Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prejšnje Življenje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
87 komentarjev na to temo

#26 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 15. december 2005, 21:03

HEHEHE!
No jest sm bl nov ampak vseen--takle mamo pr nas---tole mi je napisou--

Diagnosis:
--------------------------------------------------------------------------------
I do not know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.
You were born somewhere around territory of modern Hungary approximately on 1375.
Your profession was preacher, publisher, scribbler of ancient inscriptions.
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in that past life:
Timid, constrained, quiet person. You had creative talents, waited till that life to be liberated. Sometimes environment considered you strange.
--------------------------------------------------------------------------------
Lesson, that your last past life brought to present:
Your main lesson in present -- to develop magnanimity and feeling of brotherhood. Try to become less adhered to material property and learn to have only as many, as you may give back.
--------------------------------------------------------------------------------
Now you remember?

ja itak---sej res spomnu sm se---že takrat me noben ni štekou---hehehehee x:Dx
DIDL-DADL-DOO

#27 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 18. december 2005, 14:30

Ka pa vem kaj naj si mislim?prvo mislima da bodo vsi shamani propadl zarad te net strani.Drugo pa -po moje s programom ne moreš to določit,ker:sigurno nas je več rojenih na ta dan in na to uro,program pa napiše vsem isto,kar pomen da sem se jaz klonirou v 13 stoletju---hehehehehe
DIDL-DADL-DOO

#28 MoonDance

MoonDance
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 151

Objavljeno: 22. december 2005, 08:37

Diagnosis:
--------------------------------------------------------------------------------
I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.
You were born somewhere around territory of modern North Afrika approximately on 450.
Your profession was librarian, priest, keeper of tribal relics.
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in that past life:
Seeker of truth and wisdom. You could have seen your future lives. Others perceived you as an idealist illuminating path to future.
--------------------------------------------------------------------------------
Lesson, that your last past life brought to present:
Your lesson -- to develop kind attitude to people, to acquire gift of understanding and compassion.
--------------------------------------------------------------------------------
Now you remember?

Zanimivo! I like it, I like it. x:Dx

#29 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 22. december 2005, 08:47

Evo se mene: poboldano bo po mojem kar drzalo... x:Dx

Diagnosis:
--------------------------------------------------------------------------------
I do not know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.
You were born somewhere around territory of modern USA South-West approximately on 825.
Your profession was leader, major, captain.
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in that past life:
Timid, constrained, quiet person. You had creative talents, waited till that life to be liberated. Sometimes environment considered you strange.
--------------------------------------------------------------------------------
Lesson, that your last past life brought to present:
Your main task -- to make the world more beautiful. Physical and spiritual deserts are just waiting for your touch. Keep smiling!
--------------------------------------------------------------------------------
Now you remember? x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#30 MoonDance

MoonDance
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 151

Objavljeno: 22. december 2005, 08:55

V tisto prvo poboldano niti ne dvomim, pri drugem se pa kar naprej trudis, da bi to dokazal, ja. x:Dx x:Dx
Cakaj, kako gre ze tista pesmica... Everyday, ......... x:Dx x;)x

#31 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 30. marec 2006, 12:41

.. is like survival?

#32 sedna

sedna
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 338

Objavljeno: 30. marec 2006, 22:20

O fak, od kje si pa to..? Boy George se mi mota po glavi ze kake dva tedna: you are my lover not my rival :2src:

#33 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 31. marec 2006, 10:40

Diagnoza:
Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes zahodna Afrika leta 1575. Približno.
Po poklicu si bila oziroma bil pisec, dramatik, organizator ritualov.
Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:
Brezobziren, grob karakter, vedno si skrbno premislil vse odločitve v kritičnih situacijah ter odlično brzdal vsak izpad. Oseba z izredno močno voljo. Taki ljudje so večinoma priljubljeni, toda ne vedno ljubljeni.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenja:
Tvoja naloga - izkoreniniti je treba nasilje in nesoglasje v svetu, a razumeti njihov izvor in korenine. Vsi globalni problemi imajo isti izvor.

kr neki x:o)x
jst sm mlada dusa. pa zivel na kitajskem, ce ze. x;)x


itak da jo mamo! x;)x :inocent:

...Kako je Pika Pikca tle vpadla namesto moje slike. Imamo KARMO NA FORUMU. AlaRam!!!



