Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
25960 komentarjev na to temo

#25476 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 7. november 2020, 18:27

Kot je le mogoče se distanciram od aktualnega dogajanja.

Preveč blaznenja. Premalo razmišljanja. In samokontemplacije. In pa tudi resnega raziskovanja.

Klik klik klik, oooo tisočinenmilijon se ne/strinja z mano oz. jaz ne/z njimi. Norišnica.

uuuuuuuuuuuuuuuuffffffffffffffffffff................

kako težko nalogo si sama sebi zadala.

s tem mislim predvsem in samo na to, kaj lahko mi sami s svojim tako opevanim razmišljanjem, kontemplacijo in raziskovanjem sploh dosežemo?

kar se mene tiče... se doseže samo to, da imaš še več razlogov... in vedno še bolj nujnih in pomembnih razlogov za to isto početje.skratka... ples v začaranem krogu in vsak krog je težji.

sem se spomnil ene pesmice iz cicibana.

tkole nekako gre:

svet je kakor ringa raja.

vse prihaja, vse odhaja.

vse v krogu se vrti.

zdaj smo tu in zdaj nas ni.

 

btw. lepo te je blo spet kaj malega prebrat :-)


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#25477 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 7. november 2020, 18:32

dommy.... 1000 plusov.... brez da berem.

že trud je neki vreden ylflower.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#25478 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 7. november 2020, 18:37

Ne bo zmagal. Upam, da se motim. Za odgovor bo treba počakati še dobrih 10 dni.

no, jes pa upam, da kakorkoli se bo izšlo, da ti ne bo vzelo veselja do nadaljnega raziskovanja, pa magari astrologije :-)


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#25479 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 9. november 2020, 13:51

Vuelta! Malo sem pogledala in ne vem kaj naj rečem ..... Točka sreče in Venera sta v devici. Sam nista v konjunkciji. Škoda! Venera bo tvorila aplikativni trigon z Jupitrom v Kozorogu, ki je v ekzaktni konjunkciji z mcjem. Problem je, ker je Venera v devici na dnu kar pomeni, da je zelo šibka. Ne kaže dobro. Bomo videli chi indosserà la maglia rossa a Madrid.

 

Če še malo pogledam v karto, dc je v škorpijonu in na dcju sedi Merkur. Če se ne motim je bil takrat Merkur stacionaren in kakšen dan kasneje je prešaltal v rikverc gibanje (moram preveriti) in Mars v ovnu v domicilu je v retrogradnem gibanju, ki morda kaže na ovire, težave nasprotnikov. Mars kvadrira stelij v Kozorogu v deseti hiši.

 

Mars kvadrira Saturn (in Jupiter, ki je v ekzaktni konjunkciji z mcjem).

Morda bo imel glavni nasprotnik od Rogle kakšne težave (Mars kvadrat Saturn), a kljub temu bo zmagal (Mars kvadrat Jupiter benefik – prinašalec sreče). Nekak se mu bo usralo.

 

Gremo dalje .....

 

Venera v devici se nahaja v znaku, kjer ima domicil Merkur.

MC od nasprotnikov je v raku in Luna v dvojčkih bo začela tvoriti aplikativno konjunkcijo s Severnim vozlom.

 

Hmmmmm  ....... scratchchin.gif

 

Ne bo zmagal. Upam, da se motim. Za odgovor bo treba počakati še dobrih 10 dni.

 

Huhuhuhuhu ...... retrogradni planeti in neharmonični aspekti so naredili svoje. partyy.gif Me veseli, da sem zgrešila napoved. Bravo Roglič!

 

Danes zjutraj me kliče ena prijateljica in mi reče, a veš, da se je včeraj zvečer moj oče iznenada zgrudil po tleh. Ko vidim v solarni karti 3 malefike v šesti hiši, pa vedno rečem ...... previdno pri zdravju. Sam, da je vse v redu. Jutri grem nabirati kostanj ..... bom naredila kostanjevo torto. smile.png



#25480 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 569

Objavljeno: 9. november 2020, 23:06

Ahahah Upoštevanka sam res ... tale Rotovnik ... Guru Kekec ... goodwitch.gif icon_smile_shy.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25481 tinah

tinah
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 10. november 2020, 08:42

Pozdravljeni!

