Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

BINGA-BONGA ŠLOGA


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 8 x ocenjeno
520 komentarjev na to temo

#26 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 13. december 2005, 07:21

NUJNO OBVESTILO!!!
Lepo vas prosim, da NE POSILJATE SLIK kaksnim slogarcam mislec, da vam bodo pomagale pri vasih ljubezenskih ali zdravstvenih tezavah. Obstajajo DOBRE in HUDOBNE slogarce. Ce je ne poznas, ce nisi videl njene slike ji nikar ne zaupaj in posiljaj slik.
Moji prijateljici se je tako nekaj hudega zgodilo (poslala je namrec sliko eni crnomagijski slogarci), da vam ne bom niti pravila. Zivjo ....


(Maya* @ 6. Nov 2005 ob 18:26)
Ej, Binga-Bonga.... pozdravček Mene pa prav zares zanima, kaj se ji je zgodilo.... če ni prevelika skrivnost, namreč.... lahk pa mi napišeš ma privat Meni se je tudi "skoraj" zgodilo nekaj podobnega.... samo jaz nisem poslala šlogarci, ampak je en fant poskušal na tak način vplivat name - z namenom, da bi se zaljubila vanj.... na srečo je njegovo namero "začutil" moj "prijatelj" in mi naredil neke vrste "zaščito".... kaj pa je njemu pol dogajalo, pa tud raje ne komentiram... No, pa če boš slučajno kaj v karte gledala, daj še meni za job poglej... in sicer... Kdaj?, Kje? (Slo ali izven), Moja stroka?Hvala

6. Nov. 2005
MAYA...ves, sm prou tebe cakala.... nau verjela ampak res.... (U tork preciti odgovor, slogam sam u tork + petk)!

1. Enkrat sem bila v eni zeliscarni v Ljubljani (cca 1988) in je prisel en tip, ki je imel na siroko odprte oci in je rekel prodajalcu, da mu je uspel velik hipnotizerski podvig. Nacital se je nekih ameriskih knjih o hipnozi in je probal na svoji prijateljici: Ko jo je hipnotiziral, ji je svojo roko polozil na celo rekoc, da je zelo vroc likalnik. Punca je od bolecin tulila kot zmesana pa tudi rdec flek je imela. Potem jo je zbudil in je bilo vse v redu. Rekel je tudi, da se izpopolnjuje .... meni je bilo kar slabo, ko se nekdo tako hvali s hudobijo (visok cca 195 cm, svetlolas, mocan tip, zdaj mora imeti cca 40 let)!!!

2. Prijateljica (nic vec) je poslala 10 € + sliko (januarja 2004) eni slogarci v Friuliju, okoli Trevisa (kjer je znano, da najbolj deluje crna magija). Ta ji je odpisala, da naj se natanko ob doloceni uri vleze na posteljo in se ji bo njeno stanje poboljsalo, da bo zadela na lotu, da bo nasla sanjskega tipa .... (To mi je pravila, ko je bilo ze prepozno, cez kaksen mesec. Mogoce pa ni hotela, da bi bila tudi jaz, ce bi poslala sliko, delezna kaksne velike srece!!!) Vlegla se je okoli 19 - pa se je zacelo: nekdo ji je tako stiskal mozgane in glavo, da je imela obcutek, da ima podolgovato, in da ji bodo oci ven skocile od bolecin - 10 minut in je nehalo. Drugi in tretji dan isto, potem pa - ure so zacele same zvoniti, radijo se je sredi noci prizigal in druge grozne stvari. Hcerka, ki je spala v sosednji sobi ni nicesar slisala.
Tekla je v cerkev in povedala duhovniku, kaj se ji je zgodilo, in ce imajo izganjalca. Pa ne za vas, gospa, za tisto hudobno zensko ga je treba. Malo je bilo bolje, pa ne za dolgo.
Potem ji je ta trapa pisala, da naj preneha s hudobijami, ji opisala vse kar se dogaja (v takem primeru moras prav obratno reagirati, reci da se fino pocutis, da ti je bolje in tako bo hudoba presenecena, zakaj na tebi ne deluje), bilo je se huje. Sla je k psihiatru, ji je dal tablete, se dobro, da je ni dal na zdravljenje. Tudi tablete niso pomagala.
Ko je bila ze tako slaba mi je vse povedala. Potem pa je eno jutro telefonirala nasemu prijatelju, da ne more vec, da .... in jo je peljal v Friuli. Zenska je v vasi zelo spostovana frizerka. Prijateljica je zacela kricati naj ji vrne 10 € in sliko. Zenska se je prvo delala, da ne ve za kaj se gre. Ko je grozila s policijo in je imela tudi mosko osebo poleg, ji je ta vrnila denar, za sliko pa je rekla, da jo je ze vrgla stran, da jih ima na tisoce.
Situacija se je malo umirila, pa ne za dolgo. Spet ima probleme, spet jo je grozno strah, jemlje tablete... zelo je slaba.

3. Povem pa ti nekaj: pred Pustom (2004) sva bili pred neko trgovino, bil je soncen dan. Ko jo je sonce obsijalo, se zdaj vidim: imela je na tisoce gub, kot ena stara posast (ima 50 let) in pa velikanske rumene zobe (ima cisto normalne). Ko sem to videla, me je bilo groza, pa tudi ni bilo prvic, sem ze veckrat opazila hudiceve znake v kaksnih osebah.....
Zivjo....


(amber @ 6. Nov 2005 ob 19:14)

Saj veš ljudje so neučakani , tudi jaz sem med njimi Pa naj imajo mal več možnosti!
Glede tega kar si napisala, je grozno... vendar resnično! Sem že srečala -žal- te hudobne ljudi, ki počnejo takšne hudobije Vendar pa tudi vem, da se jim enkrat že vse vrne!
Naj gre ta tvoja frendica h kakšnemu človeku, ki zna to odpravljat, pa naj si da izdelat zaščito.
Se da pomagat, predvsem pa naj ne verjame v to. Če se prepričaš da ne verjameš, potem -baje- več ne učinkuje...
Binga-bonga


Potem pa se tole: NIKAR NE ODPIRAJTE KAKSNIH WEB STRANI PRIZNANIH SLOGARC (ce vam hoce razlagati pomen hudica...)!!!

V trzaski knjiznici imajo zastonj kompjuter, ki sem ga vse do lanskega septembra uporabljala, dokler si ga nisem kupila. Pa sem odprla ene strani enega carovnika vedoc, da se ukvarja s crno magijo. Odprla sem tudi slikce in opise hudicev razlicnih narodov, vse do ta glavnega. Malo precitala, zaprla in odsla.
Potem pa se je zacelo: skoraj sem zgubila spomin, nisem vedela kdo ne kje sem (skoraj). Zacela sem hitro z avtosugestijo. Cel dan sem bila kot zmesana. Drugi dan sem sla v knjiznico - kompjuter je, potem ko sem sla, znorel in so ga morali vreci stran, je cist podivjal, noben antivirus ni pomagal. Bila sem tiho. Mislim si svoje. Povedala sem to eni priznani kartomantki iz Trsta, odlicna in tudi dobra oseba. Rekla je, da ga bo dala na slogarsko zbornico. Pa se bojim tudi zanjo, ne da ni mocna, je in se kako, ampak on ima okoli sebe drogirane pomagace ... ojojoooooooooooj.... upam, da bo crknu, kajti nihce ga ne potrebuje (pa tudi na tv je vedno in govori same dokaj slabe stvari: kako zbere na stotine njegovih privrzencev in potem razporejajo slike naokoli in sanjajo in .... kaj vem kaj se .... !!!


