Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LN BLOGI


  • Prijavi se, če želiš komentirati
113 komentarjev na to temo

#26 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. december 2005, 10:28

Amis, Mateja, xsmx

crknila sem prej od smeha, ko sem brala! :D :P

a tko..
joj, jaz pa se ga nisem dotaknila svojega.... kaj pa vem, par tednov...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. december 2005, 11:48

Ejj folk!!!!! x8Dx x^x :2src: :palec:

zdajle sem sla po dolgem casu na Blog, mislim prav v posamezne bloge in tko in moram rect, da sem navdusena!!! x^x

xokx

eni mate fantasticne bloge, ne morem verjet, kok ste se dobro znasli, prima, yesss!!! xsuperx

(*sem mal vidla par blogov tkole, ko je bil kje kak link, pa v zacetku, da sploh vidim, kaj priblizno je to, pa mroam rect, da se mi zdi to cist nekaj druzga, to pa je natancno to, kar sva hotla/smo hotli).

superca, no, xokx, ena A. xyesx xsuperx

in eni ste nastimali info bloke z LN (sploh nisem stekala, a je to defolt zdaj al kaj... in a mamo kake tele slikce al kaj) x:Ix, pa zahvalne pa taksno..
Ma, nimam besed, res sem blazno zadovoljna.

xokx xsrcx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. december 2005, 13:23

Joj thanx Patrick, sam to sploh ni res, moj blog je cist brezvezen, saj nimam nic gor!
res pa, da mam slikce, ki pa niso brezvezne, pa je zato bolj vsecen pa tak bolj pisan zgleda, sam blogi v bistvu niso glih galerija.

vseen pa hvala, ker tko mislis in lepo, ko si se spet mal oglasil. :vio: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. december 2005, 18:35

Oj!

Bom kar sem, ker ni sans, da v vsak blog posebej grem se zgovarjat, hvalit, se navdusevat in vse to.

ne res sem hepi in navdusena res celo!

se par besed---->

Blogi NISO forumi, tako tud prvenstveno niso namenjeni (sam) cvekanju, lohk pa tud, ce je avtor tko zastavil... oz. kjer je tko zastavil (kadar je)...

enih blogov ne morte videti, ker so ocitno nastavljeni kot privat, tako se tud ocenjevat ne da...
ce so kake tezave, pa postnite... sem al pa v tehnicna...
ker par stvari se vedno ne dela... recimo novi zapisi niso delali, ker je blo nekaj narobe, vendar 'nakljucnega bloga' pa mitja se ni spedenal in zato ne dela.
in taksno.
tko da, lohk da bo kaksna tezavica itd., sam ocitno se ne dogaja prav pogosto oz. da se ne bi dalo zrihtat, tko da ocitno vse laufa kot je treba.

Tud dizajni bodo se novi na izbiro. xyesx :palec:

In tud galerijo sva ali pa se bova kupila, nisem ziher, to ma Mitja cez, sam ziher je zdaj ze, da bo. x8Dx

Tko da mroda ni treba ze zdaj zapretiravat s fotkami, no lahko pa tudi, saj najbrz se bo dalo sam prenest oz. celo sam psotavit v drugo kategorijo (pac galerija).

use your imagination!!!

pa - izkoristite plac!

vcas kdo prav kao nad blazno samostojno si ubode svoj sajt.
kaj pa zdaj?
a obisk pa kar ma?
to je nad dela, da pridobis obiskec... prijavljanje na sajte itd.
tko da ce mate kaj konkretnega, priporocam, da objavite na portalih, kot najdi.si, saj to je vasa osebna stran, ce si zelite obisk, pac lohk vabite folk gor.....
a pac stoji na LN.
(ker eni majo s tem mal problemov :vragec: x:px, kao si ze pedenajo svoj sajt x:o)x)
Mislim a ni vseen, ce pise zbljhost2005/xywzzz/znj/KOKOSH
ali ce pise lunin net/forum/blog/KOKOSH


x;)x x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 22. december 2005, 23:34

opis mojega bloga je dežela nije (piše mi pa n xnckrivx otri dečela nije) x?x xrolleyesx zakaj to?
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#31 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. december 2005, 23:59

mogoce si pa narobe napisala xcivx x:o)x
---------

opis mojega bloga je dežela nije (piše mi pa n xnckrivx otri dečela nije) x?x xrolleyesx zakaj to?



