Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izgubljene civilizacije


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 1 x ocenjeno
212 komentarjev na to temo

#26 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 8. november 2005, 16:46

, da je je Zemlja sama postavila na noge napredno civilizacijo (vsaj eno, če ne več), ki je propadla.



Vse je možno Kabalist.....lahko je pa naše vesolje samo en košček mozaika v še večji zadevi...uf boli glava....preveč za naše možgančke

#27 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 8. november 2005, 17:36

Glede tega najbrž trenutno ne moremo dati odgovora. Osebno sem "zemljoljub" in se nagibam k tezi, da je je Zemlja sama postavila na noge napredno civilizacijo (vsaj eno, če ne več), ki je propadla. Mogoče je propadla zaradi naravnega toka stvari. Vsaka civilizacija propade, najsibo še tako razvita. Vsak razvoj v sebi nosi propad.
Sem pa ljubitelj Vojne Zvezd, Starih gat ipd. Odpiram temo Preljubi filmi.


Verjetno je bilo tako. Meni osebno je všeč misel, oz. se mi zdi zelo verjetno da so te pretekle civilizacije nastale ob pomoči "od zunaj" ali pa bolje rečeno "od zgoraj".
Tudi za to tezo bi se našlo kar nekaj dokazov

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#28 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 8. november 2005, 17:40

Verjetno je bilo tako. Meni osebno je všeč misel, oz. se mi zdi zelo verjetno da so te pretekle civilizacije nastale ob pomoči "od zunaj" ali pa bolje rečeno "od zgoraj".
Tudi za to tezo bi se našlo kar nekaj dokazov



.....mogoče smo pa mi njihov laboratorij....spuki....pa so pozabli nanj al pa ns še zmer gledajo kva ga biksamo, ker so opicam dodal svoj dnk zarad katerega smo edino mi intelegentna bitja z 46 kromosomi na planetu brez kake logike kako je do tega prišlo

#29 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 8. november 2005, 17:49

.....mogoče smo pa mi njihov laboratorij....spuki....pa so pozabli nanj al pa ns še zmer gledajo kva ga biksamo, ker so opicam dodal svoj dnk zarad katerega smo edino mi intelegentna bitja z 46 kromosomi na planetu brez kake logike kako je do tega prišlo


Daj mi osveži spomin... x:Dx
To sem že nekje slišal...
Da smo mi(ljudje) ponesrečen genetski eksperiment
Naj bi bili zamišljeni kot napol inteligentni sužnji :vragec:
Pa smo ratal preveč pametni... :eek: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#30 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 8. november 2005, 17:53

Daj mi osveži spomin... x:Dx
To sem že nekje slišal...
Da smo mi(ljudje) ponesrečen genetski eksperiment
Naj bi bili zamišljeni kot napol inteligentni sužnji :vragec:
Pa smo ratal preveč pametni... :eek: x:Dx



He he.A ni to un bluzil k je bil tle u Ljubljan ene 2 let nazaj, pa tako obleko je mel k Spok u četrtmu delu Star treka k je šu s Kirkom na Zemljo u naš cajt he he.Je trdu da so ga alieni ugrabl pa razložil vso zadevo zdej pa on govori resnico nam pa mimgrede pokasira še kakšno miljardo drobiža x;)x, pa baje tut prvi kloniral človeka he he....kjeri ljudje

#31 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 8. november 2005, 17:59

He he.A ni to un bluzil k je bil tle u Ljubljan ene 2 let nazaj, pa tako obleko je mel k Spok u četrtmu delu Star treka k je šu s Kirkom na Zemljo u naš cajt he he.Je trdu da so ga alieni ugrabl pa razložil vso zadevo zdej pa on govori resnico nam pa mimgrede pokasira še kakšno miljardo drobiža x;)x, pa baje tut prvi kloniral človeka he he....kjeri ljudje


:palec: Točno! Eno srebrno al kakšno že obleko je imel... :eek: x:Dx x:Dx :wOOt:
Samo ono o ponesrečenem eksperimentu je pa izjavil en naše gore list...pa se ne spomnim kdo... x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#32 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 8. november 2005, 18:06

:palec: Točno! Eno srebrno al kakšno že obleko je imel... :eek: x:Dx x:Dx :wOOt:
Samo ono o ponesrečenem eksperimentu je pa izjavil en naše gore list...pa se ne spomnim kdo... x:o)x



