Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
25959 komentarjev na to temo

#24976 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 18. december 2016, 10:04

vsako nedeljo on 8.30 prižgem svečko ... nič več ob njegovi fotografiji, ker ima na njej oči mona lise

resnično ... še vodnar je rekel, da ima obćutek, da gleda mene

 

trenutno čustveno razmetana

par dni poslušala, premlevala kako bi v podobni situaciji odreagirala sama, poskušala nuditi tolažbo

 

zopet bo lep, sončen dan

malo bom šla v dom pocrkljati ribo

potem s frendico na kosilo

in pogovor ... da spravim iz sebe zmedo, dobim razumevanje, potrditev, tudi odkrito kritiko

 

rainbow.gif



#24977 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 18. december 2016, 21:57

zakaj ... a januarja dobiš zopet ćokolado ... biggrin.png

 

v mojem kuhinjskem predalu mora bit vedno čokolada.

  

 



#24978 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. december 2016, 13:42

*
POPULARNO

Ko sem bila jaz v dobi žalovanja, mi je resnično pomagala prijateljica s katero sem lahko imela maratonske pogovore. jaz sem pač človek, ki mora dati čustva ven, meni je veliko lažje, če o tem debatiram, obujam spomine, predvsem lepe, pa smešne. seveda pride potem hrepenenje in žalost in jeza, ker tega človek več ne more doživeti s to osebo...ampak vedno znova in znova sem privlekla na plan kakšen dogodek ob katerem se se na koncu krohotala do solz. saj, moja mati je bila osebnost, ki ni nikogar pustila hladnega. ni bila lepotica, ni bila vitka, niti drobnih kosti. njena lepota je bila drugje..je bila v tistih lepih srninih očeh, v tem kako je nagnila glavo in se od srca nasmejala, bila je v njeni osebnosti. kajti bila je kot čebela matica. vse naše vesolje je držala skupaj s svojo izredno notranjo močjo in voljo do življenja. tako, da nas je prav pripravljala na svoj odhod..celo leto 2009..ko ji padal nivo energije, ko ni več jedla, vidno hujšala, žar v očeh počasi ugašal...bila je ženska, ki je znala ljubiti in sem res vesela in ponosna, da je to znala prenesti name, ki sem bila vedno samosvoja in trmasta pa še kljubovalna v mlajših letih. dva ognja, ki pa sta znala na koncu najti skupno kurišče :) in grela vse okrog sebe. moram rečt, da je sestro s svojo močjo pogoltnila....se je je bala na čase...kaj bo mama rekla...jaz pa sem ji zabrusila nazaj, da sem jaz tule glavna gospodinja...in da naj tole upošteva....in je ostala brez besed. skratka... letos je 7 let. in še vedno je v mojih mislih, vsake toliko se še vedno zalotim, da bi ji povedala ali jo povprašala za nasvet. bila je modra in bistra ženska. pa srčna tudi.

in jaz je kar nisem znala spustiti..tako, da me je pač morala v sanjah opominjati, da je bil njen čas in da je morala it...da pa še moj ni prišel. tako, da če bi slučajno nikdar ne verjela v druge dimenzije...sem jih na lastni koži skusila in vem da so.

po njeni smrti sem se čisto zares lotila tega kar počnem zdaj..najprej je bilo za dušo, potem še za dušo in še vedno je za dušo. in je več kot hobi. je....življenje samo.


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#24979 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 19. december 2016, 17:31

Lepo povedano, Nat icon1_thumbup.gif

 

----------

 

Pravijo, da človek obrača, bog obrne. Prav. Sam zdej prosim še admžlaj tale mžu.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#24980 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 20. december 2016, 10:39

Ti Silica...a veš da bi ta zadnji stavek prevajalca rabila? ...predvidevam, da se navezuje na prejšnja stavka...sam zdaj pa prosim še...hm...ne vem..naj uresniči ali kaj? :)))

pismo je hladno. saj je december, pa vseeno.

gruntam, ali čem še zraven kamin zakurit..verjetno bom.


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#24981 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 20. december 2016, 11:33