 

Mene zanimajo vaše izkušnje z pripomočkom za magnetoterapijo ( takim in podobnim, kot ga uporabljajo na fizioterapijah, v toplicah.. ).
Napišite svoje mnenje, kaj mislite o tem oz. kako se je pri vas obneslo. 

 

Lp

 

Tina



#25482 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 13. november 2020, 13:45

Pozdravljeni!

 

Mene zanimajo vaše izkušnje z pripomočkom za magnetoterapijo ( takim in podobnim, kot ga uporabljajo na fizioterapijah, v toplicah.. ).
Napišite svoje mnenje, kaj mislite o tem oz. kako se je pri vas obneslo. 

 

Lp

 

Tina

jaz jo imam.

ne sicer te firme, ampak menda deluje na istem principu.

čudežne tabletke ni, ali pa je vsaj jaz ne poznam.

prav tako ne čudežnega tretmaja, terapije... ...

sem mnenja, da je veliko stvari dobrih, da ne rečem nujnih, vendar pa samo ena, čeprav dobra, ni nikoli dovolj.

da se vrnem na blazino.

drži, da se lahko čuti njeno delovanje. pač odvisno od programa in frekvence, katero nastaviš.

ne bom niti ugibal o placebih, izmerljivih spremembah ali mnenj, na podlagi občutkov.

v tem primeru razmišljam nekako takole: tudi novemu avtu se nikjer, nikjer, nikjer ne pozna, če je redno servisiran ali ne. to se pozna šele, ko je nepopravljiva škoda že narejena.

skratka, jaz jo občasno uporabljam, čudežev pa ne pričakujem in še manj bi jih upal obljubljati.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#25483 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 13. november 2020, 19:39

Tudi tebe je bilo lepo spet prebrat. flowerface.gif

 

Glede .... sami s svojim tako opevanim razmišljanjem itd. dosežemo je
ravno to, kar pravi cicibanova pesmica, ki si jo prijazno natipkal.


 


Na koncu dneva smo samo smrtni, in pač ne tako pomembni. Trendi grejo
pa izjemno v smer samopomembnosti in posledično gobezdanja brez nekega
resnejšega razmisleka. Eklatanten primer je link, ki ga je podal *glas* v
neki drugi temi, kjer nek Matej Rotovnik zelo samozavestno banalizira.
Sežetek neznanja nekoga, ki  ni kos svojemu življenju in posledično
razodeva resniceeeeee.

no, tkole.

verjeti rotovniku... je po tvoje, kot sem razumel... verjeti banaliziranju.

kul.

kupim.

verjeti tebi... o njegovem banaliziranju... bi bilo (ugibam) po rotovnikovem... verjeti... hm... komu ali čemu? (tožilnik?)

s tem, da dopuščam vse možnosti, vključno s to, da rotovnik ne banalizira... ampak... govori, karkoli že... z  razlogom, ki pa dopuščam tudi, da ni njegovo intimno mnenje, pač pa... hm... praktično? 

skratka...

iztočnice so...

različna mnenja so...

različna prepričanja očitno so...

so tudi različne resnice?

mogoče... vse resnice uglašene s stopnjo zavesti?

in kaj zdaj?

mam idejo.

malo pivo? mogoče korono? z limono na in v vratutongue.png

pa absolutno brez rotovnika... ker... pač... je dosti, da moram živeti odločitve podobnih mandeljcov, ne bi jih pa še na piru imel v družbi, čeprav virtualno.

 

a si slišala kdaj, da je največja zmaga "satana" to, da nas je uspel prepričati, da ne obstaja?


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#25484 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 569

Objavljeno: 20. november 2020, 02:23

v povezavo še tole,


 

NEMCA TURŠKEGA POREKLA RAZVILA CEPIVO IN POKASIRALA MILIJARDE EVROV!

Sestavine cepiva so poslovna skrivnost! Tako namreč menijo pristojni!
Zgodba o uspehu!
Večini nam je uspeh, da preživimo to covid norost, medtem ko je enim uspeh, da nas cepijo.

Nekaterim je pa uspeh, da ne glede na posledice cepiv obogatijo.

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25485 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 20. november 2020, 17:13

Pridem domov in se odločim za popoldansko siesto za pol ure. In sanjam profesorico iz srednje šole, ki je učila poslovni bonton in psihologijo. Bila je fajn profesorica. V sanjah se je smejala kot nora in bila je v družbi. Se ne spomnim ničesar drugega. Jaz imam vedno kratke sanje. Pojavi se mi ena slika. In to je to.

