Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

BINGA-BONGA ŠLOGA


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 8 x ocenjeno
520 komentarjev na to temo

#501 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 23. marec 2006, 06:39

Bucko, ti se rajs brigi za tvoje neuspele rubrike in forume! Zalostn pa je, da sm te mela za enga pametnega fanticka, pa vidim, da je najbolj neumna zenska skor pametnejsa od tebe!

xrolleyesx Jooooooooooooooooooooooj!!!
xrolleyesx


to sam zato ker nisem na tvojem forumu a? tut ti si mi bol modro delovala in da neboš taka če me pač tam ne bo sicer sem ti pa napisu da nimam preveč časa.... če si misnla forume z mojimi forumi na netu mam sam 2, oziroma sta portala, in en ma 341 članov kar tut ni čist tko mal,... drug pa sam enepar ja, ker sem ga naredu za razred in tut če se kdo drug gor registrira je benan, ker mamo gor zasebne pogovore... za rubrike pa ni men da jo odprem sam zato da bodo not nevem kak pisal ampak tut da se zve sam ena mala stvar pa magar je to že v naslednem postu,.... itak pa ko boš sama nardila forum, brez tistrih odvečnih reklam ki me ful motjo, pa še neko okno se skos keže... takrat se bom pa oglasu...

#502 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 23. marec 2006, 19:06

Ja no glej no glej, kako si se razpistolil Bucko!

Glede reklam pri meni: da jih ne bo vec, moram placati, poglej-precitaj si pri meni, Binga odgovarja, napisan cenik. Torej za 6.000 obiskov, ne glede kdo, moram dati 15 €,torej niti za 1 mesec ne. Vedeti moras, da je 65.000 freeforumov, in da smo bili v 28-ih dneh na 551. mestu (brez tebe), drugi so po parih letih na 2.000-em mestu. Zdaj pa gremo strumno naprej in ce placam teh 15 €, bo samo za kaksnih 15 dni. Torej, premisliti moram. Ce pa, ko pises post, ga napises spodaj v mali kvadratek, kot tukaj, tam pa ni reklam.

No, pa fajn bodi! Pridn, spat!
Objavljena slika
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#503 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. marec 2006, 20:15

a na tvojmu forumu? :inocent:
hm.. ne bi glih, hvala za vabilo.

[quote name='BINGA-BONGA' date='23. Mar 2006 ob 04:16' post='660631']
...Drugac pa: bl mal mamo tezakov, so jih nase prekrasne ikonce use prestrasle. Zdej pa na bistvo: UGLAS SE KEJ! Iscemo enga vuditlna, a cs bit ti, amore? .../quote]

#504 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 23. marec 2006, 20:22

FREE Objavljena slika
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#505 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 23. marec 2006, 20:54

Ja no glej no glej, kako si se razpistolil Bucko!

Glede reklam pri meni: da jih ne bo vec, moram placati, poglej-precitaj si pri meni, Binga odgovarja, napisan cenik. Torej za 6.000 obiskov, ne glede kdo, moram dati 15 €,torej niti za 1 mesec ne. Vedeti moras, da je 65.000 freeforumov, in da smo bili v 28-ih dneh na 551. mestu (brez tebe), drugi so po parih letih na 2.000-em mestu. Zdaj pa gremo strumno naprej in ce placam teh 15 €, bo samo za kaksnih 15 dni. Torej, premisliti moram. Ce pa, ko pises post, ga napises spodaj v mali kvadratek, kot tukaj, tam pa ni reklam.

No, pa fajn bodi! Pridn, spat!
Objavljena slika

ok, no sej sm ti že v OS-ju vse odgovoriu... na tole gre uno z modro barvo :P

#506 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 31. julij 2006, 21:07

Hey! :flower:
Zaradi nedavnega dogajanja na forumu (nek hekar je zbrisal teme, ...) ne vem al tuki še lahk postavim kakšno vprašanje al ne, tk da bom vseeno poskusla.
Zanima me ljubezensko področje, kdaj bom spoznala kakšnega fanta, če sploh?
Stara sem 21 let, sem samska in imam svetlo rjave, skoraj blond lase.
Za odgovor se že v naprej zahvaljujem!
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#507 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 31. julij 2006, 21:08

Binga Bonga je zadnjih par mescev bolj redko na forumu in se mi zdi, da že dolgo ne šloga.

