Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
25959 komentarjev na to temo

#25776 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 18. maj 2022, 09:31

https://www.change.o...-33304962-en-US


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#25777 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 20. maj 2022, 22:15

Ne,ne ,ne,  ne ... ko sem ga spoznala ta moj bivši še ni imel tetovaže škorpijona ...

 

Čak to zgodbo moraš slišat ...tongue.png ... ;

 

Ahahah ... je pa imel tetovirano na prsih ime svoje prve punce s katero se je zaključilo razmerje, še ko je bil v vojski.

Sam jst sem bla takrat še zelo strpna in pridkena .... in sem ga pustila osvajat me in se matrat polne tri mesce naokoli z majico ... tako, da dokler se nisem potem malo bolj zaljubila, tega odspodaj niti nisem vidla  ...Whatever_anim.gif

Lahko pa si misliš pol zakaj so se mi skoz lajf takrat tatuji tako priskutili ... biggrin.png

Ni blo fajno srečat, ko sem tako ležala na njegovi levi - tist napis njenega imena, ki mi je vsakič, ko sem se malo bolj k njemu nagnila, butnil v levo oko  ...blink.png

Ok. Ljubezen in leta so sčasoma potihnila ego ... kasneje tega nisem niti opazila več icon_smile_tongue.gif ... ahahah dokler se potem čez mnogo let nisva razhajala in si je potem za nov teren moral kaj bolj pametnega izmisliti ....icon1_blush.gif

Veš, da ne bi izgledalo, da bi pol čist novo bejbo osvajal z imenom na prsih, ki niti od frišne bivše ne bi blo - kao tam nekje iz praveka ena xyz, ane ...icon_smile_big.gif

Pa si je izmislil tega svojega megamelonskega strupenega škorpijona  ... s katerim je pol ponosno rušil lastne rekorde v postavljanju nove pubartete  ...icon_smile_tongue.gif

 

... In spet si lahko zdej misliš zakaj so se mi še v drugič tatuji lahko zamerili ... ahahah sploh pa škorpijoni ... sorry.gif

Tak, da če si takrat nisem v kontro prpopala kakšno pumo ... si je najbržda tud ne bom več .... ali pa ....kdo ve  .....blush.png

Pa še ena zanimivost se je od takrat prikradla v moj lajf  ... če srečam kkšnega fajno desca ga lahku tud takoj z majce stresem ... zdej al sem vroča al odbita ne vem ... vem pa da bom pri naslednjem škorpijonu kar tebe poklicala ...flowers.gif(sej se hecam )

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

Drgač pa tud jst rada berem te onostranske ... Bog ga vedi kaj vse imam v hiši ....rolleyes.gif

 

Pri nas na dolenjskem pa generacija moje tašče še pridno nabira gobe, regrat, kostanj, grozdje, divje sadje, šipek, orehe, lešnike ... iz morja vedno prinesemo lovor, rožmarin, sivko ...

Kot praviš generacije zdej se izgubljajo raje po nakupnih centrih popoldan, ali hodijo po fitnesih, bulijo v računalnike, tv-je  ...

Jaz tudi nisem neka velika znalka ... še  ...napram tebi, ki si kot berem kar prava Zelda ... mejbi imaš tud metlo, ko te ni nič strah sami sredi gozda ...wizard.gif

 

Letos še nisem nabirala čemaža ... ker so ves čas eni zapleti že s čim  ... pa vem, da bi ga v tistem globokom gozdu še potavhala  - ga do junija najdem tam ...

Se pa od danes že pripravljam na maraton jagod in na histaminsko motnjo ... ne odstopam od namere ...icon_smile_approve.gif  ...

 

Joj Domy kako si me nasmejala ahahaha. laugh.png A je bil tisti tvoj bivši škorpijon? Mene bi motilo, če bi imel moj partner vtetovirano ime od bivše. dry.png Mislim niso ti všeč tatuji, a hodila si s tipom, ki je bil tetoviran. Ja razumem .... nisi vedela, da je nakracan. sing.gif Enkrat sem videla enega tipa, ki je imel vtetoviran škorpijon na meči in mi je bilo hudo sexy. icon_smile_tongue.gif Ja, vsake oči imajo svojega malarja. A tudi tebe zanima tematika o onostranstvu? Katere planete imaš u osmi bajti? Hitro povej. 

 

Zadnjič sem prišla domov s polno košaro bezgovih cvetov in sem naredila 3 litre soka. partyy.gif

Tale steklenica bo za sister. 

Priponka  767.png   63,07K   3 Število prenosov

 

Pol imam še 4 steklenice, ena je zame, ena bo za mamo in dve bom podarila prijateljem. wink.png Razmišljam, da bi probala narediti še eno rundo bezgovega soka, da bi ga prodala. scratchchin.gif Zadnjič sem šla na čaj s frendo, pa mi frenda reče..... ti, ki rada nabiraš zelišča, pa rada delaš sokove, sirupe, čajčke, mazila in tinkture .... zakaj ne probaš narediti iz tega biznes icon14.gif Uživaš v temu, ko packaš z zelišči, živiš blizu gozda, imaš vrt .... zakaj ne bi probala si pridobiti certifikat v tej smeri, če te to veseli in zanima? Hm, res uživam delati izdelke iz zelišč, to mi je balzam za dušo. hypnodisk.gif rainbow.gif srcoci.jpg icon25.gif Sam nisem dobra u temu .... frenda me posluša in reče .... pa poglobi se, probaj! V tem obdobju si delam nek tretma iz orehovega čaja. Da vidim, če deluje. Praviš, da na dolenjskem starejša generacija še vedno pridno nabira rastline in plodove. Fajn! icon1_thumbup.gif Zagotovo imaš prav, ko praviš, da nove generacije raje hodijo po trgovskih centrih, fitnesih itn. Jaz še nikoli nisem nabirala čemaža, ker ga na obali še nisem zasledila. Domy, pazi, da ne boš nabrala podleska. tongue.png

 

P.S. Mami ima dermatitis .... a, da grem malo v gozd po hrastovega lubja?! scratchchin.gif Pa dodam malo sleza in srčne moči.

 

Zdaj sem se spomnila, da je trenutno merkur ožgan od sonca v dvojčkih in je retrograden, kar ni najbolje za trgovanje. whistling.gif Hmmm .... 