 

Ko mi en človeček pošlje sporočilo in mu ne odgovorim, ker čutim, da mi njegova energija ne sede jbg.



#25486 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 569

Objavljeno: 28. november 2020, 19:06

Pišuka folk  za vas ne vem ... jaz sama pokam po šivih ...

In saj ni problema se zmeditirat ... ampak res ob vsem kar iz prve roke slišim od ljudi, kakšne prakse represije doživljajo na delovnih mestih, v življenju nasploh, na cesti od hojsističnih policistov ... ne morem in nočem meditirat ...

 

Vsak dan, ko nismo v polni akciji zamujamo ... !!!

 

Res zdaj ali nikoli ... ker se že kaže efekt našega nepovezovanja .

Tole pa res ni več za nikamor ... ni več za živet ...

Mi smo že globoko v diktaturi .

Kaj smo ?

Mi smo živi mrtveci ... To smo .

 

Toliko slabih je zadev, ki so se nam zgodile v teh 9 mesecih ... da bomo zaradi tega vseslovenceljskega čakanja, čamljenja in filozofiranja težko popravili ...

 

Vsak dan ... od danes naprej  je zame podn dan  ... ker ne sekira me strah pred nekim napol izmišljenim virusom  - sekira me bebavost, da ljudje ne zastopijo, da se je že skoraj povsem izgubila svoboda in demokracija bivanja  ...

 

Sekira me misel, da nas očitno samo nekaj tisoč čuti kaj se dogaja .

in da je samo en Zlatko v akciji na način, ko zadene žebljico na kovico ...

 

In sami ne bomo mogli spremeniti nič ...

Hebeš new agerski na pol razumljen rek - "Spremeni se sam in spremenil boš svet" ...

Nič od tega folk, nič na vižo "sam v svoji luknji" - ne bo šlo tole v tem primeru .

 

Nič ne bomo  .... vsak zase ... in še to proti tistim, ki hočejo spremenit ali odpravit diktaturo ...

potop atlantide je neizbežen zaradi bebavosti ...nič ne pomenijo vedenja in analize preteklosti ...

 

Človeška lenoba je brezmejna ...

 

Nič .hypnodisk.gif 


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25487 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 569

Objavljeno: 29. november 2020, 04:44

morda za koga nekaj zanimivih povezav ;

 

Vse, kar morate vedeti o PCR testih, s katerimi testirajo na koronavirus [VIDEO INTERVJU]

1. ČLANEK

 
 
 
2. hypnodisk.gif hypnodisk.gif hypnodisk.gif  RAZLAGA KAKO SE IZVEDE PCR TEST ! crossfingers.gif 
VIDEO ;
Aljosa Rojac Intervju debata na temo testiranja za Corona virus z dr. Jernejo Tomšič ...

https://www.youtube....eature=emb_logo
 
3.excl.png excl.png excl.png
Zdravniki svarijo: zaradi nošenja mask se lahko bojimo epidemije bakterijskih pljučnic
 
4. alien.gif alien.gif alien.gif VIDEO ; NEKATERIM ŠE VEDNO NI JASNO, DA MORAJO VODENI POLITIKI UBOGATI GLOBALISTE

Nekaterim še vedno ni jasno, da morajo vodeni politiki ubogati globaliste?
Nekaterim še vedno ni jasno, da morajo vodeni politiki ubogati globaliste?
Na
tej strani odpiramo oči ljudem in istočasno domnevnim zločincem proti
človeštvu snemamo maske! Oni se dobro zavedajo, da PCR test ne dokaže
okuženosti. Zato so pa izrabili medije, da morajo molčati o kazenski
ovadbi
....................................................................................................................................

 5. flower.gif VIDEO ; damjana bakarič

94% testov je lažnih
https://www.facebook...203209528000901

česa nas je najbolj strah
https://www.facebook...699019524076449

 

Dokazi prihajajo na dan, 94% testov je LAŽNIH!!
Dokazi prihajajo na dan, 94% testov je LAŽNIH!!
Resnica se razkriva. V dobi obveznega nošenja mask te padajo bolj kot kdajkoli prej.

........................................................................................................................

