Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Poklic


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
87 komentarjev na to temo

#26 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 29. december 2006, 23:06

:inocent:
Moja 10. hiša je cela meneštra - v ovnu: merkur, venera, lilith
bik: mars
2. hiša je lepo prazna - v levu
6. hiša - strelec: neptun in luna(oba v kozlu)
11.hiša-bik: brez planetov, vendar je notri severni vozel, točka fortune in Chiron, ki je v dvojčkih
http://img127.images...25/kartaug3.jpg

v glavnem, jaz še sedaj ne vem, kateri je najboljši poklic zame :C:
Če ima kdo čas, bi prosila malo razlage xflirtx

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#27 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 3. januar 2007, 08:13

[quote name='//mirage' date='29. Dec 2006, 23:07' post='769536'


v glavnem, jaz še sedaj ne vem, kateri je najboljši poklic zame :C:
Če ima kdo čas, bi prosila malo razlage xflirtx

Tvoj vladar MC je mars in le ta položen v tvoji deseti hiši. Cilje, ki si jih zastaviš, hočeš doseči takoj, imaš pa tudi strast v ambicijah.

S tako deseto hišo bi lahko bila odličen kirurg, ginekolog, športnik, trener. Ugajali bi ti vsi bolj dinamični poklici, mogoče povezani s športom ali njegovimi rekviziti. Lahko pa bi delala tudi v gradbeništvu.

#28 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 3. januar 2007, 13:23

Hmmm... medicina me je res zanimala, samo imam premalo točk, da bi prišla gor :o|o:

Aja, pa moj MC ni v ovnu ampak čisto, čisto na koncu v ribah :sori:
Malo težko je to pri meni iz slike povzet..ups :inocent:

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#29 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 3. januar 2007, 13:50

[quote name='//mirage' date='3. Jan 2007, 13:24' post='771532']
Hmmm... medicina me je res zanimala, samo imam premalo točk, da bi prišla gor :o|o:

Aja, pa moj MC ni v ovnu ampak čisto, čisto na koncu v ribah :sori:


xrolleyesx Tak MC se mirne duše vzame v ovna, kajti čisto skoraj na nuli in še ves oven, to je čisti oven. x;)x Bistveno je to, kaj te veseli, zanima, ni pa nujno, da vsi dosežemo poklic, ki si ga želimo.

#30 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 3. januar 2007, 14:48

Aha...zato se mi je vedno zdelo čudno, ker po ribah bi me morali zanimati bolj umirjeni poklici, pa vem , da bi mi najbolj ugajal poklic, ki bi bil na pol pisarna, na pol pa teren oz. dinamičen...no, upam da bom s svojim faksom pršla do kake take službe

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#31 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 5. januar 2007, 20:30

Hojla

Nisem hotel odpirati nove teme, zato sem vtaknil tole kar sem.
Včeraj sem uletel v eno oddajo na SLO1 rajtam, kjer je Ema Kurent predstavljala astrologijo mladincem. In sem dobil sila neprijeten vtis. Ema sploh ni oddajala tistih prijetnih energij, mislm, potrpežljivosti, prijaznosti, širine, ampak, hm, eno zmes zategnjenosti, obrambe in podcenjevalne vzvišenosti, tako da jo je bilo prav neprijetno gledati in poslušati. Sicer ne vem, kaj se je dogajalo v pogovoru z mladinci prej, preden sem začel gledati, a odnos je bil vsekakor napet, nepristen, nesproščen. Imel sem občutek, da so se mladinci in voditelja prav trudili ublažiti napetost, ki je izžarevala iz Eme, da so, kaj pa vem, bili blažji v odnosu do nje, kot so želeli. In v takem napetem vzdušju se je oddaja tudi končala. Zanima me, a je kdo od vas gledal to oddajo in kakšni so bili vaši vtisi. Jaz Eme ne poznam, tako da nisem bil pod kakimi vplivi od prej.

Aja, v to rubriko sem tole napisal zato, ker so jo mladinci spraševali tudi o možnosti šolanja, tudi uradnega in o možnosti zaposlitve. x:Dx

Lep večer želim

butl xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#32 zaskrbljena

zaskrbljena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 5. januar 2007, 21:11

nisem gledala.... sem zasledila, da bi baje naj bla "dobra" ... v kakšnem smislu je blo to mišljeno pa ne vem...

odvisno tudi, kaj je imela na razpolago, da jim je lahko svetovala, njihove natalne katre... to sicer dvomim... najverjetneje so razpravljani na splošno....