(MAYA @ 6. Nov 2005 ob 18:53)
(...ves, sm prou tebe cakala.... nau verjela ampak res.... (U tork preciti odgovor, slogam sam u tork + petk)!

Hey, lep dan Kako pa si vedela, da bom reagirala na post?

Hvala Ti, da si pričela takimi realnimi temami, ki se dejansko dogajajo.... ljudje v bistvu ponavadi v situaciji, iz katere ne vidijo izhoda, se obračajo na raznorazne ljudi in ne vidijo v bistvu, kdo je "ta pravi" in kdo ne

Ma jaz poznam malo zadevce tako - že kot otroka me je zanimalo raznorazno "čarovništvo" ... in dokaj hitro sem spoznala moč miselnosti in miselnega vpliva Samo kaj, ko pa od začetka ne veš, da če ti vplivaš na nekaj ima tudi to nek feedback ...no, in tako sem nekaj časa nazaj prišla do človeka, ki dobro pozna te zadevce... začel me je spravljati skupaj na psihozizični ravni in tako pač tudi prideš do nekih spoznanj... sicer pa veš, da vsaka šola nekaj stane

No, in kaj se "začuti" v auri, to se tudi prilepi ... in skoz to se učimo....no, srečala sem nekega fanta, ki je poskušal delovati name... kot sem že napisala, sem prej "dobila" zaščito in se mu je vse "odbilo"... sicer pa veš, da "dobro" se "odbije" v "dobro".... "slabo" pa se odbije še v 3x "slabše"....in pol je on hodil ne vem kje vse, pa mu tega nišče ni mogel "odvzeti".... meni pa ni povedal kaj dogaja.... klical me je takrat takoj za tistim (vedel je za mojega "frenda"), če lahko gre do njega.... Jaz sem ga vprašala (frenda) in je rekel, da še ne.... no, in letos, po kar nekaj časa, je ga vseeno sprejel.... in ga "spravil skupaj". Mislim, da se je ta fant ogromno naučil iz tega in da nikol več ne bo pomislil na kaj podobnega....

Jaz verjamem v zakon narave.... ne v "nagrado in kazen", pač pa v "vzrok in posledico"

Še en primer.... ena znanka ima kar dosti teh sposobnosti.... in se je zatrapala v moškega, ki je imel že "obveznosti".... in ji je padlo na glavo, da bi "posredovala" malo v svojo korist In pol ji je ta "naš frend" rekel, da naj se ne igra, da lahko te svoje sposobnosti koristi le v dobre namene... če pa bo v slabe in bo dobila feedback, ji ne bo "odvzel" zadevce.... ne, da ne bi hotel, ampak ne bo smel.... vse ima namreč svoje zakonitosti...

Binga-Bonga, tako kot si rekla - s tem je treba izredno pazljivo Oziroma ... raje ne v teh zadevce....

Jaz priznam, to me je zanimalo.... ogromno prebrala.... bila on-line z ljudmi, ki so piznani "strokovnjaki", poznajo marsikaj.... ampak vsi so na visoko moralno-etični ravni in vedo, kaj lahko in kaj ne in kje je limit Vsak ima svoje področje in pač vidi, komu lahko poda svoje spoznanje, znanje in mnenje.

Z enim od naših priznanih "alternativcev" sem kontaktirala in "spoznavala" neke stvari.... in moja frendica je pač se zatrapala v enega fanta.... no in tako sem jaz tega vprašala, če pozna kakšno "zadevco", da se to izvede Povedal mi jo je, poznam to.... ampak, njej tega nisem posredovala... nekako bi še bilo ok, da bi se šlo samo za njo, ampak gre že za nek vpliv na nekoga- kar pa ne odobravam.... Pa tud s tem "alternativcem" sva se pogovarjala o moralno-etičnem pogledu... Pravim, ni vsako "znanje" za vse

Človek mora res bit na nekem nivoju, da ne izkorišča danosti... Jaz sem vedno - če že sem - "poskuse" delala sama s sabo.... in 1x sem se tako "zavozlala", da sem 1/2 leta trpela krepke bolečine na fizični ravni - frend pa ni smel "odvzet".... Takrat sem se ogromno naučila - tega ne privoščim nikomur - pa tudi sama se ne "igram" več s temi stvarmi

No, BB ... če ti bo dano, mi pa le poglej za job .... ker to pa se mi res že vleče in za sabo potegne vse ostalo... to je v bistvu prvi področje, ki ga moram zdaj razrešit... Hvala


BINGA-BONGA 7. Nov 2005 ob 11:29
Maya lepo, pazi se in ne delaj neumnosti (tudi zame velja). V torek!

Imela sem eno ucenko. Povedala mi je, da je tajnica pri eni, ki se ukvarja z raznobarvnimi magijami (zdaj je koncno mrtva, so jo-hudobo nasli ubito v stanovanju) in mi povedala, kako to deluje: Milion lir-500 € = roza magija. Punca mora ob polni luni stopiti v krog narejen iz prizganih svec, drzati sliko od ljubljenega in govoriti carovniske besede, ki jih ji je hudoba dala. In 100 % bo prisel, pustil vse in bil samo njen. Pa po dveh tednih niti telefoniral ni. Vsa razjarjena pride nazaj, hudoba jo pomiri rekoc, da je ze zacaran od ene druge carovnice, da ne bo nikoli njen, tako je bolje da umre, zato ji predlaga 100 % uspeh s crno magijo in brez doplacila. Da ji en zarjavel velikanski zebelj: Tega moras zabiti nekje blizu avtomobila v zemljo (ne v gumo, ne poskodovati avta) in videla bos, da bo kmalu imel prometno nesreco in konec. Punca gre ponoci v akcijo, vse se ji je mesalo, bila je prav lunina, najde avto, toda vse naokoli je bil samo beton in ni mogla zabiti zeblja. Potem pa jo je nekdo prebudil, ko je videla, kje je in kaj nenamerno dela jo je bilo kar groza.


(Trixy -7. Nov 2005 ob 12:11)
Binga Bonga,
medtem, ko čakam na torek bi ti rada nekaj zaupala. Pred leti sem po 090 liniji naletela na nekega moškega, ki je bil do mene zelo čuden, želel pa me je osebno spoznati. Privolila sem in se zmenila.
Toda na tisti dan sem morala poslovno odpotovati in na srečanje nisem mogla priti. V času zmenka mi je postalo slabo in srce mi je divje utripalo....Kaki dve uri nisem mogla priti k sebi....Pomislila sem da mi na daljavo pošilja negativno energijo....Po tem dogodku sem odšla do svojega bioeenergetika na čiščenje in potrdil je, da se mnogi ukvarjajo z negativno energijo, da od tebe dobijo denar in te izkoristijo....
Drugi primer pa sem imela pred leti na obisku pri eni moji prijateljici. Z njo sem odšla na vecerjo z bogatimi italijanskimi ladjarji in eden izmed njih je želel od mene več. Ker mi je bil antipatičen, spominjal me je na hudička, bil je tudi telesno prizadet sem odklonila ples in karkoli z njim....Ker je mislil, da me je prijateljica pripeljala za spremljevalko je obžaloval da nam je plačal vecerjo. Po tem dogodku sva odšli k njej domov, kjer sem prespala. Nisem mogla spati, sredi noči pa sem zakričala od bolečine, saj se mi je sanjalo, da me je ta moški zabodel z sulico direktno v prsa. Oblečen je bil kot črnci na obredu ...Ker sem zbudila prijateljico sem ji zaupala kaj sem sanjala in potrdila je, da ima on doma sulice in podobne stvari ...Kar srh me je spreletel....Takoj zjutraj sem odšla domov s čudnim občutkom....
Naslednjič sem odklonila da prespim pri njej....Na poti domov sem imela prometno nesrečo, sicer brez večjih telesnih poškodb in od takrat dalje te prijateljice nisem več poklicala in videla....