 

 uhar.gif uhar.gif uhar.gif  še nekaj zbranih objav glede koronavirusa:


 
 


 

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25488 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 1. december 2020, 18:48

Ko pridem domov utrujena, a čutim v sebi, da potrebujem en sprehod v gozd, kjer se nadiham čistega zraka.

Pa si rečem .... kaj naj naredim? Grem al ne grem.

Na hitro sem si pogrela kosilo, pojedla in odvihrala v naravo.

Ob gozdni poti sem zagledala glog s krasnimi, uporabnimi rdečimi sadeži. Malo sva se pomenila in malo sem tudi pogrickala njegove plodove.

Razmišljam, da bi ga šla nabrati al sem prepozna? scratchchin.gif Sprehod mi je prav pasal. Sem naredila prav, da sem šla!

 

394ox.jpg



#25489 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 569

Objavljeno: 6. december 2020, 19:41

Razmišljam zakaj je na Švedskem popolnoma drugače ...brez loockdowna ...

So tam naseljeni iluminati ali zakaj je njihova svoboda drugačna od naše ?

 

Skratka ni Marko  ...je pa nek tam živeči hrvat, ki razmišlja pristno ... direktna scena  ... vidim po tem, ko poleg večine, ki ne nosijo maske-  nekateri pa le nosijo maske ...in po tem, da so okraski za Novo leto naokrog  ...

vredno poslušanja, ogleda in razmisleka znotraj poziva - da ne bo boljše, dokler ne bomo ljudje skontali  ...in se postavili za resnico in zahteve

 

https://www.facebook...667944264092295


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25490 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 569

Objavljeno: 8. december 2020, 18:36

Tole pa WTF icon18.gif  ... če začne člowk povezovat sedanje stanje - z zadevami, ki se dogajajo in nam jih prikrivajo !

Men se zdi tole čist možno ...in se resno sprašujem kaj se nam res lahko dogaja s tem, da nas okupirajo farmacevtski in vojaški psihopati ?!

 

Oogle_anim.gif icon16.gif icon28.gif

https://www.facebook...291354474308826


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25491 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 569

Objavljeno: 11. december 2020, 16:51

Jebela cesta folk ... icon1_sneaky1.gif ... pa dejte mi omogočit no, kakšno gubico nasmeška že ...ne morem se ves čas mrščit ...

Čeprav se stranka Levica vsak dan bori kot lev, tam po parlamnetu in nam žvižga kaj se počne na oblasti v zakulisju .... smo odločilni faktor pri vsem tem, da se s takšnimi koruptivnimi mučkami preneha edino - MI,MI IN MI ... v kritično maso združen narod !!!

To ni samo stvar kar ene in neke politike oddaljene od naših življenj ... tika se nas vsak dan bolj in vsak dan več nas prizadeva ....

Pa se bomo uprli že temu terorju, korupciji in maloumju, ali ne ???!!!

 

excl.pngexcl.pngexcl.png

 
PRIVATIZACIJA ŽELEZNIC
Pravkar se v tajnosti sprejema sporazum o vstopu Madžarske v drugi tir Divača - Koper oziroma o privatizaciji železniške infrastrukture,
ki je odskočišče tudi za privatizacijo Luke Koper.
Predtem je kriminalna klika na oblasti že odprodala velik delež podjetja SŽ tovorni promet, najbolj rentabilnega dela Slovenskih železnic.
Privatizacija gre vedno v škodo ljudi in razvoja. Vedno!
Vselej sledijo odpuščanja, opuščanje dejavnosti in odtekanje dobička čez mejo, kaj podobnega kot “čisti” privatizacijski posel pa tako ne obstaja.
Pri infrastrukturi je napad na narodovo bogastvo še posebej umazan: stroške neposredno nosi naš skupni, javni denar, smetano brezsramno pobira kapital.
A tokrat je na kocki celo več, saj kriminalna tolpa na oblasti svojo nesposobnost kompenzira s snovanjem lastnega kapitalskega zaledja.
Tovorni promet je odšel v roke češkega skrajno desnega oligarha Kretinskega, ki o železnicah in logistiki kaj dosti pojma sicer nima, ampak hej - je pa medijski mogul.
 
Kaj je na stvari z navezo med fašističnim Orbanom in SDS, pa je že sicer jasno.