#33 stairway

stairway
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 28. avgust 2007, 11:14

LP!
Kmalu se bom morala odločiti za nadaljni študij po gimnaziji, pa praktično nimam pojma kaj naj izberem..imam dobre ocene, tako da sem lahko sprejeta skoraj povsod, ampak preprosto si ne predstavljam, da bi delala dlje časa eno in isto delo xrolleyesx Tudi hobija nimam nobenega stalnega, nekako se mi želje spreminjajo vsakih nekaj mesecev, tako da že veliko razmišljam o usmeritvi, pa ne najdem nič primernega.
Če ima kdo čas, bi ga prosila, če si lahko malo pogleda pa pove kaj več, da vsaj okvirno vidim v katero smer naj grem :inocent:

(ne vem točno kaj naj bi napisala, tako da bom kar vse):

13.03.1990
21:45

Sonce: Ribi (5. hiša)
Luna: Tehtnica (12.hiša)
Merkur: Ribi (5.hiša)
Venera: Vodnar (3.hiša)
Mars: Vodnar (3.hiša)
Jupiter: Rak (8.hiša)
Saturn: Kozorog (3.hiša)
Uran: Kozorog (3.hiša)
Neptun: Kozorog (3.hiša)
Pluton: Škorpion (1.hiša)



I. hisa (ASC) Skorpijon
II. hisa Strelec
III. hisa Kozorog
IV. hisa (IC) Vodnar
V. hisa Ribi
VI. hisa Oven
VII. hisa (DESC) Bik
VIII. hisa Dvojcka
IX. hisa Rak
X. hisa (MC) Lev
XI. hisa Devica
XII. hisa Tehtnica


Konjunkcije:
Sonce - Merkur
Venera - Mars
Uran - Neptun

Domicil:
Sonce V.hiša
Saturn kozorog
Pluton škorpijon

Točka duha: oven
Točka fortune: dvojčka
Kulminantni planet: Jupiter
Vzhajajoči planet: Pluton



Pa najlepša hvala tistemu, ki bo kaj povedal :palec:

#34 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. avgust 2007, 12:42

[quote name='stairway' date='28. Aug 2007, 12:15' post='880601']
LP!
Če ima kdo čas, bi ga prosila, če si lahko malo pogleda pa pove kaj več, da vsaj okvirno vidim v katero smer naj grem :inocent:

(ne vem točno kaj naj bi napisala, tako da bom kar vse):

13.03.1990
21:45

Po moje, imaš kar precej možnosti dela z otroci, kajti peta hiša s soncem kaže, da bi ti odgovarjal poklic, ki bi ga uspešno oravljala kot igro, lahko tudi z otroci. Prav tako je precej dobro aspektirana tretja hiša, kar kaže na komunikativnost, trgovino, internet. Če gledam položaj lune, vidim, da bi ti odgovarjali poklici, kjer se precej razdajša drugim, na tak način se čutiš precej bolj izpolnjeno, zato je odličen vzgojiteljski, pedagoški poklic ali delo v kakšni zaprti ustanovi.

#35 *wena

*wena
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 27. oktober 2007, 12:12

tudi jst mam problem pri izbiri poklica. veseli me veliko stvari, tako da sem čist zmedena. sem glih v obdobju, da se odločim za srednjo šolo.

24/4/1993/ 21:30


lp, wena
''Ne lovite življenja le za rep, uživajte ga!'' (Angelsko sporočilo)

#36 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 1. november 2007, 18:34

Hojla

Nisem hotel odpirati nove teme, zato sem vtaknil tole kar sem.
Včeraj sem uletel v eno oddajo na SLO1 rajtam, kjer je Ema Kurent predstavljala astrologijo mladincem. In sem dobil sila neprijeten vtis. Ema sploh ni oddajala tistih prijetnih energij, mislm, potrpežljivosti, prijaznosti, širine, ampak, hm, eno zmes zategnjenosti, obrambe in podcenjevalne vzvišenosti, tako da jo je bilo prav neprijetno gledati in poslušati. Sicer ne vem, kaj se je dogajalo v pogovoru z mladinci prej, preden sem začel gledati, a odnos je bil vsekakor napet, nepristen, nesproščen. Imel sem občutek, da so se mladinci in voditelja prav trudili ublažiti napetost, ki je izžarevala iz Eme, da so, kaj pa vem, bili blažji v odnosu do nje, kot so želeli. In v takem napetem vzdušju se je oddaja tudi končala. Zanima me, a je kdo od vas gledal to oddajo in kakšni so bili vaši vtisi. Jaz Eme ne poznam, tako da nisem bil pod kakimi vplivi od prej.

