Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ali astrologija dela?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
116 komentarjev na to temo

#51 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 4. marec 2007, 15:18

Men se včasih zdiš mal zaletava. xnckrivx Pa ne zdaj vzrojit spet...... x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#52 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 4. marec 2007, 15:22

Ga še vedno imam! x;)x :vragec:
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#53 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 4. marec 2007, 15:23

Če jaz vas laične in nelaične astrologe kaj razumem, pa vas zgleda ne :o|o: , je bil zapis nesmiseln oz. bolje rečeno precej vprašljiv, saj nisi imela vseh podatkov..... :inocent: x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#54 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 4. marec 2007, 15:29

Mene pa zanima, ali astrologija res deluje?

Vas pesnik...


Za tole temo sploh vedel nisem.

V preteklosti je šlo seveda mnogim na kurac, da se folk zateka k astrologom. Med te je sodil tudi Michael Gauquelin, psiholog in statistik na francoski univerzi Sorbonne. Sklenil je, da bo z obširno statistično raziskavo, v katero je vključil različne vzorce prebivalstva večih držav dokazal, da astrologija ne deluje. Lotil se je torej te raziskave, ki pa je dokazala ravno nasprotno - da astrologija deluje. Na osnovi svojih raziskav (ki potrjujejo verodostojnost astrologije) pa je napisal knjigo Kozmične ure. Postala jue svetovna uspešnica, v njej pa seveda mrgoli dokazov, da astrologija dela.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#55 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 4. marec 2007, 15:40

Mick, nesmiseln zapis, pac zate. Ni blo vseh podatkov. Morda, cetudi bi bli, bi bil zate nesmiseln. Bi pa bila tisto celostna podoba osebe, KOLIKOR je pac astrolosko LAHKO! Pa nic ne de, meni je to vseeno. Nekateri ljudje so zelo zavestni svojih custev in manj okupirani s tistim zunanjim. Mogoce bi kdo od taksnih, njih, razumel tiste detajle.
NImam vec casa, da bi pregledala vse z vsemi podatki. Naj to stori kdo drug, ce te slucajno zanima, sigurno pa ti je kdo od astrologov ze tukaj marsikaj povedal. Voda mi grlo tece, ucit se grem. Samo še za Santosa pogledam, potem pa cao

Morda. Morda pa tudi ne. Težko vam je sledit, ko nekje zatrjujete, da so potrebni natančni in vsi podatki za neko res verodostejnejše astro mnenje, potem pa kar na1x temu ni več tako. No, tist o ne-razumevanju si pa razložla k župniki, saj sn reku.... :vragec: x:Dx

Ne, ne pravim sicer, da sploh ne verjamem v astrologijo. Je pa bil recimo tvoj zapis o men prilično mim, pa kaj bi jaz to sodil sicer, saj se sploh ne poznam :inocent: . Se mi je pa zgodilo že, da mi je nekdo na podlagi napačnih ampak zlo bliz podatkov velik napisal o men, pravi podatki pa so potem zadeve precej spremenili..... x;)x Mi je pa zanimivo, da večinoma astro-zapisi o moji osebnosti niso bli tolk bliz (ok, se pač ne poznam, lahko tudi tako misliš), medtem ko so napovedi raznih dogajanj, razpletov situacij v mojmu lajfu ipd. ble ponavad zlo zlo bliz.....

Ajd, fajn se uč :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#56 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 4. marec 2007, 16:22

Saj te ne presojam ali ocenjujem. Verjetno pa smem, če je že, ne po moji želji, o men pisano, tudi kaj komentirat. Ne vem ali veš ali ne kaj delaš, te preslabo poznam, vem pa, da v tistem zapisu bolj malo sebe najdem. Pa verjamem, da tudi tisti, ki me poznajo, tako......In to me bega, ker začnem spet dvomit pol bolj.......Ker ne gre za nianse, gre za precej mimo.........Torej nekaj ne špila. x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#57 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 12. marec 2007, 12:40

mick dej podatke x:px pa da vidmo kok pa kej....
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#58 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 12. marec 2007, 12:52

Ktere rabš? :inocent: Višina, teža, dolžina, naslov, vzdržljivost.....al ktere? :inocent: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#59 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 12. marec 2007, 12:54

Ktere rabš? :inocent: Višina, teža, dolžina, naslov, vzdržljivost.....al ktere? :inocent: x:Dx


ti mi sam rojstne dej, vse druge si bom pa že sama najdla x:px x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#60 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 12. marec 2007, 12:55

x:Dx x:o)x

Resno? A ti tud astro-čaraš? :inocent:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#61 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 12. marec 2007, 12:55

a ti zgledam da se šalim :inocent: mal ja.... x:Ix x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#62 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 12. marec 2007, 12:56

Ok. Pa da te slišim.... x:px
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#63 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 12. marec 2007, 12:57

x:px ares boš....ma dbest :palec: x:Ix
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#64 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 12. marec 2007, 12:58

x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#65 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 12. marec 2007, 13:02

x^x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#66 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. marec 2007, 00:04

Če je nekaj mim je pač mim...... xnckrivx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#67 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. marec 2007, 06:31

nezadovoljna s tem, da ima v življenju toliko preizkušenj, pa da ni verjetno tisto kar si želi tako kot bi si želela in ji je astrologija to še potrdila oz. potrdila sume da nekaj ne štima... to ne pomeni da ni zadovoljna s teboj in tvojim delom...