#34 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 31. marec 2006, 12:38

jst sm mlada dusa. pa zivel na kitajskem, ce ze. x;)x

kok veš...kaj pa če si ena taka staaaaaaara duša x:o)x xcivx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#35 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 31. marec 2006, 13:22

aja pa nakitajskem sem bla js :P

Diagnosis:
--------------------------------------------------------------------------------
I do not know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.
You were born somewhere around territory of modern South China approximately on 1075.
Your profession was shepherd, horseman, forester.
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in that past life:
Revolutionary type. You inspired changes in any sphere - politics, business, religion, housekeeping. Could be a leader.
--------------------------------------------------------------------------------
Lesson, that your last past life brought to present:
You are bound to solve problems of pollution of environment, recycling, misuse of raw materials, elimination of radioactivity by all means including psychological methods.
--------------------------------------------------------------------------------
Now you remember?
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#36 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 31. marec 2006, 13:26

To je ena sam nategavščina, ker jaz za prejšnje življenje vem kaj sem bila in kdaj sem odšla iz prejšnjega lajfa, točen datum, preko regresije , zamika je blosamo nekaj let, na tem linku mi pa pride , da sem se rodila okol leta 1000 v Novi Gvineji, zdej vem, da je tisto le..............., je pa zanimivo , da mi pa pioše za tisti lajf kao da sem bla zdravnik, herbalist in me je full zanimala znanost in raziskovanje, kar me pa dejansko sedaj, sej sem absolvent na farmaciji, rožce so moja strast in rada raziskujem in eksperimentiram, hecno............. x:)x

Nea in zakaj ne bi bilo možno da je tud to res... če je sploh kaj res ;)

#37 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 31. marec 2006, 14:44

Torej novi servis na Astromatrix. Kaj si bila?

Kaj to ti pošnofaš po kakšnih kartah?

Zanima me. x:)x
Possible—but highly unlikely.

#38 Ix-Chel

Ix-Chel
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 3. april 2006, 14:57

Men je pa to napisal x:Dx

Diagnosis: I do not know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.
You were born somewhere around territory of modern USA South-East approximately on 1025.
Your profession was monk, bee-keeper, lone gunman.Your brief psychological profile in that past life:
Such people are always involved with all new. You have always loved changes, especially in art, music, cooking.Lesson, that your last past life brought to present:
There is the invisible connection between material and spiritual world. Your lesson -- to search, to find and to use this bridge. Now you remember?
Objavljena slika

#39 nikka

nikka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 16. avgust 2006, 09:05

pozdravček...
A mi zna kdo povedat kaj sem bila jaz v prejšnjem življenju...nekako se me smola drži v tem... :sori:

#40 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. avgust 2006, 11:16

pozdravček...
A mi zna kdo povedat kaj sem bila jaz v prejšnjem življenju...nekako se me smola drži v tem... :sori:


Praviš, da se te drži smola. Včasih temu botrujejo samo slabši tranziti, ki se verjetno dalj časa vlečejo skozi določena področja. Zanimanje kaj si bila v prejšnjem življenju ni tako pomembno, kot pa vzrok in posledično tvoje življenje prej, zato tudi v sedanjem glej kaj narediš, kajti vse dobro se vrača, tako tudi slabo.

#41 AngelOfLight

AngelOfLight
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 16. oktober 2006, 21:04

hm...se nahaja tukej ksna dobra dusa ki bi mi razlozila kako to deluje? me ful zanima kaj sm bla v prejsnjem zivljenju ampak sem bolj nova v teh vodah pa se ne znajdem prevec kje kaj poiskat in podobno...
:D

#42 Pelcha

Pelcha
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 10. januar 2007, 15:25

pejt na ta link http://povezave.kopa.si/prej_ziv.htm pa vpiš rojstni datum...čerprou je to bl za hec =P

drgač bi se pa js ful šla hipnotizirat :P baje fda so eni kr ene jezike govoril k jih sploh ne znajo pa tko...to more bit pomoie ful zanimiu x^x

#43 mojca*

mojca*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 6. junij 2007, 18:13

Prenatalno obdobje je v ,naših chartih,opisano od IX.do I.hiše.

Malo prečekirajte.


Kako na bi se pa tega lotili?

