Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nagnusno iz izkušenj


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
282 komentarjev na to temo

#26 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 17. oktober 2005, 19:17

js pa garanteram, da ni noben se bl nagnusne stvari jedu kot mi! :xx!:
tri mesce stare kukije, ki jih je speku moj bratranc in jih hranu kar v omari v svoji sobi. speku jih je ogromn.. jedl smo jih sam mi. na zacetku so bli za pojest (js ne vem zakaj jih ni cukrov). ampak po treh mescih pa.. :xx!: :xx!: :xx!: js sm enkrat enga prelomu za foro. notr je bla kr ena nagravzna zelena plesen. pa kisl.. ampak k so pa tok fajn butal x;)x sam pol sm js pogruntu en trik: tist cas, ko si jih govtov nisi smev dihat! (clovek zaznava okus predvsem z nosom). no pol je pa kr slo.. na hit si naredu une tri grizlaje.. sam res si ne more noben predstavlat kok so bli zanic! :xx!:

#27 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 17. oktober 2005, 19:19

:vragec:

hehe
pomeni, da she nisi pil banga iz starih filtrou... x:Dx x:Dx x:Dx

..OM.. x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. oktober 2005, 19:25

<{POST_SNAPBACK}>.. sam res si ne more noben predstavlat kok so bli zanic!  :xx!:

si lohk, men so ze svezhi ogabni! :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 17. oktober 2005, 19:29

:vragec:

pa k smo zhe glih pr temi....tole sm samo vidu (de nau insinuacij)
se spravjo shtirje dzhanksi krvavico delat
to pomen, de zberejo vse stare igle, ven izshpricajo vso zasusheno kri k je pomeshana z heroinom, in si to ubrizgajo
sm vidu zhe marsikej...ampak tole me pa res na kozlanje spravlo

..OM.. :xx!:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. oktober 2005, 19:31

:sick: :V: :C:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 17. oktober 2005, 19:31

<{POST_SNAPBACK}>si lohk, men so ze svezhi ogabni! :P


ne lahko je prov okusn. palacinke, al pa ce nardis kt rafaelote, tortice..
pa tud tisti bi bli cist dobri(na zacetku) ce bi jih kej sladkov. je reku, da cukr baje unic thc-kr neki. sam je res, da so bli najbl mocni(pa najmansi) kar sm jih kdaj jedu..

aakhut starga banga pa res se nism piv. sam si kr predstavlam :sick:

#32 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 17. oktober 2005, 19:33

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

pa k smo zhe glih pr temi....tole sm samo vidu (de nau insinuacij)
se spravjo shtirje dzhanksi krvavico delat
to pomen, de zberejo vse stare igle, ven izshpricajo vso zasusheno kri k je pomeshana z heroinom, in si to ubrizgajo
sm vidu zhe marsikej...ampak tole me pa res na kozlanje spravlo

..OM.. :xx!:


:sori: nikol vec nam krvavic jedu.. x;)x

#33 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 17. oktober 2005, 19:38

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

pa k smo zhe glih pr temi....tole sm samo vidu (de nau insinuacij)
se spravjo shtirje dzhanksi krvavico delat
to pomen, de zberejo vse stare igle, ven izshpricajo vso zasusheno kri k je pomeshana z heroinom, in si to ubrizgajo
sm vidu zhe marsikej...ampak tole me pa res na kozlanje spravlo

..OM.. :xx!:


ah...kje si pa ti to vidu?
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#34 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 17. oktober 2005, 19:40

:vragec:

zadi za K4

..OM.. x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#35 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 17. oktober 2005, 19:43

ej...vsaj 200inzulink bi porabli, da se vsaj 1 lohk mal zaneden s tist mal krvi ki jo je tam notri...

to ni logično...pa trajal bi tko zihr 1 mesec, da bi vse skp nabrizgal...ja ja ja ja...ne verjamem...in clo štirje, da so bli...

ka so mel ceu šlepar igl sabo al kaj?

x:o)x x:o)x x:o)x :vragec:
c c c c c c
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#36 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 17. oktober 2005, 19:48

<{POST_SNAPBACK}>ej...vsaj 200inzulink bi porabli, da se vsaj 1 lohk mal zaneden s tist mal krvi ki jo je tam notri...

to ni logično...pa trajal bi tko zihr 1 mesec, da bi vse skp nabrizgal...ja ja ja ja...ne verjamem...in clo štirje, da so bli...

ka so mel ceu šlepar igl sabo al kaj?

x:o)x  x:o)x  x:o)x  :vragec:
c c c c c c


js pa verjamem. k pride pr narkomanu kriza.. na zalost :sori:

#37 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 17. oktober 2005, 19:55

Oh, probala sem par stvari, za katere sem instinktivno vedela, da so ogabne in jih nikoli probala, a me je kdo prepričal in potem sem seveda od gnusa pljuvala ven! Domače klobase recimo! Ogaba. :xx!: In to preden sem postala vegetarijanka.
Drugače pa sem enkrat zasovražila burek do amena, dosmrtno, ne dotaknem se ga več, ker mi je enostavno bil nagravžen! :xx!:

#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. oktober 2005, 20:21

tko sem jaz bikova jajca jedla... :|||
ces da je nekaj druzga, eno pohanje kajjazvemkaksno pac. :|||
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 17. oktober 2005, 20:22

...zrezek iz cloveskega mesa... :xx!: :xx!:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#40 trans

trans
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 311

Objavljeno: 17. oktober 2005, 20:23

<{POST_SNAPBACK}>...zrezek iz cloveskega mesa... :xx!:  :xx!:


:eek:
Ja,... hm... kaj naj rečem? Vsega kar še ne obstaja ali sploh nikoli ne bo, tudi bog ne more pobarvati na rumeno.

