Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

svinjsko-človeško meso


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
64 komentarjev na to temo

#26 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 21. december 2005, 15:31

Po mesu postaneš utrujen. To povem čist tako, če se najem zelenjavce, res malo prej postanem lačna, če pa jem meso pa postanem utrujena., lena... xDDx

No sama jem večinoma piščanca, pa ribe imam rada..no pa tudi pujsa, kako salamo pa pečenko.

Ostalega pa ne jem, konje imam preveč rada, zajce ne jem od kar so jih imeli pri nas doma pa so gojili zajce...sem enega malega rešila, pa ga grela pod mrvo ...od tistega časa ni šans. ( nič zajcev na mojem jedilniku...)
Žrebiček sploh ne, da o malih kozicah pa sploh ne govorim.

Pujska pa še jem ...mal dvojne morale, meso ki ga kupim pri mesarju :inocent:


Pšenično meso pa mi je zanič :8): ..tako da ...


A jeste zraven čevapov tudi čebulo.....torej postanete utrujeni, leni...pa zelo seksualno aktivni x:Dx

čebula menda energetsko enako deluje kot meso ( mislim višje pa nižje vibracije... xDDx)
(nekja takega sem enkrat prebrala....)

Pa pujsi jejo tudi meso...? (res me zanima...)

xsrcx

#27 alf

alf
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 469

Objavljeno: 21. december 2005, 15:42

Pa pujsi jejo tudi meso...? (res me zanima...)

xsrcx

Pujsi so vsejedi,tako kot tudi pujse! x:Dx

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. december 2005, 15:45

Žrebiček sploh ne

jaz tud ne. saj vem, da je hinavsk (a telicek, pujsek... pa je lohk), ampak prav ne morem. ne.

sem 1x pri mesarju kupovala meso za mimi, pa vidim en rdec mes, ves tak... 'obcutljiv', se skor da je drhtel... :C:
pravim, kaj pa je to, pravi, to je pa zrebiicek, cirka... pa tkole z roko naredi, kot da bi o metrih blaga govoril... no, skratka, cca dva mesca (al celo en mesec).
ej prav v srce me je zadel in od tedaj (kaj jaz vem, vec kot 5 let, al pa clo 10) tud probam ne.

In clo 1x naj bi mi frenda dala neke zrezke (za katere se je pol izkazalo, da so zrebickovi), ki sem jih pri njej pozabila, x^x
torej sem prav si vcepila al kaj. :)

tko da..... tud na horseburgerja ne grem vec.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 21. december 2005, 16:26

Pujsi so vsejedi,tako kot tudi pujse! x:Dx


Ok. Pa je razlika med pujso in pujsem.... xDDx , ne samo po spolu ampak tudi po maščobi. Sicer ne vem zakaj pa kako, samo če se naredijo ocvirki iz pujsa..potem maščoba toliko ne prcka, kot pa npr od pujse...to imaš ocvirke po stropu xDDx (tako šprica, ko jih cvreš x:Dx )


No nisem vedla, da pač pujsi jejo tud meso...pujse in pujske, ki sem jaz poznala so jih hranili predvsem s tako vegi prehrano...otrobi pa krompir, pa mleko.....listi od pese....






xsrcx

To temo je popravil/a strelka02: 21. december 2005, 16:59


#30 harmony

harmony
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 97

Objavljeno: 21. december 2005, 21:11

Sem 'brala', da od preveč svinjske šunke nastaja celulit!

Ampak alfa to najbrž ne skrbi, ker je moški! :grin:
Ideas and not battles mark the forward progress of mankind.
Individuals, and not masses, form the culture of the race.
— L. Ron Hubbard, book Science of Survival

#31 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 21. december 2005, 21:43

...ampak po moji logiki ne od mesa ampak od maščobe...tudi pohane kruhove šnite ocvrte povzročajo celulit.
kakršna koli maščoba pregreta precvrta zapaca telo.....

