Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
25958 komentarjev na to temo

#51 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 16. januar 2006, 23:43

lahk bi si prpelou vsaj kako zrelo žensko ne pa par let starejšo pičkico od mene, res mi je kul v bajti z njo... brezveze... totaln egoist si fotr!
honor and respect

#52 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 16. januar 2006, 23:50

seal xcrossfingx drž se
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#53 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 16. januar 2006, 23:54

lahk bi si prpelou vsaj kako zrelo žensko ne pa par let starejšo pičkico od mene, res mi je kul v bajti z njo... brezveze... totaln egoist si fotr!

:detelca: xupx
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#54 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 17. januar 2006, 00:06

ma sej mu privoščim nej ma kar hoče oz. kar mu paše... sam vseen mi je čudn filing... ma sej bom šou u lublano drug tedn...
honor and respect

#55 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 17. januar 2006, 08:36

:wOOt: sej sm vedla! :cry: konc koncev si tip! xNNx kako si lahko!!?? xnckrivx pa odpisu si s svetlobno hitrostjo!? men pa... po 2 urah je kr ok, a ne!!?? :bomb: :sniky: ma dej... KTJ :xx!:
Scio mi nihil scire

#56 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 17. januar 2006, 10:22

Ne si me lastit, je****i in ne mi dajat občutka, da sem ti dolžna račune polagat :vragec: :!!: :sniky:
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#57 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 17. januar 2006, 14:04

Itak si budala, kreten in največji šupak !! :vragec: Raje se spravi v red in začni že enkrat trenirat, konju jedan ! :vragec: x:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#58 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 17. januar 2006, 14:49

Seal...verjamem, da tečno :xx!:
Umakni se, če maš kam... xcrossfingx

Santos, dej zmigaj se že x!x x:px

Astra
Per aspera ad astra

#59 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 17. januar 2006, 14:53

...jupi, ce tole res rata, sem na konju!! x8Dx x:)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#60 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 17. januar 2006, 14:55

...jupi, ce tole res rata, sem na konju!! x8Dx x:)x

A si zihr, da nis gej? Mogu bi napisat NA KOBILI! :vragec: x:Dx

A to tud za ircanje šteje? Pol bom pa hit koga napizdla, da bo pasal v to temo....pejt se učiiiiiiiiiiit!!!! :vragec: :inocent:

#61 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 17. januar 2006, 15:02

A si zihr, da nis gej? Mogu bi napisat NA KOBILI! :vragec: x:Dx

...jao... neizobrazenost neizobrazena... ja, sej nic cudnga, ce pa cele dneva ircas... :o|o: ...to okol zivali.. temu se rece sodomija!! x8Dx x;)x

Pikica, mars ucit, kobila lena!! x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#62 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 17. januar 2006, 17:59

...jao... neizobrazenost neizobrazena... ja, sej nic cudnga, ce pa cele dneva ircas... :o|o: ...to okol zivali.. temu se rece sodomija!! x8Dx x;)x

Pikica, mars ucit, kobila lena!! x;)x


:lol: Kobila je šla raj mal podrnjohat. x:px

jao x:o)x

Še dobro, da vaju "poznam" ... k bi si tud mislila svoje ... LOL

x;)x Grozna sva, a ne? xrolleyesx

Na pevske grem, pa se mi tooooooooook ne da. :o|o:

Why meeeeeeeeeeeee???? x:Dx

#63 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 18. januar 2006, 10:44

No, lepo da si izdavil, kar te mori. Jaz pa sem povedala, da takole je meni NO GO. Razumem te, ampak sedaj je na tebi, če si želiš to spremeniti / urediti. Verjamem, da te je tisto od prej pizadelo, ampak ne žrtvuj najine veze na podlagi prejšnjih izkušenj. Tudi jaz nisem prejšnje odvečne prtljage vlekla v to vezo. I am here for u... xsrcx
Scio mi nihil scire