Toj bil pa en k je bluzil da je v Egiptu pod sfingo en generator(drugi so baje pokvarjeni ta je še edin delujoči in zato nas ima še vedno delno pod kontrolo) ki konrolira naše misli(zarad česa mamo depresije in kaznujemo sami sebe) ker so ga alieni pustil za sabo da nas nadzoruje za neka suženjska dela ker oni to niso več zmožni ker so mogli nekam it(državljanska vojna al kvaj že blo).In da bo prišel čas ko se bo okvaril al kva že...nekej v tej smeri.Ga pa ne mormo najdet kej je Zaklokan za force fildi he he....svašta

#33 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 10. november 2005, 10:34

Tudi sam sem bral o teh poskusih. Vendar osebno tega ne zagovarjam. Ni potrebe. LJudje bi se morali bolj ceniti in se ne bi smeli vedno postavljati v vlogo sužnjev. Mogoče smo res sužnji, vendar smo sužnji okoliščin. Mogoče je resnica kje vmes...
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#34 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 10. november 2005, 13:31

hehe kar tle pisete je pa zelo "sposcujoce" x:Dx
eetk...brezveze, tk vse temelji na aksiomih, ki se jih ne da dokazati, ampk samo sprejet to "delovanje"...cist tko gre pa za odgovor, s pomocjo katerega vsi zaznavamo svet na enak nacin! ker odgovor??? mors sprejet, da je ena plus ena dva! ceprav dve osebi: moz pa zena, ena plus ena, pa ni dva, ce dobita otroka so trije!!
resnica je povsod okoli nas, v nas! in kje, bi naj bil ta "vmes"? x:px
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#35 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 10. november 2005, 20:15

Toj bil pa en k je bluzil da je v Egiptu pod sfingo en generator(drugi so baje pokvarjeni ta je še edin delujoči in zato nas ima še vedno delno pod kontrolo) ki konrolira naše misli(zarad česa mamo depresije in kaznujemo sami sebe) ker so ga alieni pustil za sabo da nas nadzoruje za neka suženjska dela ker oni to niso več zmožni ker so mogli nekam it(državljanska vojna al kvaj že blo).In da bo prišel čas ko se bo okvaril al kva že...nekej v tej smeri.Ga pa ne mormo najdet kej je Zaklokan za force fildi he he....svašta


aja, in Sveti Gral je kao ključ do teh vrat, Skrinja zaveze pa nosi podatkovni disk z informacijami, kdo smo in od kod smo prišli in z njim bi poklical naše gospodarje, a ne x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#36 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 13. november 2005, 17:49

Ko je bila že omenjena Skrinja zaveze - tdi za to je bilo napisanih že precej teorij, tud nekaj filmov posnetih.
Zanima me ali obstaja kakšna teorija ali razlaga razen tiste v Svetem pismu kaj naj bi Skrinja zaveze pravzaprav bila.
Pa ne kakšno bluzenje kot tisto o nekem generatorju pod Sfingo.
Zanimajo me bolj resne teorije

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#37 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 14. november 2005, 11:06

Skrinja zaveze je kabalistični simbol. Sama skrinja predstavlja človeka, a plošče v njej moralni pogon posameznika. Skrinja je bila okrašena na poseben način - s simboli svetih živali (Hijah Ha'Kodeš), ki predstvljajo tetragramsko naravo človeka in njegov odnos s svetom okoli sebe. Takšen pomen ima skrinja, ko je na poti. V templju je bila v najsvetejšem prostoru. takrat simboilizira ezoterično vez med človekom in Bogom. Deset zapovedi predstvalja deset mističnih vezi med človeškim in božanskim. Na ta način je simbolno prikazano, da je človek večplastno bitje, ki potrebuje družbeni red in tudi zasebno, intimno zvezo z Bogom. Nadalje sporoča, da je Bog vseprisoten - vse v vsem.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#38 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 14. november 2005, 14:21

Po enih drugih teorijah (potegnjenih iz Discovery Planeta) naj bi bla ta skrinja ful močn generator energije (nevem kakšne), zgubila naj bi se pa tekom člo.zgodovine, zdej eni teoretizirajo, da so jo celo Nemci med II.SV odvlekli v Berlin, vse pa strašno zanima, kaj je v tej skrinji.

