Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LN BLOGI


  • Prijavi se, če želiš komentirati
113 komentarjev na to temo

#76 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 4. marec 2006, 06:33

http://www.lunin.net/forum/blog/tjash/index.php?showentry=746

x:)x :palec:

Tule v Tjaminem blogcu najdete tibetanske tudi, s fotkami x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#77 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. marec 2006, 09:06

Lustno ja, pa fajn... xokx


Kul bloge mamo, res...

Lohk jih prijavite kot osebne strani na razne najdisije, slowwwenije in matkurje recimo... bo se vec folka vidlo pa tko...
Na forumu pa si jih dajte v podpis (to pa jih itak vecinoma mate).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#78 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 8. marec 2006, 09:01

:medal: xsuperx :palec:

101 blog imamo odprt x:px :palec:

Samo ne vem. zakaj Dianinega bloga ne najdem :eek:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#79 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. marec 2006, 09:20

mogoce je kaj poskusala, pa je dajala privat..
al pa je pac dala na privat, dokler ne uredi cesa.
al je pa hotla dat sam eno kategorijo privat, pa je ves blog...

101? Pih! xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#80 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. marec 2006, 15:38

no zdaj je Dianin Zenit spet gor. :)
fino. xokx

vsake tolk mal srfnem po blogih in so zlo fajn...
sicer so eni mal zaspal (med drugim tud moj), sam nic hudga.
eni pa ful laufajo. xsuperx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#81 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 20. marec 2006, 15:48

moj tud zaspal x:o)x Mam v planu, točno vem kaj bo v njem, sam zdajle še ni čas..
bom mela dnevnik potovanj nekak.. Tristanovih.. če se bo tole z našo Španijo izšlo.. bo mogoče pol še komu prav prišlo, kako potovat z mačkom in to..
Saj pravim, je v planu...

sem pa zanč nekaj surfala po blogih.. noro :palec: x8Dx x^x
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#82 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 20. marec 2006, 15:52

Ti bi loh svoja potovanja not dala, ja x:)x :palec: .

Pa Španijo na 1000 in 1 način - glasba, filmi, pa takšno. Pa tvoji ekstra fajn psebni recepti x:px :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#83 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 20. marec 2006, 16:30

ja.. res.. mah sej bom, enkrat.. x:o)x
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#84 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. marec 2006, 17:12

jp, jaz sem si bloge najprej tocn nekak TKO predstavljala...
za potopise tud pa taksno... take tud 'novinarske prispevke' pa tak.

Mal me mot, ker ene mot, da gre za Bloge...
ne stekajo, da je to OSEBNI SAJT - ki pac izkorisca tocno tako tehnologijo in vse (kar je pa glih dbest za svoj www, ker sicer si mros vse oblikovat, prjavljat to, dobis pop-upe in vsega boga... plus da je boljs, ce nekje na enem bolj obiskanem sajtu to stoji kot pa na enem: www.xyz.zblj/%/slo/no/3546.........

ker si lohk cist po svoje pedenas, edino kar je mus gor, je ona reklamcka, to se pa pac mora prebavt.
drugac pa vse pro pa tak...

sem se menila s forumovci za svasta...
pa nekak ne postekajo, da je tud tle moznost za to, prav tko kot na Luninem magazinu - slednji je bolj za obvescanje pa za aktualne clanke, ne pa tok za kontinuirano neko pisanje oz. prav za svoj sajt met...

Eni so ze tko postekal in to se mi zdi dbest. xokx

Kot sem rekla, to lohk jemljete jasno kot svoj sajt in ga tud kam prjavte, ce mate kako ambicijo tako.

saj je KAJ za videt gor!!! x^x
Niso sam eni osebni tripcki posameznikov...
pa se tud ce bi blo sam to - kaj pa se vse prjavlja, valja, rola po netu.... xrolleyesx x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#85 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 21. marec 2006, 07:43

Full je opcij, ja.

Plus tega, da imaš lahko na eni sami strani zadeve, ki jih pač deliš s kerimkoli, lahko samo z določenimi, al pa pišeš sam za svojo dušo.

Kaj češ lepšga x?x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#86 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 21. marec 2006, 09:18

Jst sem čist pre glupa za tole x:Ix ! Moram si vzet mal več časa pa naštudirat. Mam tud jaz bolj take ideje, da bo to tko kot moja osebna stran z vsemi stvarmi, ki me zanimajo in jih počnem - slikice pa izleti, potovanja, moji psi.........nisem glih tip, da bom notri pisala cela poglavja..........a je to u redu? :inocent:
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#87 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 21. marec 2006, 10:08

vse je v redu nordika....saj point blogov je glih v tem, da so osebni.... x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#88 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. marec 2006, 10:46

xyesx

jp pujsa, kaj ces bolj kulskega! xokx

Nordika, ne skrb, tezko si vecji les kot jaz za taksno... pa je se men neki ratal. x8Dx
pa se clo mam enga privat, clo to mi je ratal. x^x x;)x