 

Je pa merkur v domicilu, kar pomeni, da je močan.



#25778 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 23. maj 2022, 21:35

komi verjamem...

ampak res komi verjamem, da sem... ihana včasih... pred nekaj leti seveda... resno prebral.

piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiippppppppppppppppp.............................


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#25779 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 23. maj 2022, 21:39

ej čebelica...

a ti tako resno z astrologijo?

mislim ono... izdelaš karte in to... po naročilu?

z interpretacijo?

interpretacijo po analizi... po intuciji?


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#25780 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 24. maj 2022, 11:48

Meni je astrologija konjiček. Nisem astrologinja, to ni moj posel, s tem ne služim dnar in astrologijo se še vedno učim. To takoj povem, ko me kdo vpraša o astrologiji. Včasih me kdo vpraša, da če lahko pogledam v karto. In včasih se mi zgodi, da ko gledam v karto sem v dilemi v kateri smeri se je izrazila določena energija ... razum mi govori eno, intuicija pa drugo .... gledam še posebej v karto družini, sorodnikom in prijateljem. Jaz vedno priporočam, da ko nekdo želi analizo natalne karte, da naj se začne samostojno učiti astrologijo, ker sam sebe najbolj pozna in se bo dokopal do neverjetnih ugotovitev. Natalna karta je ogledalo. wink.png



#25781 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 24. maj 2022, 12:30

Katere planete imaš u osmi bajti? Hitro povej. 

 

Zadnjič sem prišla domov s polno košaro bezgovih cvetov in sem naredila 3 litre soka. partyy.gif

Tale steklenica bo za sister.

Pol imam še 4 steklenice, ena je zame, ena bo za mamo in dve bom podarila prijateljem. wink.png Razmišljam, da bi probala narediti še eno rundo bezgovega soka, da bi ga prodala. scratchchin.gif Zadnjič sem šla na čaj s frendo, pa mi frenda reče..... ti, ki rada nabiraš zelišča, pa rada delaš sokove, sirupe, čajčke, mazila in tinkture .... zakaj ne probaš narediti iz tega biznes icon14.gif Uživaš v temu, ko packaš z zelišči, živiš blizu gozda, imaš vrt .... zakaj ne bi probala si pridobiti certifikat v tej smeri, če te to veseli in zanima? Hm, res uživam delati izdelke iz zelišč, to mi je balzam za dušo. hypnodisk.gif rainbow.gif srcoci.jpg icon25.gif Sam nisem dobra u temu .... frenda me posluša in reče .... pa poglobi se, probaj! V tem obdobju si delam nek tretma iz orehovega čaja. Da vidim, če deluje. Praviš, da na dolenjskem starejša generacija še vedno pridno nabira rastline in plodove. Fajn! icon1_thumbup.gif Zagotovo imaš prav, ko praviš, da nove generacije raje hodijo po trgovskih centrih, fitnesih itn. Jaz še nikoli nisem nabirala čemaža, ker ga na obali še nisem zasledila. Domy, pazi, da ne boš nabrala podleska. tongue.png

 

Ojla!

 

Ma superca fajn ideja, da bi zraven še kaj tringelta pobrala. Zakaj ne, ker ja čist Ok, če se s hobijem v veselju še kaj zraven zasluži!?

Poleg tega glej na zadeve tako, da domači izdelki so res top. Jaz takšno robo veliko raje kupim pri kakšnemu na štantu kot v trgovinskih centrih.

Zadnjič, v soboto, sem bila na enem pregledu v sosednjem manjšem turističnem kraju in so imeli ravno tržni dan ... ewo, kupila tam domači konopljin čaj, pa sladki pelin, pa cbd kapljice pa smrekovo mazilo ... Prav vesela za vse te ljudi, ki se ukvarjajo z naravo in mi pridejo na pot. 

Ena dečva prijazna imela na štantu še lonce za smolo kuhat in je mimogrede pokazala kako naredi smrekovo mazilo. Sva se zaklepetali za debelo urco in mi je obljubila, da mi bo še za belo jelko priskrbela vse info ... 

 

 Najprej malo na črno mrežiš  kao - "poznan od poznanega"  - da odvisnike privzgojiš ... ahah  dilaš pač naokol, kar je za te čase čist v špici ... smile.png  ... potem pa - kako že gre tist - popoldanski SP ... in še ena finta mislim, da ti minimalno davkov nanese, če imaš lih za sem in tja sezonski biznis, da si prikrojiš glede davkarije ... Ma se mi zdi, da je včasih tu na forumu marsikdo tako čaral ...

Škoda, da ni mejbi kakšne naše Nat v bližini, bi lahko razložila kako se takšne zadeve najbolje iztečejo. Sicer kot sem si zapomnila ima drugo dejavnost - ampak najbržda marsikaj pozna in ve kako to gre ...  Saj ji lahko kaj napišeš, ko bo kaj naokol prišla - pa ti bo gvišn kaj na hitro odgovorila ...

 

Ene zadeve gredo lahko cik- cak. Bezgov sok ziher. Jaz imam enega frenda in če greva mal na sprehod v tem obdobju, sproti med čveketom še bezeg pomagam mal nabrat - on mi pa potem doma kakšen liter bezgovega soka naredi ... ahah ... jst ga pa potem na puding z bezgovim sokom nazaj povabim...

Lej - a viš, si me lepo spomnila, da sem letos izpustila najin ritual ... bo vesel, če ga presenetim s predlogom in si malo časa vzamem za bezeg druženje icon_smile_shy.gif

 

Te sprašuje Janko, če se resno ukvarjaš z astrologijo.

Kot te spremljam se mi zdi, da si pa to prav resno zagrabila in ti tu manjka nekaj tistih starih sogovornikov, ki so se tu tudi z astrologijo ukvarjali.

No ja, našo Marso lahko še kaj pobaraš - kot vem je ona tud v tej temi zvezda.

 

Ko pa mene sprašuješ - kaj sem v osmi hiši, ti pa lahko povem samo to, kar mi je enkrat namignil tu en meni zelo ljub in zdaj zelo pogrešan član, ki je bil tud maher v astrologiji ...

Jaz se žal o tem ne morem znalsko pogovarjat, ker nisem nikoli pregloboko zašla v to tematiko - pa ti lahko samo prenesem, kar mi je enkrat v hecu namignil ...