#44 jodeli

jodeli
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 13. junij 2007, 07:44

V prejšnem življenju sem bla neki oficir v letu okrog 1100. Moje predprejšnje življenje pa sem živela v francoski revoluciji.
Zanima me samo kako je možno da svoje prejšnje življenje živiš pred predprejšnim. Ali je to posledica ukrivljenosti dimenzije časa?

#45 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 13. junij 2007, 08:16

drgač bi se pa js ful šla hipnotizirat :P baje fda so eni kr ene jezike govoril k jih sploh ne znajo pa tko...to more bit pomoie ful zanimiu x^x

Zakaj pa bi se hipnotizirala? Tako se še vedno ne boš nič spomnila. Ko bo čas in se boš čutila pripravljeno, je bolje iti na nehipnotično regresijo. Tako imaš spomine iz prve roke. x:)x
Possible—but highly unlikely.

#46 Celestial

Celestial
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 11. oktober 2007, 00:17

Waw, mene je pa presenetlo da imata moja oba starša isto nalogo, ki sta jo prinesla iz prejšnjega življenja:
"Čarovnija je vsepovsod okoli tebe, v najbolj navadnih, običajnih pripetljajih. Tvoja naloga - naučiti se magije in drugim odpreti oči do nje. Ti si čarovnik!"

moja naloga je pa
"Zavezan si k razumevanju ostalih in k reševanju vseh življenskih težav z veselim srcem. Pomagati bi moral ostalim ter jim prinašati dobro voljo."

kšn komentar na to ? :)
Roses are red, violets are blue...

#47 Differente

Differente
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 4. februar 2008, 16:47

Jaz sem pa nova na tem forumu:)

Kakor vas, je tudi mene zanimalo kaj sem pocela v prejsnjem zivljenju...


Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes južna Afrika leta 1800. Približno.
Po poklicu si bila oziroma bil plesalec, pevec, igralec.
Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:
Brezobziren, grob karakter, vedno si skrbno premislil vse odločitve v kritičnih situacijah ter odlično brzdal vsak izpad. Oseba z izredno močno voljo. Taki ljudje so večinoma priljubljeni, toda ne vedno ljubljeni.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenja:
Tvoja naloga - študirati, vaditi in uporabljati razum, se prilagoditi psihološkim in starodavnim učenostim. Z močno vero in trdim delom ti bo uspelo doseči cilj v sedanjem življenju.
x:)x

#48 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 4. februar 2008, 17:39

Men se pa zdi, da drži :inocent:

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bil moški. Rodil si se nekje tam, kjer je danes sever ZDA leta 775. Približno.
Po poklicu si bila oziroma bil geograf, astrolog, astronom.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju
Umetniška osebnost, vedno si v grdem videl dobro, belo v črnem. Vedno si našel pot do kreativnega izražanja svoje osebnosti.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Tvoja glavna naloga v sedanjosti - razviti velikodušnost in občutek bratstva. Poizkusi postati manj privržen materialnim dobrinam in se nauči imeti le toliko, kolikor lahko daš tudi nazaj.
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#49 NVK

NVK
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 509

Objavljeno: 5. februar 2008, 10:23

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes zahodna Avstralija leta 975. Približno.
Po poklicu si bila oziroma bil zlatar, urar.
Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:
Radoveden, izumiteljski, vedno si hotel priti do dna vsake zadeve in brskal po knjiga. Naravni talent za igralca, še posebej drame.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenja:
Obstajajo nevidne povezave med materialnim in duhovnim svetom. Tvoja naloga - iskati in najti ter uporabiti ta most.


Naravni talent za igralca, še posebej drame. Drugi bi rekl da drži.

Tvoja naloga - iskati in najti ter uporabiti ta most Srčno upam da drži (bo izkoriščal za moučos mineros x:)x in super sex!).
Let it be a bee.

#50 Mojca Aleksandra

Mojca Aleksandra
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 8. februar 2008, 07:49

Brez zamere, ma če poznaš nekaj svojih prejšnjih življenj, izpade ta KAO "strokovna" analiza prav en nateg.

Ali pa hočete reči, da kdo od vas res verjame temu, kar mu računalnik izpiše?....

Svega i svašta.... x:o)x

:eek: xrolleyesx


x:Dx x:Dx

..

....

...pa saj smo bili že VSI VSE... :palec:


xrolleyesx
Omnia mea mecum porto.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0