Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

BINGA-BONGA ŠLOGA


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 8 x ocenjeno
520 komentarjev na to temo

#451 Šiva

Šiva
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 371

Objavljeno: 2. januar 2006, 19:04

POZDRAVLJENA!

Prejšno šloganje petek 16.12.2005 str.4,str.97*25

Zopet se oglašam po 14 dneh...z novim vprašanjem če bo kaj z fantom črnih las starost 17 let, moja starost 18 let barva rjava. Zanima me resničnost čustev oz. če bova skupi..

hvala

Tebi pa vsenjalepše v novem letu...
Mi tle imamo se fajn če vam prav je al ne..:D

#452 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 2. januar 2006, 20:35

OOO kera toucing zgodbica Binga... so mi šle kocine pokonci!

HAPPY HAPPY NEW YEAR!!!!! :palec: :palec: :palec:

#453 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 2. januar 2006, 20:49

OOO kera toucing zgodbica Binga... so mi šle kocine pokonci!

HAPPY HAPPY NEW YEAR!!!!! :palec: :palec: :palec:


Tudi tebi jaz zlim vse najlepse, da bi ljubezen spoznala, da bi posel cvetel, solo odlicno nadaljevala in vse najlepse!Objavljena slika
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#454 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 3. januar 2006, 00:18

LETOS BO LETO PSA!
Pes je lahko zvest, hudoben, bolan, priden - vse to pa zavisi, kaksen jne njegov gospodar. Najslabse se bo godilo Zmajem, kajti Pes + Zmaj = srajne odnos!
Zmaj je frfotav, psu pa ni vsec blisc in krancljanje, zato bomo delezni velikih nepravicnih kritik.



KAKO SE BO POCUTIL ZMAJ v letu Psa:
Zmaji pricakujemo tezko leto z nepricakovanimi problemi. Spopadom in nesoglasjem se lahko izognemo tako, da zamenjamo okolje, oziroma da posredujejo zaupni sodelavci.

No, jaz bom povedala nazaj, kar jim gre! Kdo pa bo koga bolj ugriznil bomo pa videli!
Evo, komaj cakam, da se to leto iztece! ... noc... :U:

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#455 blue_rose

blue_rose
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 3. januar 2006, 11:06

[quote name='BINGA-BONGA' date='3. Jan 2006 ob 00:19' post='608584']
[b]LETOS BO LETO PSA!
[color=#3333FF]Pes je lahko zvest, hudoben, bolan, priden - vse to pa zavisi, kaksen je njegov gospodar.

Ja Binga, letos bo "pasje" leto x:Dx
Jaz sem rojena v letu psa, iiiiiii upam oz.želim si da bi bilo zame nepozabno, uspešno, polno ljubezni,......

Tudi mene je tvoja zgodba o maminem prtu ganila. Vidi se da si čustvena in da jo pogrešaš, da sta bile v lepih odnosih. Zdaj pa ona tebe čuva. Je tvoj angelček. xvrtcx za vaju.

Vsako leto enkrat mine, tudi letošnje bo, ne že v prvih dneh obupat......kar se tiče nas "psov" - tudi mi se znamo pogovarjat - no vsaj jaz
:palec: :palec: :palec: dobrodošla x:)x

Lep dan tebi in vsem!
p.s.: ti lahko zastavim kakšno vprašanje??? x;)x

#456 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 3. januar 2006, 11:28

BB a veš da nisem dobila tiste službe za katero si mi rekla, da bo in od tistih drugih dveh razgovorov tud nič obetavnega ne kaže.... :C:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#457 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 3. januar 2006, 11:33

Hello BB!

A jst ti lahko postavim kako vprašanje.. nazadnje sem ti ga še v uni drugi temi... se pravi long time ago... al pa eno temo ago! :)

#458 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 3. januar 2006, 13:50

BB a veš da nisem dobila tiste službe za katero si mi rekla, da bo in od tistih drugih dveh razgovorov tud nič obetavnega ne kaže.... :C:


Pinkica,
preveckrat sem metala, torej bo tista obljubljena sluzba zdaj v kratkem, mogoce cisto nova!


KAKO SE BO POCUTILA PODGANA v letu Psa:
Neprijetno leto in nesreca nikdar ne prihaja sama. Neprijetne novice vas lahko presenetijo na potovanju, tako da ne morejo vplivati na tok dogajanja. Prevec neurejenih zadev vas obremenjuje. Bodite POTRPEZLJIVI IN PREVIDNI!

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#459 metal*girl

metal*girl
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 363

Objavljeno: 3. januar 2006, 14:00

bingy!...sem zvedla kak prideš da si nagrajenec...dej še men to nared prosim... xrolleyesx
If you must choose between two evils, pick the one you've never tried before.

