Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Pravilna uporaba jajc v prehrani


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
56 komentarjev na to temo

#1 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. november 2005, 10:34

Vsako jajce živali, tudi kurje, je identično semenu pri rastlinah, s tem, da je položaj biokode prostorsko obraten.
Pri semenu je C vitamin obrnjen navzven, nahaja se v olupu, sol pa v jedru, pri jajcu je položaj obraten, C vitamin je v rumenjaku, sol pa v beljaku.
Če uživamo eno ali drugo živilo v surovem stanju, torej pod 65°C, poteka presnova normalno, sicer pa ne, ker se informacija biokode spremeni in to tako, da nastane natrijev askorbat, ki je konzervans, torej preprečuje presnovo vsem organizmom, tako bakterijam, kot tudi človeškemu.
Metoda presnojedstva temelji na tem dejstvu.
Kako postopati pri pripravi termično obdelane hrane, da se tej nevšečnosti izognemo?

#2 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 20. november 2005, 11:08

:inocent: pravilne uporabe ni


je samo primerna ali neprimerna.....kar je enemu v pogubo je drugemo vnebovzetje x:Dx x:Dx x;)x


neumestna pripomba.press

grem srkat surova jajca x:px
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#3 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. november 2005, 11:15

:inocent: pravilne uporabe ni
je samo primerna ali neprimerna.....kar je enemu v pogubo je drugemo vnebovzetje x:Dx x:Dx x;)x

Se strinjam, res sem uporabil napačen izraz.
Tudi mazohizem je pravica posameznika x;)x
Veliko jajc v palačinkah je že taka stvar x:Dx

#4 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 20. november 2005, 11:49

:U: xzzzx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#5 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. november 2005, 12:30

Ocvrta bedrca brez rumenjaka x;)x

#6 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 20. november 2005, 12:44

Kako postopati pri pripravi termično obdelane hrane, da se tej nevšečnosti izognemo?

Naj ugibam...hm, s tem, da uporabljamo tvojo sol ?

Pa ne samo to, uporabniki le-te soli, lahko tudi kadijo kolikor jim srce zazeli,
spijejo alkohola na litre, hej, celo sexajo lahko brez kondomov.
Njim tako nic ne more do zivega.

Lahko celo reciklirajo svoje papirnate rokovnike, v katerih so za vsak slucaj imeli zapisane telefonske stevilke zdravnikov,homeopatov, psihijatrov, zeliscarjev, kiropratkikov in podobnih ticev.Ti postanejo popolnoma nepotrebni.

Sem se kaj pozabil...?

#7 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 20. november 2005, 12:49

Stane, imaš zanimiv pristop, ampak na netu in v knjigah je že vse zapisano, kako je s tem. Ampak ne v "Kuharici". x:Dx

#8 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. november 2005, 12:57

Stane, imaš zanimiv pristop, ampak na netu in v knjigah je že vse zapisano, kako je s tem. Ampak ne v "Kuharici". x:Dx

Razen v moji, ni zapisano nikjer x;)x

#9 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 20. november 2005, 13:03

Vsa tvoja teorija temelji na vit.C, biokodi in še nekaj izrazih. Misliš, da je vse odvisno samo od tega? Prosim, če mi razložiš izraz "biokoda"!

Aja, pa pri 65 stopinjah so encimi že bye bye!

#10 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 20. november 2005, 13:04

morš ponudit nagrado za pravilni odgovor x:o)x x;)x


Tkole čist na impro.. jaz bi rekla, da beljak spečeš, rumenjak pa dodaš naknadno.. ker itak nima nič drugačnega okusa, če je spečen al pa če ni... pol pa še mal posoliš po vrhu x:o)
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#11 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. november 2005, 13:13

Naj ugibam...hm, s tem, da uporabljamo tvojo sol ?

Napačno, zdravo sol uporabljaš v času uravnotežanja z biodieto, potem pa lahko tudi katero dobro naravno. Če se ti pa ne ljubi testirati, ali nimaš časa, ali se bojiš tveganja, pa lahko seveda zdravo sol uporabljaš tudi stalno x;)x

Pa ne samo to, uporabiki le-te soli, lahko tudi kadijo kolikor jim srce zazeli,
spijejo alkohola na litre, hej, celo sexajo lahko brez kondomov.
Njim tako nic ne more do zivega.

Lahko celo reciklirajo svoje papirnate rokovnike, v katerih so za vsak slucaj imeli zapisane telefonske stevilke zdravnikov,homeopatov, psihijatrov, zeliscarjev, kiropratkikov in podobnih ticev.Ti postanejo popolnoma nepotrebni.
Sem se kaj pozabil...?

