

Na www.indijska-astrologija.com lahko dobite brezplačen izračun Sade satija.

#186 majat

majat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 7. januar 2010, 18:16

Imam eno vprašanje. Imamo različne horoskope; kitajski, indijski, egipčanski, indijanski,...
Jaz, kot Evropejka ali se lahko najdem v nekem kitajskem horoskopu? Ali za nas, tu rojene, pridejo v poštev Azijski horoskopi?
Ne vem, ali sem sploh smiselno napisala in ali kdo moje vprašanje sploh razume? :mezik:
Sem kar sem. In nihče ne more me spremeniti.
Grem in vem, da bom hodila vedno naprej,
obložena z prtljago poguma in težav, ki mi stojijo na poti.
In se ne ustavljam, kajti moj kočijaž je pogum
in vodnica priložnost!

EDINA ZANESLJIVA NAPOVED ZA PRIHODNOST JE TA, DA NAS BO PRESENETILA!

#187 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. januar 2010, 20:42

Imam eno vprašanje. Imamo različne horoskope; kitajski, indijski, egipčanski, indijanski,...
Jaz, kot Evropejka ali se lahko najdem v nekem kitajskem horoskopu? Ali za nas, tu rojene, pridejo v poštev Azijski horoskopi?
Ne vem, ali sem sploh smiselno napisala in ali kdo moje vprašanje sploh razume? :mezik:


HALOOO. Kakšno blesavo vprašanje je pa to? Pa kolk si ti stara? Se hecam. x:Dx

Država kjer se rodiš sploh nema veze za horoskop če poznaš podatke rojstva. Edini problem se pojavi pri razumevanju njihovih živali, dreves,...Imajo pač malo drugačno razmišljanje in če ne živiš glih tam težko skapiraš tiste bolj skrite pomene simbolov. Recimo kača- pri nas jo imamo kao za negativno, pri kitajcih je pa simbol za modrost,itd. Se pa da vse skapirat, če se malo bolj poglobiš v te zadevce. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#188 majat

majat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 7. januar 2010, 21:52

HALOOO. Kakšno blesavo vprašanje je pa to? Pa kolk si ti stara? Se hecam. x:Dx

Država kjer se rodiš sploh nema veze za horoskop če poznaš podatke rojstva. Edini problem se pojavi pri razumevanju njihovih živali, dreves,...Imajo pač malo drugačno razmišljanje in če ne živiš glih tam težko skapiraš tiste bolj skrite pomene simbolov. Recimo kača- pri nas jo imamo kao za negativno, pri kitajcih je pa simbol za modrost,itd. Se pa da vse skapirat, če se malo bolj poglobiš v te zadevce. xDDx



Ah, no ja, o starosti ne bi... x:)x
Dobila sem Egipčanski horoskop, ki je od dne do dne, kitajski horoskop je po letih, če hočem dobiti Natalno karto, pa moram napisati vse svoje podatke: od dneva, ure, kraja rojstva.
In tudi če primerjam te tri horoskope, potem sem trojna oseba. Po egipčanskem sem svetnica in ni boljše osebe od mene, po kitajskem je daleč stran od tega, po izračunu horoskopa z vsemi podatki,
pa sem najbolj podobna sebi.

No ja, mogoče klatim neumnosti in bi se morala bolj poglobiti v zadevo x:Ix
Sem kar sem. In nihče ne more me spremeniti.
Grem in vem, da bom hodila vedno naprej,
obložena z prtljago poguma in težav, ki mi stojijo na poti.
In se ne ustavljam, kajti moj kočijaž je pogum
in vodnica priložnost!

EDINA ZANESLJIVA NAPOVED ZA PRIHODNOST JE TA, DA NAS BO PRESENETILA!