#460 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 3. januar 2006, 15:35

bingy!...sem zvedla kak prideš da si nagrajenec...dej še men to nared prosim... xrolleyesx


Ja, kaj ti nej nardim? Tm pri Americanih / Italjanih mas nagradna uprasanja pa udguvor! Pa ti nej Kekc puve kuko! xrolleyesx
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#461 Maya*

Maya*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 3. januar 2006, 18:44

Hey Bingy!

Kaj pa je zdaj to: Pes + Zmaj = srajne odnos! ?.... no ,dobro, da si nas opozorila, da bomo vedeli, kako in kje biti pozorni x:)x ... samo veš kaj, s skupnimi močmi bom nam vsem zagotovo uspelo :palec:
Sicer pa, zmaji smo se vedno znali znajt.... in če nam ne gre povsem gladko, nam možgančki še bolj začno delat.... ampak vse ostalo pa tudi, kar pa ni ravno vedno ok...

Imej se lepo x:)x


#462 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 3. januar 2006, 19:11

:flower: ZA VSE :flower:

SLOGALA BOM V PETEK! Zdajle nimam casa nobenemu vec odogovoriti, ker imam delo! Presenecenje bom kmalu oznanila!

Maya, vedno imam probleme s Psi, so prevec resni, ni jim do smeha in traparij! Pozdrav!

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#463 Maya*

Maya*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 3. januar 2006, 19:27

Ahaaaaaaaa.... a Ti si tudi ena izmed nas? Smeh in bedarije? pa tud, če se bliža "konec sveta"? ....jp, ampak, BB, verjemi, tudi s psmi se da! Le potrudit se je treba.... tebi to zagotovo rata, če želiš in hočeš! BB - misel = energija! Moč misli!

Presenečanja? ..... jaz jih obožujem x:Dx

#464 delfinka

delfinka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 59

Objavljeno: 3. januar 2006, 20:59

Pozdravljena binga-bonga

Zanima me kako bo na ljubezenskem področju?

Jaz: 22let, črni lasje, imam fanta
fant: 21 let, temno rjavi lasje
prijatelj: 29 let, temno rjavi lasje, samski


to je od moje prijateljice..ima težave z objavo komentara...a ve mogoče, zakaj ji kaže neko uro in pol napiše, da ne more objaviti? je registrirana in vse..Če kdo ve naj razloži, da se nam bo lahko pridružila.Tenx;)
Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa

#465 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 4. januar 2006, 11:00

BB sem prebrala tisto o prtu in tvoji mami - zelo ganljivo in hvala da si to delila tudi z nami.

Bodite v cvetju....

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#466 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 4. januar 2006, 12:10

Binga Bonga, mene pa zanima kje so moje karte izgubil sem jih nekje, zanima pa me če so v moji sobi ali kje drugje?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#467 loookykaa

loookykaa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 4. januar 2006, 21:50

Pozdravljena binga-bonga :)

Zanima me kako bo na ljubezenskem področju?

Jaz: 22let, črni lasje, imam fanta
fant: 21 let, temno rjavi lasje
prijatelj: 29 let, temno rjavi lasje, samski

#468 delfinka

delfinka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 59

Objavljeno: 4. januar 2006, 22:00

No pa ji je uspelo;) Bonga, to je ona..za vsak slučaj ti povem..pa veliko energije za oddajat v petek...By
Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa

#469 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 4. januar 2006, 23:33

PROSIM, CE VSI, KI VAS KAJ ZANIMA, PISETE V MOJ FORUM, KJER SEM JAZ GOSPOODAR!!!

Nastimati si morate v anglescino ali ap italijanscino! V mojem podpisu je www..... BINGA-BONGA....
Ce se vpisete, vzemite isti nick kot tukaj!


SE VIDIMO TAM!!! LEP POZDRAV!!!

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#470 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 4. januar 2006, 23:40

Sem na hitro vrgla uč tja...........všečno.

Kaj naj rečem? Bravo ti............
:palec: xDDx x^x
Smisel življenja je največja sreča

#471 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 5. januar 2006, 00:39

Mantis, Koki, hvala, ni kaj, je vse po slovensko! Je isto kot tukaj! V mize lahko pritiskas! Zivjo...
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#472 petra135

petra135
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 7. januar 2006, 16:07

Pozdravljana!

Kratko in jasno, zanima me kako kaže na ljubezenskem področju?


bivši fant:26 let,temno rjavi lasje
Js:18, blont

hvala

#473 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 9. januar 2006, 15:05

Obvestilo!Objavljena slika

Prosim, da mi tukaj vec ne pisete! Spodaj je naslov in kdor hoce, se lahko vpise tam!

Lep pozdrav vsem in hvala!

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#474 lotti

lotti
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 9. januar 2006, 19:18

BINGA-BONGA,oprosti za nadležnost,jaz sem se probala registrirat na tvojem naslovu,vendar ne prime,kar naprej mi kaže error,ali se kaj narobe naredila???? xrolleyesx

#475 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 9. januar 2006, 19:43

Men isto nardi.. oz. jst sem se pa registrirala, sam se pol logirat nisem mogla... kr neki!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0