Torej izseki iz najinega pogovora so bli takšni - ne vem pa, če je to tisto kar me sprašuješ - torej ;

"Tvoja Lunca je v devici, v konjunkciji z Uranom, šefetom une tvoje osme hiše- k pač maš vladarja tvoje seksi osme hiše v tretji hiši, pa še Uran je to za povrh vsega. Kar pomeni, da je v tebi skor nekako zlo izražena potreba, da se razmišlja in piše o temi življenja in smrti, o seksu, o okultnem, o inspiraciji za pisanje o tem.

Aha, da skrajšam in ne napišem zdaj vsega hecnega kar mi je še povedal in nisem ravno znalsko ter veliko razumela - ti lahko tu dodam le še to, da imam v osmi hiši tud Satkota. (To je najbržda Saturn)  ... pa ufff ja, kar nekaj zanimivosti še, ki potrjujejo kar dobro moje dogajanje v lajfu in razne muhe  pa komarje ...rolleyes.gif

Skratka, počasi me bo začel firbec žgečkat - ker kot vidim si že tudi ti začela dobro povezovati in uporabljati znanje, ki ga pridno študiraš.

Ti bom enkrat, če boš hotla dala mušter - je blu takrat rečeno, da s postavitvami, ki jih imam - da bi bla najbrž ful zanimiv astrološki primer za raziskovat na tem področju ... icon_smile_tongue.gif ...

 

P.S.

Pri čemažu po nabiranju imam pa dvojno sito...

Lahk se zalomi s podleskom edin, če se partnerju res fejst zamerim ... tongue.png


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25782 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 24. maj 2022, 14:10

komi verjamem...

ampak res komi verjamem, da sem... ihana včasih... pred nekaj leti seveda... resno prebral.

piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiippppppppppppppppp.............................

 

Ahahah ja ...tud jst oni dan prebrala kaj spet napoveduje za jesen  ...

 

Glede na to, da je pred leti imel čisto drugačne izjave glede cepiv in cepljenja ... potem je pa tartufe na roštilju začel obračat ... naj mu ne bo čudno, da folk že premer pri bazuki računa ...cool.png  ...

 

Skratka sam še čakam kako bo zelo kmal za te opičje koze, leopardeovega ugriza prozboril ...Whatever_anim.gifopica.gif ...

 

znotraj videa načrt nemškega ministra za zdravje

https://www.youtube....h?v=mTUpeO0oBPk


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25783 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 24. maj 2022, 17:11

Belgija že užgala karanteno na opičje koze  - 21 dni za okužene ...

 

V tem videu avtor pokaže da dosedanja cepiva AstroZenica (na deklaraciji zavedeno) vsebujejo adenovirus šimpanza -  in se sprašuje, če niso te opičje koze stranski rezultat dosedanjih cepiv za covid-19.

 

https://www.youtube....h?v=IGzgAPHpo7Y


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25784 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 24. maj 2022, 22:45

No, da povem eno astrološko story. tongue.png Ne davno tega sem gledala karto od enega fanta, ki ima sonce v eksaktni konjunkciji s kironom v biku v deseti bajti. Pa sem ga vprašala, da kako čuti ta aspekt in, da kje dela, ker deseta hiša govori o karieri, poklicu. In reče, da čuti kot, da je vpoklican v tem lajfu, da pomaga šibkejšim in da dela kot negovalec v domu za ostarele. Tudi, ko vidi kakšnega človeka v težavah v prometu ali na ulici mu pride spontano, da pristopi do njega in mu pomaga, ker tako čuti. Ena moja frenda ima isti aspekt kot on, ampak ga imata v različnih bajtah. Se pa ta aspekt pri njej izraža na zelo podoben način, ker ona tudi pomaga vsem. smile.png To ima v krvi in ne more iz svoje kože. Dela pa v centru za invalide in dela tudi kot prostovoljka. Se mi zdi zanimivo, da se ta aspekt pri njiju dveh izraža na tako zelo podoben način. Ni pa to čist nič čudnega.

 

Danes sem bila spet u šumi. Sem pobrala še zadnji bezeg in sem šla pogledati, če slučajno že cveti tavžentroža, ker pri tavžentroži sem čist vedno prepozna.

Pa malo sem nabrala tudi medenike. Bom posušila liste in naredila čajno mešanico medenike, koprive in melise. Morda bom dodala tudi rman.

Aja, rman že cveti. Morala ga bom nabrati.

 

Lahko noč! sleeping.gif



#25785 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 25. maj 2022, 11:30

Če še koga v tem trenutku zanima - Jebela cesta sami stresi.Whatever_anim.gif

 

Res lepa zahvala ljudem, ki spremljajo vse te čase in nam stojijo ob strani s pomembnimi in prepotrebnimi razlagami - ko nam v toku dneva zmanjka potrpljenja ob bombandiranju teh info ...

Včasih pač nimamo prostih trenutkov razčiščevati in razjasnjevati - kaj je povezano in kaj ni - tak, da Gregor Kos - res hvala ... icon1_thumbup.gif ker pred nekaj urami mi je ob tem, da je Poklukar v odhajanju z WHO včeraj podpisal dveletni sporazum o sodelovanju - zrastel pritisk do plafoma ...mad.gif

Poklukar včeraj z WHO podpisal dveletni sporazum o sodelovanju
https://www.sta.si/3...m-o-sodelovanju

 

Genova/Ljubljana, 24. maja - Slovenska delegacija, ki jo vodi minister
za zdravje Janez Poklukar, je ob robu zasedanja generalne skupščine
Svetovne zdravstvene organizacije podpisala dveletni sporazum o
sodelovanju na področju zdravja med ministrstvom za zdravje in
regionalnim uradom WHO za Evropo za obdobje od leta 2022 do 2023, so
sporočili z ministrstva za zdravje
.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

Skratka me je po tej novici vrglo na obrate - ne vem, če nisem imela že vse številke v pripravljenosti ... ker, saj se spomnete, ko sem v politiki objavila peticijo, ki jo zdaj državljani podpisujemo in je izrednega pomena za ohranitev suverenosti naše države Slovenije ... in jo je tu v tej temi prpopal tud Janko ... pa v oni temi Glas ... ?!