Aja, v to rubriko sem tole napisal zato, ker so jo mladinci spraševali tudi o možnosti šolanja, tudi uradnega in o možnosti zaposlitve. x:Dx

Lep večer želim

butl xsrcx



vzela sem si čas za ogled omenjene oddaje .Vse kar lahko rečem je, da je bila Kurentova enkratno potrpežljiva.
Kogar zanima pa eto link:

Ema Kurent - predstavitev astrologije mladim

Butl upam, da sem gledala pravo oddajo.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#37 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 2. november 2007, 13:09

mah....jst tud čist zgubljena tule :o|o: in bi mi res zlo prav pršu kak nasvet :)

14.11.1982; 23:45, nova gorica


Ola midve pa na isti dan praznujeva x;)x x:Dx
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#38 Optimist 10

Optimist 10
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 2. november 2007, 16:14

Pri meni je MC na 23 strelca. V 10. hiši mam Saturna, Urana in Neptuna v kozorogu. Vladarja MCja Jupitra mam pa v biku v 2. hiši.
A mate kakšne predloge za poklic? Naprimer, J.F. Kennedy je imel Saturna in Neptune v 10. hiši v raku. A naj kandidiram za predsednika? :D

#39 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 2. november 2007, 21:38

a dej! xDDx no pa sm šla pogledat tvoj profil, hehe, pa vidim, da smo pa že trije, še moj brat je rojen na isti dan, pa istega leta kot ti :)

sam zgleda, da ne bom nobene službe mela :inocent: x:o)x

se pravi, je tvoj brat za rojstni dan tebe dobu..lepo :vio:

Pri meni je MC na 23 strelca. V 10. hiši mam Saturna, Urana in Neptuna v kozorogu. Vladarja MCja Jupitra mam pa v biku v 2. hiši.
A mate kakšne predloge za poklic? Naprimer, J.F. Kennedy je imel Saturna in Neptune v 10. hiši v raku. A naj kandidiram za predsednika? :D

prvo probi bit kak predsednik v kaki firmi.... :P
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#40 *wena

*wena
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 3. november 2007, 21:35

vidim, da mi noben ne zna pomagat...kje lahko zračunam vse potrebno?
''Ne lovite življenja le za rep, uživajte ga!'' (Angelsko sporočilo)

#41 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 4. november 2007, 10:56

ja sej je bil vesel... za razliko od mene, ki mi ni bilo prav nič všeč, da nikol nisem mela svoje torteee :C: x:Dx
ja par let sm bla res že nekaj dni pred rd čist mulasta zarad tega x:o)x

ti vrjamem.....mene bi tud skor taka usoda doletela.....pa sem 4 dni prej bla vzeta ven :inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#42 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 16. november 2007, 13:14

a dej! xDDx no pa sm šla pogledat tvoj profil, hehe, pa vidim, da smo pa že trije, še moj brat je rojen na isti dan, pa istega leta kot ti :)

sam zgleda, da ne bom nobene službe mela :inocent: x:o)x


Šele zdaj sem vidla ta post...ne mi rečt, da sta z bratom na isti dan rojena...to pa je zanimivo...kdaj je pa rojen dopoldan al popoldan...ja hudo še eden k ga polna luna meče...ha ha ;)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#43 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 23. marec 2008, 20:11

Jaz Eme ne poznam, tako da nisem bil pod kakimi vplivi od prej.

jes tut eme ne poznam. poznam pa njenega biušega moža. tko da...
brez dwoma pa ma tko k usi astrologi use sama s sabo pošlihtan. in z odnosi seweda tut. :palec:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#44 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 25. marec 2008, 10:12

Mi pa smo spet tam :vragec:
Zdaj smo vpisali čudo čuda stvari- mislim -gospodičnica vpisala - začela s prometno, nadaljevala z gradbeno, pa še eno smer gradbene..
Neverjetno.
In to ena riba.
naj omenim, da ima urana v 9.hiši? (verjetna prekinitev študija..pa menjava smeri ziher..), tak da je vseeno kaj bi vpisala, ker itak prekinila tole.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#45 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. marec 2008, 10:30

Mi pa smo spet tam :vragec:
Zdaj smo vpisali čudo čuda stvari- mislim -gospodičnica vpisala - začela s prometno, nadaljevala z gradbeno, pa še eno smer gradbene..
Neverjetno.
In to ena riba.
naj omenim, da ima urana v 9.hiši? (verjetna prekinitev študija..pa menjava smeri ziher..), tak da je vseeno kaj bi vpisala, ker itak prekinila tole.