Zaradi vseh teh neg. dogodkov sem se začela ukvarjati z reikijem in sedaj čutim ljudi tudi na daleč.
Če čutim slabo se umaknem....Včasih pa čutim dogodke vnaprej ali enostavno kar vem stvari, ki jih čutim.... Zato mislim, da je dobro če si prisluhnemo in znebimo sugestij, ki nas lahko zmedejo .....
Najbolj pomembno pa se mi zdi, da ločimo črno od belega. Če imamo dvome in če naletimo na nekoga, ki ti da odgovor čisto mimo, lahko naredimo krivico, če pa je res dober ti lahko pomaga stvari obrniti na dobro....... Še bolj pomembno pa je da se to razreši v pogovoru ......Kaj ti misliš? ......Jaz sem tu za vas....

7. Nov 2005 ob 13:02
Trixi, Maya, zdaj moram nujno ven, odgovorila bom zvecer. Samo tole: Vsi ti psihicni soki so najboljsa pot do Raka!!! Pazita se!!!



8. Nov 2005 ob 04:20
TRIXI, ja ves, noc ima svojo moc! Vse bolje vidim in vem! Pa se taksen mir je, vsi spijo, telefon ne zvoni, mirno lahko delam, predvsem pisem in prevajam.

Prijateljica: ni ona kriva za to tvoje ex slabo pocutje, za vse kar se ti je zgodilo. Smo taki in taki. Jaz vedno nehote zabredem v tezave, okoli mene morilci, lopovi ampak nihce mi vec kot toliko ne more, ker imam zascitno oblogo okoli sebe, zasluga karateja, tai chi chuana in pa angela varuha.

V Ljubljani je pod mano stanoval tisti tip, ki je 3 zenske ubil leta 1987 pribl., pa nisem vedela. Prijatelji so mi posodili rusko hrtico. Ko sva sli gor mimo tretjega nadstropja je pri vratih od tipa zacela grozovito zamolklo rencati. To je vsakic pocela. Prijatelj je rekel, da se je zmotila v nadstropju - ja, osel! Bil je november, okno sem imela malo odprto, pa je skozi kamin uhajal dim od spodaj, ker so kurili. Da ti ne povem: vonj po krvi, kot da ljudi zgejo. Ko so prisle k meni prijateljice so me vprasale, ce sem kaksnega tipa v peci zakurila. In to je trajalo. Potem grem enkrat okoli enih dol in se s tem starejsim manjsim gospodom srecava. Jaz sem se nasopirila kot pav, pripravljena da ga fentam, on se me je tolk ustrasu, da se je kr ob zidu drasju. Pozdraviva in greva mimo. Mi je kar slabo ratalo, ojojooooooooj sem si mislila, na, ta je pa lepa, kwa me je pa zagrabl. Grem do prijateljce in mi pove, da so ob pol enih spet eno fental. Potem so ga le dobili. Pa mi telefonira sesta, da ce vem kje tip stanuje. Ne. Pove moj naslov, stevilko hise. Jaz se vedno mislim, da je sosednji vhod. Potem se razkuri, da je moja stevilka 21, ne! Jasno in kdo naj bi bil? Na hitro miselno preletim vse stanovalce niti enega sumljivega ni. Pa mi pove priimek, JASNO, POD MANO, PRAV TISTI, ki sem ga skoraj na mawashi prpopala u zid. Smrad iz peci pa je bil zaradi zakurjenih krvavih oblacil, ne! Evo. In ko je naslednjic hrtica spet prisla k meni in sem ji pred spodnjimi vrati rekla: Vids, tuki je muriuc stanvou, ti pa nc. Pa je zacela lajati, kakor bi hotela reci: saj sem vam kar naprej pripovedovala, pa mi niste verjeli. Res, prav res.

Vidis, en prijazen starejsi gospod, pa ti dobim tak obrambni napad, cudno ne!!! Tudi ti si iz tega testa, zdaj si dozivela in prezivela neke vrste tegobo, pazi da to ne pogrevas, da ne dobis napada panike, straha, ki pa se ga da odlicno samo z avtosugestijo pozdravit, brez vseh tablet in doktorjev. Vseeno pa mislim, da so ti dali nekaj v pijaco. Bog ve, kaj je tisti tip od jeze vse delal s tistimi sulicami. Skoraj sigurna sem tudi, da se je obrnil na kaksno crnomagijsko hudobo, da sta potem oba skupaj vsa drogirana kaj slabega pocela, ceprav mi je moja vedezevalka rekla, da so tisti, ki se drogirajo skoraj brez moci. Pa ji bolj malo verjamem.

Zdaj so se zaceli tecajo Tai chi chuana, vpisi se! Ali pa pojdi na odbojko, kosarko, ping-pong, plavaj v bazenu in si ponavljaj avtosugestivne besede, da si mocna, da se nikogar ne bojis.... noc ....

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#27 kroky

kroky
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 13. december 2005, 08:23

1.) Bucko - ok - (nagrajenec)
2.) Maya - ok - (svetovalka)
3.) Mantis - ok - (tajnica)
4.) Delfinka - odgovor je na prejsnji strani nekje! - (pomocnica tajnice)
5.) MoonDance - ok - (nagrajenka)
6.) Coccinelle - ok - (nagrajenka)
7.) Amber - ok - (nagrajenka)
8.) Rika - ok - (nagrajenka)
9.) Bikec - ok - (nagrajenec)
10) Noka - ok
11) Sonck - ok (vsi do tukaj omenjeni naj poslejo novo vprasanje, ce ne pa samo tedensko sloganje)
12) (Tejka 100 - 5419)
13) Privat M _ _ _ A - ok
14) (Meqi - 5448
15) Suerte - 5449)
16) Sanja
17) Klavdija
18) Child
19) Pixy 19
20) kroky 22

upam, da ni kaj narobe, ker sem se napisala na zadnje mesto. Opazila sem, da je še prazno in tema glede pobčev zelo zanima, ker ne vem več kaj se dogaja.

Hvala ti resnično, lp by kroky

#28 delfinka

delfinka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 59

Objavljeno: 13. december 2005, 10:25

Lep pozdrav in dobordošla nazaj Binga BoNga...je blo zlo pusto tukaj brez tebe3. Upam, da si se imela lepo in nabrala novih moči. Mogoče imam novo vprašanje. Če boš hotela seveda..zdaj je res minilo že več kot 2 tedna, od kar sem vprašala. Včeraj sma se namreč pogovarjala z bivšim. Premlela sma vse..in pretočila solza. No, zaenkrat ti bom povedala samo to..ti pa poglej..klko je bil neiskren..pa če me je kaj nalagal..dvomim namreč v par njegovih trditev. Hvala ti...grem delat..in ko se vrnem, se vam pridružim!
Lep dan!

Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa

#29 beli

beli
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 13. december 2005, 12:50

BingaBonga tudi jaz bi rada vedela kaj me čaka oz. kaj lahko pričakujem in sicer na področju družine. Če sem bolj natančna z materinstvom.
Imam 27 let ter rjave lase (pobarvane rdeče), on pa 38 let in temno rjave lase.
LP xflowx

#30 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 13. december 2005, 13:05

Zdravo BB, fajn, da imaš čisto svojo temo. Uspešno ti želim.
Daj mi prosim mal poglej - služba - svetla šefica, rjava šefica, obe med 30 in 40. Aja, dobila sem novo pogodbo... Pa moj svetel prijatelj, mlajši od mene... Kaj se kaj dogaja na teh dveh področjih, kar ne vem ali na kaj naj bom pozorna.
jaz: svetlo rjavi lasje,mal čez 40, poročena...
Hvala ti in pozdravček x:)x
Rika

#31 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 13. december 2005, 15:08

Amis @ 5. Nov 2005 ob 00:16)
zanima me, zakej se z enim tipom skoz vse fiži in zakaj se frendu rola...pa kako naj ta folk u red spravim, da bo mir? plis

AMIS! Sem ti ze privat odgovorila. Pogledala sem se 1x. Ti in tvoje prijateljice, znanke delate cirkus. Tipi ze spijo. .... tut jest sm nehala du torka .... povej mi kej kunkretnga, ne pa, zakaj se tipu rola. Se mu rola, ker pije, jasn .... noc ,,,


(DIANA:) @ 5. Nov 2005 ob 00:35)
BONGA BONGA- hvala za dobro voljo če se bo pol tega uresničilo, kar si mi našlogala (privat).... smo na konju. Bjondota bom imela, uiiii

DIANA! Ce je dobro, fajn., ce ni, pozabi. Itak pa imas ene tipke okoli sebe, druzba, mogoce tudi chat, pol je pa ceu cerkus, ne. K se n ve, gdo je gdo. Tut moja slogarca more kr fajn mislt, utkje usi ti tipi, pa so sam iz chata, ne, srajne, ti puvem .... noc ....

AMIS, zmesnjavo delas tut ti, ves. Ce pa so tipi iz chata je pa ... gor preciti od Diane .... noc ...

BINGA-BONGA do TORKA NE SLOGA - AMEN!!!


(DIANA:) @ 5. Nov 2005 ob 00:46)
bjondota pa res ne bi, tudi zarečenega kruha ne bi...še nikoli se ni zgodilo, da bi mi bil svetlolas tip HOT, ------>vse je enkrat prvič.everybody- tudi šlogarce so samo ljudje.... Nočko

Ce recem svetlolas je lahko: plesat-porazeran, svetlo rjau, siu ampak vedno ima denar. Lohk pa ma mal dalse rjaukaste lase s svetlimi prameni, ne! .... noc ....

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#32 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 13. december 2005, 15:21

(bik1975 @ 5. Nov 2005 ob 12:42)
Binga-Bonga Živijo!

Bi te rad vprašal, kaj kažejo karte za ljzbezen med mano in eno punco, ki je roko na srce bolj prijateljica, vendar jo z nekaterimi njenimi gesti zadnje čase ne prav razumem. Ali se morda plete kaj več ali si le jaz to želim in le jaz tako vidim.-)

Ona 22 let in črni lasje jaz 30 let in temno blond lasje (rahko rjavi) Če upaš mi lahko poveš, če je kaj drugega v vidiku, no kar upaš.-)LP!

BIKEC, odgovorila ti bom v TOREK in pa tudi drugim.
MANTIS sem ti vse povedala, ne vidim nobene daljse poti.
EL NINO, lep pozdrav, pa ne zanesi se prevec na karte.

ZA VSE, KI STE MI PISALI V PETEK, 4.11. PRECITAJTE ODGOVORE ZGORAJ!!! DO TORKA NE SLOGAM!!!
Tukaj je rubrika VEDEZEVALNICA, Diana + Nevednica se lahko tisto, kar sta zgoraj pisali, da sta si dobili brezvezne tocke, pogovarjata tudi na Chatu ali pa v drugi rubriki.


(Samson23 @ 5. Nov 2005 ob 16:31)
BINGA-BONGA, kako mi kaze...posel, kariera...predvsem me to zanima...kater podrocje pa to...
183cm/79kg blond, modro/zeleno/rumene oci-od zunaj navznoter

Dragi Samsoncek!
V TOREK + PETEK gledam karte..... pockaj....Lahko pisete ze zdaj, toda odgovori bodo v torek!
Vsi tisti, ki ste mi pisali v petek, glejte odgovore zgoraj .... zivjo do torka.... baci + abbracci ....


(amber @ 6. Nov 2005 ob 09:58)
Če kdo ne želi čakat do torka . Mu jaz lahko priporočim zelo dobro vedeževalko, sicer na drugem forumu
Za informacije mi piši na OS.

Zivjo, hvala, grem prec, ji bom pisala use prubleme od mojih tuki in ona mi bo lepo puvedala in jest bom lepo prepisala, ne, fajn, hvala .... lupcka, pridna.... A misls, d bo tm prec, a? Jest dvom'm, mugoce ma pa sam k'ksna dva klijenta, tuki pa jih je 100....

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#33 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 13. december 2005, 15:28

x:Dx BINGA TI SI ENA TRAPA , hahahahahahahaha x:Dx :vragec: BREZ ZAMERE AMPAK SI RES x:o)x x:o)x x:o)x :inocent

Če te ne bi tole zanimalo, ne bi šla v te teme, ane, hahaha x:o)x x:Dx x:o)x
A si BingaBonga ali TribaTroblja PikoPokora ali pa TripaTrapa in TripecTrapec - a se ima kdo tu za bolšega, sposobnejšega?
Pa zameri, če moreš, hihihihi!

Glede mojega gornjega pisanja povem: ...

:palec:
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#34 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 13. december 2005, 15:43

(Maya @ 6. Nov. 2005)
Ej, binga-Bonga.... pozdravcek
Mene pa prav zares zanima, kaj se ji je zgodilo.... če ni prevelika skrivnost, namreč.... lahk pa mi napišeš ma privat Meni se je tudi "skoraj" zgodilo nekaj podobnega.... samo jaz nisem poslala šlogarci, ampak je en fant poskušal na tak način vplivat name - z namenom, da bi se zaljubila vanj.... na srečo je njegovo namero "začutil" moj "prijatelj" in mi naredil neke vrste "zaščito".... kaj pa je njemu pol dogajalo, pa tud raje ne komentiram...

No, pa če boš slučajno kaj v karte gledala, daj še meni za job poglej... in sicer... Kdaj?, Kje? (Slo ali izven), Moja stroka? Hvala


Bik1975, 6. Nov. 2005
Kaj se dogaja? Folk pošilja svoje ali prtnerjeve slike šlogarcam, da kakšne uroke za ljubezen in podobne zadevšne delajo? Sem prav razumel? Sem mislil, da to vidimo le v Hollywoodskih filmih LP!

(Amber @ 6. Nov. 2005)
Saj veš ljudje so neučakani , tudi jaz sem med njimi Pa naj imajo mal več možnosti!

Glede tega kar si napisala, je grozno... vendar resnično! Sem že srečala -žal- te hudobne ljudi, ki počnejo takšne hudobije Vendar pa tudi vem, da se jim enkrat že vse vrne!
Naj gre ta tvoja frendica h kakšnemu človeku, ki zna to odpravljat, pa naj si da izdelat zaščito.
Se da pomagat, predvsem pa naj ne verjame v to. Če se prepričaš da ne verjameš, potem -baje- več ne učinkuje...
Binga-bonga



(Liu @ 7. Nov 2005 ob 14:33)
Ej Nino, jest mislm, da je pametn drgac da zacnes spet mal slogat Dobr zate!!! Sam ne smes pa sam seb. Takrat pa men rec ti bom jest Ej bonga zakaj ti rabs vedt barvo las ipd. stvari, a to ma ksno vezo al kaj

Ej, usak ma svoj sistem, jest delam tko, ti drugac, Nincek spet po svoje.... evo.... pa te prosim in tudi Nincka, da odgovorite tem puncam, ki tukaj pisejo, ne!
Zacela sem malo slogati, ker sem videla, da ostajajo vprasanja brez odgovorov, ne!
Torej, ali resno, ali pa .... zivjo ....


