Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

kako naj ga ujamem?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
111 komentarjev na to temo

#51 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 28. december 2005, 19:59

Selfcontrol..... x;)x x:px
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#52 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. december 2005, 19:59

:eek: ......je neopazno opazna x;)x :palec: Samson.....pa ne opaz take kul bejbe.... x?x :vragec: x:Dx

...po mojem jo Marsa skriva pred mano... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#53 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 28. december 2005, 20:00

lovis ga tako ja, da ga ne lovis.......hm, po moje skorpijonka tega ni sposobna....ker prevec rada takoj in res takoj kaj naredi.....ampak potem gre vse rakom zvizgat...zatorej a obstaja kaksen dober ampak zares dober recept??

Lej jz sm mela bika, sm pa škorpijonka... Nima veze kdo lovi. Bik in škorpijon se pritegneta v momentu... če ne druzga zarad seksualne privlačnosti.... Sam mal mu s škorpijonsko magnetičnostjo (rdečo rutko x:Dx ) pomigaj pred očmi, pa bo skočil! x:Dx
Scio mi nihil scire

#54 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 28. december 2005, 20:00

Tinka... z roza slonom... pa strelka je sam ena! xDDx


xyesx

Astra
Per aspera ad astra

#55 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 28. december 2005, 20:01

hm.....ce me kaj ribjega muci ne bi vedla....
joj, samo zanimalo me je kako bi sla skupi bik in skorpijon z lunama v dvojcku, potem pa je nastala cela frka.....



Huuu, a si škorpija z luno u dvojčku? x:px Jz tud! x^x Mi smo ta bolš! x8Dx
Baby don´t forget my number!

#56 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 28. december 2005, 20:01

saj sem tud sama na kaj tacga pomislila, sam ne tolk to konkretno (ker bi pa pac kaj druzga <ti> zakuhala x:Dx x:px x:o)x :vragec: - tko da bi te slej ko prej x;)x opazla), kot da - je ze prav, da si TOCNO TKO uletela... al kaj...

cist odstekan..

ko je ze TAKOJ blo *vse narobe* x:px x:o)x - tud stil, ne glede na to, da jasno ne morem v milijoninki sekunde za vsacga forumovca takoj vedet, da en podatek pac ni pravi, ce ga je pa sam podal, torej bo ze on vedel... ampak, mam en duh nekak nekje, da prec opazim... napako, odklon, vzorec, razliko... in to je to.

no tko. :palec: x:Dx

Hehe, jaz pa pred dnevi v Pogrešane napisala, da Tinko pogrešam, pol mi pa zdele med nove objave na forumu vn vrže objavo od Tinke "sem škorpijon...": :eek: Takoj mi ni štimalo! x:Dx
Scio mi nihil scire

#57 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 28. december 2005, 20:01

...po mojem jo Marsa skriva pred mano... x;)x


Mogoče pa sam rabš očala...... :vragec: x;)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#58 tam

tam
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 61

Objavljeno: 28. december 2005, 20:02

ze, ze selfcontrol....samo, da ne mine pol stoletja vmes in pol ugotovis, da sploh ne bi slo.....
hm, ja imam casovne tezave zgleda,ja
Put cliches in museums

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. december 2005, 20:02

lovis ga tako ja, da ga ne lovis.......hm, po moje skorpijonka tega ni sposobna....ker prevec rada takoj in res takoj kaj naredi.....ampak potem gre vse rakom zvizgat...zatorej a obstaja kaksen dober ampak zares dober recept??

glej jo, ob postekanju tega, da je to pac najboljsi mozen recept, reces, a maste se kaksnega boljsega?
ne nimamo.

ok, cesna ne maras...
torej opcije - razen brez, je najboljs riba s cesnom..
ampak ti bi jih pa rada s cebulo... :||| (kot nemci kaksni, severnjaskejsi x:px)

kaj pa zdaj?
mi ti pa recemo - riba je najboljsa sam tko, brez vsega, na zaru, ce pa ze, pa ajde mal cesencka (in pol obvezno mal petersiljcka).
ti pa hoces tlacit pol 1/2 cebule, kot za golaz. :||||||||

pol pac ne furat rib. :P :D ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 28. december 2005, 20:03