#41 misoni

misoni
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 301

Objavljeno: 18. oktober 2005, 10:18

moja mt (k ful rada experimentira s pripravljanjem hrane in novimi recepti) je pa enkrat naredila piščanca v jena posodi tako, da je plaval v nečem in se ga sploh ni videlo, pa še tista zadeva se je tako napihovala kot, da bo ravnokar izbruhnil vulkan. sem samo ritensko odbrzela nazaj v svojo sobo. pogovarjali se pa še kakšen mesec nisva zaradi moje trme, ker sem rekla, da jaz pa že ne bom jedla stvari, ki jih ne vidim izpod neke gmote lave in blata. x:Dx
na dan mrtvih vedno oživim

#42 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 18. oktober 2005, 10:30

Vse kar je plesnivo ali nagnito, krvavice in vse vrste klobas, ampak to že bolj spada, pod kaj ne maram jest. Enkrat sem **pojedla** žlico čokolinota z zarejenim debelim črvom not, nisem ziher a sem al ga nisem dala v usta-črva- ampak od takrat naprej ne jem čokolina :xx!:
Pa rum mi ful nagnusno smrdi in ne jem nič, kar vsebuje rum. Pa rozine imajo tak neprijeten občutek, ko se valjajo po ustih. Da o smetani na mleku ne izgubljam besed, struktura **kajmaka** :xx!: ker ne pijem mleka že od malega in mi je mleko samo po sebi zanič.
Pa obraslice oz. brstični ohrovt mi je tudi :xx!: drgač pa zelenjavo rada papcam, ampak s tem ohridom se pa nikakor ne morem spravit v lajkable odnos.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#43 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. oktober 2005, 10:33

ohridom!!! :D
Jaz pa recem, ko vidim tablice SG, segedin. da je ta pa ta (stane recimo) iz Segedina. :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#44 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 18. oktober 2005, 11:21

ena omakca prikaže... pa je mislui, da je poseben način priprave, nakar po parih grižljajih pove da je tole sperma in da ni dobro zapečen...
Tut njemu ni več teknil... x:Dx


Hahaha, kako pa je vedu, da je tole sprema? Iz bogate zakladnice izkušenj?
x:o)x Joke :vragec:
Ogaba sto na uro, se strinjam. A je pol še kdaj jedu bikova jajca? Jst sm pa mislila, da jih valda prej kej splaknejo pa to xzobkox

Men je blo pa najbol gravž, k s fantom nekje v Istri naročiva vsak svojo morsko pico, ki sta bli obloženi z dvema velikima škampoma (Kings Prawn).Pod škampoma pa grozd jajčec od škampov. Fuj!!! pa še tista jajčeca so se valala ke pol po pici.

Sva vse pustila. Kasneje izvedela, da ni nujno, da škampe očistijo teh jajčec, kao specialiteta pa to. Bljak!! :xx!: :xx!: :xx!:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#45 nisam odavde

nisam odavde
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 18. oktober 2005, 12:02

Sva vse pustila. Kasneje izvedela, da ni nujno, da škampe očistijo teh jajčec, kao specialiteta pa to. Bljak!!


To ti je kavijar zabadava... he he

Ko sem kot otrok zbolela mi je mami ponavadi skuhala prežganko (ajd, no) in kruhovo juho (star kruh kuhan v juhi, kakšne pol ure), kao ful krepčilno, zdravilno in tko.

Stvar je sluzasta do amena (ob pomisli nanjo mi se še zdaj želodec obrača).
Žlička kruhove juhe in ozdravitev zagotovljena v 24 urah :palec:
Vsekakor mi ni bilo do blefiranja...

Nazadnje mi je to uturila po porodu (spet krepčilno, zdravilno bla bla bla..)
Rezultat - šlang postava v enem mesecu.

#46 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 18. oktober 2005, 12:07

:vragec:

UUUUuuuuuuuu.....zdele sm se spomnuuuuuu..... x:Dx x:Dx x:Dx
tist k je

ASTRA

"za SRNICE" kuhala..... x:Dx x:Dx x:Dx

..OM.. x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#47 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 18. oktober 2005, 12:24

Ne prenesem petršilja :xx!:

Na kozlanje mi gre, če ugriznem v steblce. :inocent:

drugač pa stvari, ki jih še nikol nisem jedla dajem v usta v zelo majhnih količinah, zato, da ugotovim okus.
Lažje cel kos pogoltneš :vio:
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#48 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 18. oktober 2005, 12:26

xrolleyesx žlikafci x8Dx


moj moto...kar je dobro ni slabo x:Dx :vragec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#49 trans

trans
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 311

Objavljeno: 18. oktober 2005, 13:35

xrolleyesx žlikafci x8Dx
moj moto...kar je dobro ni slabo x:Dx :vragec:


To je pa res dober moto. x:Dx x:Dx x:Dx Nimaš kej falit.
Ja,... hm... kaj naj rečem? Vsega kar še ne obstaja ali sploh nikoli ne bo, tudi bog ne more pobarvati na rumeno.

#50 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 18. oktober 2005, 17:36

Surovo jajce...iz lupine :eek:
Preluknjaš ga na obeh koncih in posrkaš vsebino... xrolleyesx
In se razvleče tisti smrkelj od lupine pa do želodca... :xx!: :wOOt: :sick:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0