 

Upam, da se zavedamo pomembnosti te peticije, ki so nam jo razložili dr. Andraž Teršek  in ostali  ...

Dam tekst za osvežitev in please podpišite tisti, ki še niste ... (Nekam prepočasi nam gre - se vidi, da se bliža poletje sorry.gif )

 

JAVNI POZIV DRŽAVLJANOV GLEDE SKLENITVE GLOBALNEGA SPORAZUMA S SVETOVNO ZDRAVSTVENO ORGANIZACIJO

Podpiši peticijo excl.png excl.png excl.png

https://www.change.o...=share_petition

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

Ok.

In sem danes mislila, da so tile vladini kurčiči v odhajanju že zahebali na polni črti.

No in je kot sem na začetku napovedala vzkočil Gregor Kos in pojasnil, da to ni isti podpis globalnega sporazuma zaradi katerega podpisujemo peticijo proti WHO ...

Tudi ta podpis, ki ga je včeraj podpisal Pokljukar ni nedolžen - niti najmanj.

Vendar na srečo ni to tisti sporazumom o katerem razlagajo aktivni pravniki, da bi bil res hud potop ljudstva in narodov po svetu. 

Torej, sam Univerzum pa nas tako opozarja, da je potrebno s tako zločinsko organizacijo kot je WHO postala zelo, zelo budno naštelat vse senzorje in zdaj spremljati te zadeve, tesno sodelovati, biti složni v odzivih in akcijah  - kot eno.

Zanima me samo eno - s kakšno pravico sploh kdo iz te zločinske vlade v odhajanju podpisuje zdaj brez naše vednosti in privoljenja kakršenkoli sporazum z mafijsko organizacijo kot je WHO? To je tako nemoralno glede na vse kar je jasno z naše strani - da je joj!

Tudi, če ima kdo od njih še promil pristojnosti - se to ne bi smelo zgoditi brez razprave, odobravanja nove vlade in ljudi.

Pa kaj bomo ljudje ukrenili no, da se ta izdajstva državljanov nehajo s temi lulki ?

 

Gregor Kos je pred 1h (v majhno tolažbo, ker v dveh letih operativnega sporazuma z WHO lahko ravno tako doživljamo življenjske kolapse) podal razlago glede včerajšnjega podpisa odhajajočega ministra za zdravstvo Poklukarja z WHO in razlike glede podpisa peticije, ki jo izvajamo državljani Slovenije proti globalnem sporazumu z WHO (svetovno zdravstveno organizacijo)

1.

https://www.facebook...video&ref=notif

 

2. dodajam še eno dobro razlago o dogajanjih, ki jim moramo slediti

https://www.facebook...373260548096291


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25786 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 25. maj 2022, 18:28

Ojla!

 

Ma superca fajn ideja, da bi zraven še kaj tringelta pobrala. Zakaj ne, ker ja čist Ok, če se s hobijem v veselju še kaj zraven zasluži!?

Poleg tega glej na zadeve tako, da domači izdelki so res top. Jaz takšno robo veliko raje kupim pri kakšnemu na štantu kot v trgovinskih centrih.

Zadnjič, v soboto, sem bila na enem pregledu v sosednjem manjšem turističnem kraju in so imeli ravno tržni dan ... ewo, kupila tam domači konopljin čaj, pa sladki pelin, pa cbd kapljice pa smrekovo mazilo ... Prav vesela za vse te ljudi, ki se ukvarjajo z naravo in mi pridejo na pot. 

Ena dečva prijazna imela na štantu še lonce za smolo kuhat in je mimogrede pokazala kako naredi smrekovo mazilo. Sva se zaklepetali za debelo urco in mi je obljubila, da mi bo še za belo jelko priskrbela vse info ... 

 

 Najprej malo na črno mrežiš  kao - "poznan od poznanega"  - da odvisnike privzgojiš ... ahah  dilaš pač naokol, kar je za te čase čist v špici ... smile.png  ... potem pa - kako že gre tist - popoldanski SP ... in še ena finta mislim, da ti minimalno davkov nanese, če imaš lih za sem in tja sezonski biznis, da si prikrojiš glede davkarije ... Ma se mi zdi, da je včasih tu na forumu marsikdo tako čaral ...

Škoda, da ni mejbi kakšne naše Nat v bližini, bi lahko razložila kako se takšne zadeve najbolje iztečejo. Sicer kot sem si zapomnila ima drugo dejavnost - ampak najbržda marsikaj pozna in ve kako to gre ...  Saj ji lahko kaj napišeš, ko bo kaj naokol prišla - pa ti bo gvišn kaj na hitro odgovorila ...

 

Ene zadeve gredo lahko cik- cak. Bezgov sok ziher. Jaz imam enega frenda in če greva mal na sprehod v tem obdobju, sproti med čveketom še bezeg pomagam mal nabrat - on mi pa potem doma kakšen liter bezgovega soka naredi ... ahah ... jst ga pa potem na puding z bezgovim sokom nazaj povabim...

Lej - a viš, si me lepo spomnila, da sem letos izpustila najin ritual ... bo vesel, če ga presenetim s predlogom in si malo časa vzamem za bezeg druženje icon_smile_shy.gif

 

Te sprašuje Janko, če se resno ukvarjaš z astrologijo.

Kot te spremljam se mi zdi, da si pa to prav resno zagrabila in ti tu manjka nekaj tistih starih sogovornikov, ki so se tu tudi z astrologijo ukvarjali.

No ja, našo Marso lahko še kaj pobaraš - kot vem je ona tud v tej temi zvezda.

 

Ko pa mene sprašuješ - kaj sem v osmi hiši, ti pa lahko povem samo to, kar mi je enkrat namignil tu en meni zelo ljub in zdaj zelo pogrešan član, ki je bil tud maher v astrologiji ...

Jaz se žal o tem ne morem znalsko pogovarjat, ker nisem nikoli pregloboko zašla v to tematiko - pa ti lahko samo prenesem, kar mi je enkrat v hecu namignil ...

Torej izseki iz najinega pogovora so bli takšni - ne vem pa, če je to tisto kar me sprašuješ - torej ;

"Tvoja Lunca je v devici, v konjunkciji z Uranom, šefetom une tvoje osme hiše- k pač maš vladarja tvoje seksi osme hiše v tretji hiši, pa še Uran je to za povrh vsega. Kar pomeni, da je v tebi skor nekako zlo izražena potreba, da se razmišlja in piše o temi življenja in smrti, o seksu, o okultnem, o inspiraciji za pisanje o tem.