Skoraj nič x:Dx


morš ponudit nagrado za pravilni odgovor x:o)x x;)x
Tkole čist na impro.. jaz bi rekla, da beljak spečeš, rumenjak pa dodaš naknadno.. ker itak nima nič drugačnega okusa, če je spečen al pa če ni... pol pa še mal posoliš po vrhu x:o)

Bedrco je žena povaljala v beljaku, pomokala s koruzno moko, ocvrla, na krožniku pa pokapala z dresingom iz limoninega soka in soli :vragec:
Kaj pa rumenjak :eek:
Kdor zadene, ima eno dozo v dobrem. Ko se naberejo tri, pošljem brezplačno x;)x :palec:

Vsa tvoja teorija temelji na vit.C, biokodi in še nekaj izrazih. Misliš, da je vse odvisno samo od tega? Prosim, če mi razložiš izraz "biokoda"!

Aja, pa pri 65 stopinjah so encimi že bye bye!

Kar ni potrebno, ne kuhaj, pa boš imel tudi encimov dovolj x;)x

#12 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 20. november 2005, 13:25

Bedrco je žena povaljala v beljaku, pomokala s koruzno moko, ocvrla, na krožniku pa pokapala z dresingom iz limoninega soka in soli :vragec:

Aja, jaz sem tole razmišljala o jajcu na oko... ločiš rumenjak od beljaka, pač beljak spečeš, rumenjak pa surov na vrh postaviš potem..
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#13 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. november 2005, 13:34

Aja, jaz sem tole razmišljala o jajcu na oko... ločiš rumenjak od beljaka, pač beljak spečeš, rumenjak pa surov na vrh postaviš potem..

Dobra ideja :palec:

#14 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 21. november 2005, 11:49

Aja, jaz sem tole razmišljala o jajcu na oko... ločiš rumenjak od beljaka, pač beljak spečeš, rumenjak pa surov na vrh postaviš potem..


Sam okus mora bit pa blazen :xx!: , vsaj kokr si predstavljam (ker je rumenjak pač hladnomlačen). No mogoče pa komu paše :inocent:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#15 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 21. november 2005, 12:06

[quote name='Cookie' date='21. Nov 2005 ob 11:50' post='575178']
Sam okus mora bit pa blazen :xx!: ,

x:Dx :palec:

[quote name='krokodil' post='574471' date='20. Nov 2005 ob 12:45']
Naj ugibam...hm, s tem, da uporabljamo tvojo sol ?

Pa ne samo to, uporabniki le-te soli, lahko tudi kadijo kolikor jim srce zazeli,
spijejo alkohola na litre, hej, celo sexajo lahko brez kondomov.
Njim tako nic ne more do zivega.

Lahko celo reciklirajo svoje papirnate rokovnike, v katerih so za vsak slucaj imeli zapisane telefonske stevilke zdravnikov,homeopatov, psihijatrov, zeliscarjev, kiropratkikov in podobnih ticev.Ti postanejo popolnoma nepotrebni.

Sem se kaj pozabil...?[/quote]




x^x si...zobozdravnike x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#16 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. november 2005, 12:23

Sam okus mora bit pa blazen :xx!: , vsaj kokr si predstavljam (ker je rumenjak pač hladnomlačen). No mogoče pa komu paše :inocent:

Okus je enak, kot če jajce vržeš na zelo vročo podlago in ga takoj odstaviš, da beljak zakrkne, rumenjak pa se ne pregreje nad 65°C.
Enako je pri mehko kuhanem jajcu.
Okus je pa v vsakem primeru blazen brez soli, razen, če popiješ kar srovo jajčko x:Dx

x^x si...zobozdravnike x;)x

Seveda je najboljša zaščita pred kariesom in zobnim kamnom zdrava sol, stare luknje ti pa res ne zaflika x:Dx x;)x

#17 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 21. november 2005, 13:10

Okus je enak, kot če jajce vržeš na zelo vročo podlago in ga takoj odstaviš, da beljak zakrkne, rumenjak pa se ne pregreje nad 65°C.
Enako je pri mehko kuhanem jajcu.
Okus je pa v vsakem primeru blazen brez soli, razen, če popiješ kar srovo jajčko x:Dx
Seveda je najboljša zaščita pred kariesom in zobnim kamnom zdrava sol, stare luknje ti pa res ne zaflika x:Dx x;)x


Je.enti Sstane, a res misliš, da je tvoja ssol rešitev za vse? Od aidsa, raka, prehlada, kariesa, odprtega zloma, shizofrenije, marsovcev, padev tečajev na borzi, letalske nesreče, poplav...
Dej no že mir s to soljo, a se ti je pamet presolila, pa jo morš zdej drugim solit? :xx!:

Je.enti, če bi vsi tok sol nažiral, pol bi ble ledvice taprve za zamenat :vragec:

A maš kake znanstvene raziskave (pa ne v stilu: Jožica iz Spodnjega Kašlja: predno sem začela z uporabo ssoli, jo je revma že čist zvila, odkar pa uporablja ssol, lahko dela, teče, celo leti po luftu in to brez metle??!" Al ti to kr po občutku? Če je dobro zate, je tut za druge?