#508 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 31. julij 2006, 21:13

BB ima svoj šlogarski forum. šloga na http://binga-bonga.forumfree.net morš se registrirat
Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#509 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 1. avgust 2006, 15:13

Hey! :flower:
Pjotra in Mačona hvala! Nisem vedla!
LP
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#510 Marty*

Marty*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 8. avgust 2006, 13:45

še dobr da znam neki italjansk.......zakaj pa ma bingabonga stran v italjanščini????????' kako grem k njej na šloganje)

pa še nekaj.......nima veze s to temo, ampak vem da uredniki teh strani vse preberejo......mene zdejle sploh ni hotl registrirat pod mojim nickom.....prej sm bla Fabia5 in me register sploh ne prepozna.....tko da sm se zdej na novo registrirala pod Marty* :sori:

#511 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 8. avgust 2006, 13:51

BB ima svojo stran v italijanščini in v slovenščini. šloganja pa ne moreš pogledat, dokler nisi registriran. pa če hočeš šloganje, morš za to tudi delat: namreč z reševanjem kvizov pri rubrikah italijani, japonci in američani moraš reševat kvize in si nabrat točke.

tukaj pa je pred enim tednom prišlo do vdora hekerjev in zbrisano je bilo vse - ampak marsa in mitja sta imela backup do aprila in rešila sta LNF - razen, ža,l postov in članov, registriranih po aprilu...
upam, da sem ti odgovorila na vprašanje

lep dan

pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#512 Marty*

Marty*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 9. avgust 2006, 08:13

aja, tko je to.....no najlepša hvala za razlago.....čeprav ne vem kako se bom znajdla na strani Binge bonge......grem še enkrat pogledat

#513 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 11. avgust 2006, 15:56

Pojasnilo

Stran je dvojezicna in tudi rubrike. Sloganja sta 2: en za Italijane, en za Slovence.
Vpisati se moras, kakor vsepovsod na forumih.
Nastimaj si anglescino, ce ne pa obrdzi italijanscino, itak pa je cisto isto kot tukaj!

Lep pozdrav!


Kdaj boste videli samo belo stran, to pa za to, ker je preko 40.000 FreeForumov in na vsake toliko casa tudi kaj popravljajo.

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#514 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 4. oktober 2006, 20:01

:xx!:

http://www.pasji-pri...opic.php?p=2788

#515 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 13. oktober 2006, 23:15

ZVEZANI
Kuko si prjazn! A si tut ti na Orkinem forumu?
A cs d ti slogam, kuko te bo k'ksna udvezala?


****************************************************************************
NAPROSAM VSE TISTE,
ki se udelezujejo TUKAJSNJEGA SLOGANJA za sosednjimi vrati, da ne HODITE SE K MENI PO NASVETE!


DRZATI SE MORATE PRAVILA:
BODITE SAMO PRI ENEMU SLOGANJU, kajti ce skacete okoli in sprasujete levo desno, se vam VSA USODA POMESA!!! Potem pa krivite slogarje, da nic ne vedo!

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#516 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 13. oktober 2006, 23:20

usoda se pomeša :O:


x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx ha ha ha za popizdit x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx he he he x:Dx


#517 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 13. oktober 2006, 23:49

Ja res, vsak si sam mesa usodo! Ce pa prevec za naprej ve, potem si jo pa se bolj!

Buca Trudi, pomer se!
xrolleyesx
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#518 zmajček

zmajček
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 23. oktober 2006, 20:24

živjo mene tut zanima glede ljubezni, zaljubljena sem v nekoga ki pa ne vem če mu jaz kaj pomenim. In ne vem če naj vstrajam še naprej.

sem temno rjavih las in stara 23
on pa je temno blond pa je star 28

Najlepša hvala za odgovor?

#519 Sani

Sani
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 24. oktober 2006, 12:45

Živjo!

Mene pa zanima šola, kdaj jo bom končala?

svetlo rjave lase (blond pramena) starost 25 let

Hvala x?x

#520 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 25. oktober 2006, 15:00

Zmajček in Sani Binga že dolgo ne vedežuje več tukaj x!x

Ampak na svojemu forumu ki ga ima v podpisu!

Na Lnf se vedežuje v Lnf vedeževalnici! Tar mar in občasno El Nino



#521 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 23. december 2006, 14:32

Objavljena slika

Objavljena slika
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0