Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lunin mrk


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
228 komentarjev na to temo

#126 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 4. junij 2009, 13:44

če sem prav pogledala, pol mi avgustovski mrk pade v konjunkcijo s saturnom....luna konjunkcija saturn......sam ko ne vem, kaj bi lahko sploh shladil...... x^x .....sončni bo tvoril kvadrat s stelijem v sco.....srčkano......dolgčas res ne bo......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#127 Scorpion25

Scorpion25
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 4. junij 2009, 14:14

Kašno tanje je pa s tistimi, ki smo rojeni ob polni luni :)?

#128 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. junij 2009, 07:52

Lunca, a še meni poveš, kaj bi se lahko izcimilo iz tistih dveh mrkov - sem napisala par objav nazaj, kje jih bom mela in aspekte. hvala. x:)x


Mrkov na posebnih mestih, oz. na točni stopinjah kjer se mrk dogaja, nimaš nobene pomembne točke. Na lunin mrk 7.7. boš verjetno čutila močan marsov kvadrat na tvojo natalno venero, zato bo mogoče posredono pod vprašajem tvoja lastna vrednost??
Ne ubadajte se preveč z mrki. Če bi ti imela v tvoji osmi hiši točno na 29. stopinji raka kakšen močan planet, potem bi mrk čutila močneje. Vendar naj omenim, da opazujte kako mrk deluje, oz. kdaj. Pravijo, da pet dni prej že lahko čutimo in nekaj dni kasneje. Nekateri poznavalci pa pravijo, da mrki delujejo od mrka do mrka. Na vsak način zvemo okrog mrkov za več kriminala, več nesreč, več naravnih katastrof.

#129 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. junij 2009, 08:57

Nekaj koristnega o mrkih znane astrologinje Susan Miller

Mrka ni moč napovedati nikoli natančno. Ravno, ko je nam udobno, mrki pretresejo naše življenje, tako da gremo na nov nivo razvoja in zrelosti. Dogodki, ki sledijo mrku so bolj pomembni, kot dogodki mlaja in ščipa. Lahko prinesejo nepričakovane spremembe smeri, če se dotaknejo vašo natalno karto. Ne zgodi pa se vedno nekaj, četudi bi padel mrk v znamenje, kjer vam stoji Sonce. Pričakovati pa je dogodek, če boste imeli kdaj mrk na isti stopnji, kakor je vaše natalno Sonce, tedaj bo leto po mrku zagotovo poln dogodkov, razburljiv in zanimiv.


Mrk prinaša pomembne novice o največjih življenjskih dogodkih, take kot je npr. rojstvo, poroka, napredovanje, pomembno potovanje, poslovno pogajanje ali pa npr menjate delovno mesto in začnete drugod z boljšo, ustanovite lastno podjetje ali pa se preselite. Mrk včasih nagradi za dobro delo in prinese slavo. Drugič je ob mrku dana priložnost preverjanja uresničljivost vaših načrtov ali pa se soočamo s težavami, ki silijo k razmišljanju o našem obnašanju.

Mrk osvetli tisti del vašega življenja, ki se ga dotakne. Po navadi delujejo njihovi vplivi kot smerni "popravljavci". Občutili bi razjasnitev in se zavedali težnje določene situacije. Včasih spoznate pravi karakter tiste osebe, ki je vpletena pri mrku. Da pojasnim, kaj mislim: predstavljajte si, da pade iz neba delček sestavljanke v vaše roke. Ko dodate ta nov košček informacije k celotni sliki situacije, se vam popolnoma spremeni mnenje in vam prinaša boljše razumevanje situacije. S pridobitvijo celotne slike se lahko bolj realistično oceni dogodek, s tem pa je naslednji korak bolj jasen. Četudi se ne bi mrk dotikal vaše natalne karte, običajno vseeno lahko opazimo kup dogodkov - okoli nas in po svetu.

Vsi mrki prinašajo zaključek in začetek nečesa novega. Med mrkom imate občutek, kot da greste po mostu na popolnoma novo mesto. Zelo neverjetno je, da boste šli nazaj tam, kjer ste prej bili, ker se boste kasneje občutili bolj izkušeni in poučeni.

V času mrka ni pametno ukrepati, lahko pa seveda odgovorite in reagirate na odziv ob času mrka. Bolje je poslušati, kot pa ukrepati. Stara ljudstva so pisala, da se ukrepi ob mrku kasneje spremeni in nikoli ne uspe, tako kot si to človek zaželi. Upoštevajo naj se ideje drugih, vendar pa ni modro dati predlogov ali dokončno odločbo.