Spet rekla-kazala nepreverjena historija.
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#39 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 14. november 2005, 17:22

Skrinja zaveze je kabalistični simbol. Sama skrinja predstavlja človeka, a plošče v njej moralni pogon posameznika. Skrinja je bila okrašena na poseben način - s simboli svetih živali (Hijah Ha'Kodeš), ki predstvljajo tetragramsko naravo človeka in njegov odnos s svetom okoli sebe. Takšen pomen ima skrinja, ko je na poti. V templju je bila v najsvetejšem prostoru. takrat simboilizira ezoterično vez med človekom in Bogom. Deset zapovedi predstvalja deset mističnih vezi med človeškim in božanskim. Na ta način je simbolno prikazano, da je človek večplastno bitje, ki potrebuje družbeni red in tudi zasebno, intimno zvezo z Bogom. Nadalje sporoča, da je Bog vseprisoten - vse v vsem.



Po enih drugih teorijah (potegnjenih iz Discovery Planeta) naj bi bla ta skrinja ful močn generator energije (nevem kakšne), zgubila naj bi se pa tekom člo.zgodovine, zdej eni teoretizirajo, da so jo celo Nemci med II.SV odvlekli v Berlin, vse pa strašno zanima, kaj je v tej skrinji.

Spet rekla-kazala nepreverjena historija.


Da Skrinja zaveze ni bila samo simbol in shramba kamnitih plošč s Desetimi božjimi zapovedmi je jasno.
Bila je nekaj več, nekakšna naprava...
Kot pravi Cookie je o tem polno nepreverjenih predvsem pa tudi malo norih teorij.
Mene zanima bolj znanstveno mnenje o tem kaj je ta skrinja res bila.
Obstaja mogoče kakšna bolj resna teorija o tem?
Brez bluzenja fantastov ki vidijo vesoljce v vsem kar ni pojasnjeno.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#40 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 15. november 2005, 11:03

Če bi skrinja res bila nek poseben generator, bi gotovo delala štalo, ko so nad Žide jurišali Babilonci, Rimljani in podobni. Žal se ni zgodilo nič od tega. Vendar je že sama oblika in okrasje skrinje izjemnega pomena, ako ga seveda znaš prebrati. Seveda so vedno razne teorije, ki pa so res samo to - teorije. Židje pač niso nekakšni angelčki, ki bi se pustili odvleči v suženjstvo, če bi se lahko sovraga odkrižali s kakšno superkarnažo.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#41 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 15. november 2005, 13:30

Če bi skrinja res bila nek poseben generator, bi gotovo delala štalo, ko so nad Žide jurišali Babilonci, Rimljani in podobni. Žal se ni zgodilo nič od tega. Vendar je že sama oblika in okrasje skrinje izjemnega pomena, ako ga seveda znaš prebrati. Seveda so vedno razne teorije, ki pa so res samo to - teorije. Židje pač niso nekakšni angelčki, ki bi se pustili odvleči v suženjstvo, če bi se lahko sovraga odkrižali s kakšno superkarnažo.


Sej veš kako gre Kabalist: Od ust do ust rata miš lev.

#42 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 15. november 2005, 13:40

Sej veš kako gre Kabalist: Od ust do ust rata miš lev.

To je 100% res. :palec: x:Dx
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#43 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 7. marec 2006, 13:23

V knjigi Anastazija: Kdo dejansko smo, lepo opiše z logičnimi zaključki, kdo je človek,kakšen je njegov namen.