#68 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 13. marec 2007, 13:45

sm sam pršla napisat da enmejčkn pa zgleda da dela x^x x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#69 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. marec 2007, 14:03

enmajčkn. :inocent: x:Dx Očitno deloma odvisn tud kdo jo interpretira.......Sem prišel do zaključka ob zlo različnih komentarjih mojga charta, da je očitno tud nekaj odvisn od astrologovega subjektivnega pogleda al odnosa do posameznika in njegovega življenja, stališč itd. itd. in v ljudi v njegovmu življenju......karakterja.......trenutnega razpoloženja........Mogoč se motim, bom rad prisluhnil tud drugačnim tolmačenjem....Ker očitno je vedno mal manevrskega prostora, mal samoiniciativnosti, samoustvarjalnosti.......niso sam pokazatelji, tko matematično...to je tko in nč drugač.......Tko so npr. nekateri nekatere moje mejne pozicije al kako jih naj imenujem vzeli skrajno v slabem kontekstu, nekateri pa sam tud upoštevali še ob drugačnih vidikih in potem tud mal drugač zadevce vidl......

No, Marsinega nimam. Se bova zmenla 1x za poslček........me prav zanima. x:)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#70 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 13. marec 2007, 14:08

pr rojstni karti je vedno manevrski prostor, ne morš nkol rečt, oz. res redko da točn tko pa bo.....seveda so tud še ostali pokazatelji kako se bo določena pozicija razvijala, sam včasih zarad gozda ne vidiš drevesa, tisto drevo pa lohk ma ključno funkcijo x;)x in pa seveda vedno dopuščat možnost da se motiš, da si kaj spregledal in dela se lotit s spoštovanjem, ker konckoncev brskaš po intimnih stvareh neke osebe x:Ix
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#71 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 13. marec 2007, 20:49

Seveda astrologija dela.
Ko sem brala ljubičine izlive sem točno vedela, da jih je rakica napisala. Tako polno čustev in prikritega izsiljevanja je bilo v vsebini. Ko pa sem ugotovila kdo v resnici je mi je pa itak bilo vse jasno. Rakica..kaj pa druga

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#72 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. marec 2007, 21:02

Oh, smo tači x;)x Noben poskus diskreditacije še manj ponižanja ni to bil. Če nisi sposobna debatirat je pa to tvoj blem......Ti si mene karakterno ocenila in ocenjevala v skor podrobnosti, astrološko in drugač, jaz sem samo oponiral tvojmu mnenju....Si pozabila? In zlasti poudaril, da brez pravih podatkov tega ne morš verodostjno....niti astrološko niti nasploh. Pač ne maram, da nekdo na tak način kot "zdravo za gotovo" debatira javno o men. In to je vse. Nasprotno, verjamem, da bi velik bolje napravla neko astrološko oceno s pravimi podatki. Zato menim, da nihče, ne sam ti, ne more dajat verodostojnega astro al drugačnega mnenja o nekom, nečem, brez pravih podatkov. Zdaj mi pa daj mir že..... x:px x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#73 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 13. marec 2007, 21:23

Pa kaj hudiča iščeš sploh v astroforumu???
Ajd v čvekarije x:px

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#74 Zaphod

Zaphod
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 116

Objavljeno: 13. marec 2007, 21:46

Astrologija dela ... o tem ni dvoma ...

Sploh ni vprašanje če dela. Vprašanje je če kaj naredi.

x;)x x:Dx
Pesem.si
Kdor ne pesni, bere pesmi :)

#75 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 13. marec 2007, 21:51

Astrologija dela ... o tem ni dvoma ...

Sploh ni vprašanje če dela. Vprašanje je če kaj naredi.

x;)x x:Dx



x^x nič

tisti ki ima lepo položene zvezde ne naredi nič, ker mu ni treba, lagodno oddiha lajf
tisti ki ima slabo položene, pa naredi samo če ima močno voljo, vztrajnost in pogum, ne glede na to koliko je not kvadratov x8Dx


grem, da me spet ne bo kdo za tisto , ki jemlje veselje razglašal x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0