(ni nic za skrivat, ampak brez veze da to folk gleda - razne izdelke si pisem, ki so mi kul... ker sicer deklaracijo odrezem al se zbrise s pranji tisto, pol pa ne vem, kaj sem imela, pa je blo tok fajn xDDx - pa za razne sminke, ki mi sedejo, pudre pa tak... ker se mi zdi, da saj itak vem, sam pol pa nisem ziher a je cool beige al soft beige - ko tja pridem in me zmede in je vse pdoobno x:o)x... pa da mam od tega pa tega brenda te pa te cifre, od druzga pa drugacne... pa ene par modelov, ki so mi spica.... no taksno xDDx)

drugac pa si pejt Pujsin blog ogledat, Matejinega, Dianinega... pa se velik drugih, pa bos mal psotekala, kako se stvari sttreze. :) :palec:
Tam mas temo Pomoc, pa je svasta koristnega not.

V resnici je pa sve zlo simple, ves, in tud zato je tolk dbest... ker ne rabis met nobenga znanja... prides, pa mas sajtek. xokx
drugac je pa precej podobno kot na forumu - reicmo ukazi, smeski, dizajn itd.

Mislim zlo gud no.... ker sva mela ze na ne vem cem sajt... prvi LN je bil nek *LK1999.homepage.com* - al pa kaj tacga. x:o)x
In total frka skoz.... te zastonjske fore... ko milijardo drugih jeter se pol dobivas.... pa vse se ti zabase..... pa slampast je narejeno pa ce z druzga browserja gres, se pa vse rpekriva al pa kaj jaz vem... ti 1000x dnevno zamrzne, ven mece, frka skratka.
Tole zdaj je totalen luxuz (mislim splosni napredek tele tehnologije in vse moznosti)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#89 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 21. marec 2006, 11:29

Jst sem čist pre glupa za tole x:Ix ! Moram si vzet mal več časa pa naštudirat. Mam tud jaz bolj take ideje, da bo to tko kot moja osebna stran z vsemi stvarmi, ki me zanimajo in jih počnem - slikice pa izleti, potovanja, moji psi.........nisem glih tip, da bom notri pisala cela poglavja..........a je to u redu? :inocent:


Nordika, ne ga lomit x:Dx . Glede na to, da ukaze na forumu obvladaš, ti samo še nekaj malega manjka, da bi tudi vse blogovske detajle vedela :palec:. Za to,da si odpreš blog, pa začneš nizati zadeve, ki te zanimajo, veselijo, ali pa si doživela, veš več kot dovolj.

Kakšen blogec si boš naredila, naj te pa ne obremenjuje, ker je v prvi vrsti tvoj in zate, pa izraža tebe. Loh daš res svašta notri, tko kot Marsa recmo izdelke, ki jih uporablja, da ma kam pogledat.
Jaz imam notri Louise Hay x:Dx , ker mi je ljuba avtorica, pa všeč so mi njene misli, in imam tam veliko tega, kar mi je všeč skupaj. Potem imam samo zase svoja precej osebna razmišljanja na temo familije, mislim,da se bom lotila tudi pucanja mentalne hiške na blogu, samo zame. To je recimo zadeva, ki mi je pa res full preosebna za delit, samo se je pa lotim, če jo dam na blog. + to, da loh vsak moment pogledam od kjerkoli, kaj sem pa v zvezi s tem razmišljala... Potem imam dnevnik recmo pol osebnih zadev, ki jih delim samo z določenimi, vse ostalo, kar se mi pa ne zdi recmo preveč osebna zadeva je pa dostopno vsem. Recimo me zanimajo teme o hrani, ker sem čist telebajsasta še, pa ko si preberem, napišem gor, kar mi zna kdaj še prav prit. Če to ni mega xsrcx :palec: .

Pa sem šele začela, še nobenega področja čist sfiniširala, imam še full idej, kaj vse bom imela gor. Se mi zdi,da sem šele zdejle čist dojela praktično uporabnost bloga. Kaj vse mam loh gor, pa da od povsod vidim. Še računalnika ne rabim met svojga, sam dostop do neta :palec:.



V resnici je pa sve zlo simple, ves, in tud zato je tolk dbest... ker ne rabis met nobenga znanja... prides, pa mas sajtek. xokx
drugac je pa precej podobno kot na forumu - reicmo ukazi, smeski, dizajn itd.

Tole zdaj je totalen luxuz (mislim splosni napredek tele tehnologije in vse moznosti)...