Aha, da skrajšam in ne napišem zdaj vsega hecnega kar mi je še povedal in nisem ravno znalsko ter veliko razumela - ti lahko tu dodam le še to, da imam v osmi hiši tud Satkota. (To je najbržda Saturn)  ... pa ufff ja, kar nekaj zanimivosti še, ki potrjujejo kar dobro moje dogajanje v lajfu in razne muhe  pa komarje ...rolleyes.gif

Skratka, počasi me bo začel firbec žgečkat - ker kot vidim si že tudi ti začela dobro povezovati in uporabljati znanje, ki ga pridno študiraš.

Ti bom enkrat, če boš hotla dala mušter - je blu takrat rečeno, da s postavitvami, ki jih imam - da bi bla najbrž ful zanimiv astrološki primer za raziskovat na tem področju ... icon_smile_tongue.gif ...

 

P.S.

Pri čemažu po nabiranju imam pa dvojno sito...

Lahk se zalomi s podleskom edin, če se partnerju res fejst zamerim ... tongue.png

 

Včeraj je prišla na obisk mama, pa reče v hecu .... ti pa postajaš zeliščarka, ker imam vsepovsod rastline po tleh, ki se sušijo in diši po zeliščih. Pa sem se spomnila na frendo, ki mi je predlagala da naj se podam v to smer. Moram priznati, da sem tudi jaz razmišljala o tej možnosti. Sam zaenkrat to idejo potiskam na stranski tir, ker se ne počutim dovolj dobra v temu, da bi prodajala svoje izdelke. Jaz recimo rastlino spoznam samo preko cvetov. Nimam še tako izurjenega očesa, da bi rastlino spoznala preko listov in zato v večini primerov ne nabiram korenin in tukaj mi še manjka znanja. Pa tudi ne vem katere zdravilne rastline rastejo na primorskem in če kakšno rastlino iščem in jo ne najdem .... pol se vprašam, al jo ne najdem, ker ne raste na primorskem al jo pa ne najdem, ker nimam te sreče in jo iščem na napačnih prostorih. Lani sem iskala navadni gabez, ker sem hotla narediti gabezovo mazilo in ga nisem najdla. Sem povedala štorjo moji mami, da sem iskala krvavi mlečnik po vseh možnih kotičkih kot zmešana in da sem že skoraj obupala, ko sem ga končno najdla ob eni stari zapuščeni bajti. Pa reče mami .... a to je tista rastlina, ki ima oranžen mleček, ker tega je bilo pri meni doma zelo veliko in sem ga uporabljala kot otrok za bradavice?! Pol sem se pa malo zamislila in sem si rekla .... določena rastlina lahko raste po vsej sloveniji, sam v eni pokrajini jo je lahko več, v drugi pa manj, ker krvavi mlečnik ne prenese vročine in se hitro posuši in tukaj na obali postane hitro vroče. Ja, davek je lahko minimalen, ampak ga bom morala plačati, če se podam v tole.

 

Aha zdaj mi je malo bolj jasna tvoja natalna karta. Se pravi imaš samo saturn v osmi hiši in vladar osme hiše je v tretji hiši in je v konjunkciji z luno v devici. A sem prav razumela? No, čist nič me ne preseneča, da te zanima tematika o onostranstvu!

 

Enkrat sem srečala enega tipa, ki je imel polno košaro lepih vijola rožic (tisto je bil podlesek), pa sem kar stopila do njega in mu vzela košaro iz rok in sem zabrisala cvetove stran in sem mu rekla, da te rože so smrtno nevarne .... on mi je pa začel neki oporekati, da kaj se grem, ker je nabiral žafran za rižoto in da naj se ne vmešavam. Eh, pol pa naj gre pod zemljo, če želi.



#25787 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 27. maj 2022, 15:28

Včeraj je prišla na obisk mama, pa reče v hecu .... ti pa postajaš zeliščarka, ker imam vsepovsod rastline po tleh, ki se sušijo in diši po zeliščih. Pa sem se spomnila na frendo, ki mi je predlagala da naj se podam v to smer. Moram priznati, da sem tudi jaz razmišljala o tej možnosti. Sam zaenkrat to idejo potiskam na stranski tir, ker se ne počutim dovolj dobra v temu, da bi prodajala svoje izdelke. Jaz recimo rastlino spoznam samo preko cvetov. Nimam še tako izurjenega očesa, da bi rastlino spoznala preko listov in zato v večini primerov ne nabiram korenin in tukaj mi še manjka znanja. Pa tudi ne vem katere zdravilne rastline rastejo na primorskem in če kakšno rastlino iščem in jo ne najdem .... pol se vprašam, al jo ne najdem, ker ne raste na primorskem al jo pa ne najdem, ker nimam te sreče in jo iščem na napačnih prostorih. Lani sem iskala navadni gabez, ker sem hotla narediti gabezovo mazilo in ga nisem najdla. Sem povedala štorjo moji mami, da sem iskala krvavi mlečnik po vseh možnih kotičkih kot zmešana in da sem že skoraj obupala, ko sem ga končno najdla ob eni stari zapuščeni bajti. Pa reče mami .... a to je tista rastlina, ki ima oranžen mleček, ker tega je bilo pri meni doma zelo veliko in sem ga uporabljala kot otrok za bradavice?! Pol sem se pa malo zamislila in sem si rekla .... določena rastlina lahko raste po vsej sloveniji, sam v eni pokrajini jo je lahko več, v drugi pa manj, ker krvavi mlečnik ne prenese vročine in se hitro posuši, ker tukaj na obali postane hitro vroče. Ja, davek je lahko minimalen, ampak ga bom morala plačati, če se podam v tole.

 

Aha zdaj mi je malo bolj jasna tvoja natalna karta. Se pravi imaš samo saturn v osmi hiši in vladar osme hiše je v tretji hiši in je v konjunkciji z luno v devici. A sem prav razumela? No, čist nič me ne preseneča, da te zanima tematika o onostranstvu!

