Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LN BLOGI


  • Prijavi se, če želiš komentirati
113 komentarjev na to temo

#51 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 13. januar 2006, 14:24

Danes malo gostujem po blogcih x:px , sem pokukala v Dianinega, tam je vsega o astrologiji, duhovnosti,.... prijeten blogec, dosti uporabnega. x:)x :palec:


Dianin blog?
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#52 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. januar 2006, 14:29

res je, sem ze pred casom porajtala Dianin blog in ga tud ocenila in tud pohvalila, tacga je pa res veselje pogledat! x^x x8Dx :palec:

Pridna Pujska, ko tolk srkbis okol tega (mi smo mal 'zaspal' na tem podrocju v tem obdobju xDDx) :palec:

Me veseli, ko pridno nastajajo Blogi, eni so res super, no pravzaprav je vecina fajn. xDDx

xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#53 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. januar 2006, 15:31

men je tud Dianin všeč, pa Matejin, Pujsin, od Coci,... v bistvu vsak nosi kaj zanimivega xsrcx rada pa pokukam tudi v čisto sveže, saj imam občutek, da se je marsikdo tu pojavil ravno zaradi blogcev :palec:

#54 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 16. januar 2006, 13:00

Sem vseeno, kljub pričakovanemu rezultatu x:Dx najprej na OS vprašala x:Dx x;)x , če ja v redu kar se vaju tiče, da se daje v osebne podatke na osebni strani link na LN bloge kot domačo stran x?x , al iz kakršnegakoli razloga ni prav? Pa sem dobila odgovor, da imaš poln kufer OSev x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. januar 2006, 13:03

ja valjda. normalno. x8Dx

aja poln kufer. x:px x:Dx
ta je dobra, ja tud. :P ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 17. januar 2006, 15:59

Sem danes razmišljala xscratchx , če je kak limit, kok lahko mi na bloge nasvinjamo. Si mislim, da fotk ne moreš kar do nezavesti limat, da se nekje ustavi, za tekste pa tudi ne vem x:)x
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#57 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. januar 2006, 16:00

ne vem kako je s fotkami, za texte ga definitivno ni, pol ne bi imelo smisla, tako da si kar privoscte. :palec: xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#58 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 17. januar 2006, 16:02

Sem si v bistvu mal predstavljala, da gre na ist način kot tule na forumu :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#59 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 6. februar 2006, 14:24

Tale je luškan

Marjetice

Lušno razmišljanje o vsem po malem, jaz sem ga absosmrkno dala med priljubljene,
:palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#60 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 13. februar 2006, 14:36

Končala projekt Telo je tvoje - Louise Hay x:Dx .

No saj, naredila ga je ona, jaz sem samo tule na blogec prenesla zadevo. Gre pa za možne vzroke, ki bi lahko povzročali določeno bolezen in za nove vzorce, ki bi jo odpravli.

Verjetno vas kar nekaj to zadevo itak pozna, no zdaj vam je dostopna od koderkoli na svetu dostop do podatkov, ne rabite več knjigice nosit s seboj x;)x .


Telo je tvoje x:)x :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#61 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. februar 2006, 14:40

wow, sem ze prej debelo gledala, kok si se potrudla okol tega... :palec:

ja, da je vse na broju, pa sve pregledno, si uredila, oblikovala, skratka, hudo, nad si se potrudla. x^x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#62 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 13. februar 2006, 14:44

x:Dx x;)x

Sej to v bistvu itak v prvi vrsti jaz rabim x:o)x , pa zakaj ne bi še kdo uletel, pa si postregel, je uporabno x:)x :palec: .

