Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

na pomoč


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
21 komentarjev na to temo

#1 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 16. december 2005, 17:52

pozna kdo kakšen naraven odstranjevalec za strelke...ne morem je odpopat od sebe.... vseeno kaj samo da deluje in ni preveč škodljivo....aja, sem pa tehtnica, če kaj pomaga xflowx

#2 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 16. december 2005, 18:11

pozna kdo kakšen naraven odstranjevalec za strelke...ne morem je odpopat od sebe.... vseeno kaj samo da deluje in ni preveč škodljivo....aja, sem pa tehtnica, če kaj pomaga xflowx

se boš že odpopoal...saj se jest tud dolgo nisem mogel od dvojčice....dokler nisem spoznal realnih dejstev, ko sem nehal gradove gradit in domine pošlihtal....bo prišel čas ne skrbi ...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#3 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 16. december 2005, 18:22

Pejd prečekirat temo Strelci v Lunine čvekarije.... x:Dx Aja Tomaž, mislim da on sprašuje kako strelko odpopat, ne njega od nje, hehehe x;)x
Scio mi nihil scire

#4 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 16. december 2005, 18:30

Pejd prečekirat temo Strelci v Lunine čvekarije.... x:Dx Aja Tomaž, mislim da on sprašuje kako strelko odpopat, ne njega od nje, hehehe x;)x


no ja včas se tud mim brcne....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#5 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 16. december 2005, 18:32

no ja včas se tud mim brcne....

Seveda x;)x sej včas se pa more mal... x:o)x
Scio mi nihil scire

#6 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 16. december 2005, 18:32

Pejd prečekirat temo Strelci v Lunine čvekarije.... x:Dx Aja Tomaž, mislim da on sprašuje kako strelko odpopat, ne njega od nje, hehehe x;)x


ja, bi rabu en astro špohtl za strelke x:Dx x:Dx xflowx

#7 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 16. december 2005, 18:34

x:Dx eno hot škorpijo, da ti vskoči, ko ti dojadijo strelke x;)x

x:Dx maš rešen .....je ni strelke , ki neb pobrala šila in kopita :vio: ko bi ti scorpia dihala za vrat x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#8 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 16. december 2005, 18:36

ko bi ti scorpia dihala za vrat x;)x

Misliš ko bi NJEJ dihala za vrat x:Dx x:o)x
Scio mi nihil scire

#9 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 16. december 2005, 18:39

x:Dx eno hot škorpijo, da ti vskoči, ko ti dojadijo strelke x;)x

x:Dx maš rešen .....je ni strelke , ki neb pobrala šila in kopita :vio: ko bi ti scorpia dihala za vrat x;)x


a maš kako na zalogi...da mi jo posodiš za par dni...samo tolko, da mi strelka da mir x:Dx xflowx

#10 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 16. december 2005, 19:14

Razen Tomaža, so ti odgovorile same škorpije! x:Dx x:Dx x:Dx
Scio mi nihil scire

#11 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 16. december 2005, 19:25

Razen Tomaža, so ti odgovorile same škorpije! x:Dx x:Dx x:Dx



potem bi se pa kaka lahko žrtvovala za dobro stvar x:Dx x:Dx xflowx

#12 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 16. december 2005, 19:31

Veš kwa ti povem! Bod dec, pa ji v fris povej, če ti ne sede bit z njo, ne pa neki mutit okol ovinka... :vragec:
Scio mi nihil scire

#13 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 16. december 2005, 19:51

Veš kwa ti povem! Bod dec, pa ji v fris povej, če ti ne sede bit z njo, ne pa neki mutit okol ovinka... :vragec:


sej nisem z njo..prijateljica mi je že dolgo....samo zdaj ko sem spet samski pa je kr navalila na mene...ja, bo treba red naredit xflowx

#14 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 16. december 2005, 19:52

potem bi se pa kaka lahko žrtvovala za dobro stvar x:Dx x:Dx xflowx



xcivx ni problema 15.000,00 na uro, pa kilometrino, dnevnico ti plačaš, pa terenski dodatek x:o)x

pa premisli, če se ti splača x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#15 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 16. december 2005, 20:00

xcivx ni problema 15.000,00 na uro, pa kilometrino, dnevnico ti plačaš, pa terenski dodatek x:o)x

pa premisli, če se ti splača x;)x


mama mi je scorpia...bom rajši njo vprašal x:)x ...bydevey, kaj je všteto v teh 15.000 sit..mogoče se pa splača xflowx

Koma, jst ti jo za đabe prefukam... :inocent:
x;)x x:Dx


sem mislil, da boste scorpie mene prefukale...da bom lažje strelko odfukal

#16 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 16. december 2005, 20:08

Po želji... tudi to se da zment... sam ne mi pol jokat... že zdej stokaš, kva bo šele pol :wOOt:


zato pa imamo želje...da jokamo in stokamo xflowx

#17 banana

banana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 65

Objavljeno: 17. december 2005, 15:13

sm že poskusla ne pomaga

#18 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 17. december 2005, 16:00

sm že poskusla ne pomaga


scorpia? xflowx

#19 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 21. december 2005, 14:49

pozna kdo kakšen naraven odstranjevalec za strelke...ne morem je odpopat od sebe.... vseeno kaj samo da deluje in ni preveč škodljivo....aja, sem pa tehtnica, če kaj pomaga xflowx



Oh to pa sploh ni huda fora, samo letalsko karto za Australijo ji kupi, pa je ne bo lep čas nazaj.


Vse dobro,

Mihaela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#20 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 21. december 2005, 14:52

Ne bit pezdetk, pa ji lepo v faco, seveda z občutkom, povej, da med vama nič ne bo! :vragec: Pol pa povej, kaj je blo. Če boš lahko sploh še hodu. :inocent: x:Dx

#21 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 21. december 2005, 16:35

Ne bit pezdetk, pa ji lepo v faco, seveda z občutkom, povej, da med vama nič ne bo! :vragec: Pol pa povej, kaj je blo. Če boš lahko sploh še hodu. :inocent: x:Dx


nisem pezdetk, pa sem ji lepo v faco, seveda z občutkom, povedal, da med nama nič ne bo....in pol se je vstala, odšla iz stanovanja, dva dni ne duha ne sluha o njej.....zdaj sma spet prijatelja kot prej....brez napetosti xflowx

#22 Andromeda

Andromeda
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 5. januar 2006, 19:31

nisem pezdetk, pa sem ji lepo v faco, seveda z občutkom, povedal, da med nama nič ne bo....in pol se je vstala, odšla iz stanovanja, dva dni ne duha ne sluha o njej.....zdaj sma spet prijatelja kot prej....brez napetosti xflowx


prjatla kot prej? brez napetosti??? x?x :U: seveda, pol pa svizec zavije čokolado... nikoli več ne bo, kot je nekdaj bilooooo... pusti času čas, da si mal opomore od svojih sanj. xcrossfingx pa upajmo da bo nekak šlo nazaj po starem

velik sreče!
"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."
- C. G. Jung




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0