(Liu @ 8. Nov. 2005)
Lej binga jest pac o tem se ne vem veliko stvari, zato sem te pac uprasasala zakaj rabis vedeti te podatke.....Ampak ne, ti si me pac "nahrulla" tuki! Se oproscam, ker nisem padla pametna na ta svet!! Ampak stvar je pa v tem, rajs uprasam, ce ne vem, k pa da bi se delala nekej pametno o stvari o kateri nimam pojma!



8. Nov 2005 ob 15:54
Liu, zanima me barva las, kajti jaz vas ne vidim, nimam vasih slik, torej potem imam samo zmesnjavo, ne! Vsevprek ene tipice in ne vem kdo je kdo, ne! Ce pa mi pove barvo las, izlocim tisto karto in je lazje. Vsi dajo ven Srcevo damo, jaz ne, kajti ta predstavlja mene in potem se lahko karte name obrnejo in drugemu govorim tisto kar je meni dano.

(Liu, 8. Nov. 2005, 16:01)
Ok vcerej mi je potem Amis razlozila, da pac ti slogas iz remmy kart! No in zato jest nisem vedla v cem je fora. Pa hvala za pojasnilo! Pa ne bit napadalna ko ena bonga bod binga


No, kuko pa ve, vis kolk je brihtna! Nimam slogarskih kart, no jih mam ampak ne znam gledat, ker vse pise. To si pa lohk sam use pugleda, ne! :bomb: BINGA-BONGA :bomb: to pa res, se takoj branm in napadm, cim neki zacutm, d me bo en zaceu zafrkavat, ne!
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#35 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 13. december 2005, 16:09

(Gael @ 7. Nov 2005 ob 23:50)
Ojla Binga-Bonga! Js se kr nate obračam.Imam rdeče daljše lase,zelenorjave očke. Najbolj me zanima služba,saj sem ravnokar ostala brez.Se mi obeta kaj v prihodnosti. Vem,da moram počakati na odgovor do jutri,bom pa vesela če mi boš odgovorila,saj bo to darilo zame,v sredo bom namreč slavljenka dneva
Lep potdravček GAEL

Vse najboljse GAEL za jutrisnji dan! Pa tudi nasa PRINCIPESA ima rojstni dan 9.11., pa tudi najboljsa slogarca v Italiji -Trst je rojena 9.11. VSEM TREM - lepo praznovanje, uresnicitev vseh zelja, zdravje, ljubezen .... denarcek bo pa tudi prisel, ne!
Ljubosumna, en rjavolasi gospod je kar seksualno bolan zaradi tebe, mogoce se kar sam malo onegavi in misli nate. Mama in brat (ali pa en sorodnik) mislita nate, kajti mama je kaksnih 80 km dalec stran, ali pa bo sla na pot.
Telefoniral ti bo tvoj ljubljeni in zaljubljeni in se ti nekaj lagal v zvezi s sluzbo, stanovanjem, denarjem, nekaj bo brez veze flancu!
Kaksnega denarja ali pa takojsnjega dela ne vidim blizu tebe, toda mama in oce ti hoceta pomagati s kar veliko vsoto (mogoce tudi hisico, stanovanjcek). Eno delo ti bo predlagal eden od tvojih ljubljenih, ampak je kar bolan na denar in ga zapravlja (mogoce igra makinete).
En mlajsi rjavolasec ti bo pa kar direktno telefoniral in predlagal sex! Fajn bod!

(trixi @ 7. Nov 2005 ob 09:08)
Hvala Binga Bonga. Za tisto ONO vem katera je - bivša...Upam, da jo bo pozabil....
Zanima me če nama bo uspelo v najinem odnosu? Otrok, poroka??? Sem pa 40 letna temnolaska.

Trixica, prav vsec mi je odpirati tvoje karte, vse brez problema. Se zame, ki se sele ucim 2 tedna slogat, je vse jasno.
POROKA sigurna, NOSECNOST odlicna brez problemov (mugoce bo fantk), vse v najkrajsem casu. Tvoj Daso misli na posel in dela denar najbrz kar doma v kleti. Torej, financnih tezav ne bo. Njegova dusica pa je ljubosumna, za njim pa je dolga pot z eno svetlolaso - KONEC. Vsa bos v cvetju, nobenega krega okoli tebe, nobenih zensk, ki bi ti skodovale, nobenega opravljanja.... fajn punca, drzi se, sreco ti zelim!!!

(MANTIS @ 5. Nov 2005 ob 14:57)
Hej BINGA BONGA, verjetno ne maras, ce ti kdo pise na OS, oprosti, zato ponavljam svoje vprasanje tukaj. V torek najkasneje najbrz spet letim na pot v neznano v tujino, ker doma ne zdrzim, ni nicesar zame. Nimam pojma, kje si bom iskala delo in ce bom spet naj***** pri placi in pri vsem. Morda se bom morala vrniti domov. Sem cist sama v vsem. Prosim, vrzi mi karte, kaj mi kaze za naslednji mesec, a mi bo uspelo kaj najt za prezivetje in se ustalit in dat sama sebi mir, al bom spet doma in iskala notranji mir doma. Grozno je, ker se skoz kar naporej izgubljam v podzemni zeleznici in kamor pridem, rabim vec tednov, da sprejmem novo okolje. Poleg osame, ker nikogar nikol nimam. Zdj sem doma, pa spet nimam miru. Hvala za odgovor, sem v stiski s casom, nocem tezit, ker imas res guzvo, pa vseeno, prosim tud zase.
Aja, sem pa rjavolasa in oka, skoraj 30, pa fizicno zmatrana.

(mantis @ 7. Nov 2005 ob 19:07)
Binga-Bonga, res je, zadela si! Vrnitev nazaj mi je propadla, ker niso jemali vec tam, kjer sem se zanasala na to. Nisem bla ziher, kje in kako bi iskala drugje. Na slepo pa ne mislim hodit vec.
Tisto drugo vprasanje v OS pa si tud zadela do potankosti! Hvala.

MANTIS Hvala, vesela sem, ce sem ti lahko pomagala in ti kaj koristnega svetovala!
Nasvet: Unga suseda se prim, ne!!!

(Maya* @ 6. Nov 2005 ob 18:26)
Ej, Binga-Bonga.... pozdravček No, pa če boš slučajno kaj v karte gledala, daj še meni za job poglej... in sicer... Kdaj?, Kje? (Slo ali izven), Moja stroka? Hvala

Maya, dobro bi bilo, ce bi mi povedala pribl. leta in barvo las.
Ce ne, pa je situacija okoli tebe, zal mi je, zelo crna. Zalost, kreg zaradi sluzbe, denarja, zalostna tudi psihicno utrujena, nove sluzbe ne vidim prav kmalu. Pocakaj soncka! Pomiri se, ce si brez sluzbe, misli si, da imas en lep dopust! Pridna ....