Ob Luninem mrku se morda človek počuti bolj emocionalnega, ker je človeka razsodnost tedaj bolj oslabljena ali pa mu manjkajo določene informacije. Zato naj človek poskuša zadeve preložiti na najkasneje, najbolje en teden po mrku. Če nekdo pride k vam s predlogom, o tem dobro razmislite in se šele nato odločajte. Običajno je tako, da bi od vas zahtevali hitro in urno odločitev. Zato je priporočljivo si ob času mrka rezervirati nekoliko več časa, ker prinašajo mrki vedno kakšne novice, na katere se morate osredotočiti.

Ob mrkih se človek prej opogumi in omogoča tako dejanje, za katerega si človek sam nikoli ne bi prisodil, da je zmožen kaj takega prej ima mnenje, da ne bo nikoli uspel ali pa, da enostavno ni sposoben kaj takega storiti.

#130 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 3. julij 2009, 14:40

Lunca, a lahko prosim pogledaš še za mojega (21.7.69, 8.20 LJ), ki bo imel sončni mrk ravno v cnj s soncem v 11. hiši (vse skupaj aspektirano z nat uranom, jupitrom in plutonom v 1. hiši!!!) ter z marsom in neptunom . Lunin mrk pa bo v 5 hiši.
V prejšnjem postu si omenila, da se ponovijo dogodki izpred 19 ali 18 let nazaj - a je bil takrat tudi tak mrk na teh stopinjah?

x:)x Hvala!

#131 Gost_razlika_*

Gost_razlika_*
  • Gost

Objavljeno: 3. januar 2010, 19:55

mogoce tukaj


Sicer ni tema o tem, ampak zadnjic sem naletela na to . a kdo kaj pozna?

#132 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. januar 2010, 09:24

[quote name='Mystica' date='3. Jan 2010, 19:04' post='1055527356']
Zanima me, kako pridem do podatka o prenatalnem mrku.
Znamenje in stopinja ... a je to kje v Solar Fire programu al pa keplerju??
Kako do tega pridem?


Prenatalni mrk, je tisti zadnji, oz. najbližjji mrk pred tvojim rojstvom, poglej kam pade, na kateri stopinji in v kateri hiši, kakšne aspekte tvori. Tista hiša kjer se je zgodil prenatalni mrk, je zelo pomembno področje v tvojem življenju.

#133 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. januar 2010, 10:21

[quote name='Primavera' date='3. Jul 2009, 14:41' post='1055509294']
Lunca, a lahko prosim pogledaš še za mojega (21.7.69, 8.20 LJ), ki bo imel sončni mrk ravno v cnj s soncem v 11. hiši (vse skupaj aspektirano z nat uranom, jupitrom in plutonom v 1. hiši!!!) ter z marsom in neptunom . Lunin mrk pa bo v 5 hiši.
V prejšnjem postu si omenila, da se ponovijo dogodki izpred 19 ali 18 let nazaj - a je bil takrat tudi tak mrk na teh stopinjah?

x:)x No, žal glede na datum očitno nisva rekli nič, ampak tale zadnji parcialen lunin mrk v njegovi sedmi hiši, točno na DESC (partnerstvo) 31.12.2009 na deseti stopinji raka, pa je verjetno imel moč, oz. jo bo imel, opazuj naslednje tri mesece. Mrki na pomembnih mestih IC,MC, ASC, DESC, na soncu ali luni imajo kar nekaj moči, precej je v povezavi z začetki ali zaključki.
Naslednji sončni mrk pa je 15.1. v kozorogu, bomo poročali.

#134 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 4. januar 2010, 19:34

Mystica,


v SF najdeš prenatalno eklipso. Malo poglej ikonce čisto na vrhu. Tiste črne palčke x:Dx (eclipse search)
Boš našla. Seveda moraš imeti vneseno svojo rojstno karto. Vpiši samo še datum oz.čas za določeno
eklipso.

Priponke (datoteke)


Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#135 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 6. januar 2010, 13:43

čveka, hvala :) sem našla tiste palčke hehehehehe

v glavnem ... Lunin na 23˘Rib --- 11. hiša

Sončni 19°Tehntice ---- 5. hiša


Pa ne me j**** spet odnosi. AAAAAA!!!!


