Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj si mislite o posameznikih-u na forumu


  • Prijavi se, če želiš komentirati
4307 komentarjev na to temo

#1 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. januar 2006, 15:37

Vsakdo naj bi napisal svoje mneje o nekom tule ali vec osebah tule, lahko tudi sproti... s katerim ima recimo probleme, ga moti, si zeli skomunicirat ipd.... pisemo o nekom kot 3 osebi iz svojih dozivljanj.

Primerno bi bilo, da ne komentiramo tistega, ki je o nas nekaj napisal! Torej direktno odgovarjati na njegova mnenja, misli... ter ne sme se poudarjeno pisati o sebi! (kot, jaz sem tak in tak, pa zato uno pa uno...), temvec direktno o uporabnikih, kar v njih sprejemate ali ne sprejemate. ...saj mu tko damo moznost, da ne dobi feedbacka in ostane sam v svoji energiji, ki je dejansko njegova tvorba! Se zave svojega misljenja, obsodb jih pogleda v sebi in morda nato transformira.

Primer:
Jst napisem; "Joj, Jozico dojemam kot osebo k nima pojma, sploh ne steka... pa 100x sm ji mogu povedat.... pa skos se neki vec mece... pa tako...
Potem pa Jozica naj ne bi citirala, napisala recimo: "a jst se vn mecem, kwa pa ti lev ascendentski, pa ti pojma nimas o astrologiji in meni govoris..." - tako NE!
Temvec: bi Jozica napisala: "Jst pa freeja dojemam kot enga k se skos u astrologiji ven mece, pa pojma nima o astrologiji."
Tako potem NI direktno osebno, temvec, pisemo o nekom kot 3 osebi iz SVOJIH LASTNIH dozivljanj, dojemanja.


Predvsem je pomembno, da napisemo: Jaz tega in tega dojemam tako: .... , ker na tak nacin se lahko vzpostavi cisto drugi nivo komunikacije, kakor pa, ce recemo: Ti si tak in tak in zanikamo celotno zavest o tem, da smo si ogledala, da so vpletena nasa custva, da smo momentalno slabe volje, da imamo tezek dan, ipd...

Tema je misljena kot terapevtska in ne za kreganje!

Torej teme ne berite, ce nocete slisati mnenja drugih o vas! x:o)x

kar pogumno naprej.... in zavedajte se, da govorite sebi, pojasnjujete sebi... in dojemate nekoga z vasimi ocmi!
hkrati pa se zavedajte, da nimate pravice pricakovati, kaj bodo drugi mislili o vas, saj lahko mislijo kar zelijo!
Obenem se spomnite, da so ljudje nasa ogledala, se posebej nam najblizji.
Kljub temu temo in forum vzemite z distanco, ker smo pac na forumu in v javnosti.
Marsa je urednica foruma in ima v primeru neprimernosti vso pravico temo izbrisati, zato ne uporabljajte vulgarnih izrazov oz. taksnih, ki za v javnost niso primerni! Obenem pa bodite pogumni in si dajte duska, kajti tisti, ki bo uzaljen, pomeni da je samopomemben in da ste mu stopili na zulj, ali pa je pricakoval, da bodo o njem imeli drugacno mnenje, ko je mislil.

Zame je darilo, ce mi poveste to kar mislite, hkrati pa pomeni to zame tudi spostovanje to mene!
Hvala Mantis, ki me je spodbudila, da sem to temo koncno odprl.


An eye for an eyewill make us all blind!Mahadma Ghandi

------

Dodajam se en stavek; morda bo komu vseeno v pomislek v kaksni energiji reakcije, da se zave sebe, svojih misli, custev razuma, itn... in se z njimi ne istoveti: "Kdor sodi ne razume, ker ce bi razumel, ne bi sodil, temvec ljubil" - free
x:Xx

#2 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 9. januar 2006, 16:00

torej, ce jaz nekaj napisem o tebi, ti ne mores mene komentirat?
a ni to potem nekam hitro konec debate?