:palec: :palec: Ja ribe znajo precej presenetit, sploh v zadnjih letih, ko jim pleše uran okrog njihovega sonca. Ker pa je njen natalni uran v deveti hiši, zato spreminja smer šolanja iz ene v drugo. Drugače pa je njen natalni položaj urana itak tak, da bodo spremembe verjetno na področlju njene filozofije, smer študija, prekinitve?? Urana v 9.hiši naj izkoristi za učenje astrologije in drugih alternativnih ved.

#46 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 25. marec 2008, 10:31

težko je verjet, da obstajajo tudi ljudje, ki razumejo uranovske energije svojih otrok in celo vnaprej podpirajo pot, kakršna pač bo. :palec: jaz tega v svoji okolici nikoli nisem opazila. vsi forsirajo in "vejo, kaj je najbolje zate". xrolleyesx

#47 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 25. marec 2008, 10:44

Mene so moje hitro izšolale.
Riba me na hladno postavila pri svojih petih(ko organizirala pohod s frendico u božjo mater skoraj dobesedno) , ta mlajša - vodnarka, pa pri svojih osmih(ko potisnila žebelj v vtičnico, da bo videla, kaj se bo zgodilo)

Tega, ker je dobro zanje...hm se nekak skoraj ne grem več..ok...vem seveda kaj je dobro zanje, sem pa prepričana, da onidve niti približno ne mislita tako.
In tudi rabila en čas, da dala otroku ključe od avta, ker se mi strašno slab voznik zdela..in ko ji končno ključe posodila no..je zraven padel en žad(za varno vožnjo) ni druge...
Deviški luni ne uidem..in potem sem prvič trepetala doma in že z mobilcem šla ven(da me kdo od domačih ne sliši) pa mi padel kamen iz srca, ko se v istem hipu pripeljala na dvorišče...

Astrologija in duhovnost pa take reči jo trenutno še nič ne zanima. Kolikor rabi vzame od mene(tak filing pač imam)
Ribe pa nas definitivno vedno presenetijo :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#48 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. marec 2008, 12:25

[quote name='nataly' date='25. Mar 2008, 10:45' post='955632']
Mene so moje hitro izšolale.
Riba me na hladno postavila pri svojih petih(ko organizirala pohod s frendico u božjo mater skoraj dobesedno)

:palec: Ja vidiš, pol so vse ribe delane podobno. Tudi moja riba, je že pri štirih odštopala nezanano in smo jo našli ob cesti do babice, hahahaa. Glede na postavitev urana v moji peti hiši pa sem kmalu sprevidela, da takega otroka ne moreš sukat ti, kot mama, pač pa on suče tebe. Marsikaj se od takega otroka naučiš sam. Na kratko, šokira me skoraj vedno.

#49 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 25. marec 2008, 13:52

a niso za to strelci :inocent:
zdej vsaj vem :D

moji doma so vedn razlagal, kak so mogl pazit na mene....sam mal so stran poglwedal in me že ni blo več x:Dx
tud enkrat sem ušpičla(s sestro seveda, ki ima luno v ribih) da sma šle h babici..pa nobenmu nisma povedle in ko sma prišle tja(12km) sma poklicale domov :OoO:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#50 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. marec 2008, 14:06

a niso za to strelci :inocent:
zdej vsaj vem :D

moji doma so vedn razlagal, kak so mogl pazit na mene....sam mal so stran poglwedal in me že ni blo več x:Dx
tud enkrat sem ušpičla(s sestro seveda, ki ima luno v ribih) da sma šle h babici..pa nobenmu nisma povedle in ko sma prišle tja(12km) sma poklicale domov :OoO:



:palec: Ja sej, moja hčera riba z ASC v strelcu, pol veš, da ima fantazijo in voljo za pot v neznano, hahahaha.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0