:palec: No vidiš, tam kjer je, je tisto področje, kjer nas najbolj suče. x;)x

#136 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 18. januar 2010, 15:35

http://www.facebook....42089293?ref=ts

#137 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 18. januar 2010, 17:51

.... opazuj naslednje tri mesece. Mrki na pomembnih mestih IC,MC, ASC, DESC, na soncu ali luni imajo kar nekaj moči, precej je v povezavi z začetki ali zaključki.
Naslednji sončni mrk pa je 15.1. v kozorogu, bomo poročali.


Tale zadnji Lunin mrk (31.12.2009) je "dogajal" na mojem Soncu, v 7. hiši in posledično Sončni (15.01.2010) v 1. hiši, v ljubki :vragec: opoziciji z mojo nežno Venero in Merkurjem.
Občutki? Kot da sem doživela svoj partnerski BIS od A do Ž s svetlobno hitrostjo... xnckrivx :frog: :inocent:

#138 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 19. januar 2010, 13:43

Tale zadnji Lunin mrk (31.12.2009) je "dogajal" na mojem Soncu, v 7. hiši in posledično Sončni (15.01.2010) v 1. hiši, v ljubki :vragec: opoziciji z mojo nežno Venero in Merkurjem.
Občutki? Kot da sem doživela svoj partnerski BIS od A do Ž s svetlobno hitrostjo... xnckrivx :frog: :inocent:


:palec: Ja, sigurno mrki v prvi in sedmi hiši vplivajo prav na relaciji TI- PARTNER- javnost.

#139 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 4. februar 2010, 19:04

x:)x No, žal glede na datum očitno nisva rekli nič, ampak tale zadnji parcialen lunin mrk v njegovi sedmi hiši, točno na DESC (partnerstvo) 31.12.2009 na deseti stopinji raka, pa je verjetno imel moč, oz. jo bo imel, opazuj naslednje tri mesece. Mrki na pomembnih mestih IC,MC, ASC, DESC, na soncu ali luni imajo kar nekaj moči, precej je v povezavi z začetki ali zaključki.


Lunca, lahko vprašam za kaj gre pri tem postmrkovskem trimesečnem obdobju oz zakaj so pomembni tile trije meseci v tem smislu :irs: ?

#140 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 4. februar 2010, 19:50

..zelo zanimiv bo mrk, ki se zgodi 26. junija letos... mrk je v exaktni konjunkciji s plutonom in se zgodi exaktno na soncu države Slovenija (in Hrvaške) in na veneri in jupitru ZDA... tole pa bo rock'n'roll!!!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#141 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 4. februar 2010, 21:10

ja pa zame bo tud zanimiv k se zgodi eksaktno na mojem ascendentu...tam bosta Plutko in Lunca seveda v opoziciji z Sončkom pa lepem kvadratu z Uranom, Jupitrom in Saturnom...kok mi bo fajn :(
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#142 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 5. februar 2010, 07:28

..zelo zanimiv bo mrk, ki se zgodi 26. junija letos... mrk je v exaktni konjunkciji s plutonom in se zgodi exaktno na soncu države Slovenija (in Hrvaške) in na veneri in jupitru ZDA... tole pa bo rock'n'roll!!!


Mislim, da je v eksaktni opoziciji na Sonce Slo.... Slučajno vem, ker bo takšna ljubka opozicija tudi z mojim natalnim Soncem. Komaj čakam x:px x;)x .

#143 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. februar 2010, 08:07

..zelo zanimiv bo mrk, ki se zgodi 26. junija letos... mrk je v exaktni konjunkciji s plutonom in se zgodi exaktno na soncu države Slovenija (in Hrvaške) in na veneri in jupitru ZDA... tole pa bo rock'n'roll!!!


Lunin mrk je 26.6. v kozorogu, ja. Vpliv luninega mrka v kozorogu vpliva na velike vremenske spremembe, politične nemire, nestabilnost v narodu in nezadovoljstvo širših ljudskih množič. Ker je to vse na soncu naše države, nič čudno, če bo mrk vplival na vse navedeno.

Bolj naporen pa se mi zdi, da bo sončni mrk v raku 11.7. Solarni mrk v raku prinese več smrtnosti, lahko tudi precej komplikacij pri porodih. Na individualnem področju prinaša skrb za družino, deluje na družinske prepire in nesoglasja. Veliko več bo ločitev, veliko bo prekinitev vez, lahko tudi na relaciji starši-otroci. Veliko večja bo tudi porast psihosomatskih bolezni.

