Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Popolni moski?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
684 komentarjev na to temo

#1 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. junij 2002, 01:00

Hm, ja sem malo razmisljal, o tem kaksen naj ratam, da bom popolni moski. Malo sem razmislil, in ugotovil da sploh ne vem kaksen naj bi ta bil. Torej (predvsem zenski del foruma) predloge sem.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 30. junij 2002, 01:00

oj, naj povem... menim, ko boš pri sebi si organiziral tako moške kot ženske hormone´´ takrat boš pravi moški del naše populacije.
Zame je odrasel moški, ki zna pravilno presoditi vsako nagnjenje in taktiko odločanja ženske kot moške energije´´ v sebi .
Sej popolnost je le manipulacija umetnosti .

pokowc

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. junij 2002, 01:00

Kar težko nalogo si si zadal, El Nino... ;)
Ampak npr.: moral bi biti tako tough kot soft, mehek in ljubeč IN trden in žilav. Pozoren in nežen, vendar tudi strog in odločen. Prijatelj in ljubimec. Oče in sin in brat in bratranec. "Pravi" moški (se pravi tisti, ki je pravi za NAS), nam mora izžarevati takšno energijo, da takoj čutimo, da mu lahko zaupamo.
Vsekakor pa ni "pravi" npr. tak, ki svoji ženski teži, da je debela, ob tem pa ima sam pivski trebuh - češ, moški si to lako privošči. :)

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. junij 2002, 01:00

Hm, (spet hm), mogoce je to prevec samozavestno, ampak jaz sem precej tam, kot sta vidva, nastela, ampak to so bolj romanticne lastnosti, v zivljenju zgleda stejejo tudi druge stvari.

(aja pokowc, organiziral, moske zenske hormone v sebi, hm mogoce z obilo meditacije, malo manj konjukciji, opoizcij, vec trigonov...)

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#5 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. junij 2002, 01:00

quote:

Hm, ja sem malo razmisljal, o tem kaksen naj ratam, da bom popolni moski. Malo sem razmislil, in ugotovil da sploh ne vem kaksen naj bi ta bil. Torej (predvsem zenski del foruma) predloge sem.
Aries-Libra-Scorpio


quote:

popoln je vsak, ki ob pravem casu, na pravem mestu,
dela prave stvari. oz. skozi sebe spusca energijo
visjega jaza v svet. tedaj je verjetno popoln.

zakaj te sploh zanima postati popoln moski?



#6 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. junij 2002, 01:00

Sej ne da bi res hotel postati popolni moski, ampak malo raziskujem ce je stvar vsaj v teoriji mozna, ker v realnosti, sem ze zapravil 18 let ko nisem bil popolni moski, torej tudi ce od tega trenutka sem, pa nisem bil prej.. torej v povprecju nisem popolni moski. (hm najbrz ena izmed najbolj nesmiselnih stvari kar sem jih napisal:))

Hja, mogoce je se najboljsa razlaga, biti ob pravem casu, na pravem mestu in narediti pravo stvar. V bistvu je celo zivljenje v tem. kje je ze tisti topic o smislu zivljenja :)

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. junij 2002, 01:00

Seveda nisi še nič zapravil - kajti med 0 in 18.-imi leti morda osebe ne imenujemo ravno "moški"... ;)))

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 1. julij 2002, 01:00

OK prav, malo sem pomesal pojme, ampak popolni moski mora imeti popolno otrostvo:) hehe, no sedaj sem sel pa ze predalec, (toliko o moji popolnosti:))))), no ja slo je za razmisljanje.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#9 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 1. julij 2002, 01:00

El Nino,mislim, da bi ti vsaka lahko dala svoj prispevek o svojem popolnem.Najbolj boš to raziskal in se temu lahko posvetil, ko boš imel s kom to popolnost raziskovat. Mislim, da ne boš nič novega izvedel, kolikor nas je, toliko različnih mnenj imamo.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#10 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 1. julij 2002, 01:00

Tudi jaz mislim da je "popolni" moški tisti, ki ima uravnotežen moški in ženski pol. Enako velja za ženske. Je pa to obsežna tema mogoče že kar za novo temo foruma. Osebno imam kar nekaj izkušenj na tem področju.

andrej

#11 alena

alena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 97

Objavljeno: 5. julij 2002, 01:00

Meni je ful ena vsec pesem od Grace Jones - z 18 imi si mogoce premlad, da bi se je spomnil:
Im not perfect, but Im perfect for you...