(Samson23 @ 5. Nov 2005 ob 16:31)
BINGA-BONGA, kako mi kaze...posel, kariera...predvsem me to zanima...kater podrocje pa to...
183cm/79kg blond, modro/zeleno/rumene oci-od zunaj navznoter

Evo Torek!
SamSoncek! Sami pogovori s starejsimi moskimi, vseh barv las in starosti. En bogat, svetolas (lahko tudi plesast ali siv), porocen, ti ponuja eno majhno delo. Mama ti stoji ob strani, pa ni najboljse volje.
Kar se pa punc tice: imas kar 2 se kar zaljubljene; svetlolasa (mislim, da ima enega crnega partnerja) je bogata in ti obljublja dober posel. Vzemi ga!!! Druga, ki mislim da ne zivi blizu tebe, te bo pa poslovno povabila na pot. Pojdi, nimas kaj zgubit, saj si fant od fare! Vse v redu za v naprej, samo izogibaj se stikov in dolgih brezveznih govoranc z nekaksnimi vsevednimi gospodi! ... noc ....

(bik1975 @ 5. Nov 2005 ob 12:42)
Binga-Bonga Živijo!Bi te rad vprašal, kaj kažejo karte za ljzbezen med mano in eno punco, ki je roko na srce bolj prijateljica, vendar jo z nekaterimi njenimi gesti zadnje čase ne prav razumem. Ali se morda plete kaj več ali si le jaz to želim in le jaz tako vidim.-)Ona 22 let in črni lasje jaz 30 let in temno blond lasje (rahko rjavi) Če upaš mi lahko poveš, če je kaj drugega v vidiku, no kar upaš.-)LP!

BIKEC - LP- Long play tudi tebi... no pa si docakal torek, ne!
Si ves v denarju, placa super, delo tudi, sef tudi. Vem, da nisi to vprasal, toda karte so mi tole povedale, ne. Zdaj pa naprej, ta crna praus, no pa puglejmo: Med vama ne bo 0. Ona ze ima enega ljubosumnega, ki ji tvezi lazi po telefonu. Mogoce se hoce malo mascevati. Ce pa bi ze kaj bilo med vama, sta pa vmes tvoja mama in oce.
Rezultat: samo delas, posel cvete, tudi pot te caka, pogovori s tipi, trije mlajsi, najbrz v sluzbi ali pa ne dobri prijatelji so kar ljubosumni. Niti ene zenske na spregled. Mogoce te ena svetlolasa mal kuka, ampak 0 konkretnega. Kaj pa, ce je ta crna zvohala, da imas denar? No, bom pogledala cez kaksna 2 tedna tvojo situacijo. Ne pozabi spet napisat las.
...noc...

(klavdija @ 7. Nov 2005 ob 08:55)
hej, Binga Bonga; 33-letna rdečelaska. kako kaj kažejo moje domače težave - bo prišlo do izboljšanja? kako pa kaj ljubezen? in kaj je pravzaprav to kar se mi zdaj dogaja? klavdija

KLAVDIJA - Dogaja se ti to, da je doma vse v redu. Porocena si ali pa imas stalnega tipa. Mama, oce in brat so v redu (ce ne so pa tvoji sorodniki), denar imajo. Mogoce oce dela kreg, da ima vsega zadosti.
Tvoja dusa pa odhaja od doma brez vecjih misli k enemu crnemu mlajsemu porocenemu fantu.
Si pa tudi malo ljubosumna, tvoja dusa misli na denar. Imas ene tri prijateljice in se boste malo opravljale. Prihaja en zaljubljen tip, ne ravno reven, pa ti gledas stran. In ne mi flancat, d mas grozne tezave, sama si jih delas!... noc....


8. Nov 2005 ob 03:29
Odgovorila sem vsem, vsi imate odgovore zgoraj ali pa privat:
1. Kroky
2. Alef
3. Poldka
4. Bera77
5. Soncek22
6. Jill
7. Leica
8. Cvet
9. LeilaniA
10.Liana
11.Pogumna_s
12.Abaddon
13.Damjanmb
14.Sliva
15.Gorgo
16.Jasinti
17.Trixi (tvoje razpolozenje se menja iz ure v uro, ali vse crno ali vse rdece!)
18.Beti
19.Pika Pikica (neuspel poizkus)
20.Soncica26
21.NOKA
22.Diana
23.El Nino (tudi ti lahko kdaj se kaj poslogas, ne! Glede punce pa sem imela prav, ni te vredna, mi se zdi!)
24.5rca (za zahvalo, ko sem ti privat gledala, pa me potem bombardiras v Hisni ljubljencki - Hvala!)
25.AMIS
26.Bik1975
27.Mantis
28.Samson23
29.Maya
30.Klavdija
31.Gael
--------------------------
Manja.s + Trinity + Pinkylove - povejte mi priblizno starost in barvo las! Vsem vam sigurno kaksna dva tedna ne bom slogala! AMEN .... noc, pa k'ksno babo - k'ksnga tipa za pumoc....

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#36 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 13. december 2005, 16:32

(Trixy -8. Nov 2005 ob 08:10)
Hvala ti Binga Bonga. Oh, sem prav vesela, da si mi napisala same lepe reči glede moje prihodnosti.. Sploh zato, ker se je moj dragi v zadnjih dneh tako spremenil na boljše, da ne bom nič presenečena če bo na programu dojenček...Sva bila pridna... ....

Imaš prav, da imam en določen strah v sebi. Vleče se mi že iz otroštva in me občasno hromi. Tudi sanjam strašne sanje...Praviš avtosugestija oz.tečaj Tai chui...- kakšen je to tečaj?

Ker pa je danes torek te prosim kako mi kaj kaže s prodajo parcele, da si že enkrat uredim finančne zadeve???? Kaj pa kaj denar od ex ? Mi kar precej dolguje....
No, pa še za mojega - kako kaj z zamenjavo službe, ureditev z stanovanjem, kjer je še mama....???? Je 43, temno blond. Hvala in lep dan...


8. Nov 2005 ob 15:54
Samson: Nisem rekla, da tip ni Ok, ne vem, ce ti ponudi delo, ga vzemi, bolje malo zasluziti kot pa cele dneve tukaj na forumu pisarit, ne! Pa sploh nisem jezna nate. Telepatija, prav ko ti tole pisem, si mi ti poslal privat! Fajn bot!

Trixi, ZDEJ PA MER! Ce sm ti neki dobrga rekla, naj to drzi, ce ne se bo vse pokvarilo. Ti slogam sele drugi teden.

Maya, pridna, vse bo v redu!

Liu, zanima me barva las, kajti jaz vas ne vidim, nimam vasih slik, torej potem imam samo zmesnjavo, ne! Vsevprek ene tipice in ne vem kdo je kdo, ne! Ce pa mi pove barvo las, izlocim tisto karto in je lazje. Vsi dajo ven Srcevo damo, jaz ne, kajti ta predstavlja mene in potem se lahko karte name obrnejo in drugemu govorim tisto kar je meni dano.

Pogumna.s KJE SI, si me spravila v dobro voljo!!!


(pinkylove @ 8. Nov 2005 ob 17:12)
ojla vsem.
hehe dons je tork pa bi rada neki prašala
tko kako nama bo šlo kej z mojim fantom k se zadne cajte ne razumeva več tko dobr
pa še neki. en moj ful dobr frend mi je reku da bo pustu šolo in bo šu delat pa izspitih k se s svojim šefom na praksi ne šteka preveč dobr.
a bi se ga dal kakorkol prepričat da gre normaln u šolo, pa kaj bi blo zanga bol. no uglavnm kako mu kaže u šol.
najlepša hvala za morebitni odgovro
***love ya all***pinkylove

PINKYLOVE, zdej pa dost, a si ne mors gor precitat, kwa sm ti napisala, nam kr naprej punaulala, pa tut zate GAEL vela, ne!!!! Do torka teb nam vec nc rekla - AMEN - pa ce 100 x vrzm, bo za 100 let naprej, pa se nau nc vedel, ne!
Pa se to: VSAKIC MI MORATE POVEDAT BARVO LAS in pribl. STAROST, ne morem si vse zapomniti, ne!