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25492 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 16. december 2020, 22:37

https://www.leahwhit...JOZqwwfqM_v-yVo

Dost je trdne kozorogovske energije. Začela se bo nova era!



#25493 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 21. december 2020, 21:01

Hojla folk

 

Vsak dan me blj žre en vprašanje.

 

A smo res vsi na nivoju paramecija jebenti? Al sem sam jst tak butl in ne vidm, kar vidte vsi ostali?

 

Cel svet stoji in gnije. Cel svet. Gnije ekonomija, gnije sociala. Gnijejo vrednote. Gnijejo odnosi. Otroc gnijejo. In gnije zdrava pamet. A je to res potrebno?

Zarad enga kurčevga virusa gre vse u kurac.

 

Zakva?

 

Kapo dol snažilkam, strežnicam, negovalkam, medinskim sestram, bolničarjem, zdravnikom v rdečih conah. Poklon.

Kapo dol znanosti... v manj kt enem letu so ustvarl cepivo.

 

Vse lepo in prou.

 

Ampak.

 

A je ta ista znanost uspela v tem cajtu ugotovit, zakva je za večino to kt prehlad in zakva za ene ni? In kva je tist kar loči ene od drugih? Konkretno.

 

A to sploh kdo išče? A to sploh kterga briga? Kje je logika?.

 

Ker... če bi to ugotovl, bi ljudje lohk delal, otroc bi  se igral, družl, hodil v šolo, mi bi se dobival, objemal, se obiskoval....živel bi vsi.

Ker...če bi to ugotovl, bi znanost pomagala tistim tadrugim...da bi tud oni lahko živel.

 

Mislm...ni mi jasn, da tega noben ne vid, ne misl, ne pove.

Ni mi jasn, da smo vsi kt enoceličarji, brez lastne pameti, brez sposobnosti razmišljanja.

 

A se res noben ne vpraša?

 

Ma kašne teorije zarote. Kdo sploh rab kakršnokol teorijo ob takih ovcah, kt smo mi.

Sami seb smo največja zarota.

 

In pol se zapenjamo ob našo politiko, ob tardeče in tabele in mislmo, da so oni problem.

In se gremo nemce in partizane v sosedovi gmajni.

Dokler ne bo pršu lastnik gmajne in nas vse zgonu u maloro.

 

Problem smo mi. Butli. Vsi po vrst.

 

icon_smile_dead.gif

 

 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#25494 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 21. december 2020, 21:42

 Bolj smo se spoznali med seboj. Dolgcas ni. Vec ne bi tu. -)

Generator koloidnega srebra - vrhunski, s chip-om programiran pociva,

D3 & K2 MK-7, ... se konzumirajo*. Imamo se dobro. -) Dobis - dobis, ni

panike - jasno pa treba paziti. Korona kontakt je bil ze decembra 2019,

prinesen iz CH - vse  so zdravili za pljucnico (za nekatere ni bilo 'prijetno').

Meni ni bilo nic. Smo optimisti. Malo reporta ... -)

 

*Da se v pr. SARS Covid-a ravno pljuca ne 'sesirijo'.

 

NI pa to neka 'easy' zadeva, panike & pesimizma pa tudi ne gre zganjati.

!Vseeno bolje biti 'preventiven', kolker to pac gre.



#25495 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 569

Objavljeno: 22. december 2020, 02:18

Butl cau!

 

... pišemo, rišemo, gobcamo, cingljamo, kličemo, grozimo ...pisaramo tožbe ...zdej bomo pa še zastavo na drogu od lopat nosil ... če neomo preveč Kul  ... biggrin.png 

 

Posluš, takole bo v kratkem ; (ni zafrkancija )wink.png

 

1. https://www.facebook...315219778875411

 

2. kazenska ovadba za hudodelstvo proti človečnosti crossfingers.gif

     https://www.facebook...391044865298477

 

 

Eno srce bodimo, ste za? Smo pripravljeni prevzeti odgovornost?
TRIDESET LET JE OD TEGA, KO SMO JASNO IZRAZILI SVOJO VOLJO NA PLEBISCITU!

Tega odgovorni niso upoštevali, za to je čas, da oblast dejansko prevzame LJUDSTVO!

Datum protesta bo objavljen dva dni prej! Stopite vsi v akcijo in pomagajte
pri organizaciji in obveščanju! Eno srce bodimo, ste za? Smo pripravljeni prevzeti odgovornost?
 