Tudi ne vem kakšno bio kavalitetno olje, ki je je pregreto pa precvrto je strupeno....za telo....

To jaz mislim...

xsrcx xsrcx

Obstaja tudi ena dieta..te moderne shujševalne kure, pri kateri se je večinoma samo meso, pa pije nesladkana črna kava.

Na jedilnike pa je, da en dan ješ samo šunko.(prešano al pa da jo skuhaš..)

koliko je taka dieta zdrava....če primerjam mojo sorodnico, je štirinajst dni čist "zelena" hodila okoli, pa sitna. Shujšala je ...samo kmalu pa je bila zopet na istem.

#32 spelcamarelca

spelcamarelca
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 22. december 2005, 10:30

mogoče bo to nor komentar, ampak tema je tudi bolj nora:

Prašiči so vssejedi, in velikokrat, če imajo pač na razpolago, jedo človeško meso - Če je na razpolago (beri kake katastrofe, vojne itd.)
Kdo je zdaj tu kanibal?

Pravzaprav pa ne vidim kakega posebnega pointa v tej temi, res!

#33 harmony

harmony
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 97

Objavljeno: 22. december 2005, 16:25

koliko je taka dieta zdrava....če primerjam mojo sorodnico, je štirinajst dni čist "zelena" hodila okoli, pa sitna. Shujšala je ...samo kmalu pa je bila zopet na istem.


xrolleyesx ah ja diete so težek pojem

spelcamarelca, ta tema je čist kul, si brala Prašičja farma (George Orwell)... :OoO: ... hm nekaj že mora biti na tem!!!
Ideas and not battles mark the forward progress of mankind.
Individuals, and not masses, form the culture of the race.
— L. Ron Hubbard, book Science of Survival

#34 spelcamarelca

spelcamarelca
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 22. december 2005, 16:43

sem brala ja, sam to je parafraza. Mislim primerjava človeka s prašičem obstaja od pamtiveka - od govora, do literature... pa kljub temu noben ne zapiše da je uživanje prašičjega mesa kanibalizem. Ja, v različnih veraj je prašičje meso nečisto, se ga ne sme jest (če pomislimo na vročino v krajih kjer so ti monoteizmi nastajali, je jasno zakaj je bilo prašičje meso prepovedano, poleg tega je možnost okužbe s paraziti...), to je pa tudi vse!

#35 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 22. december 2005, 20:02

svinjsko meso-blek. ne jem svinjskega mesa že več kot tri leta. pravzaprav sploh ne jem nič mesa. imam raje ribe. :O:

pravzaprav se mi živali smilijo, ker jih ljudje redijo samo za to, da jih lahko nato pojejo in s tem potešijo svojo požrešnost. :C:
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#36 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 22. december 2005, 20:51

svinjsko meso-blek. ne jem svinjskega mesa že več kot tri leta. pravzaprav sploh ne jem nič mesa. imam raje ribe. :O:

pravzaprav se mi živali smilijo, ker jih ljudje redijo samo za to, da jih lahko nato pojejo in s tem potešijo svojo požrešnost. :C:


Si vedela, da ribe spadajo v vrsto rastlin, podvrsta zelenoplavutarice?
:o|o:

#37 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 22. december 2005, 22:42

Ok. Pa je razlika med pujso in pujsem.... xDDx , ne samo po spolu ampak tudi po maščobi. Sicer ne vem zakaj pa kako, samo če se naredijo ocvirki iz pujsa..potem maščoba toliko ne prcka, kot pa npr od pujse...to imaš ocvirke po stropu xDDx (tako šprica, ko jih cvreš x:Dx )
No nisem vedla, da pač pujsi jejo tud meso...pujse in pujske, ki sem jaz poznala so jih hranili predvsem s tako vegi prehrano...otrobi pa krompir, pa mleko.....listi od pese....


xsrcx


:palec: x:Dx x:Dx x:Dx :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#38 alf

alf
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 469

Objavljeno: 23. december 2005, 00:56

sem brala ja, sam to je parafraza. Mislim primerjava človeka s prašičem obstaja od pamtiveka - od govora, do literature... pa kljub temu noben ne zapiše da je uživanje prašičjega mesa kanibalizem. Ja, v različnih veraj je prašičje meso nečisto, se ga ne sme jest (če pomislimo na vročino v krajih kjer so ti monoteizmi nastajali, je jasno zakaj je bilo prašičje meso prepovedano, poleg tega je možnost okužbe s paraziti...), to je pa tudi vse!