Pa še neki mi povej... če vržeš jajc na zelo vročo podlago in ga takoj odstaviš, da beljak zakrkne, rumenjak pa se ne pregreje nad 65°C... mislm, kako lahko beljak zakrkne (v celoti - predvidevam da si to mislu, lahk pa se tut motim), rumenjak pa se ne pregreje nad 65 st.? Zdej, če cel beljak zakrkne, se valda rumenjak pregreje, vsaj na tismu delu, ki je najbližje vročini.
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#18 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 21. november 2005, 13:16

[quote name='Cookie' date='21. Nov 2005 ob 13:11' post='575233']

Je.enti, če bi vsi tok sol nažiral, pol bi ble ledvice taprve za zamenat :vragec:

A maš kake znanstvene raziskave (pa ne v stilu: Jožica iz Spodnjega Kašlja: predno sem začela z uporabo ssoli, jo je revma že čist zvila, odkar pa uporablja ssol, lahko dela, teče, celo leti po luftu in to brez metle??!" Al ti to kr po občutku? Če je dobro zate, je tut za druge?



:eek: :palec: umetniški vtis +10 ....si kdaj razmišljala, da bi razvijala svojo žilico za pisanje xokx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#19 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. november 2005, 13:22

Zdej, če cel beljak zakrkne, se valda rumenjak pregreje, vsaj na tismu delu, ki je najbližje vročini.

Seveda, cukrček, tudi pri pečenju v voku se to dogaja, površina je pregreta nad 225°, notranjost pa ostane mlačna. Zato je tak način priprave hrane najboljši.
Če ne razumeš, pa pojdi v mačji kašelj po nasvet x;)x

Lia, kako pa blokiraš citiranje svojih sporočil :eek:

#20 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 21. november 2005, 14:12

no js mam rada jajc tak napol pečen, da sam beljak mal zakrkne pa fertik x^x ne maram unih plastičnih ful pečenih jajc :xx!:
x:px me ne moti če se vse vleče in je na pol surovo x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#21 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. november 2005, 14:26

no js mam rada jajc tak napol pečen, da sam beljak mal zakrkne pa fertik x^x ne maram unih plastičnih ful pečenih jajc :xx!:
x:px me ne moti če se vse vleče in je na pol surovo x:Dx

Da nisi ti ono Cookie iz Zgornje Astme x:Dx

#22 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 21. november 2005, 15:08

Veš kaj Sstane, ne drezaj vame s to svojo ssoljo! :xx!: Mogoče pali pr drugih, pr men ne bo :vtz:

Če te v prihodnje napadejo raznorazni nassoljeni apetiti, me prosim mirne duše izpusti, ker sem zakrknjena uporabnica solnega cveta.

Pa lep pozdrav.
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#23 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. november 2005, 15:53

Veš kaj Sstane, ne drezaj vame s to svojo ssoljo! :xx!: Mogoče pali pr drugih, pr men ne bo :vtz:

Če te v prihodnje napadejo raznorazni nassoljeni apetiti, me prosim mirne duše izpusti, ker sem zakrknjena uporabnica solnega cveta.

Pa lep pozdrav.

Se ti ne zdi, da si vrstni red malo obrnila, kaj grdega o naravnih soleh pa nisi slišala od mene nikoli.

#24 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 21. november 2005, 16:24

Kej posebno hvalevrednega pa tut ne.
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#25 nea

nea
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 21. november 2005, 16:43

encimi, tako kot ostale beljakovine, koagulirajo že pri 42 stopinjah, zato pa človek te temperatute telesa, oziroma njegove sredice ne preživi,so pa v rumenjaku tudi ostale hranilne snovi,ki jih človek potrebuje, esencialne aminokisline, ki jih človek sam ne mora sintetizirat in jih lahko dobi le s hrano.....če pa kog amoti K-askorbat, pol pa ne vem kaj naj je, ker 98 procentov hrane ne more biti konservirane brez konservansov, ker bi se pokvarila, še preden bi prišla na police, razen vakumsko pakirane, ali pa konserve......lahko j ekonservans naraven, kot je vitamin c=askorbinska kislina, ki je antioksidant, pa beta karote iz korenja tudi........v kitajski kuhinji uporablajajo toliko glutamata in drugega sranja kot ojačevalcev okusa, da če bi ljudje to vedl in se šli neko zdravo prehrano, ne bi nikol šli tja jest.....vem iz druge roke, ker je en znanec tam kuhal in povedal, da imajo tega sranja, ojačevalce za boljši okus cele vreče.........
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0