Lej jz sm mela bika, sm pa škorpijonka... Nima veze kdo lovi. Bik in škorpijon se pritegneta v momentu... če ne druzga zarad seksualne privlačnosti.... Sam mal mu s škorpijonsko magnetičnostjo (rdečo rutko x:Dx ) pomigaj pred očmi, pa bo skočil! x:Dx


Hahahaha x:Dx x:Dx To že....sam ona bi verjetn rada, da bi dolg migal.... x;)x x:px
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#61 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 28. december 2005, 20:04

Hahahaha x:Dx x:Dx To že....sam ona bi verjetn rada, da bi dolg migal.... x;)x x:px

hehe, pa a misliš, da bi ona (sco + luna dvojček) tud v neskončnost njemu mahala z rutko? x:Dx
Scio mi nihil scire

#62 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. december 2005, 20:05

hehe, pa a misliš, da bi ona (sco + luna dvojček) tud v neskončnost njemu mahala z rutko? x:Dx

..z luno v dvojckih... prov dolg ne... x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#63 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 28. december 2005, 20:05

..z luno v dvojckih... prov dolg ne... x:Dx

I knew it! x:Dx x:Dx
Scio mi nihil scire

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. december 2005, 20:06

mahala z rutko? x:Dx

no s tem recimo ne. x:o)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 28. december 2005, 20:06

To ne vem. Pa itak mi nič ni jasn.......samo tema pa laufa, ha... xsmx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#66 tam

tam
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 61

Objavljeno: 28. december 2005, 20:07

a se nisi slisala, da cesen ustvarja prevec ognja v tebi?? raje bi uporabljala ingver, pa te ne bi tolk ostrilo.....je pa res, da na eno dobro postrv pase edinole cesen in nic drugega x:)x
Put cliches in museums

#67 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. december 2005, 20:08

a je to kuharski krozek al astrolski forum!!! :vragec: :vragec: :vragec: ..dejte pol svaj metafore o sportu govort, da bom vsaj vedu za kaj se gre...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#68 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 28. december 2005, 20:10

Samson, dej mi plis povej okvirno katero znamenje bi se najbolj ujemalo z osebo, ki ima sonce v dvojčkih, asc.. v dvojčkih, luno v tehtnici? (sorry, mal offtopic)
Scio mi nihil scire

#69 tam

tam
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 61

Objavljeno: 28. december 2005, 20:11

no, prav, stvar je zalaufala, jaz pa zej grem......
vse je v nas in mi smo tam
imejte se skrajno lepo, tvegajte in se ljubite......

konstruktivno ja
ajde klapa
Put cliches in museums

#70 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 28. december 2005, 20:11

Kaj pa vem. Men se to (neastrološko) zdi ful simpl. Mnogo bolj simpl kot tipu odgovorit kako "jo" ujeti x:o)x Kak pogled preveč, tolk da mu pritegneš radovednost.......pol pa je tak sam pitanje a bo preskočlo al ne......No, sam bik dolg rabi, tak da.....no, sam če rata pa je to, da dolgo rabi v marsičem tud fajn.... x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#71 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. december 2005, 20:11

Samson, dej mi povej okvirno katero znamenje bi se najbolj ujemalo z osebo, ki ima sonce v dvojčkih, acs. v dvojčkih, luno v tehtnici? (sorry, mal offtopic)

...jest sm bodibilder, kaj mene take neumnosti sprasujes... x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#72 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 28. december 2005, 20:12

Ma ja če je taprav bik, dolg časa rab. Moj je bil v podznaku še rak, pa ni dolg rabil. x:Dx
Scio mi nihil scire

#73 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 28. december 2005, 20:12

Vodnar z luno v dvojčkih

Astra
Per aspera ad astra

#74 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 28. december 2005, 20:13

...jest sm bodibilder, kaj mene take neumnosti sprasujes... x:Dx x:Dx


Hahaha, ta ti je dobra :palec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#75 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 28. december 2005, 20:14

...jest sm bodibilder, kaj mene take neumnosti sprasujes... x:Dx x:Dx

:o|o: :C:

Vodnar z luno v dvojčkih

Astra

xDDx hvala x;)x
Scio mi nihil scire




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0