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25496 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 22. december 2020, 19:07

 Bolj smo se spoznali med seboj. Dolgcas ni. Vec ne bi tu. -)

Generator koloidnega srebra - vrhunski, s chip-om programiran pociva,

D3 & K2 MK-7, ... se konzumirajo*. Imamo se dobro. -) Dobis - dobis, ni

panike - jasno pa treba paziti. Korona kontakt je bil ze decembra 2019,

prinesen iz CH - vse  so zdravili za pljucnico (za nekatere ni bilo 'prijetno').

Meni ni bilo nic. Smo optimisti. Malo reporta ... -)

 

*Da se v pr. SARS Covid-a ravno pljuca ne 'sesirijo'.

 

NI pa to neka 'easy' zadeva, panike & pesimizma pa tudi ne gre zganjati.

!Vseeno bolje biti 'preventiven', kolker to pac gre.

 

Hojla Tantra

 

Ne gre za paniko in primerna preventiva je itak na mestu.

 

Point je, da bi v tem cajtu ziher najdl ključ /al pa več njih/...če bi ga iskali.

 

Pa ga ne iščejo. Ker ni interesa. Ker ni dobička rajtam. Al kva?

 

Ni logike zapirat svet v strah, med štiri stene, v otopelost, v smrt. In v sprejemanje tega.

 

Ker folk po celem svetu to sprejema.

 

Česa ne zastopm, ne vidm, kar vi vsi vidite, razumete?


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#25497 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 22. december 2020, 19:39

Butl cau!

 

... pišemo, rišemo, gobcamo, cingljamo, kličemo, grozimo ...pisaramo tožbe ...zdej bomo pa še zastavo na drogu od lopat nosil ... če neomo preveč Kul  ... biggrin.png 

 

Posluš, takole bo v kratkem ; (ni zafrkancija )wink.png

 

1. https://www.facebook...315219778875411

 

2. kazenska ovadba za hudodelstvo proti človečnosti crossfingers.gif

     https://www.facebook...391044865298477

 

 

Eno srce bodimo, ste za? Smo pripravljeni prevzeti odgovornost?
TRIDESET LET JE OD TEGA, KO SMO JASNO IZRAZILI SVOJO VOLJO NA PLEBISCITU!

Tega odgovorni niso upoštevali, za to je čas, da oblast dejansko prevzame LJUDSTVO!

Datum protesta bo objavljen dva dni prej! Stopite vsi v akcijo in pomagajte
pri organizaciji in obveščanju! Eno srce bodimo, ste za? Smo pripravljeni prevzeti odgovornost?
 

 

Domoljubka, naša lokalna politika nima nč s slepoto človeštva. S tem mormo opravt sami...ti pr seb, jst pr seb, vsak pr seb. 

 

A res mislš, da bo kej bolš, če se vrže tale vlada?

Bazen politikov je isti že 30 let in vsi so bli že na oblasti večkrat. Rezultat? Okradeni in prevarani in zasužnjeni mi. Jst, ti, vsak drug.

 

Od kje ti ideja, da bo pa zdej kej bolš? A da so novi? A so res?

 

Jst sem levičar /karkol to že pomen kermu/.

 

Eden največjih levičarjev pr nas /k bi kuj dobu moj glas, če bi kandidiral/, je p. Karel Gržan. Zanimiv a ne. Pater pa levičar. Ampak je. Vse tiste vrednote živi, ki naj bi jih levica.

 

K bojo taki ljudje /ja, sej vem da sem utopist/ hotl v politiko, jih podprem. Tole svojat desno in levo /ne glede na nalepke/ pač ne.


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#25498 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 569

Objavljeno: 22. december 2020, 22:51

Domoljubka, naša lokalna politika nima nč s slepoto človeštva. S tem mormo opravt sami...ti pr seb, jst pr seb, vsak pr seb. 

 

A res mislš, da bo kej bolš, če se vrže tale vlada?

Bazen politikov je isti že 30 let in vsi so bli že na oblasti večkrat. Rezultat? Okradeni in prevarani in zasužnjeni mi. Jst, ti, vsak drug.

 

Od kje ti ideja, da bo pa zdej kej bolš? A da so novi? A so res?

 

Jst sem levičar /karkol to že pomen kermu/.