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. januar 2006, 11:59

http://www.lunin.net...ic=4996&st=4125

:xx!:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 18. januar 2006, 12:02

Zakaj si jo pa sploh nazaj dala, Marsa? Sej je ne rabmo več. Brez veze se matraš s tem. x:Ix

#66 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. januar 2006, 12:05

res je, sem rpec postekala, a sem ze tedaj, predno sem jo umaknila, nekak to rekla, ker se mi tedaj ni dal ukvarjat.
pol je pa tina prosila, pa sem si mislila, ajde, pa se da vidte, da je se in tkole kaj (me je tud malo izucila epizoda ki smo jo imel, ko so zginili vsi posti).

Tega nom vec pocela, ce boste tolk zasvinjal, da jo bom umaknila (mislim da sem to storila v 3 letih kakih.. 3x ali 4x), je ne bom vec dajala nazaj, tud zato, ker bo to pomenil, da jo bom morala cistit.

mah, res za popizdit! xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#67 freia

freia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 382

Objavljeno: 18. januar 2006, 13:12

A ne, je fajn se futrat s folkom? Sploh s kakšnim mlajšim, k ma še dost energije. Coprnca pijavkasta stara. Jst zihr ne bom take starosti dočakala k ti, sm premal žleht. Pa premal na svojo rt mislm. Pa preveč se matram v lajfu, ne tko k ti, k si mela zmer srečo, da so ti rt odnašal drugi.

In zard tebe jst nimam v svoji mladosti enga brezskrbnga trenutka... :xx!: Ja, ja, fejst mol pa k maš hod, mogoče ti bo pa Bog odpustil, a ne? Ej, ne vrjamem, da pada na te fore, morš kr žvet tko k je treba.

PA NE DER SE NAME, K SI NE ZASLUŽM TEGA!

:V: :V:
Življenje se ne meri po številu vdihov, pač pa po trenutkih, ki ti dih vzamejo.

#68 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 18. januar 2006, 15:27

res je, sem rpec postekala, a sem ze tedaj, predno sem jo umaknila, nekak to rekla, ker se mi tedaj ni dal ukvarjat.
pol je pa tina prosila, pa sem si mislila, ajde, pa se da vidte, da je se in tkole kaj (me je tud malo izucila epizoda ki smo jo imel, ko so zginili vsi posti).

Tega nom vec pocela, ce boste tolk zasvinjal, da jo bom umaknila (mislim da sem to storila v 3 letih kakih.. 3x ali 4x), je ne bom vec dajala nazaj, tud zato, ker bo to pomenil, da jo bom morala cistit.

mah, res za popizdit! xrolleyesx

Hvala Marsa, ker si dala temo nazaj tko za vpogled.

Pika Pikica, men pomaga, če nazaj pogledam, pa se spomnim na kakšno stvar, ki me je sedaj izučila.. pa tko...

Prosm, ne ircite tukej not!! Da se nau spet kej brisal! :vragec:

xDDx xsrcx
Scio mi nihil scire

#69 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. januar 2006, 15:29

:palec: xDDx

(saj sem ti ze tam napisala, da si dobr utemeljila, pa tud zato pol xDDx)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. januar 2006, 15:38

Ne sam res, ej folk! :att:

ker zdaj sem se zdrla na vse, pa je blo jasno, da so pac komentarji, nekateri so bili spravljivi, ok in vse..

sam - DEJTE MI JAVIT!!!!!!!!!!!!!!!!!! x!x
ce ne bi nekdo s foruma mi namignil bi blo pol tega 10 strani za brisat al kaj.
pa kot da nismo tega ze milijardkrat razcistil! :mad2: xrolleyesx
ne vem a si je res tko tezko predstavljat, da jasno ne morem brat vsega?
in tud ne berem?
v fotkah sem bila nazadnje recimo pred enim mescem al kaj tacga???
saj vidte, kjer sodelujem, sodelujem.
vcas v kaki drugi temi opazim, da se v eni nekaj dogaja....
in cel direndaj, ne pa da bi nekdo dal v primerno temo al pa da bi men pisal.