:inocent:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#3 odium.p.

odium.p.
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 214

Objavljeno: 9. januar 2006, 16:19

Hm, jaz sem za to, da kar začnemo.
Kabalist zelo zanimiva oseba se mi zdiš, vendar s tabo ne bi rad preživljal prostega časa. Zanimiva se mi zdi predvsem tvoja razlaga duhovnosti. Po mojem mnenju so vrline duhovnosti namreč popolnoma enostavne za razumeti in za razlagati, ko pa prebiram tvoje poste se mi zdi, da pišeš o najbolj zakomplicirani znanstveni veji našega vesolja. Kljub temu očitno razumeš tudi popolnoma preproste besede. Spoznal sem res ogromno ljudi in presenetilo me je skoraj bi lahko rekel dejstvo, da so bili ljudje od katerih sem pričakoval res nek popolnoma strokoven pristop in jezik v izražanju, v popolnem nasprotju s temi mojimi takratnimi pričakovanji. Zelo rad bi slišal še mnenja vas ostalih.

x:Dx xDDx x:Dx
V TEMI ZEMLJE EDEN ŽAREK SVETI, NE ZAZNA GA VEČ ZAVEST, LE DUHA GLOBOKI SPLETI.
Michael newton

oduim.p.'s Blog

#4 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. januar 2006, 16:24

mhm... men so vsi face (razn pikice in valcka... ki sta nadfaci)! :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#5 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 9. januar 2006, 16:27

Hm....res je Kabalist včasih precej filozofski, ampak, prvič, očitno je tak tip človeka, drugič, nekaterim je tako lažje dopovedat (sliši se čudno sam je res), tretjič, vseh stvari se ne da povedat preprosto, nekatere celo zelo težko. Tudi sam dostikrat ne najdem enostavnih besed, ko hočem nekomu povedat nekaj o rečeh, ki so onstran besednega sveta...... x:Dx x:)x
Drugač pa ima svoj način, in mislim, da mu gre kr dobro x:Dx x;)x

:shuriken: :shuriken: :shuriken:
cosmic dancer

#6 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 9. januar 2006, 16:39

x:Dx Dobra tema. Sam zdej pa ne morm samsonajtu nazaj odgovort. :o|o:

Hm, sam je pa težko...men se za večino tuki zdi, da ste po svoji najboljši voji pozitivni in pripravljeni pomagat. Negativcev pa ne bi izpostavljeni, k majo najbr že svoj razlog, da so taki. No, mogoče me bo kdaj vseen not prnesl. x:Ix x;)x

Sončkov je pa kr neki in zato ne bom nobenga izpostavljala, ker lahko hitro koga izpustim po nesreči in ne bo kul. xsrcx

Ostante taki, kot ste. :palec:

#7 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 9. januar 2006, 16:50

meni je kabalist zelo razgledan človek in ima o svetu zelo normalno razmišljanje napram nekaterim drugim osebkom. tudi harmony je zelo v redu ženska in sem jo imela priliko spoznati v živo in ni mi žal. lilita pa je itak moja prijateljica že nekaj časa in je tud v redu ženska. moti me nekaj osebkov, poimensko jih ne bom navedla, ki imajo neka čudna razmišljanja, a vendar jr prav, da jim pustimo svojo pot. toliko z moje strani. bi blo pa v redu še slišat kakšno repliko od teh osebkov, ki sem jih naštela tukaj
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. januar 2006, 17:25

a nismo mel ze takih tem, no saj je kul, saj lohk da smo jih ukinil. x:)x x:px
a tko pol, un ne sme, k smo napisal? x:o)x
saj drugac si pa dobr postavil, sam...
a to je to?
Michelle bo prisla povedat da Mystica se ji zdi kul, Tinka, da ji je Cosma in bomo lepo pospravljeni, kamor sodimo. x:o)x x;)x x:px

odstekano da se je ravno kabalist pojavil prec v igri.
men je kabalist kul; ne zali, ne dela zdrah, se ne pritozuje, ne dela zmede po forumu, ne odpira vsevprek tem.... velik ve, se lahko z njim razumno debatira, ni napadalen, je dost strpen...
pac ma svoje resnice, mene ne mot, ce mi nekdo tumba svoje, ce ni zaljiv, nesramen, vsiljiv. :palec:

Free, ti si mi tud kul, si tak poseben, vsec mi je, ker si toleranten, vedno se vzivis (al vsaj skusas) v drugega, pogledat se z njegove plati, kul. :palec:
mas tud smisel za humor in to mi je pri ljudeh se prav posebej vsec.

saj to ga ma pa k sreci kar dost folka tle. :palec:
tud kabalist. x;)x x:px :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 9. januar 2006, 17:52

x:Dx
adejno, cosma je pa ja cist brezveze .... x:px
meni sta fajn edino nosorog pa bern!
no, pa bigm
pa marsa
pa free
pa vsi strelci
aja pa skorpijoni in levi
ok, raki tudi
device
ovni sploh!
no ja ...
vodnarji!
pa cosma
tam je tudi faca, ceprav je tam
pa tako naprej

:madpro:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#10 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 9. januar 2006, 17:54

men je pa hecno to, da se eni skrivajo za se drugim nickom.. tak filing mam recimo za odium.p. in tuda za moytsa.. mogoce se motim; mogoce pa en in isti osebek uporablja se eno drugo ime, ki pa se veliko pogosteje pojavlja tukaj na forumu..