 

Eden največjih levičarjev pr nas /k bi kuj dobu moj glas, če bi kandidiral/, je p. Karel Gržan. Zanimiv a ne. Pater pa levičar. Ampak je. Vse tiste vrednote živi, ki naj bi jih levica.

 

K bojo taki ljudje /ja, sej vem da sem utopist/ hotl v politiko, jih podprem. Tole svojat desno in levo /ne glede na nalepke/ pač ne.

 

O ja Butl pa še kako je Karl Geržan "levičar"  ...Vem ...obožujem ga  ...love3.gif

Pa ne zato, ker je levičar  - ampak zato, ker je človek z veliko začetnico poguma, modrosti in postavitve  .... akcije in vzgleda !

Zame veljajo; razmišljenost, analiza,  morala, načelo, ki jih nekdo živi. Vsebina.

In Karl je povezanost, luč resnice in strpnosti.

 

In ravno zaradi opedelitve takšnih vsebin, sebi lahko rečem levičarka .

Če bi se takšnim doktrinam kot jih zagovarja Levica reklo kako drugače  - bi  pač tudi mene lahko imenovani drugače .

 

Nisem za nekoristno delitev ljudi - ampak fašizem, diktatorstvo v represivnem smislu, omalovaževanje drugih ras in narodov, neoliberalizem s kupčkanjem in krajami človeškega prostora in življenj, v "sonorem" izkoriščanju  in uničevanjem vsega človeštva in vsega naravnega ... v imenu nekih kvazi elitnih psihopatov,  v poveličevanju narcisoidov ?!

- Tole kar imamo sedaj -  je pa skrajno nevarno, skrajno uničujoče, skrajno nehumano, skrajno zdegenerirano, skrajno na koncu preživetja človeštva ...

 

Tako, da jasno povem kaj si mislim.

Vse bo boljše kot tile norci z Janezom Janšem in s tem njegovim ozadjem kamor pripada .

Nekateri se ne delimo na desne in leve samo zaradi rdeče ali bele barve -  ker v ozadju gre v bistvu za vedenje globin katerim pripadamo in katerim vsebinam pritegujemo.

Po celem svetu se bojujejo med seboj tudi elite sveta - čeprav delujejo pod navidezno skupno agendo ...

Politične slovenske skupine, ki delajo umetni razkol se v bistvu vseeno delijo na tiste zagrižene fanatike teme, ki razmišljajo o svojem profitu oblasti in jih v tem spodbujajo te in te tuje elite (Janša je na pogon Izraela, Amerike, Velike Nemčije,RKC- Vatikana; glede na vzvode nekaterih elit pa se suka še okrog diktatorskih in fašističnih oblasti) - in potem se nadalje te elitne skupine delijo še na tiste, ki vseeno skupaj z ljudstvom vidijo boljšo družbo in luč na koncu tunela ... Ti slednji vseeno pripadajo miselnosti v povezanost družbe . Nimajo tako ego uničujočih manter.

Če so že nekateri med njimi tako skvarjeni so zato, ker so navidezno umetelno prikazani kot nasprotni pol - v resnici pa pripadajo istim iluminatskin fintam ....

 

Jaz sama bi iz parlamenta, na trenutno stanje, obdržala le stranko Levica,  in potrdila Stranko "Za zdravo družbo"  v vsem kar se povezujejo in v čem si prizadevajo

( Stranko Levico pa sevede šele, ko doženem, zakaj so za cepljenje, ker jaz namreč striktno v teh okoliščinah nisem wink.png ) in še nekatere posamične mlade in poštene politike raznih strank, ki niso povezani s preteklostjo in s prsti v marmeladi .

 

No Anica Bidar zgoraj v linkih pa lepo pove, da ne zaupa nikomur do zdaj v parlamentu in upa, da bo po tem, ko jih odstranimo,  prevzelo oblast ljudstvo s svojimi predlogi in izvoljenimi primernimi novimi kandidati, ki še niso bili povezani s korupcijo in skvarjeno politiko.

Vsi tile že desetletja stari in vodilni - naj bi pa pristali v priporu in naj bi se od tam primerno in pravno zagovarjali za vse kar so počeli, kajti do sedaj so krivi  mnogi, ki so tam bili na prizorišču političnega parketa ...