#32 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 23. december 2005, 08:28

mogoce si pa narobe napisala xcivx x:o)x
---------


Ne Free nisem...ker zunaj piše Ž notri pa Č :vio:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#33 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. december 2005, 08:50

sem ze opazila to tud drugje.
To je zato, ker ni obstojec font pac pa ga je mitja naredil. Mora popravit, vendar zdaj ga ni nic okol (ma v sluzbi divje)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#34 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 23. december 2005, 10:41

tko da ce mate kaj konkretnega, priporocam, da objavite na portalih, kot najdi.si, saj to je vasa osebna stran, ce si zelite obisk, pac lohk vabite folk gor.....
a pac stoji na LN.
(ker eni majo s tem mal problemov :vragec: x:px, kao si ze pedenajo svoj sajt x:o)x)
Mislim a ni vseen, ce pise zbljhost2005/xywzzz/znj/KOKOSH
ali ce pise lunin net/forum/blog/KOKOSH
x;)x x:o)x


Meni ja pa nad, da lahko na LNF imam svoj lastni svinjak x:px x;)x :palec:. Prav mega zadevica, pa tudi moja nečimrnost je potešena, je obisk ogormen - si mislim, da ne zaradi svinjaka ampak bolj zaradi LNFja :palec: . Zakaj bi se pa jaz s svojo stranjo ubadala pa pametovala, če imam tule super fajn oblikovne možnosti, vse organizacijsko in tudi tehnično full bolj spedenano, kot bi si naredila sama x?x .

Če pa obisk LN koristi - vsaj upam,da ; zakaj pa ne bi tega "prispevala" jaz, če mi že nič drugega ni treba.

Super mega fajn je že zdaj tako kot je, kozmetični popravki niso obvezni, je že zdajle krasno vse x:)x :palec: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#35 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 1. januar 2006, 02:26

x:Ix x:Ix x:Ix

Kaj sem zdejle vidla :eek: x:Ix x:Ix x:Ix

> LN Blogi

Kot verjetno veste, so blogi trenutno najbolj "in" stvar na internetu. To so nekakšni spletni dnevniki oz. spletne strani posameznikov, zato je njihova vsebina nadvse bogata in raznolika.
Sedaj imate možnost, da postavite svoj blog na Luninem netu. Seveda popolnoma brezplačno in zelo enostavno - če znate napisati email, lahko postavite tudi svoj blog in delite svoja mnenja, izkušnje, slike, razmišljanja itd. z vsemi uporabniki interneta.

Trenutno je na LN Blogih aktivnih več kot 30 blogov, tako da si lahko ogledate, kako to sploh izgleda.

Kaj so blogi?
Blog (ali weblog) je angleški izraz za osebni dnevnik, ki ga pišemo na spletu, in ga lahko izdela vsak, ki zna delati z e-pošto.
Na blogu lahko objavljate besedila in slike v obliki dnevnika, ki je na voljo vsem uporabnikom spleta. Uporaba bloga je načeloma prijazna do avtorja in obiskovalcev, zato v zadnjem času blogi vse bolj nadomeščajo osebne strani, saj jih je veliko lažje vzdrževati in osveževati.

Primer bloga si lahko ogledate tukaj.
- Link na svinjak :eek: xsrcx x:Xx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. januar 2006, 02:29

aha a tko beres obvestila!!! :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 1. januar 2006, 02:31

x:Dx x:o)x x:Dx

Skor ta prvo, kar sem v novem letu nardila no, pa mi pokaž še enga, ki je to letos naredu x:px x:Xx :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. januar 2006, 02:32

jaz sem pa mislila, da si vidla in da kok se ti je mroal dobr zdet. xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 1. januar 2006, 02:35

Sem si zgleda prišparala za lep vstop v 2006, kok sem jaz podzavesto pametna x:Dx x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. januar 2006, 02:39

super si, kaj naj recem. xDDx x;)x :palec:

pa se... ko so ble pac kaksne *situacije*, zato se mi se tolk boljs zdi. x:Xx :palec: x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 1. januar 2006, 17:57