dejte tle se mal popravit pliz, no! xrolleyesx

pa s tem ircanjem.

in zdaj bom morala pazit da nom opozarjala, ker kao mam s tem enga na piki? x:o)x
mislim halo, jasno da veckrat opozoris tistga, ki VEC klepeta. xrolleyesx
in sam v ene teme hodim, kot receno.
mislim ker sem RES prav slabe no, zarad tega.

recimo se mi zdi, da je ful folka dol pobegnil oz. se odrolal tud zato.
tud sam se zlo mlajsi so v vecini.
kul, jaz maram mlade, vse maram, sam mi pasejo tud zreli komentarji od zrelega folka, ne sam poskakovanje.
ki ne recem, da me vedno moti, saj se men tud pase brezveznarije pogovarjat.
sam ne pa povsod in vedno!

vas res prosim, no, dajte to mal bolj upostevat.
pa kot bi v veter govorila.
se kreganje nazaj dobim pa uzaljenosti pa borbe, ful ene energije se pol, a ni ISTI dan spet ful tega! :V:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 18. januar 2006, 16:24

Marsa xokx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#72 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 18. januar 2006, 23:26

Marsa xokx


Jaz tudi cisto razumem.
Sam naprimer, k sm jst prvic sem prisla, sem tud ogromno nabijala. Predvsem v cvekarijah x:Dx Se mi zdi, da je bilo enkrat obdobje, kjer so bile kar tekme, kdo bo najvec nabijal x:o)x Pa 13000tem ala nabijajmo poste, kavarne, kadilnice, saloni in tako dalje :o|o: in s tem me je tud minil....

Kaj se dogaja v cvekarijah, me v bistvu niti ne zanima, ker spremljam ene 5 tem...motijo me pa predvsem nabijanja in iracnje v forumih "kaj mislimo o", alternativna zdravljenja, duhovnost... Ker ko nekaj isces, moras cez ful solate, da najdes. :sori:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#73 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. januar 2006, 23:52

saj! in jaz, obzirna kot pravzaprav sem x:Dx x:px x;)x, ne morem niti zatezhit, ker so prec osebne scene. :sick: xrolleyesx x:o)x

kot otroci res, vcasih... x:o)x xrolleyesx

kao mirit... x:Dx halo! :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#74 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. januar 2006, 02:00

Drži tole :palec:
Čeprav tudi razumem malo - iskrice se krešejo..itd..
mah..
sem izlila v ono prešnjo temo kar nekaj čustev. je bilo potrebno tudi. Bi sicer že prej kakšno rano na želodčku fasala.
Razmišljam zadnje čase o boksarski vreči :palec:
No - ne vem kaj je pisalo na tistih straneh, ki so zbrisane..tak da...ljubili se očitno tam gori niste x:px

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#75 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 19. januar 2006, 08:40

Ok... bom sem zlila, kar ti pač ne morem povedat v fris, ker sem ti že prevečkrat rekla, kaj me "moti"... Sedaj si v fazi odločanja, ali boš dal svoj oklep dol, ali ne. Rekla sem ti, da se ti bo splačalo. Ampak konec koncev je odločitev na tebi. Vem, da je bolj varno ostati v svojem "zavetju" in na varnem pred razočaranji, vendar če ne boš probal, ne boš nikoli vedel.
Jaz pa ne bom vztrajala kot v puščavi brez vode. Ker se skoraj tako počutim, veš... Ja, sej že veš. No, bom počakala, če se boš odločil, tako kot sem ti povedala, da bi bilo najboljše za najino vezo. Če pa se boš odločil, kar je najboljše zate, po tvojem mnenju, pa verjemi, da bom šla. Ker te v tem oklepu ne rabim. xsrcx x:Xx
Scio mi nihil scire




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 2 - Skriti člani: 0