 

Enkrat sem srečala enega tipa, ki je imel polno košaro lepih vijola rožic (tisto je bil podlesek), pa sem kar stopila do njega in mu vzela košaro iz rok in sem zabrisala cvetove stran in sem mu rekla, da te rože so smrtno nevarne .... on mi je pa začel neki oporekati, da kaj se grem, ker je nabiral žafran za rižoto in da naj se ne vmešavam. Eh, pol pa naj gre pod zemljo, če želi.

 

Pa sej se boš sproti učila ... izdelke pa itak za z prvo leto delaš takšne kot jih tudi sama odkrivaš do te mere kot jih poznaš, jih rabiš sama ... mejbi bo proces trajal v vsem razvoju ideje še za kako leto gratis  ... ampak to je itak tvoj hobi, veselje - sproti pa ti lahko kak tringelt čisto prav pride ... zlasti v tej draginji, ki jo napovedujejo ...

Je "frenda od ene frende" začela delat kremo in parfum iz domače vrtnice, rožno vodo  ...mnjami yuma.gificon_smile_shy.gif ... sploh zame, ko sem mahnjena na te domače vrtnice ...icon_smile_blush.gif

V bistvu jih je delala zase in za svojo sestro pa sestrično  ... sam, ko smo tako čvekale in probale, se nas je vrsto prijavilo takoj ene 8 žensk ... In vsaka od teh ima in pozna še koga ... pa je začela že bogat, da si ni zdaj mislila zaslužek iz tega delat ...ker se je samo pohvalila zase ...

Ahahah pa ji ni ratalo ... smo vztrajale, da postavi ceno ... in vojla tringelt ...se je režala potem in je rekla, da si bo v prašička metala pa vplačala za potovanje na Škotsko ...

Ena druga pa dela domača mila iz rastlin, pa naravni repelent proti klopom  ...  tringelt ponavadi porabi za naša joga seminarje v tujini ...

 

Eeee, zakaj pa ne kakšna kompenzacija sproti glede na lajf, ki ga imajo ?

Tak da - ti kar začni z zadevo, ki ti prav pride - pa izverziraj najprej to. Potem pa naprej z idejami ...

 

Za gabez mazilo tud vem, da ga je fajno imeti doma na zalogi ... Se mi čez oblake dozdeva, da pri nas na dolenjskem uspeva ... ker je ena joga sestra enkrat razlagala, da ga je nabirala za izdelavo kreme pri zvinih, ko sem ga res enkrat pred mnogimi leti za ta namen kupovala v Senzilabu ...

 

Drgač pa je fajno doma imet tud pravo ognjičevo kremo.

Tražena roba, kaj ni ?

Moji mami ful pomaga pri njenih težavah in me vedno sfehta, da ji ga prinesem - pa ne iz drogerij - ampak v trgovinci z domačimi zelišči v Dolenjskih Toplicah.

Zdaj sem se spomnila, da je to trgovina znanega zeliščarja, ki je žal zdaj že v pokoju in sta ga nasledila hčerka pa sin ...

(mislim, da je imel na Tv ju tudi eno dobro oddajo v kateri je ljudem odgovarjal na težave, razlagal rastline in podajal nasvete).

 

 V tej trgovinci se da kupiti mnoge izdelke iz domače pridelave zelišč

- Jože Majes - kmetija Plavica  ...(enkrat sem že v vesoljnem dnevniku o tem razlagala ) ... pa dam lahko še enkrat povezavo na njihovo spletno stran.

https://kmetija-plav...mhoCHlwQAvD_BwE

 

Mislim, da so kar podkovani v znanju in če pokličeš v trgovino dobiš lahko nekoga od njih in vprašaš lih karkoli, da si razjasniš pojme -kje, kaj, zakaj in kako lahko najdeš kakšne rastline ...

Imajo tudi seznam izdelkov s sestavo pa prosiš, če ti mušter lahko pošljejo na naslov in si preštudiraš kar bi te zanimalo, si ogledaš princip prodaje, izdelkov, primerjaš cene  ... imaš lahko za mušter in ideje ...  rainbow.gifclover.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25788 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 27. maj 2022, 21:20

tole je še vedno aktualno.

mislim celo, da vedno bolj aktualno.

vsaj moralo bi biti. po moje seweda.

in bolj je pomembno, kot se folk zaveda.

sploh tisti, ki o tem nočejo nič niti slišati.

ampak bodo. tudi oni, prej ali slej.

in dlje kot bo trajalo, da se dotaknj tudi njih... huje bo.

in več bo nepotrebne "škode"

nekateri pa boste, bodo, bomo... do takrat že worenk skulirani.

ali pa pod zemljo ali v čuzi.

vsekakor bo tako, kot vibriramo zdaj :-)

a ni swet lep no???

 

https://www.change.o...iter=1265050915

 

pa pozdraw vsem.

bral pa nisem nič :-)


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#25789 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 29. maj 2022, 17:17

Nič ni narobe, če nas več na to opozarja ...

Ahahah tudi, če se iz kaprica in narscisoidnosti ne beremo in vzvišeno ne znamo sodelovati med seboj ...em45.gif ...

 

Če se v nekem trenutku xyz prime vsaj enega x, pa potem drugič y ...  in tretjič z ... in ima vsak od teh vsaj10 bližnjih družinskih članov in še vsaj 5 bližnjih prijateljev ... in tile spet vsaj 10 članov v sorodstvu in spet tile še toliko frendov - je narejeno vsaj nekaj za dobro informacijo. 

 

Doseči in s tem rešiti vsaj enega človeka, ki do tega trenutka ni razmišljal, naletel ali pa se zamislil o obstoječem stanju ... je včasih več kot misliti si, da smo del celega človeštva, ki že ve in že bo ... pa je od tega nični efekt ... rainbow.gifclover.gif ...

 

Takšne vrste informacij niso zaradi strašenja - so zato, da si lahko vsaj malo pomagamo in se pripravimo in v nekem pomembnem trenutku še bolj povezano sodelujemo  ...wink.pnghypnodisk.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25790 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 2. junij 2022, 13:27

Pa sej se boš sproti učila ... izdelke pa itak za z prvo leto delaš takšne kot jih tudi sama odkrivaš do te mere kot jih poznaš, jih rabiš sama ... mejbi bo proces trajal v vsem razvoju ideje še za kako leto gratis  ... ampak to je itak tvoj hobi, veselje - sproti pa ti lahko kak tringelt čisto prav pride ... zlasti v tej draginji, ki jo napovedujejo ...