Govori o človeku,sinu stvarnika in o raju, da je obstajal.
Človekove misli in predstave so najmočnejše orodje delovanja človeka. Veste da obstajajo pričevanja o tem, da so živali poskrbele za človeka, o tem so celo posneti filmi: Tarzan, Knjiga o Džungli; se pravi,da obstaja vedenje o tem, da živali služijo človeku.
V knjigi govori tudi o rodovnemm posestvu, katerega bi moral imeti vsak človek. Na tem posestvu bi vsak sam zasadil drevesa, rastline v pravilnem vrstem redu na tak način,da bi rastline podpirale ena drugo, brez gnojenja, rastle bi v simbiozi. Stvar so tudi preizkusilli in deluje brez uničevanja zemlje z gnojili. rastline na takem posestvu imajo izredno krepčilno moč za človeka, ki je sam ustvaril svoje rodovno posestvo, ker je samo on imel stik z rastlinami in s tem tudi z vesoljem.
Če obstaja taka vez med človekom in rastlinami in človekom in živalmi potem bi logično raj na zemlji možen. To je realen raj, ne nek sanjski oddaljen. Pustite religije, ki govorijo, če boš delal tako in tako, te bo pa Bog imel rad.
Bog, Stvarnik, Luč, kakorkoli si pač stvaritelja predstavljate je za svoje otroke ustvaril ta planet, da z njim živimo in ustvarjamo, ne da rušimo in razčlenjujemo vsako stvar, ker se oddaljujemo od bistva s tem.Stvarnik noče klanjanja Njemu, hoče,da ga razumemo in stvari, ki jih je ustvaril za nas.
Naduto od naše civilizacije je mnenje,da smo najpredni, v čem že? Da ustvarjamo mrtve stvari in smo na to ponosni, da izrabljamo ljudi,da bi prišli do stvari, namesto, da bi uporabljali stvari, ki so nam dane naravno, da bi razumeli sočloveka in njegov namen, bližino.
Stvari so logične, uničujemo naš planet zaradi mrtvih stvari, sami sebe pa ne razumemo več, vedno manj je rodovitnih površin, ker jih uničujemo, večina ljudi sploh ne razmišlja o energetskih telesih, o telekinezi, telepatiji, to je eksotičen bav bav, ljudje se temu smejejo, hkrati pa hodijo do dohtarjev, ki jih filajo s tableti. Pa smo res razumni ne?


Vsakemu priporočam to knjigo, ki je napisana tako preprosto, ob njej se zamisliš,hkrati pa se počutiš bolj očiščenega, bolj se zavedaš. Ta knjiga ni pravljica, prej bi rekla,da je bolj realna slika kakršen ta svet je in kakšen bi moral biti, Presodite sami.
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#44 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 7. marec 2006, 15:17

Marsikaj se je že dogajalo na našem planetu.
Possible—but highly unlikely.

#45 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 7. marec 2006, 16:16

jaz sam pravim,da je tak raj možen tukaj, zdaj, če bomo človečki dost ozaveščeni in bli pripravljeni na ta premik.

Vse se da če se hoče
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#46 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 7. marec 2006, 16:34

Ni najnovejša novica, a vseeno:

Satellite images 'show Atlantis'
Possible—but highly unlikely.

#47 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 7. marec 2006, 17:59

... na severu evrope naj bi tisočletja obstajala civilizacija, ki je posedovala
izjemne vire magične energije-Vril in ta energija je pot do božanskosti.

... wulf schwartzwaller pa v eni izmed svojih knjig piše o legendarnem otoku Thule
daleč na severu, podoben naj bi bil atlantidi. domnevno naj bi bil središče izgubljene,
visoko razvite civilizacije. vse skrivnosti te civilizacije pa se niso izbrisale. tiste, ki
so se ohranile, so pod zaščito starodavnih, visoko inteligentnih bitij. stik s temi bitji
lahko vzpostavijo le resnično posvečeni preko čarobno-mističnih obredov...

jao, čist sem še pod vplivom seminarske xnckrivx x:Dx
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#48 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 7. marec 2006, 18:09

Ideja o Thule je bila blazno všeč enmu blaznežu, ki se je javljal na priimek Himmler

hm, ko smo že pri nacistih. člani društva thule so sicer bili nekateri pomembni pripadniki
nacistične stranke, od hessa, eckarta, rosenberga. himmler je ustanovil ahnenerbe (prizadeval dokazati teorijo o rasni superiornosti nemške rase)... cilj obeh organizacij pa dejansko eno in isti...
oboji izkoristili idejo thule...
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#49 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 8. marec 2006, 11:01

stik s temi bitji lahko vzpostavijo le resnično posvečeni preko čarobno-mističnih obredov...

Uh, a je res tako hudo? Kdo me lahko posveti, če želim priti v stik z njimi? xrolleyesx
Possible—but highly unlikely.

#50 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 24. marec 2006, 22:54

To res dobro razloži Fani Okič v knjigi Razpoke časa.
Naj bi obstajala pradomovina Hiperboreja, njena prestolnica pa naj bi bila Tula.

Druidka govori v mističnih prispodobah, ki se ubistvu slišijo pravljično, v originalu je pa zlo podobno,mislim,da se izraža približno točno,samo sliši se čudn na tak način, kot, da ne paše zraven, zato oddalji in ustvari dvom.

Ni pa prav dost zgrešila

Tko kt se lahko zdi vodena meditacija zaradi izbire besed čudna,pol k jih pa začutiš pa not padš.
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0