#12 Susi13

Susi13
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 119

Objavljeno: 8. julij 2002, 01:00

El Nino, kaj pa, če bi poskusil biti najboljši Ti, kolikor si lahko v danem trenutku... Kajti, če boš zadovoljen s samim seboj, boš lažje sprejemal in lažje dajal. Življenje ti bo lepše.

Bodi-te srečni, človečki! :))

Suzana

*...trenutek, ko sem...*
*Ne bom se skrila za zaveso teme - povem Ti le, kar govori mi srce.*

#13 Susi13

Susi13
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 119

Objavljeno: 8. julij 2002, 01:00

PS: Človečki je v smislu ljubkovalnice... Da ne bom koga užalila...

Suzana

*...trenutek, ko sem...*
*Ne bom se skrila za zaveso teme - povem Ti le, kar govori mi srce.*

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. julij 2002, 01:00

Seveda - najboljši TI!
Susi ti je dala najboljši nasvet!

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 9. julij 2002, 01:00

Dobro oz. slabo otroštvo nima veze s popolnim moškim. Menim da ti težko otroštvo ponudi še več možnosti, da se razviješ v dobro osebo. Če to, seveda, izkoristiš.

andrej

#16 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 13. julij 2002, 01:00

Hej, el Ninjo,

ravno danes sem slišal, da si se spet pojavil, pač klimatske spremembe.

Če se ti da, mi napiši, kako si zamišljaš žensko. Povej, kaj si zamišljaš, ko ga mečeš na roke pa ti bom pozkušal kaj več povedati o tej temi.

Marsa, pusti Picassoja, on je zelo rad pretepal ženske, poseben užitek pa je imel, ko jim je ugašal cigarete po CELEM in to res CELEM telesu. To je še daleč in daleč od "popolnega" moškega.

Lep pozdrav!


Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. julij 2002, 01:00

Kljuka - všeč mi je ta misel, za katero je naneslo, da je zrasla ravno na Picasso-jevem zelniku.
Ker pa se pojavi Picassojevo ime pri mojem imenu, te pa to moti - no, gre za to, da če citiram, navedem avtorja.
Res je, da so nekateri veliki ljudje imeli tudi tako in drugače moteče značaje - vendar to vseeno ne izniči nihovega dela.
Torej - tudi če je Picasso bil velik šovinist in prasec, to ne pomeni, da ni naredil tudi velikih del.
Tudi zelo veliko rekov mi je všeč od Nietzsche-ja, pa ne padam nanj, pa tudi od Wilde-a (ki mi kot človek najbrž tudi ne bi bil všeč).
Veliko znanih ljudi je počelo tudi še kaj gršega.

Tako je to samo moja identifikacija s tem dotičnim citatom in ne s samim umetnikom (čeprav me seveda z njim primerjajo, vendar na srečo ne po agresiji). :)


Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Lorus

Lorus
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 14. julij 2002, 01:00

tak kot hočeš da so drugi do tebe moraš biti tudi ti do drugih
popolnost:še ena psihična obremenitev

#19 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. julij 2002, 01:00

lahko je želja ,ne obremenitev:)
dominira

pokowc

#20 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 17. julij 2002, 01:00

Lahko pa je res velika obremenitev.

andrej

#21 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 20. julij 2002, 01:00

Hm popoln moski. Ja jest sem popolni moski. ;-)

Malo morgen, ne verjamem v popolnost.
Ja sam ka mali pao s lipe

#22 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 20. julij 2002, 01:00

popolnost; hmm´
navidezni trenutek Sreče:)

pokowc

#23 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

Vsi smo popolni saj smo vsi božji otroci.

Tole se pa kar malo cedi, ampak je tako.

andrej

#24 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 2. avgust 2002, 01:00

Veseli me,da si nekdo želi biti dober, boljši,ampak popoln, to je želja s katero lahko prideš še daleč, sploh, če si to želiš že pri 18-letih.Mislim,da ti bo uspelo, še ribico prosi,uslišan boš.Recepta pa za to ni.Pride ali pa tudi ne.Potem je še vprašanje kaj je komu všeč.Všeč bodi samemu sebi.Sledi notranjemu glasu, ki te bo popeljal tja,verjetno do tvoje popolnosti.Držim pesti.

#25 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 2. avgust 2002, 01:00

popolni moški? kdo ga sploh hoče????
če so pa te drobne napake tako sladke.nas delajo človeške. in tista, ki te bo ljubila z vsemi napakami vred...no. tista je ta prava!
Pravi romantik sem včasih.


natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0