Kanibalizem je mišljeno bolj pod narekovaji,ne pa zdej cele filozofije na tem gradit.Pojdi potem raje v temo duhovnost!
x:Dx

A ste vedeli,da je človek,ko je bil na stopnji evolucije,kjer so se mu možgani najhitreje razvijali,pojedel vsak dan do 2kg mesa!? :inocent: Poglejte tudi vse najbolj intiligentne živali,pa poglejte,katere so na vrhu,mesojede ali rastlinojede?delfin,šimpanz(vsejed-omnivor),zveri......

#39 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 23. december 2005, 08:08

Kanibalizem je mišljeno bolj pod narekovaji,ne pa zdej cele filozofije na tem gradit.Pojdi potem raje v temo duhovnost!
x:Dx

A ste vedeli,da je človek,ko je bil na stopnji evolucije,kjer so se mu možgani najhitreje razvijali,pojedel vsak dan do 2kg mesa!? :inocent: Poglejte tudi vse najbolj intiligentne živali,pa poglejte,katere so na vrhu,mesojede ali rastlinojede?delfin,šimpanz(vsejed-omnivor),zveri......


x:Dx x:Dx En moj bivši sodelavec je govoril da če poješ preveč krompirja postaneš butast... x:px x:Dx
Zato je bolje da ga prej poje pujs... x:Dx x:px x:px

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#40 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 23. december 2005, 13:37

Si vedela, da ribe spadajo v vrsto rastlin, podvrsta zelenoplavutarice?
:o|o:


ne, nisem vedela, hvala za pojasnilo
:vragec:
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#41 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 23. december 2005, 14:01

A ste vedeli,da je človek,ko je bil na stopnji evolucije,kjer so se mu možgani najhitreje razvijali,pojedel vsak dan do 2kg mesa!? :inocent: Poglejte tudi vse najbolj intiligentne živali,pa poglejte,katere so na vrhu,mesojede ali rastlinojede?delfin,šimpanz(vsejed-omnivor),zveri......


Človek je bil ustvarjen in se ni razvil iz juhe.

#42 alf

alf
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 469

Objavljeno: 23. december 2005, 18:09

Človek je bil ustvarjen in se ni razvil iz juhe.

Kdo pa ga je ustvaril?
x?x

#43 Dave

Dave
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 96

Objavljeno: 24. december 2005, 11:46

MAČONA :unsure: :wub:

#44 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 24. december 2005, 13:07

Objavljena slika

xsrcx xsrcx xsrcx x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#45 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 24. december 2005, 13:18

no pa rečte, da niso luštni... xDDx x;)x

#46 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 24. december 2005, 14:12

Ustvaril ga je kreator - BOG

#47 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 24. december 2005, 15:25

no pa rečte, da niso luštni... xDDx x;)x


Sam res! :eek: x:)x
Hehe, tisti repki so hudi, pa rilčki...

#48 alf

alf
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 469

Objavljeno: 24. december 2005, 19:41

Ustvaril ga je kreator - BOG

A zdejle pujske papate?
x:Dx

#49 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 25. december 2005, 22:13

najboljša riba je svinjska riba xDDx

Pa glih prav slana mora vsaka riba bit x;)x x:Dx

Objavljena slika

#50 Robida

Robida
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 26. december 2005, 10:13

Objavljena slikaEvo enga pujska.
Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.
Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.
Doživljamo sedanji trenutek.
Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.
Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.
Samo danes lahko delujemo.
Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0