Sm že gor dau.Super zadeva Marsa.Hvala ti xsrcx xsrcx xsrcx

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. januar 2006, 18:13

Ojla, thanx tebi, lepo od tebe, sam jaz nimam NIC pri blogih (razen 'namigov' pa tacga. xDDx)....
jaz jih pravzaprav sploh se ne dohajam. xDDx

me pa veseli ful, da ste zadovoljni, da je sploh tolk blogov ze in taksnih! xokx

super duper, kot bi rekel Svizec! xDDx x8Dx :palec:

#

Nisem se vidla, nisem bla par dni na blogih, Diana, pa sploh v bistvu se dlje, sam mal grem chekirat, kako pa kaj, ce je kaj novega pa tko. xDDx

No ti mas super blog, Diana! x^x :palec:

eni blogi so res carski! xsuperx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:06

Ojla, thanx tebi, lepo od tebe, sam jaz nimam NIC pri blogih (razen 'namigov' pa tacga. xDDx)....


Po pa ekipi.Res ste dobr nardil.....kapa dol

#44 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:12

Po pa ekipi.l

sam mitja, thanx! x:Xx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#45 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 1. januar 2006, 21:42

sam mitja, thanx! x:Xx :palec:


E po pa Mitja :palec: :palec: :palec:

Marsa teb pa itak pošiljam enga lubuja..hehe

#46 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 1. januar 2006, 21:45

sam mitja, thanx! x:Xx :palec:


Sta kar skupaj tole ustvarila, ti si nekak pripravila feeling na forumu in vzbudila zanimanje zanje, nas pripravila v razmišljanje o njih, Mitja je pa po tehnični plati mega spedenal x:)x :palec: .

Obema hvala
xsrcx :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#47 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 11. januar 2006, 09:15

Sem malo razmišljala, pa mogoče ne bi bilo narobe tule kak zapis posebej izpostavit na kakem blogu. je toliko vsega, da se mogoče kaj po nesreči spregleda.

Priznam, da nisem vsega pregledala sproti, mi ne znese :inocent: x:Ix . Ampak ena izmed fajn rubrikic je za moj okus tale:


Matejin blog - kaj je novega :palec:

Za vse, ki vas zanima - kozmične novice.


Marsa, kam bi takele zadeve bilo primerneje pisat, semle, a na ono drugo temo o blogih, al teme združit? (da ne boš imela svijaka na forumu x:Dx x;)x )
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. januar 2006, 11:25

Lahko odpres celo novo temo, recimo novosti ali zanimivosti, pa lohk kdorkoli pride napisat in opomnit recimo na kaksno zanimivost z bloga...

ne ona tema je bla splosno o blogih, tole je pa obvestilo o LN blogih, torej lohk se sem...
ja, to bo boljs, jaz pa bom zbrisala podnaslov in bo sam LN blogi, pol naj bo pa vse tle pac, ki bo mel zveze z ln blogi.

:palec:

*
se vseen se lohk odpre v obvestilih recimo novosti ali zanimivosti na blogih al kaj tacga.
ker tega je itak tolk, da kdo bi to nasel, iskal, bil pozoren, tako da je cist kul, da ce ma kdo kaj spesl za sporocit, kako novost al zanimivost na blogih, pac postne.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 11. januar 2006, 11:53

Naši blogci so se že kar precej razcveteli x:)x :palec: , tako da jih je že lepo število. Na njih je tudi dosti različnih objav - zelo uporabnih, duhovitih, razmišljanj, slikc, fotografij,... :palec: .

Ker je teh zapisov toliko, verjamem da vsi ne prebirate vseh, še posebej če ste tudi bolj aktivni člani foruma, zato v tejle temi vabim bralce, pa tudi avtorje blogov, da pošljejo kakšen link na zanimive, nove, duhovite, uporabne zapise :palec:


Meni osebno je všeč Matejina rubrikica Kaj je novega - Matejin blogec, kjer nas praktično dnevno oskrbuje z vedno zanimivimi sporočili.
:palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#50 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. januar 2006, 11:54

xokx Prec aktivirala.
Kul. x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0