Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Bluzim


  • Prijavi se, če želiš komentirati
2759 komentarjev na to temo

#26 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. december 2005, 17:08

:palec: sem bila prepričana da si ženska, tako te zaznavam. x:Dx x:Ix x:Ix

jaz pa sem bil prepričan, da si moški, sam me je pol mal slikca zmedla x:Dx x:Dx x:Dx...se pa rad prepuščam svoji ženski strani...



BRAIN IN THE MEMBRANE xflowx

#27 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. december 2005, 17:12

hja, verjetno to velja tudi za kopico tvojih vprasanj, kajne!?
sicer pa se strinjam! ce bi ga imel vec v sebi (miru), ti ne bi niti odgovarjal! x;)x prav tako, pa ti ne bi pisal tule! xcivx

hkrati pa, meni taka vprasanja kdaj pa kdaj vseeno ne predstavljajo 'jebanja' kakor pravis; totrej prdvidevam, da predstavljajo jebanje tebi, nadlego, kar meni pomeni, da te jebe UM! sicer ne bi postavljal vseh tistih vprasanj, ceprav so mi nekatera prav zanimiva. zivljenje krivilja, nihanje, lovljenje ravnotezja.. in prav zato, se kdaj sprasujemo vec, kdaj manj... vcasih pac vec zivimo kot pa se sprasujemo.
---------

a veš kaj je na sredi med tvojim umom in dušo...tvoj notranji mir...več ga maš...manj se jebeš v življenju s takimi stvarmi, kot so duša, um, razum, filozofija...... xflowx



:palec:
----------

....toda, ta tema je polna enega jebanja z nekimi vprašanji in iskanja odgovorov nanje, ki naj ne bi bili potrebni, če ima človek notranji mir. Koma?



#28 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 8. december 2005, 17:16

hecna tema. xDDx
fajn. x8Dx :palec:


he he he, look who's talking x:Dx x:Dx x:Dx ta prava tema za MARSUIDKO x:o)x x;)x
honor and respect

#29 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 8. december 2005, 17:20

:eek: sorry koma, js sm tud mislu da si pička :O: pa brez zamere se oproščam xrolleyesx x:o)x
honor and respect

#30 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. december 2005, 17:23

hja, verjetno to velja tudi za kopico tvojih vprasanj, kajne!?
sicer pa se strinjam! ce bi ga imel vec v sebi (miru), ti ne bi niti odgovarjal! x;)x prav tako, pa ti ne bi pisal tule! xcivx
---------
:palec:
----------


vsak človek se sam odloči, kaj s svojim notranjim mirom v življenju počne...uvod te teme z množico brezveznih vprašanj in odgovorov pa je že moral biti takšen kot je...da doseže odklon od normalnih vzorcev razmišljanja in se lahko začne bluzit na dolgo in široko in globoko in visoko...ovire so samo v tvoji glavi xflowx...ko pa nimaš ovir v svoji glavi, imaš pač mir

SOMEDAY, PEACE WILL COME TO US

#31 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 8. december 2005, 17:27

pičk čivša nona matra.... :xx!: tok sm zabluzil, da sm spet začel konkretno kadit, kako nej se odbluzim???? xrolleyesx x:o)x
honor and respect

#32 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. december 2005, 17:32

hja, to (odklon) bos dosegel le pri zelo malem stevilu uporabnikov x;)x verjetno pa gre predvsem za tvoj lastni odklon, kajne?
- torej, ce so ovire v NASIH glavah, zakaj si potem potreboval Odklon bralcev oz. uporabnikov? pravzaprav zakaj bralce sploh potrebujes - potemtakem zaradi tvojih lastnih omejitev v tvoji glavi.

----------

vsak človek se sam odloči, kaj s svojim notranjim mirom v življenju počne...uvod te teme z množico brezveznih vprašanj in odgovorov pa je že moral biti takšen kot je...da doseže odklon od normalnih vzorcev razmišljanja in se lahko začne bluzit na dolgo in široko in globoko in visoko...ovire so samo v tvoji glavi xflowx...ko pa nimaš ovir v svoji glavi, imaš pač mir

SOMEDAY, PEACE WILL COME TO US



#33 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. december 2005, 17:36

koma, veš zakaj te zaznavam kot žensko?
čutim, da imaš nizko raven spolne energije ali malce zablokirano, ne zameri, to je samo moja zaznava. iskreno--->čutiš da imam prav?


imaš prav...vsaka pomoč za dvig seksualne energije dobrodošla x:Dx x:Dx...obvladaš kake posebne tehnike xflowx

#34 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. december 2005, 17:50

hja, to (odklon) bos dosegel le pri zelo malem stevilu uporabnikov x;)x verjetno pa gre predvsem za tvoj lastni odklon, kajne?
- torej, ce so ovire v NASIH glavah, zakaj si potem potreboval Odklon bralcev oz. uporabnikov? pravzaprav zakaj bralce sploh potrebujes - potemtakem zaradi tvojih lastnih omejitev v tvoji glavi.