(jade @ 8. Nov. 2005 ob 18:00)
še dodatek..s tipom z rjavimi lasmi mam eno vezico zdaj, pa zanima me, kako familija njegova gleda name
ali vidiš tudi, ali kmalu pride bebica?
zdaj ap res hvala

ojla binga-bonga jade imam temne lase, očala, sivo zelene oči, čist običajna punca, 166 cm,22 let mene pa zanima, kdaj končnos ibom že kupla prevpzno sredstvo. ozirom kdaj bom kaj bolj pri denarju :(ali bo kaj pametneg z enim
starejšim tipčkom, rjavi čist kratki lasje...ali lahko pričakujem kakšne nove dogodivščine? ter ali bom šla kmalu živet nazaj v študentski dom hvala


JADE - Oh, kr fajn se je utprl, ne!
Denar na vidiku! Ampak zdej pa puslus: Ena ti bo telefonirala, pa je lesbika, mi se zdi! 100 km-erska pot te caka v novo stanovanje, ampak ne bo nic, mi se zdi, da ti bo oce preprecil! S tipom pa sta miselno povezana. Med vama ne bo nic, tip se pogovarja in pregovarja s tipi glede poslov.
Imas pa 2 fantka, ki te osvajata ali pa te nameravata. Ta prvi, ki ti bo danes telefoniral je hudoben, zamorjen, crni lasje. Potem pa en svetlolas, dober, misli na tvojo dusico in, kakor se mi je zdajle odprlo, bosta se veselo zaljubljeno nadaljevala.
Ena svetlolasa (lahko rdecelasa, blond, rjava) porocena in premozna zenska, pa ne stara, je ljubosumna nate in vsa bolana zaradi denarja, predvsem hise/stanovanja se mi zdi.
Kot sem rekla, zaenkrat ne bos sla v dom, zaradi preprek. Boma vidle drug tedn, ne... zivjo!
NOSECNOSTI NOBENE na bliznjem vidiku! Pa se je res prej ena mama nekaj motala, pa nisem vzela za res, pa se ne spomnim vec! Pogledati pa se ne sme kar naprej! Pa sem se spomnila samo toliko, da ni bilo nic slabega!

(Jade, 8. Nov. 2005)
samo nekaj me še zanima.....ali gledaš samo za kratko obdobje ali za daljše časovno obdobje, naprimer čez dve leti ali tri. oziroma še dlje....bla sem namreč pri eni vedeževalki kake štiri leta nazaj v mb in mi je goovorila o stvareh, ki se bodo dogajale čez dvajset let...

8. Nov 2005 ob 18:34
Garantiram za kaksn teden (tudi malo vec)! Privat mas udgovor! Ziujo- fajn bot! pa ne pomesi use, sm use jasn napisala, gdo je gdo!

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#37 megi

megi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 13. december 2005, 16:33

Lep pozdrav!

Binga-bonga, no ja upam, da bom tudi jaz prišla na vrsto. No naj ponovim vprašanja še na tej strani.
BINGA-BONGA lep pozdrav!

Bi lahko prosim še zame pogledala kaj me čaka v bljižnji prihodnosti?
Finance in ljubezen-odnos? Ali imam kako opozorilo,naj bom pred čim posebej previdna?
Jaz 27 let temnih las, ON 33 let, svetlih las.

V naprej hvala za tvoj trud.

LP

#38 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 13. december 2005, 16:36

:flower: VSI BOSTE PRISLI DANES NA VRSTO :flower:
Samo prosim, ce malo manj pisete, kajti zdaj prelagam z Vedezevanja vse poste, ki so bili napisani od 28.10. in jih prenasam sem! Hvala za razumevanje! Jutri boste vsi imeli odgovore! Pridni! :onfire:

Aja, pa se to: NI VAM TREBA PISAT NIKAKRSNIH STEVILK, saj smo na zacetku in to ni potrebno, pa se jaz kar naprej nekaj preurejam! Za stevilke je odgovorna Mantis - Tajnica!

Aja, pa se to: Ne mi vec pisat v Vedezevanje! Samo tukaj! Hvala

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#39 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 13. december 2005, 16:48

:palec: :palec: :palec: x^x
BB je en tak xsrcx

Tut Koki = 1 xsrcbumx

ja, k novoletne lučke si,k tko izmenično svetjo pa povsod :palec: xsrcx


HVALA CHILD, lepe besede, zelim ti veliko srece! xyiyax
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#40 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 13. december 2005, 16:50

BB a ti mogoče poznaš še kakšen drug način kako lahko nekdo na tebi izvaja črno magijo, razen tega da pošlješ sliko in po webu. Ker men se tud v lajfu bolj čudne stvari dogajajo. Mela sem more pa nikol sreče z prjatli vedno občutek nesrečnosti itd. Pa nisem nobenih slik pošilala ipd. Nekaj časa sem bila tud med takimi ljudmi, ki so o teh stvareh vedeli velik sam ne vem če so to tud izvajal (črno magijo mislim). BB hvala za tvoj čas x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#41 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 13. december 2005, 16:57

PINKA, bom premislila kaj napisati in ti bom povedala! Ce si opazila, zdaj nimam casa, ker prenasam z Vedezevanja moja pisanja in tudi od drugih! Torej, odgovorila ti bom do Cetrtka! Hvala za prijazne besede in ne skrbi!

Evo, tegale Nindzota ti posiljam za pomoc, da bo hudobno drhal okol tebe razgonu! :shuriken: xwizardx :detelca:

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#42 lexika

lexika
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 13. december 2005, 17:00

Lep pozdrav!

Rada bi, da mi pogledaš v karte, zanima me moja prihodnost, predvsem služba, ljubezen, družina.Stara sem 47, rjavolaska z blond prameni.

Oglašam se prvič, upam, da bom kmalu na vrsti! L.p.

To temo je popravil/a lexika: 13. december 2005, 17:01


#43 češpljica

češpljica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 772

Objavljeno: 13. december 2005, 17:02

hmmm dans je torek.....moja leta 32....barva las črna....hmmm zanima me tist prvi pogled, kar se najpreje vidi v moji prihodnosti... torej karkoli.....

z zanimanjem poslušam..... x:)x
Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..
vse najboljše v času obledi....
še vedno si želim sanjariti
saj ženska sem ki več in bolj želi.......

#44 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 13. december 2005, 17:05

Vrstni red za PETEK, 16.12.05 (Ce ne pa za drugi torek)

1.) Bucko - ok - (nagrajenec)
2.) Maya - ok - (svetovalka)
3.) Mantis - ok - (tajnica)
4.) Delfinka :flower: Nino odgovoril :flower:
5.) MoonDance - ok - (nagrajenka)
6.) Coccinelle - ok - (nagrajenka)
7.) Amber - ok - (nagrajenka)
8.) Rika - ok - (nagrajenka)
9.) Bikec - ok - (nagrajenec)
10) Noka - ok
11) Sonck - ok (vsi do tukaj omenjeni naj poslejo novo vprasanje, ce ne pa samo tedensko sloganje)
12) Privat M _ _ _ A - ok
13) Meqi
14) Kroky :flower: Nino odgovoril :flower:
15) Sanja
16) Klavdija
17) Child
18) Petra135
19) Pixy
20) Beli
21) Lexika
22) Cespljica
23) Eranna :flower: Je NINO odgovoril :flower:
24) Mojcapu
25) Siva - ok
25) @xhW ? - ok

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#45 ERANNA

ERANNA
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 13. december 2005, 17:06

BINGA BONGA RES SI :flower:

MENE PA ŠE VEDNO ZANIMA DENAR....