#189 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. januar 2010, 22:14

Ah, no ja, o starosti ne bi... x:)x
Dobila sem Egipčanski horoskop, ki je od dne do dne, kitajski horoskop je po letih, če hočem dobiti Natalno karto, pa moram napisati vse svoje podatke: od dneva, ure, kraja rojstva.
In tudi če primerjam te tri horoskope, potem sem trojna oseba. Po egipčanskem sem svetnica in ni boljše osebe od mene, po kitajskem je daleč stran od tega, po izračunu horoskopa z vsemi podatki,
pa sem najbolj podobna sebi.

No ja, mogoče klatim neumnosti in bi se morala bolj poglobiti v zadevo x:Ix

Jaz poznam samo našega in kitajskega, malo sem pa pogledal še majevskega ali nekaj takega. Pa še to sem gledal samo za svoj znak. Se mi je pa kitajski zdel zelo zanimiv ker je meni dal bolj detajle. Ko sem pa pred par leti dobil izračunan še ezoterični horoskop po naše sem pa ugotovil da sta podobna. Pomembno je samo da dobiš nekoga ki res obvlada. Taki se pa šolajo, tudi po več let. Skratka narediš lahko še eno šolo.

Zdaj ti bom pa povedal malo o kitajskem po spominu. Horoskop je po letih, vsaka žival ima svojo znamenje (voda, ogrenj,..) in to se spreminja na 12. let. Če je letos kao ognjena kača, bo čez 12. let kao vodena kača,...Mesece, tedne, dneve in ure imajo spet razdeljene po živalih. Majevski je pa spet tako podrobno razdeljen samo da ima manj dni.

In če hočeš iti res v globino svojega karakterja moraš pač iti tudi v detajle do ur natančno. Ampak pol imaš že itak vse simbole v karti. Moraš pa ugotovit kaj prevladuje, kakšne so še druge povezave,itd. Jaz sem za sebe samo malo okvirno pogledal, v detajle se pa nisem spuščal, ker jih itak ne bi znal intrepetirat na pravi način. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#190 majat

majat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 8. januar 2010, 12:03

Jaz poznam samo našega in kitajskega, malo sem pa pogledal še majevskega ali nekaj takega. Pa še to sem gledal samo za svoj znak. Se mi je pa kitajski zdel zelo zanimiv ker je meni dal bolj detajle. Ko sem pa pred par leti dobil izračunan še ezoterični horoskop po naše sem pa ugotovil da sta podobna. Pomembno je samo da dobiš nekoga ki res obvlada. Taki se pa šolajo, tudi po več let. Skratka narediš lahko še eno šolo.

Zdaj ti bom pa povedal malo o kitajskem po spominu. Horoskop je po letih, vsaka žival ima svojo znamenje (voda, ogrenj,..) in to se spreminja na 12. let. Če je letos kao ognjena kača, bo čez 12. let kao vodena kača,...Mesece, tedne, dneve in ure imajo spet razdeljene po živalih. Majevski je pa spet tako podrobno razdeljen samo da ima manj dni.

In če hočeš iti res v globino svojega karakterja moraš pač iti tudi v detajle do ur natančno. Ampak pol imaš že itak vse simbole v karti. Moraš pa ugotovit kaj prevladuje, kakšne so še druge povezave,itd. Jaz sem za sebe samo malo okvirno pogledal, v detajle se pa nisem spuščal, ker jih itak ne bi znal intrepetirat na pravi način. xDDx


No, to sem hotela slišati! :palec:
Vsak izračun horoskopa in razlago le tega ti mora narediti nekdo, ki se na to spozna! Ali pa se moraš sam toliko bolj poglobiti v zadevo. Kot si sam rekel, narediš še eno šolo. No, pa hvala za razlago.
Lp x:)x
Sem kar sem. In nihče ne more me spremeniti.
Grem in vem, da bom hodila vedno naprej,
obložena z prtljago poguma in težav, ki mi stojijo na poti.
In se ne ustavljam, kajti moj kočijaž je pogum
in vodnica priložnost!