----------


zelo labilna oseba sem in si dopuščam odklone v vse smeri...nobeden pa ni popoln...sploh pa nisem rekel, da sam nimam omejitev v svoji glavi...če ne bi imel omejitev v svoji glavi, bi že zdavnaj živel v svoji nirvani al pač bilo kje blizu....resen si ti meni...jaz pa si ga samo bluzim in vse mi je hecno xflowx

#35 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. december 2005, 18:17

ja, uzivaj se naprej! :palec:

#36 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 8. december 2005, 20:53

o ja :vio:

x:Dx x:o)x

da neu spet vroče... x:px x;)x x:Dx

#37 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 8. december 2005, 21:03

nism mali ampak mlajši!!!! Objavljena slika

#38 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. december 2005, 21:20

pa ponavad ste tut mal bl pametni! ce ne druzga vsaj za racunlnike. x:Dx
--------

nism mali ampak mlajši!!!! Objavljena slika



#39 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. december 2005, 21:51

mali !!! :vragec: x:Dx x:o)x x:Xx


a lahko s kako posebno tehniko velik rata? xflowx

#40 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. december 2005, 23:48

ti si tudi ena smotana tehtnica, tako kot jaz. pejva nazaj na temo...eeem,

zakaj je voda mokra x?x HA. :vragec: :palec:

smotan že....malo zamotan...vse bolj odmotan xflowx

#41 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. december 2005, 23:58

Only the crystal-clear question yields a transparent answer.
a te resnično zanima...ali samo bluziš xflowx

#42 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 9. december 2005, 11:58

Voda je vedno bila voda in vedno bo....energija....materializirana drugače od naše, človeške...vse kar je drugačno od naše človečnosti, moramo ljudje analizirati, si razložiti po svoje...uokviriti hočemo energijo v svoje predstave o naši resničnosti...odvzeti ji naravnost...
ko je bila voda še energija, je bila kristalno jasen vir življenja na zemlji...neonesnažena...čista...potem pridemo mi, ljudje in začnemo razmišljati o njej...vsaka naša napačna misel o njej, vzame vodi delček njene prvobitne naravne kristalno jasne energije...potrebne za neskončno obnavljanje življenja na svetu...naše besede začnejo omejevati energijo vode...iz energije postane voda, ko si zmislimo besedo za njo, postane deroča, mokra, topla, hladna, tekoča, čista, onesnažena, pitna, nepitna.......skozi tisočletja človeškega razvoja voda postaja vse bolj vsakdanja, nespoštovana, zanemarjana...in vse bolj zgublja svojo moč ohranjanja življenja...se pač prilagaja našemu razmišljanu, jebi ga...xflowx

p.s. mokra pa je zato, ker imamo besedo za to-mokrotaxegox

#43 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. december 2005, 12:43

bluz brothers.... x:o)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#44 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 9. december 2005, 15:35

edino kaj mi manjka na tem forumu je dobra zblužena muzika online.......Marsaaaaa......bi sedalo kaj zrihtat xflowx

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. december 2005, 15:39

edino kaj mi manjka na tem forumu je dobra zblužena muzika online.......Marsaaaaa......bi sedalo kaj zrihtat xflowx

x8Dx hvala za zanimanje.

ja, vsekakor delam(o) na tem, da bi se dal...

v *paci* mam ze 3 leta LN radio...
sam to je cel schtraufenpacht... :|||

fajn bi blo, morda pa tud bo, ne morda, pac pa ziher, ono morda predstavlja sam cajt *vmes* (takorekoc prazen prostor). da ne zabetoniramo, kajti pol se izmika...

saj ves kako je... ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. december 2005, 15:42

:vragec:

ooooo...... x:)x x:)x x:)x
pa fletno bi blo recimo tut kak svoj Mp3 objavt....tkole za download recimo x;)x

zlomk......fresharemusic.press.....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#47 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. december 2005, 17:14

x:Ix pa še človeško telo vsebuje 60 - 70 % vode, cel kažin.


:vragec:

bemu....she v alkotu x:)x je voda :xx!:

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#48 cvickar

cvickar
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 937

Objavljeno: 9. december 2005, 17:26

Pa res nekaj bluzite x:Dx

#49 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 9. december 2005, 17:42

jasno, da ne bi vsi umrečkali. x:)x

itak je naše življenje neskončno....so fiziki in matematiki dokazali x:Dx x:Dx ....samo menjujemo obliko energije in živimo svoje eno in edino življenje v neskončnost xflowx

#50 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. december 2005, 01:52

no, k lih o vodi... x;)x
celica lahko zivi vecno, ce ima vse potrebno za zivljenje (zdravo biolosko okolje, ipd..).
v clovesko telo naj bi bilo sestavljeno iz cca. 70 %vode - moski in 75% vode - zenske. seveda stevilke nihajo.
torej, kar pijes to si! x^x kar mislis to si x^x kar jes to si x^x kar si pac si x:Dx x^x

jutri pa na predavanje o zivih vodah in zivih sokovih! x^x vabljeni (glej forum GOH Slovenija).

lahko noc




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0