Drugač so pa tile blogi NAD, res nekaj prav zame xsrcx :palec:

Hvala vama še enkrat xsrcx x:Xx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#63 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 13. februar 2006, 22:09

Pujsa :eek: vsaka ti čast za tale podvig :palec:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. februar 2006, 08:07

fajn da je tALe tema, da lohk obvescate... ker sicer, ne sam, kako najti, ampak, a sploh iskati? x:o)x
ker saj ne mors vedet, kaj je vse.
no zato je pa kul da je tole...
saj sem razmisljala, ce bi se kam vtaknili, sam je brez veze, da je pol tolk tega, prav tko se pol nou nc naslo...
tko da naj bo kar tko...

magar mal povecajte font, boldajte, kratek opis itd...
da gremo lohk zainteresirani pol tud od tu chekirat, kaj je kaj novega, ce se bo tole prijelo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 14. februar 2006, 08:29

x:)x :palec:

Poleg tega sem pa preizkusila funkcijo iskanja na blogih tudi in super dela :palec: . Torej, če te zanima kakšna tema, recimo o Louise Hay x:Dx x;)x , napišeš v iskalnik Hay in ti pokaže vse rezultate, ne glede na to v katerem blogu je .

Tako da iskalnik tudi super funkcionira, če sploh nimaš pojma, v katerem blogu bi iskal x:)x :palec: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#66 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. februar 2006, 08:37

recimo o Louise Hay ]

x:Dx

recimo ce ti ze prej v faco ne skoci. x:o)x x:px :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#67 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. februar 2006, 08:55

pujsa...kako se že naštima, da se vsi komentarji v blogih avtomatično in takoj objavijo? sem iskala na nastavitvah, pa nisem našla.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#68 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 23. februar 2006, 23:33

Iiiiiii, sem neki lušnega najdla Behijev blogec
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#69 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. februar 2006, 09:18

lustn, ja, thanx Pujsa, ko spremljas in opozoris na kaj tkole spesl. x8Dx :palec:
jaz nisem bla ze celo vecnost na blogih.
se na svojem ne...

a vse normalno dela? :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#70 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 24. februar 2006, 09:49

Mislim da kar, vsaj jaz nisem nič nenavadnega opazila x;)x , drugač pa tudi jaz ta teden bolj blogno zabušavam x:Dx , sem na službeno na dveh stolčkih, tko da zabušavam tlele x:Dx , drug teden se bo izboljšala situacija x:)x .

Sem pa na hitro vidla, da smo počasi idejo dobili, kako naj bi naši blogi izgledali, da je en kup že zelo konkretno lušno spedenanih in morje različnih tem x:)x :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#71 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. februar 2006, 11:20

Jp, sem zdajle se mal sprehodila po blogih, pa je res kar lustno. x8Dx :palec:

Lustn je ratal, res. x^x

eni majo/mate pa blazotno komentarjev!! :eek: xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#72 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 24. februar 2006, 12:44

Dosti komentarjev je ja, pa full mi je všeč, da se tudi Gostje oglašajo x:)x :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#73 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 25. februar 2006, 21:17

Ampak ena izmed fajn rubrikic je za moj okus tale:

Matejin blog - kaj je novega :palec:

Za vse, ki vas zanima - kozmične novice.

danes sem mal rošade naredila po svojem b®logcu x:Ix x:px ... da ni ves čas enako, sem mal starih novic pometala ven pa tko... imam gospodinjski dan dons, pa sem mal pometala po hiši, mal stran zmetala, pa sveže rožce v vazco dala xflirtx xDDx

#74 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. februar 2006, 09:58

fajn ja, semle javljajte novosti, jaz pa bom oznacla temo kot pomembno, da bo skoz na vrhu. :)

Moram vas pohvalit za Bloge!
ful dobre mamo! xokx



* sem vseen zdruzila obe temi, saj redko gledas temo cist od zacetka, sploh pa tako...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#75 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 27. februar 2006, 10:52

danes sem mal rošade naredila po svojem b®logcu x:Ix x:px ... da ni ves čas enako, sem mal starih novic pometala ven pa tko... imam gospodinjski dan dons, pa sem mal pometala po hiši, mal stran zmetala, pa sveže rožce v vazco dala xflirtx xDDx


Sem šla gledat, si kar konkreten feng šui nardila x:px x8Dx :palec:


fajn ja, semle javljajte novosti, jaz pa bom oznacla temo kot pomembno, da bo skoz na vrhu. :)

Moram vas pohvalit za Bloge!
ful dobre mamo! xokx
* sem vseen zdruzila obe temi, saj redko gledas temo cist od zacetka, sploh pa tako...



x:)x :palec:

Lušne blogce mamo, ja x:px :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0