Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

afriške skulpture


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4 komentarjev na to temo

#1 tigryca

tigryca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 11. november 2005, 18:35

Zanima me, če kdo pozna, ali se je srečal z situacijo, da afriške skulpture prinašajo ZLO oziroma negativno energijo.

#2 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 11. november 2005, 18:38

mene je na vlaku enkrat star cigan napadal,ker sem se vozila z darilom-afrisko skulpturo.
cim sem zaprla oci,mi jo je hotel vzet in jo vrst kr cez okno ven,pa vpil je neki v zvezi z vudujem...in ni nehal,preprican je bil ,da prinasa zlo.....
jst pa ne vem...mam se zmer to doma xrolleyesx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#3 tigryca

tigryca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 11. november 2005, 18:50

Za darilo sem dobila skulpturo. Hčera se je zelo začudila, kajti na TV je gledala oddajo o tem, da te skulpture prinašajo zlo.

Pa so se mi v prvih dneh po prejetju darila zgodile zelo čudne stvari.

Takšni predmeti bi se baje lahko nekako očistili???????????????

#4 heda

heda
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 12. november 2005, 00:33

Ne smeš verjeti v trače. Afriške skulpture znajo biti zelo čudovite, zlo pa bodo prinašale samo, če boš sama verjela, da ga prinašajo. Vem za odlično galerijo v podhodu Ajdovščina, kjer afriške kipce dobavljajo direkt od teh umetnikov in so res luštne. Sploh kamnite ti kar sapo vzamejo, kolk je tu dela noter!

Res bi bilo škoda verjet, da nek predmet prinaša zlo sam po sebi. Če se ti res tako zdi, potem ga lahko očistiš tudi z mislimi, da "odpustiš" vsakemu trpečemu trenutku, ki je ujet v tej skulpturi, sicer pa dvomim, da je kaj takega potrebnega. Spremeni pogled, pa se bodo spremenile tudi energije :)

Če pa se je cigan želel znebiti kipca, morda pomeni, da res ljudje slabo sprejemajo to umetnost temne celine. Če ti bo kdo klobasal o tem, da imaš doma na polici kipec, ki prinaša zlo, si zamisli, da ga lahko prinese kvečjemu njemu, če tako razmišlja, ti pa imaš kip itak za dekor. Sicer pa, če ti ne sede, potem je verjetno najboljše, da ga nekam odstraniš. Mora ti biti všeč, pa je vse OK.

#5 emmzi

emmzi
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 708

Objavljeno: 12. november 2005, 09:11

Ne smeš verjeti v trače. Afriške skulpture znajo biti zelo čudovite, zlo pa bodo prinašale samo, če boš sama verjela, da ga prinašajo. Vem za odlično galerijo v podhodu Ajdovščina, kjer afriške kipce dobavljajo direkt od teh umetnikov in so res luštne. Sploh kamnite ti kar sapo vzamejo, kolk je tu dela noter!

Res bi bilo škoda verjet, da nek predmet prinaša zlo sam po sebi. Če se ti res tako zdi, potem ga lahko očistiš tudi z mislimi, da "odpustiš" vsakemu trpečemu trenutku, ki je ujet v tej skulpturi, sicer pa dvomim, da je kaj takega potrebnega. Spremeni pogled, pa se bodo spremenile tudi energije :)

Če pa se je cigan želel znebiti kipca, morda pomeni, da res ljudje slabo sprejemajo to umetnost temne celine. Če ti bo kdo klobasal o tem, da imaš doma na polici kipec, ki prinaša zlo, si zamisli, da ga lahko prinese kvečjemu njemu, če tako razmišlja, ti pa imaš kip itak za dekor. Sicer pa, če ti ne sede, potem je verjetno najboljše, da ga nekam odstraniš. Mora ti biti všeč, pa je vse OK.

:palec: :palec: :palec: :palec:
"Remember when I told you how my
Kin is different in some ways?
And how you should not fall in love
With someone like me, anyway...
Between the lines, people see signs
When they feel the sear, every day's fear...
And one night their torches
Find the girl without a name...
And the one who has her
Love is no more safe..."




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0