Je "frenda od ene frende" začela delat kremo in parfum iz domače vrtnice, rožno vodo  ...mnjami yuma.gificon_smile_shy.gif ... sploh zame, ko sem mahnjena na te domače vrtnice ...icon_smile_blush.gif

V bistvu jih je delala zase in za svojo sestro pa sestrično  ... sam, ko smo tako čvekale in probale, se nas je vrsto prijavilo takoj ene 8 žensk ... In vsaka od teh ima in pozna še koga ... pa je začela že bogat, da si ni zdaj mislila zaslužek iz tega delat ...ker se je samo pohvalila zase ...

Ahahah pa ji ni ratalo ... smo vztrajale, da postavi ceno ... in vojla tringelt ...se je režala potem in je rekla, da si bo v prašička metala pa vplačala za potovanje na Škotsko ...

Ena druga pa dela domača mila iz rastlin, pa naravni repelent proti klopom  ...  tringelt ponavadi porabi za naša joga seminarje v tujini ...

 

Eeee, zakaj pa ne kakšna kompenzacija sproti glede na lajf, ki ga imajo ?

Tak da - ti kar začni z zadevo, ki ti prav pride - pa izverziraj najprej to. Potem pa naprej z idejami ...

 

Za gabez mazilo tud vem, da ga je fajno imeti doma na zalogi ... Se mi čez oblake dozdeva, da pri nas na dolenjskem uspeva ... ker je ena joga sestra enkrat razlagala, da ga je nabirala za izdelavo kreme pri zvinih, ko sem ga res enkrat pred mnogimi leti za ta namen kupovala v Senzilabu ...

 

Drgač pa je fajno doma imet tud pravo ognjičevo kremo.

Tražena roba, kaj ni ?

Moji mami ful pomaga pri njenih težavah in me vedno sfehta, da ji ga prinesem - pa ne iz drogerij - ampak v trgovinci z domačimi zelišči v Dolenjskih Toplicah.

Zdaj sem se spomnila, da je to trgovina znanega zeliščarja, ki je žal zdaj že v pokoju in sta ga nasledila hčerka pa sin ...

(mislim, da je imel na Tv ju tudi eno dobro oddajo v kateri je ljudem odgovarjal na težave, razlagal rastline in podajal nasvete).

 

 V tej trgovinci se da kupiti mnoge izdelke iz domače pridelave zelišč

- Jože Majes - kmetija Plavica  ...(enkrat sem že v vesoljnem dnevniku o tem razlagala ) ... pa dam lahko še enkrat povezavo na njihovo spletno stran.

https://kmetija-plav...mhoCHlwQAvD_BwE

 

Mislim, da so kar podkovani v znanju in če pokličeš v trgovino dobiš lahko nekoga od njih in vprašaš lih karkoli, da si razjasniš pojme -kje, kaj, zakaj in kako lahko najdeš kakšne rastline ...

Imajo tudi seznam izdelkov s sestavo pa prosiš, če ti mušter lahko pošljejo na naslov in si preštudiraš kar bi te zanimalo, si ogledaš princip prodaje, izdelkov, primerjaš cene  ... imaš lahko za mušter in ideje ...  rainbow.gifclover.gif

 

Ja, pri tinkturah in mazilih se uporablja korenino in tukaj nastane težava, ker korenine se nabirajo, ko rastline ne cvetijo in jaz v večini primerov rastlin ne spoznam preko listov. Letos sem naredila tinkturo iz krvavega mlečnika iz listov in cvetov brez korenine, ker komaj letos sem najdla rastišče krvavega mlečnika, ki je že cvetel in korenino se nabira pred cvetenjem. Korenina je najbolj zdravilna. Zdaj vem kje raste krvavi mlečnik in tudi vem kakšne ima liste .... moram reči, da ima liste v posebni obliki in jih ne moreš zgrešiti in nekje sem prebrala, da je rastlina zimzelena. Naslednjič bo v tinkturi poleg listov in cvetov tudi korenina. Ja res je, sproti se učim.

 

Izdelki iz domačih vrtnic znajo biti dobri in lepi. Vrtnice lepo dišijo. 

 

Ja, gabez je za poškodbe. Tukaj na mojih koncih sem videla gomoljasti gabez, kar je tudi vredu za mazilo. Sam je manj poznan in zato sem iskala navadni gabez. 

 

Že dober teden si govorim, da moram iti nabirati rman in danes sem se končno odpravila .... pa nisem vedela al naj vzamem košaro al naj vzamem platneno vrečo in sem se odločila za platneno vrečo in sem si rekla ... dokler ne napolnem vreče do vrha, ne grem domov. Proti koncu sem bila že malce utrujena in ravno takrat je šel mimo po poti en gospod, pa reče .... a je ta rastlina vredna truda? Ta rastlina je odlična za naše zdravje. Ko sem se odpravljala proti domu s polno vrečo rmana .... sem čutila v sebi neko zadovoljstvo. Ja, rman je vreden mojega truda. Rada bi ga nabrala še za eno vrečo. Sam ne vem, če mi bo zneslo. Malo že rumeni, se suši. In ja kot sem že povedala .... tukaj na mojih koncih .... nabiranje zdravilnih rastlin močno upada. Sama sredi travnika s škarjami v rokah in s slamnikom na glavi sem nabirala rman. Okrog mene ni bilo žive duše. Mislim, da folk ne nabira več rastlin zaradi lenobe, ker zakaj bi človek vlagal trud v nabiranje rastlin, sušenje, shranjevanje, če gre lahko v trgovino in kupi zelišča za nekaj evrov?! Hm, že zaradi okusa .... razlika v okusu čaja, če ga kupiš v trgovini al ga osebno nabereš in narediš je kot noč in dan. Ni primerjave!

 

Lučnik se že neki odpira ..... sirup iz lučnika. Mlask, za prste oblizniti!

 

Jaz Majesa večkrat berem in poslušam, ker mislim, da je bil mojster na področju zelišč. Hvala Domy.



#25791 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 5. junij 2022, 17:34

no, tole sem že pol leta nazaj izvedela - zdaj je tu še video ...