#11 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 9. januar 2006, 18:20

Bom začel z avtorjem teme
Free - zanimiv, duhovit, samo včasih ne vem kje bi ga zgrabil.
Pri njem težko ugotovim kadaj misli resno kdaj se pa zajebava.
Bi pa predlagal spremembo pravil
Da se sme komentirat ali ocenit TISTEGA ki je o nas nekaj napisal.
Komentirali pa naj ne bi KOMENTARJA o sebi :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. januar 2006, 18:40

samo včasih ne vem kje bi ga zgrabil.

x:Dx to pa zato ker je riba. :P ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. januar 2006, 18:55

men je pa hecno to, da se eni skrivajo za se drugim nickom.. tak filing mam recimo za odium.p. in tuda za moytsa.. mogoce se motim; mogoce pa en in isti osebek uporablja se eno drugo ime, ki pa se veliko pogosteje pojavlja tukaj na forumu..

Tega je blo vedno dost, tako dvojnih accountov kot se vec tega sklepanja..
saj je vseen, ves, nols, ta oseba se pac predstavlja kot lolekbolek in se predstavlja se kot shubidubi...
a ni vseen? x:o)x
kar se nas tice...
pac, nekdo, ki mu je v lajfu drugac ime, tu pa se predstavi tko al pa tko.
njegova stvar.

zakaj bi nekaj se kachili, prezhali, kdo, kaj, zakaj.. pac, ne vem no, mene to ne zanima in se na to ne obesam, tud ce opazim in celo ce vem. xDDx x;)x


...sicer pa tud mene noben ne pogresa. ...
...
... ampak tega ne verjamem...

xrolleyesx xcivx
joj mantis, kok mas ti ribje fore, ne morem verjet da mas 2/1, no saj tu so pol duhovi v igri (sory, te bom 'uporabila' kot 'primer' v arabskih, ce si za clo 'aktivno sodelovanje', pa se pejt z njimi pofockat tja)...
mislim si totalno ribja, s kvecjemu devicjimi fintami, ne pa s co. :eek:

ssam si pa fajn, te maram, na nek nacin mi je glih ta tvoja tecnoba v nekem smislu, ta kao stvarnost, resnost, duhovita...
Plus da se mi zdi, da si se tud mal 'izsluscila' ze, kar je dobro. xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 9. januar 2006, 19:53

Hja, meni je velik del ljudekov na tem forumu zanimiv. Nekateri so aktivnejši, drugi manj. Vsekakor najbolj cenim argument. Saj ni pomembno, če se nekdo strinja z mano ali ne. Pomembno je, da razprava temelji na nekih argumentih in ne na pavšalnih slutnjah. Nekateri si ne morete kaj, da na vsako mojo besedo ne iščete kontra. Prav je, da so takšni med vami. Svoje prepričanje oz. svoj prav ravno skozi takšno komunikacijo potrjuješ, utrjuješ ali po potrebi prilagodiš. Nihče ni vseveden. Na različne načine govorite. Kaj je enostavnost? To je težko definirati. Osebno sem ljubitelj enostavne razlage. Žal včasih vsebina presega enostavnost, saj nočem zapasti v banalnost. Tukaj smo z različnimi izkušnjami. Zatorej včasih o isti stvari govorimo drugačen jezik. Vsekakor je pomembna komunikacija. Ko včasih pregledujem teme, vidim neskončno tkanje in vsak prispevek, vsaka nit je pomembna. Vse skupaj je bogastvo tkanja, katerega ustvarjamo.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. januar 2006, 20:25

Pomembno je, da razprava temelji na nekih argumentih in ne na pavšalnih slutnjah.