EDINA ZANESLJIVA NAPOVED ZA PRIHODNOST JE TA, DA NAS BO PRESENETILA!

#191 AstroskopZodiak

AstroskopZodiak
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 4. november 2010, 10:20

Veliko o astrologiji si lahko preberete tudi na moji strani www.zodiak.si
Vljudno vabljeni k obisku!

#192 luna27

luna27
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 19. december 2010, 19:16

upam, da še ta stran ni bila "objavljena"....

Deansko je mene kar "sezula".... tako fajne spletne strani o astro. pa še nisem videla :palec:

http://www.rojstna-k.../main_page.html

#193 gregor777

gregor777
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 23. januar 2011, 10:57

u hvala res dobra stran!
LP!
g.

#194 Kurent Ema

Kurent Ema
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 17. april 2011, 18:24

Maja 2002 je bil v tej temi objavljen moj članek Ali poznamo svoje zvezde, brez navedbe avtorja, vir naj bi bil "internet". Oglašam se, ker ste se nekateri spraševali, kdo je avtor. Objavo sem zasledila šele danes, ko sem opravila poizvedbo na internetu, saj se je del članka spet pojavil znotraj nekega drugega članka nekega drugega avtorja. Skratka, članek je moj in je v celoti (v dveh delih) objavljen na moji FB strani Astrologija - Ema Kurent, v Razpravah, izvirno je bil objavljen že mnogo let nazaj v Sobotni prilogi Dela. Na internetu (tako na fb kot na moji spletni strani www.prihodnost.si) ne objavljam svojih člankov ravno zaradi nizke kulture bralstva, ki zelo rado kopira članke brez navedbe avtorjev. Neka novinarka mi je pred časom celo prostodušno priznala, da je večkrat kaj pobrala z moje prejšnje spletne strani www.stella.si, kjer sem imela objavljenih več člankov. Nič nimam proti, če kdo objavi moje pisanje kjerkoli na netu, toda "spodobi se in pravično je", da se navede avtorja in vir. Dokler te kulture na spletu ne bo, tudi mojih člankov tu gori ne bo. Toliko v pojasnilo. Lep dan Objavljena slika

#195 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 17. april 2011, 19:00

Maja 2002 je bil v tej temi objavljen moj članek Ali poznamo svoje zvezde, brez navedbe avtorja, vir naj bi bil "internet". Oglašam se, ker ste se nekateri spraševali, kdo je avtor. Objavo sem zasledila šele danes, ko sem opravila poizvedbo na internetu, saj se je del članka spet pojavil znotraj nekega drugega članka nekega drugega avtorja. Skratka, članek je moj in je v celoti (v dveh delih) objavljen na moji FB strani Astrologija - Ema Kurent, v Razpravah, izvirno je bil objavljen že mnogo let nazaj v Sobotni prilogi Dela. Na internetu (tako na fb kot na moji spletni strani www.prihodnost.si) ne objavljam svojih člankov ravno zaradi nizke kulture bralstva, ki zelo rado kopira članke brez navedbe avtorjev. Neka novinarka mi je pred časom celo prostodušno priznala, da je večkrat kaj pobrala z moje prejšnje spletne strani www.stella.si, kjer sem imela objavljenih več člankov. Nič nimam proti, če kdo objavi moje pisanje kjerkoli na netu, toda "spodobi se in pravično je", da se navede avtorja in vir. Dokler te kulture na spletu ne bo, tudi mojih člankov tu gori ne bo. Toliko v pojasnilo. Lep dan Objavljena slika


mogoče jih je pa kdo prepisal iz istega vira kot ti in zate sploh ne ve. xcivx x:px x:Dx
zdej te bom pa takoj še potolažu.
vsak, ki te kopira, ti s tem priznava, da veš več od njega.
in vsak, ki kopira, bo vedno drugi.
da o nečimernosti in napuhu sploh ne bi govoril.
in ja... fajn je vedet, kdo je res avtor. ne samo zaradi kulture, kot praviš, ampak tudi zaradi verodostojnosti vsebine.
če berem o česnu, me zanima, ali je avtor članka kmet, biolog ali miss rusije, ki o česnu nima pojma, razen da obožuje njegov vonj zmešan z vodko.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#196 Shiya