Se strinjam - odstraniti od korita bo potrebno vso to zdraharsko falungo, sicer ne bo novega začetka ....icon1_thumbup.gificon1_thumbup.gificon1_thumbup.gif ...In potem nimajo več kaj počet v parlamentu in pri skledi zakonodajne oblasti . Drugače če jih ne odrežemo in ne ustavimo za zmeraj-  se bodo vračali kot bumerang, še bolj maščevalni in spletkarski .

 

2.

Zdaj pa drugo obzorje o katerem ne bomo mogli sploh veliko odločat, pa je skvarjenost svetovnih elit, ki imajo v šahu vse ostale - tudi naše elite .

S temi, bi se pa v naslednji fazi, moral spopasti - ne wem, najbržda sam BOG !icon1_rolleyes1.gif

Eto to si mislim  ... Whatever_anim.gif

Sama imam slutnjo, da NWO napreduje - in vprašaj, če nam ostaja sploh še toliko časa, da se postavimo na svoje noge in se povežemo s podobnimi deželami sveta v istem lokalnem preobratu ... in tudi v osebnem napredku posameznika.

Ker res ne vem kdo bo pometel s tem globokim satanizmom, ki se je gradil že stoletja ... satanizmom, razvajenostjo, nepremišljenoistjo, lakomnostjo, labilnistjo,lenobo, nemoralnostjo - v nas samih.?!

 

Skratka, svobodo pa si bomo morali vseeno priboriti s kritično maso skupaj - in ne samo vsak zase  ... Potem postaviti morda tehnično vlado neodvisnih strokovnjakov in kot pravi Gregor Kos od Zdrave družbe  - skupaj delovati s Svetom modrecev .... in se vrnit v naravni način življenja brez hlastanja po bolno hlastajočem profitu patološkega egocentrizma  ...

 

Ker se ljudstvo ne zmiga in samo čami pa čaka - pa nekje na samem pametnjuje - se v družbi s temi sedaj na oblasti - zdaj bliskovito ruši demokracija, svoboda, pogum, kreacija, zdravje človeštva, naravni zakoni ....

 

Ne mi sam rečt ljudje božji, da ni razlika med Janezom Janšo in med miselnostjo in načeli Luka Meseca, Gregorja Kosa, Jerce Korče,  ipd, da jih ne naštevam vse za katere čutim na drugi strani, da še imajo kaj poštenja v sebi  ...

Te razlike obstajajo in so - kdor jih noče razumeti potem jih pač noče.

Bo imel pa še naprej to kar sedaj imamo ...

 

Saj to sem že pred leti napisala kaj se bo dogajalo, če se takšnim priteguje in se jih spušča na oblast ter popušča v lažnivem delovanju...

 Že nekaj let se je brezvestno trudilo rušit državotvorno civilno družbo, moč nevladnih organizacij, pravo, naprednie sile za zdravo družbo in skupnost, sindikate, zakone, referendumske pravice, vse kar je državno itn  ... Jake neke filozofije bile za tem - vse povzete iz privzetih šundskih medijev.

Sem napovedala nekaterim, da bo padec iz Andromede hud ali nisem?  ... Ne pomaga zavajanje Plejad ... razen, če se te sedaj zbrihtajo in odločijo priskočiti v spremembo sebi in človeštvu ...... in prenehati s temi solo ekshibicionizmi  ....hypnodisk.gif

 

 rainbow.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25499 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 569

Objavljeno: 23. december 2020, 14:24

 

o fašistični represiji, ki jo dovoljujemo

 

https://www.facebook...034929680305205


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25500 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 23. december 2020, 16:37

Mislim, da bo konec januarja 2021 pandemija dosegla vrhunec (takrat bo najhujše). Stelij v vodnarju bo kvadriral Luno, Mars in Uran v Biku. Luna vpliva tudi na plimovanje in prikazuje vpletenost naroda. Spomnim se potresa v Indijskem oceanu (december 2004). Upam, da ne pride do kakšne naravne katastrofe. Zanimivo bi bilo pogledati aspekte od tistega dne in jih primerjati med seboj, da se vidi, če se ujemajo kakšni aspekti. Konec marca bi se moralo vse skupaj sprostiti in morali bi zadihati in začutiti občutno izboljšanje glede pandemije Covid. Odkritje, cepivo, napredek medicine predstavlja Uran.          






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (3)

Člani: 0 - Gosti: 3 - Skriti člani: 0