MISLIM, DA IMAŠ PODATKE NA PRIVAT.

HVALA BB x;)x


VSI PRIDNI BIT IN NE BB JEZIT


#46 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 13. december 2005, 17:26

PINKA, bom premislila kaj napisati in ti bom povedala! Ce si opazila, zdaj nimam casa, ker prenasam z Vedezevanja moja pisanja in tudi od drugih! Torej, odgovorila ti bom do Cetrtka! Hvala za prijazne besede in ne skrbi!

Evo, tegale Nindzota ti posiljam za pomoc, da bo hudobno drhal okol tebe razgonu! :shuriken: xwizardx :detelca:



BB se že bolj počutim k me ta Nindzo varuje :hepko: hvala BB :flower:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#47 mojcapu

mojcapu
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 49

Objavljeno: 13. december 2005, 18:32

Binga Binga,

prosila bi te, da tudi meni pogledaš v karte. Zanima me namreč služba-se bo kmalu našla?
vnaprej hvala
stara sem 29, kostanjevi lasje

#48 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 14. december 2005, 16:35

BingaBonga, berem te strani in moram reči, da si v tej vedeževalni temi prava CARICA! :palec:
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#49 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 14. december 2005, 18:25

BingaBonga, berem te strani in moram reči, da si v tej vedeževalni temi prava CARICA! :palec:

Pikec, a se mi prlizujes? xcheersx

:flower: OPRAVICILO! Vceraj ni sem mogla slogat, ker me ni bilo. Lista velja za petek. Hvala za razumevanje! :flower:

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#50 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 14. december 2005, 20:17

(sneguljčica @ 8. Nov 2005 ob 18:45)
zivjo binga-bonga..a lahko se jaz (kratki rjavi lasje,očalca,rjave učke,25 let) postavim kakšno vprašanje ?
sluzba mi zaenkrat dobro kaze..zanima me pa kako bo doma.Bodo odnosi med mano in partnerjem (rjavi lasje,sivomodre učke, 33)sli se vedno v tej smeri (na bolje) in če so kakšni prstančki v bližnji prihodnosti ali je kakšna ovira da se ne bi poročila?..pred kratkim se je en svetlolasec (48) motal okoli,pa sem ga skenslalax;)x upam da se ne bo več prikazal ..ga kje vidiš? mal sem bla dolga a upam da mi boš vseeno kaj povedalalep dan se naprej



SNEGULJCICA - Ah, dej no dej, ze v redu!
Situacija: Velik kreg z enim odraslim crnim parom. Gospod gre na pot, zelo dalec, je bolan in se ti bo po telefonu nekaj zmisljeval, ne verjemi! Zena njegova te ima rada (mogoce pa sta to oce in mama)
Mlajsi temnolasec ti stoji ob strani, svetlolasec pa ima v mislih hiso in nosecnost s teboj je zaljubljen in tudi DOBER, tebe pa za oba nic ne briga! Prikazal bi se,ja, ampak imas tega ta crnega za body-guarda, ne!!!
Ne prevec vesela novica glede tvojega rjavcka: Tri zenske ga osvajajo, 2 svetlolasi + 1 crna, ta ga najbolj sanja, ampak mi se zdi, da je porocena in tudi v zakonu nic ne skripa, samo njen moz potuje. Med vama ne vidim kaksne prihodnosti,ti si umisljas, pa tudi ti nisi zaljubljena. Samo en crn mlajsi, ljubosumen pa ti bo delal tezave. Do torka pocaki, spet me vprasaj v ponedelje, zdaj imas preveliko druzbo in guzvo okoli sebe. Ni receno, da se druzis, lahko je tudi chat, forum in potem so okoli tebe raznovrstni ljudje in se nic ne ve! Zivjo, lep dan in noc! Ta blond pa tema res rad, pa je vedno tako! Bohvedkolk jih name misl, pa mi niso usec, tako je pa tudi pri tebi!!!


sneguljčica 8. Nov 2005 ob 19:21
Hval binga-bonga..to si pa kr zadela o svetlolascu,povedal mi je isto kot ti .sam si nisem mislila da je to tako resno da se tud v kartah vidi in nisem verjela....se ti oglasim drugi teden..zdaj mam tamalo zraven pa forum in se kaj
se enkrat hvla in lep vecer
--------------------
Nikoli ne nehaj slediti svojim sanjam!



Samson23 8. Nov 2005 ob 19:24(BINGA-BONGA @ 8. Nov 2005 ob 02:42)
Kar se pa punc tice: imas kar 2 se kar zaljubljene; svetlolasa (mislim, da ima enega crnega partnerja) je bogata in ti obljublja dober posel. Vzemi ga!!! Druga, ki mislim da ne zivi blizu tebe, te bo pa poslovno povabila na pot. Pojdi, nimas kaj zgubit, saj si fant od fare! Vse v redu za v naprej, samo izogibaj se stikov in dolgih brezveznih govoranc z nekaksnimi vsevednimi gospodi! ... noc


...BONGA a s tema zenskama jaz ze mam kaj/sem mel/al bom mel??? Ker ne vem kere2 sta to... e vidte vsi k me ne marate-se v kartah se vidi da sm fant od fare!!!!
--------------------
Naughtious Maxxximus


SamSoncek!
Ce imas brata ali pa dobrega sorodnika se ti obeta velik posel, veliko cekinckov.Tip te ima zelo rad. Delila si bosta hiso.
Glede bab pa je tko in nc drgac! najbrs se poznate, al pa te sam kukajo in se ne upajo zravn ker si mugoce prelep in pa mislijo, da nisi resen. Pucak! Kr sm ti rekla, sm ti rekla. Ti pa se kr naprej z enimi tipi klobasas! Prim se sorodnika in skupi ustvarjajta!

Sneguljcica - pridna.... lep pozdrav obema in zdej gre BINGA-BONGA zuni!


Samson23 8. Nov 2005 ob 19:36 Prim ...hahahah...prelep, ta je pa res dobra... no kar se resnosti tice pa...
..od sestre tip pa jaz se ze neki cajta menva da bi neki zacela... idej mava kar neki, sam sm jz mau bl len... to je res... une stare strice pa skenslat...



Ne bi trdila, da je fant od sestre! Prej prav ta pravi sorodnik! Ce pa je mlajsi in rjavolas, potem pa je on! Amen ... noc ....

(Samson23 @ 8. Nov 2005 ob 19:39)
jap pol je on...1 leto mlajsi, rjavi lasje...



(BINGA-BONGA 8. Nov 2005 ob 19:48)
Samsoncek, tesko je vedeti vse! Probal smo, vidl smo, bo kr bo! ... noc...

ZA VSE - TORK JE KUNCAN! AMEN
Se vidmo u petk!


27-let BLOND - privat!
Vsi okoli tebe: oce mama, skregan in lazniv crn starejsi hudoben gospod; vse v familiji - se mi zdi: zena njegova, pa potem tvoj brat ali bratranec, ki ima na vidiku eno premozno svetlolasko, on pa je ves zamorjen.
Ne vem, ce si porocena, ti in tvoj kralj se ne ujemata vec prav prevec v sexu, zaradi njegove obremenjenosti z delom, poslovnih poti, sklepanj poslov s tipi, ki pa ne obetajo velikih rezultatov.
A si povabljena na kaksno poroko? Samo sorodstvo in prijatelji okoli! Dokler se stvar ne poleze ti ne morem vec povedati, ker osebe stojijo poleg tebe, brez ostalih kart in tako se nic ne ve! V torek! Do tedaj naredi red v glavi in okoli sebe! ....

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0