Shiya
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 13. maj 2011, 08:15

Sem še začetnica in šele spoznavam astrologijo ... Mam eno vprašanje; znak ascendenta se določa glede na uro rojstva, v mojih rojstnih podatkih (listu) pa žal ura ni zapisane.
Rodila naj bi se okrog 7.30 zjutraj (torej lahko je 7.20 ali 7.40!). No, to pa je po podatkih, ki sem jih zasledila na portalih ravno meja med bikom in dvojčkom. Kako naj rešim to dilemo Objavljena slika
Thx, za odg.

Le kot zanimivost Objavljena slika Rodila sem se prezgodaj (v 6.5 mesecu) in ne samo, da sem se rodila prehitro in predčasno, ampak sem se rodila tudi v drugem mestu (in državi), kot bi se naj predvidoma pri polni nosečnosti.

#197 Beorn

Beorn
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 17. avgust 2011, 10:24

Sem še začetnica in šele spoznavam astrologijo ... Mam eno vprašanje; znak ascendenta se določa glede na uro rojstva, v mojih rojstnih podatkih (listu) pa žal ura ni zapisane.
Rodila naj bi se okrog 7.30 zjutraj (torej lahko je 7.20 ali 7.40!). No, to pa je po podatkih, ki sem jih zasledila na portalih ravno meja med bikom in dvojčkom. Kako naj rešim to dilemo Objavljena slika
Thx, za odg.

Le kot zanimivost Objavljena slika Rodila sem se prezgodaj (v 6.5 mesecu) in ne samo, da sem se rodila prehitro in predčasno, ampak sem se rodila tudi v drugem mestu (in državi), kot bi se naj predvidoma pri polni nosečnosti.


Če želiš poznati pozicijo svojega ascendenta, boš morala nekako zbrskat uro rojstva. Hiše se namreč premikajo približno 4 stopinje vsako minuto, se pravi gre začetek hiše (v tem primeru ascendent) v 15 minutah skozi eno znamenje. Sicer pa sta Bik in Dvojčka precej različni znamenji. Lahko se posvetuješ s kakšnim astrologom, pa boš videla, kje se bolj začutiš. Imaš tudi kakšne planete v katerem koli izmed znamenj?
Pa tudi to, da si se rodila prej in v drugem kraju ima prav gotovo svoj pomen. Že potrebuješ tako življensko izkušnjo Objavljena slika

Pa še moj prispevek glede astroloških spletnih strani:
www.astro.com - meni najljubša spletna stran. Izris astroloških kart z veliko nastavitvami in veliko napisanega o osnovah psihološke astrologije.
www.primamateria.si - tole je pa še moja spletna stran

#198 Kitalpha

Kitalpha
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 3. november 2011, 13:56

astro.com je res ena boljših spletnih strani na to tematiko in tudi njihove razlage se mi zdijo kar dovolj točne.

drugače je fajn pogldetat tudi aspekt karmične astrologije: Karmička astrologija - Predrag "Peđa" Petković

pa še en zanimiv članek: Astrologija - da nam astrolozi ne zamere

#199 jaznisem

jaznisem
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 21. marec 2012, 13:25

Tukaj dodajam LINK: http://www.vedezevanjemeta.com/ in zahtevajte gospo Meto, ker gospa res obvlada stvar do potankosti.

#200 astroboy

astroboy
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 19. april 2012, 21:34

Tukej je stran, kjer se da dobit profesionalno astrološko interpretacijo, plača se lahko kr z moneto http://www.e-astrologija.si




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0