sam ni nujno... ok, za razpravo samo je res boljs, da ma nek rep in glavo x;)x, sicer pa lahko dolocene teze jasno temeljijo tudi iz *pavsalnih

primer:
dost vseen je, al recem, mam filing da bodo shtale v tem tednu.. ali recem, shtale bodo v tem tednuu, najverjetneje, ker Mars prihaja v konjunkcijo s Soncem... in se to seveda za nekatere ne bo nikakrsen argument. :)
a moram rect, sem postekala da bo jutri lepo vreme, ker to sklepam iz neke satelitske slike, ki obljublja to in to in ma ful tezke reference in je tako tud karseda argumentirano...
al LOHK recem, jutri bo lepo vreme, ker mam sam pac taksno slutnjo, ker sem pogledala nebo, pa se mi samo tko zdi. :vragec: xDDx
(kar pa seveda ni SAMO slutnja, pac pa tud logicni povzetek informacij v tem programu - torej, 365x 41.5 gledam soncne zahode, valjda si je moja podzavest ustvarila nek vzorec, pathern... to je to...).
in ko torej jaz ZASLUTIM vreme, se tedaj ne morem vedeti, ce pravzaprav ne gre sam za nek logicen povzetek, sklep, izracun. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 9. januar 2006, 22:12

Tinka, da ji je Cosma in bomo lepo pospravljeni, kamor sodimo. x:o)x x;)x x:px


x:Dx
adejno, cosma je pa ja cist brezveze .... x:px

Evo je rekla Marsa, da je rekla Tinka, da sm jest tko fajn, v bistvu se pa Tinka ne more odločt a sm al nism al kwa :vragec: Sam zdej jest ne morem rečt, da je Tinka fajn al kako??? :blink: si tole tkole freejoslav zastavil?

No men se zdi en tak fajn sociogram, samo ne vem, če je ravno prav zastavljen, bo pa že pokazal kaj, karkoli pač.....
V bistvu poznam, nekaj lunatikov, pa z njimi običajno ne komuniciram prek foruma in potem izgleda kot, da se ne beremo oz. niti, da smo na isti valovni.... ampak, če jaz že predelam v živo temo, se mi zdi pol mal blesav še tukaj kljunčkat, pa bravo, pa lupčka, pa cmok, cmok itd....

Nekatere berem, nekatere ne, nekatere občasno, nekatere samo površno, nekatere pozorno, ampak ne obešam tega na velik zvon, pač odvisno od mojega razpoloženja ali česarkoli že tisti dan ko berem. Včasih, me kdo pritegne s svojo izpovedjo, včasih pa odbije, včasih začutim xsrcbumx ki ga nekdo da na dlan in ga deli z vsemi nami, včasih me kdo malce zjezi s svojo netoleranco oz. žaljivimi izrazi, pa potem sploh ne repliciram na take poste, ker se mi zdi škoda energijo izgubljat. Nekje samo :mex: xcrossfingx x:Dx :vragec: :frog: karkoli.... vedno nekako v svojih postih, če že naslovim na koga, dam vedeti, kaj mislim oz. čutim.
V bistvu pa poznam samo Kobro, že celo življenje in recimo zanjo, bi lahko rekla, da je xsrcx in zelo posebna oseba v življenju....nekateri prijatelji pač ostanejo za vedno. Ona pač je posebna v marsičem in ostaja svoja, najbrž je ena redkih oseb, za katero lahko rečem, da je vedno poštena v svojih dejanjih in namenih, ampak res, zanjo bi dala roko v ogenj... pa jih je zelo malo takih....
Ampak, kot že rečeno, njo poznam iz RL in to ne morem primerjati z znanstvi s foruma....
Huh kok sm zabluzila x:Dx
*Aliana, ne čitat x;)x
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. januar 2006, 22:41

*Aliana, ne čitat x;)x

x:Dx hehe, :vragec: x:o)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 9. januar 2006, 22:59

Jest med folkom tko ne delam bistvenih razlik in tut za mojga najbolšga prjatla ne bi naredu nič več kot za vas, seveda če bi čutil da si to zaslužite zato pravim da ste kul vsi. x;)x