Za vse, ki ne verjamete kako so te palčke s porivanjem v nos in hitri testi "my ass"  ... si poglejte ta video do konca ...wink.png

 

skrajšano za prikaz pritisnite na začetek nekje na 7:08

https://www.youtube....mSUy_w6A&t=651s

 

 

 

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25792 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 6. junij 2022, 20:36

... Na kratko fajno združeno o vremenskem in bio inženiringu, Monsantu in še čemu  ... 

 

Upam, da hrvaško še razumemo ...

 

https://m.facebook.c...054294&sfnsn=mo

 

 

... Ko sem že v tej smeri -  še ta video glede škodljivosti G5 valov  ... Kaj povzročajo ...

 

https://www.facebook...K1C&ref=sharing

 


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25793 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 7. junij 2022, 11:22

Zanimivo se mi zdi, da zeliščar Bene Behrič rad zaide na obalo, ker rad nabira mediteranske rastline. Pravi, da takšnih rastlin, ki jih ima mediteran jih drugje po Sloveniji ni. Jaz sem pa mnenja, da npr gorenjska in štajerska sta bolj bogati z zdravilnimi rastlinami, ker tam več dežuje in je vse bolj zeleno. Sem šla pogledati na njegovo spletno stran in ima rman v papirnatem škrniclju po 5 evrov. Pa kaj je zmešan? Ne se hecat! Včeraj sem nabrala še drugo vrečo rmana in sem srečala eno bejbo in mi je rekla .... me veseli, da nisem edina tukaj, ki nabira rman. Sem opazila, da veliko folka pozna rman. Sem videla, da je začela cveteti tavžentroža in odpirati sta se začela lučnik in šentjanževka. Včeraj me je ujela tema v gozdu jebelacesta, pa ena črna mačka je tekala pred menoj, pa slišala sem neko šelestenje ... pa sem si rekla v hecu .... morda je medo hehehe.



#25794 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 7. junij 2022, 17:53

ahahah Čebelca ... mene pa zadnje dneve okrog grmovja ne straši sam medved  ...cool.png ...

 

... ka duš že dvakrat na pot pred menoj lezla kača enkrat najbržda vodna ... drugič pa kar gad ....

No gad se je lepo zavijal ob robu potke in se mu ni nikamor mudilo ... pa na desno stran ... pa čez potko ... pa na levo stran ... pa obmiruje ob strani  ... pa spet gore dole 5 metrov ... Potka pa ozka  ... na obeh straneh neprehodna  ... ku nalašč nobene primerne palice, da bi potolkla in poropotala ...

 

... pa sem potem mal s stopali flamengo plesala ... pa mal peska s kamenčki v tisto smer zaganjala ... kake 20 minut me je zezal črtosrajčnik ... in še ko sem potem mimo hodila nisem imela občutka, da je daleč ... icon16.gif ...

Zdaj pa me kar malo stresa, ko grem tam  - čeprav je cela ta ljuba in čarobna pot isto izhodišče za šetališče kačic ...

 

... ka duš - sej sm tud jst kača po kitajskem - menda se bom sporazumela s sorodno dušico .... ksssss ....skkkkk .... tongue.png

 

biggrin.png  - zarad medvedov imam okrog vratu piščalko ... v rokah pa palco .... Kekica no ....goodwitch.gif ...wizard.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25795 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 8. junij 2022, 00:00

Eno predavanje za zdravstvene težave - če komu prav pride ... hypnodisk.gif 

3.srečanje, tema: NaClo2

https://www.facebook...sn=mo&ref=share


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25796 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 14. junij 2022, 17:34

Kaj je prjaznost ?!

 

Je "prjazna" ostarela branjevka koprske stojnice, ki te sredi popoldanske vročice nagovori na nakup navidezno lepih, sladkih, domačih češenj  ... pa ve, da je vsaka druga črviva ... Ob tem pa "prjazno" kramlja s teboj ... in ti zvečer ugotoviš, da so komplet vse za v smeti ...???

 

A je "prjazen" tvoj dragi, ki ve, da se ti že dva dni je črne češnje  ... pa pride prložnost, ko mu jih nekdo od domačih zjutraj šenka in ti jih nato v skodelici prinese ... pa ti reče uno isto ta romantično  "domače s Krka" ... ti pa iz "prjaznosti" do črvov pred tem vsako razpoloviš in ugotoviš, da so bolj bele kot rdeče  ...?icon1_blush.gif

 

A je "prjazen" stric, ki reče, da je češnja doma polna  - pa si pridi nabrat gajbo  ... odvlečeš dragega z nabitim alegirčnim nosom sredi sieste ... vse tja čez dolenjske griče po 30 stopinjah 50 km daleč  ... pa prispeš in si rečeš kako "prjazno", da si jih lahko naberem in jih mljaskam "neumorno" do koščic  ...

... icon1_sneaky1.gif ... pa dlje kt do monooklega črva ne prideš ?

 

... Pi ... kolk "prjaznih" ljudi kr naenkrat  ... in to vse na podlago češnje  ...tongue.png

 

... Češnjofiglni no   ...em45.gif ...

 

 

ewo ...  delim ... "ku jest sem tud prjazna"   ... icon1_redface.gif

 

Rhagoletis_cerasi_02-300x300.jpg


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25797 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 15. junij 2022, 12:15

V zakulisju se zelo dogaja ...

In kaj bomo sedaj ?

https://www.youtube....PrqGI-gk&t=140s


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25798 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 15. junij 2022, 13:42

Če koga zanima - Dogodek v živo  03.07.2022

Miran Rubin in Mateja Žlogar

 

https://m.facebook.c...635201&sfnsn=mo

 

Prijava

tivatala@gmail.com

 

Do zapolnitev mest.


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25799 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 15. junij 2022, 23:30

 
Preden predlog ZNB-ja pride v sistem Drzavnega zbora morajo VSI "odločevalci
dobiti vaše sporočilo:
NE sleherni spremembi brez JAVNE RAZPRAVE.
 
Predlog, izhodišča za vaše pismo:

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25800 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 16. junij 2022, 19:19

LIOFILIZACIJA RAZSUTIH C.E.P.I.V v C.E.P.I.V.A ZA OPIČJE KOZE - Mihael Bellis

https://www.youtube....OhrENl5I&t=912s

 

( sicer že maja povedano - ampak glede na to kar obljubljajo spet iz Davosa aktualno za vse tiste, ki še niso slišali )


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0