#144 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 5. februar 2010, 08:12

berem občasno vaše poste, pa se mi zdi, da nimam pravih podatkov glede mrkov letos.

po mojih informacijah so mrki:
31.12.2010 lunin 10st. rak
15.1.2010 sončev 25st. kozorog
26.6.2010 lunin 4st. kozorog
11.7.2010 sončev 19st. rak
21.12.2010 lunin 29st. dvojček

A so podatki točni? Bi prosila za popravek, če niso ...

Hvala x:)x

#145 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. februar 2010, 10:51

berem občasno vaše poste, pa se mi zdi, da nimam pravih podatkov glede mrkov letos.

po mojih informacijah so mrki:
31.12.2010 lunin 10st. rak
15.1.2010 sončev 25st. kozorog
26.6.2010 lunin 4st. kozorog
11.7.2010 sončev 19st. rak
21.12.2010 lunin 29st. dvojček

A so podatki točni? Bi prosila za popravek, če niso ...

Hvala x:)x



Podatki so pravi, sigurno, ja.

#146 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 3. januar 2011, 10:46

Ker ne najdem teme o Sončevih mrkih, bom pisala kar tule.
Objavljena slika

Torej jutri bo Sončev mrk TOČNO na mojem natalnem Soncu (13° Kozoroga) v 8. hiši.
Trenutno imam Sonce kvadrat T Saturn. Saturn je drugače priden; mi dela aplikativni trigon s Soncem in Marsom. (4. in 8. hiša). Sonce vlada 4.

Kaj lahko pričakujem? Spremembe definitivno, že sam mrk napoveduje .. poleg tega sta vpleteni 4. in 8. hiša.
Preden kdo v luft skoči - ne paničarim. Sprememb sem vajena. Objavljena slika


Tale vpliv mrka bo kar nekaj časa čutit. Boš povedala, kako deluje, če je točno na soncu. Se spomniš, kaj je bilo pred 19 leti? Takrat je bil na istih stopinjah.

#147 Gost_Preerasig_*

Gost_Preerasig_*
  • Gost

Objavljeno: 5. junij 2011, 06:17

download Little Fockers movie 2010 Download The Losers Avi download Gulliver's Travels film dvd Red film Watch Femmine contro maschi The Movie Full Version Watch The Full Movie Of Archipelago online buy movie Zebra Crossing pda Les aventures extraordinaires d'Adele Blanc-Sec film now Download Legal Divx Atlantis: End of a World, Birth of a Legend Movie download Age of the Dragons movie ipod Download Peacock For Ipod Download Movie Faster watch the hole movie Beyond the Blackboard Free Download Ramona and Beezus Movie Limitless Dvd Meadowoods Imdb The Dark Lurking Dvd Download Mars Needs Moms movies Unknown Film Hd Download Free Downloads The Other Guys Battle: Los Angeles divx hd

#148 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 6. junij 2011, 14:05

Kako pa ste doživljali nedavni sončni mrk na 12.stopinji dvojčka? Sledita mu še dva zaporedna mrka in sicer lunin, ki bo že 15. tega meseca na 25.stopinji strelca in potem še en sočni mrk na 10.stopinji raka. Ta zadnji bo očitno precej težaven, saj bo opozicija s plutonom v kozorogu, ki že nekaj let vleče na dan grde stvari, vse mora priti enkrat na površje.

Če imate rojstni dan znotraj teh eklips, potem bo leto do naslednjega rojstnega dne precej važno, seveda so pomembne tudi stopinje v drugih znakih, če se ujemajo. Nebo vam bo ponudilo možnosti za spremembe, teh pa se najbolj bojimo.

#149 Optimist 10

Optimist 10
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 13. junij 2011, 23:05

Meni bo ta mrk 15. junija prinesel nekaj konjunkcij. Zgodil se bo nekje na 24. stopinji strelca, v konjukciji z MCjem in takrat bo ravno tam tudi severna zanka. Nedaleč stran mam pa še točko sreče. Zna bit zanimivo. x8Dx

#150 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 14. junij 2011, 09:49

Tudi pri meni bo letos zanimivo, kar se tiče mrkov in sicer jutrišnji lunin mrk bo dogajal na mojem ascedentu (sicer orbis 5°)že v 1.hiši ter sončni, 01.07., na mojem soncu (orbis 4°) v sedmi hiši. Skratka področji, ki me pereta že od nekdaj, zato živi bili, pa videli komu ali čemu bo mrknilo tokrat x;)x .




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0