#19 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. januar 2006, 23:12

ja saj, v tem je stos!
novi forum, nova komunikacija z vec zavesti; tako da se zavedamo da govorimo sebi, da ne sprejemamo, kljub temu, pa se ne moremo skregat z tisto osebo! ker, konec koncev, ko prespimo, premislmo, vidimo, da dejasnko tako ne mislimo.
Obenem pa pomaga, da damo ven iz sebe!
Skoda ker dosti partnerjev ne more tako delati med seboj! x;)x verjetno bi se prej razpocili, preden ne bi crhnili besedice, zaradi tako silne prizadetosti oz. samopomembnosti! he hehehe x:Dx x:o)x x;)x ... no, sej, cakam, da jst padem na mino x:Ix :sori: x;)x

ampamk, vidim, da bi mogu bols tole zastavt, ker niste razumel :o|o: SEM POPRAVIL NA VRHU, tako, da bi blo bols se 1x zacet oz. primerno nadaljevat.

ej MARSA!! sploh ni fora, da komentiras izjave drugih no!! tis prva k 'pravila' krsis :sori:
a stekas!? gre zato, da povemo kaj mislmo; pa ne da smo zdej pametni in enmu dopovedujemo kaj n kako... in ufuravamo svoej mnenje ali ga repliciramo na njegovo. To itak pocnemo ze ves cas, saj je to forum.
Kle gre zato, da ne repliciramo, se ne spustmo v debato z nekom, temvec imamo temo kot SOLO varianto, hkrati pa nasi komentarji lahko pmenijo komu tisto, kar sami ne upajo povedati ali ne znajo izraziti, kakor tudi moznost, da povemo tisto kar zelimo in kar je ZATE najpomembnejse, da se ne serje po drugih temah toliko kot se, temvec se pove tukaj, karse misli in ONI ki bo trca ne bo mogel direktno odgovorit, temvec bo povedal samo NJEGOVO mnenje o oni osebi, ki je o njem govorila. A STEKAS?
tako nihce od njuju pravzaprav ne bo imel rdece niti za kreganje, temvec bosta lahko povedala, ali povedali le tisto, kar v komunikaciji z nekom dozivljajo osebno, brez da se oni direktno na besede odzove!
---------

torej, ce jaz nekaj napisem o tebi, ti ne mores mene komentirat?
a ni to potem nekam hitro konec debate?

:inocent:



#20 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. januar 2006, 23:54

beri pravila teme!
---------

hehe, free, kaj si to v enem filozofskem štosu zadnje čase..
.

se zakajaš redno?



#21 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 10. januar 2006, 00:20

men je pa hecno to, da se eni skrivajo za se drugim nickom.. tak filing mam recimo za odium.p. in tuda za moytsa.. mogoce se motim; mogoce pa en in isti osebek uporablja se eno drugo ime, ki pa se veliko pogosteje pojavlja tukaj na forumu..


moytsa je mojca, ta je samo ena...pa lepo se mej...moytsa ni krinka, ker ne mara bit xDDx pove, kar misli...
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#22 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. januar 2006, 00:33

ej, decva, ber PRAVILA te teme!!!! :sori: drgac je brezveze, da mamo tako temo, ker njen namen NI da se prepucavamo kle, ker to vodi v nezavestno prerekanje! Temvec da komuniciramo bolj zavestno!!
Torej: zacne se tako: Jaz pa tega in tega dojemam tako: ...
mislm, a je to tolk tesko no :o|o: mah, sej brezveze, zdej bom pa jst kle 1 policaj al kaj... :o|o: :xx!: ne bom! PISTE KAR CTE! :P
---------

moytsa je mojca, ta je samo ena...pa lepo se mej...moytsa ni krinka, ker ne mara bit xDDx pove, kar misli...



#23 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 10. januar 2006, 08:57

x:Dx kaka hecna tema.............mislim da za pričakovat kake odkritosti tule xrolleyesx
men ste vsi fajn x;)x pa recimo tud če mi je kdo mal manj fajn, ga nom izpostavljala tule, ker ga itak ne poznam........v resnici so lohk stvari čist drgačne, pa itak take stvari men ne predstavljajo problemov nekih.........glih tk maram tiste k mi nasprotujejo kt tiste k mi kimajo x^x nism zamerljiva al kej.....

edin vrba mi je mim :OoO: evo, pa sm povedla x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#24 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 10. januar 2006, 09:07

A tko pol? No, jst povem, da če sm koga spluvala, sm to 100% resno misnla, k premislm, preden človeka javno ozmerjam za tepca. x:Dx

#25 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. januar 2006, 09:18

...aja, sam enga sm mal pozabu okurcat... ananta... res ne vem zakaj mora 40 topicov odpret, da eno in isto stvar pove... :o|o: :o|o:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0