Čist simpl, če znaš uporabljat forum x:)x :palec: .Pa itak ni nič zabetoniranega gor, lahko kadarkoli brišeš, preurediš, vse lahko, ker si sam svoja Marsa x:Dx . Seveda je luksuz . xsrcx x8Dx :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#90 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 21. marec 2006, 12:05

Ej, hvala! Se bom potrudila, da bo na mojemu blogu kaj zanimivega za pogledat - pametnega ne obljubim x:Dx
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#91 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. marec 2006, 12:34

x:Dx OK. x:px x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#92 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. marec 2006, 14:46

Pujsa.
Gledam tele tvoje afirmacije.
blazno skoda se mi zdi, da ne bi na bolj vidnem mestu imel tega, pa bi najrajs kar zlinkala z zdravja oz. afirmacij...
sam po 2. strani pa morda ni kul z avtorskimi (blog je vseen nekaj druzga, podobno kot forum).... xscratchx

res da povsod pise, 100x in vse.... sam ni SAMO to vprasljivo.....
Morda bi blo kul, ce bi pobarala zaloznika in on je najbrz kupil pravice in pol bi moral bit ok.

skratka, bi se mi fajn zdel, ce bi bla direktnejsa povezava na tole. :palec:
bom probala nekaj nagruntat pa zrihtat.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#93 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 23. marec 2006, 14:56

Ja one, ki so Louisine, sem povsod napisala, ja :inocent: , samo ne vem pa, kako pa lahko ti daš na stran, da ne bi blo kaj narobe :inocent: x:Ix :inocent: .

Kar se mene tiče, z bloga loh preplonkaš x:Dx x8Dx x:Dx x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#94 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. marec 2006, 15:25

Ja one, ki so Louisine, sem povsod napisala, ja :inocent: , samo ne vem pa, kako pa lahko ti daš na stran, da ne bi blo kaj narobe :inocent: x:Ix :inocent: .

Kar se mene tiče, z bloga loh preplonkaš x:Dx x8Dx x:Dx x;)x .

ja saj vem - sicer ne bi blo smisla met gor, ce se ne bi smel dajat linkov na to. ;) :P

ampak za osebno rabo je nekaj druzga, pa en del je nekaj druzga, kot pa cele vsebine met skopirane...
Louise hay je recimo v tem primeru lohk zadovoljna (pa se to - morda ma rajs cash dobit od prodaje knjig kot pa sam zadoscenje, da folk to fura in pac ajde da se pac ve da je njeno delo x;)x), vendar kaj pa zaloznik... ki je dal cash, da se je stiskal v obliki, da se lohk zdaj sploh prepisuje od tam.... in tako dalje...
to so delikatne zadeve, mi navadnezhi pa ponavad sploh ne pomislimo na vse taksno.

za folk je dbest, zate je dbest, sicer se ne bi ukvarjala s tem, saj zase jih mas pac v knjigi, zame je dbest, ce to nudim.... treba pa je naredit tko, da je za vse dbest. :palec:

bom kontaktirala z zaloznikom. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#95 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. marec 2006, 15:38

bom kontaktirala z zaloznikom. :palec:

zmejenu. xokx

(*sam dodaj, zalozila zalozba... Gnostica, pa mal infota - sam cifra recimo bo dovolj al pa kak mail... nic reklamnega, sam pac info. posteno. x^x).

xsuperx x;)x

a ni kul, pa bo vec folka vidl - in najboljs je delovat tko, da so vsi vpleteni zadovoljni.
in - SE DA. xyesx

ker nismo eni pozreshnezhi. xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#96 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 23. marec 2006, 15:46

x:)x :onfire: :medal:

Super si zrihtala tole x:)x :palec: .

Je res zelo zelo uporabna in fajn zadeva in naj folk uporablja, pa še za vse je v redu :2src: x:px :palec: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#97 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. marec 2006, 15:54

xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#98 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 29. junij 2007, 20:08

Malo sem si zrihtala blog ... Če koga zanima, ga dodam med člane privat kluba, če še ni med njimi.
Mam bolj poezijo, umetniške slike, glasbo, slike od mačka in moje slike.

#99 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 29. junij 2007, 21:02

Malo sem si zrihtala blog ... Če koga zanima, ga dodam med člane privat kluba, če še ni med njimi.
Mam bolj poezijo, umetniške slike, glasbo, slike od mačka in moje slike.


Fajn blogec si si zrihtala, mačkica :palec: :palec: :palec: x:px

#100 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. avgust 2007, 18:38

Ojla Blogerji! xDDx :palec:

Vsake tolk mal posrfam po kaksnem blogu, si mal ogledam, kaj je kej...
In moram rect, da je total zanimivega, koristnega, zabavnega itd. tko da dbest! :palec: x^x

se mi zdi pa morda da se premal ve..
tko vam ponovno predlagam, da veckrat osvezite tole temo, ce je recimo kej novega, in tud v podpis si dajte oz. na osebne strani itd.
pa morda kratek opisek, da se ve, kaj je kej gor.... ce je kej bl tacga, se lohk clo kam "ven" prijavlja.. pac kot osebna stran al whatever.
K je skoda, k se premal ve pa pozna....

ful dobrih vsebin, vsega, res super, sem zlo zadovoljna. lohk bi blo se evc tega in kot pravim, se bolj opazno, *udarno*...
eni so res tudi prava pasha za oci in dusho, nekateri tud za usesa. xDDx

k je tko fajn, ce kej nastaja... pa k nimas kej pocet al kaj jaz vem... te kej tkole veseli, pa se mal zamotis, pa mas zase na broju pa se drugim lohk koristi!
ce ni to nadmega! xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0