Ko sem bila jaz v dobi žalovanja, mi je resnično pomagala prijateljica s katero sem lahko imela maratonske pogovore. jaz sem pač človek, ki mora dati čustva ven, meni je veliko lažje, če o tem debatiram, obujam spomine, predvsem lepe, pa smešne. seveda pride potem hrepenenje in žalost in jeza, ker tega človek več ne more doživeti s to osebo...ampak vedno znova in znova sem privlekla na plan kakšen dogodek ob katerem se se na koncu krohotala do solz. saj, moja mati je bila osebnost, ki ni nikogar pustila hladnega. ni bila lepotica, ni bila vitka, niti drobnih kosti. njena lepota je bila drugje..je bila v tistih lepih srninih očeh, v tem kako je nagnila glavo in se od srca nasmejala, bila je v njeni osebnosti. kajti bila je kot čebela matica. vse naše vesolje je držala skupaj s svojo izredno notranjo močjo in voljo do življenja. tako, da nas je prav pripravljala na svoj odhod..celo leto 2009..ko ji padal nivo energije, ko ni več jedla, vidno hujšala, žar v očeh počasi ugašal...bila je ženska, ki je znala ljubiti in sem res vesela in ponosna, da je to znala prenesti name, ki sem bila vedno samosvoja in trmasta pa še kljubovalna v mlajših letih. dva ognja, ki pa sta znala na koncu najti skupno kurišče smile.png in grela vse okrog sebe. moram rečt, da je sestro s svojo močjo pogoltnila....se je je bala na čase...kaj bo mama rekla...jaz pa sem ji zabrusila nazaj, da sem jaz tule glavna gospodinja...in da naj tole upošteva....in je ostala brez besed. skratka... letos je 7 let. in še vedno je v mojih mislih, vsake toliko se še vedno zalotim, da bi ji povedala ali jo povprašala za nasvet. bila je modra in bistra ženska. pa srčna tudi.

in jaz je kar nisem znala spustiti..tako, da me je pač morala v sanjah opominjati, da je bil njen čas in da je morala it...da pa še moj ni prišel. tako, da če bi slučajno nikdar ne verjela v druge dimenzije...sem jih na lastni koži skusila in vem da so.

po njeni smrti sem se čisto zares lotila tega kar počnem zdaj..najprej je bilo za dušo, potem še za dušo in še vedno je za dušo. in je več kot hobi. je....življenje samo.

Ja icon1_thumbup.gif

Kdor ne izkusi na lastni koži, ne verjame. Pa težko je to nekomu objasnit, ker ni besed, ki bi opisovale izkušnjo, ne da bi pri tem zvenel popolnoma ku-ku, zrel za institucionalizirano medikamentozno zdravljenje.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#24982 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 20. december 2016, 13:55

Mal si me razjokala Natka ...obenem pa sem ozavestila tudi sebe v tistem delu ponavljanja preteklosti kdaj...

 Proces prebolevanja ni enostaven in vsak ima svoj način...

 

Thanks za to...rainbow.gifhypnodisk.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#24983 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 20. december 2016, 17:55

Ti Silica...a veš da bi ta zadnji stavek prevajalca rabila? ...predvidevam, da se navezuje na prejšnja stavka...sam zdaj pa prosim še...hm...ne vem..naj uresniči ali kaj? smile.png))

pismo je hladno. saj je december, pa vseeno.

gruntam, ali čem še zraven kamin zakurit..verjetno bom.

 

Vsevišnjega sem prosila, naj spravi nazaj v red tole kolobocijo smile.png

 

Največkrat se je to besedo uporabljalo pri raznih nitih, špagah, kablih ipd zadevah, ki se med seboj prepletejo in zavozlajo (zamežlajo) in jih je treba potem spravljat narazen (admežlauat).

Druga beseda za mžu je tudi miedrje.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#24984 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 21. december 2016, 21:22

Kako bi meni tole pasalo zdele .... bukva poezija, topel zeliščni čaj, cartljiva, predajoča muca na nogah in pomirjujoča glasba, seveda.

Jebela, da bom nekoč imela kamin.

 
i1092615_234.jpg


#24985 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 21. december 2016, 23:37

Tazga (kamin namreč) ti močno odsvetujem. Prvič se ti kadi v prostor kadar ni dobrega vleka (ob slabem vremenu, oz. ko pada atm.tlak) in si zadimljen ko močno prekajena šunka, drugič imaš zakajeno (črno) steno nad in ob kaminu, tretjič iz kurišča ti padajo iskre ali cvrčeči/prasketajoči ogorki (če je v lesu preveč vlage poka kot na fronti, bohnedej da imaš iglavške drve), četrtič oni pepel, ki zgolj slučajno ni vnel cele bajte potem s copati raznašaš do pojstle.

Zgleda dobro sam na sliki, v reali bi po 10min ušla zarad dima.

 

*****

Nekoč, ko je bil Razbojnik še bejbi in sem sforsirala obisk Golob-Klančičevega nasada sadik okrasnega cvetja (btw, v LJ je vse crknilo, tok o naravnih pogojih rastišč in prezimovališč) smo šli v eno tako gostilno nekam na Primorsko, blizu IT meje.. Odprt kamin, prasketajoč ogenj, prosta miza glih pr kaminu...edino mal je smrdelo v celi gostilni po ognju (=dimu).

Jbg, mi se usedemo, dve uri langsam prežvekujemo in degustiramo, nakar plačamo in gremo. Šele pri avtu sva se zavohala kako prekajeni smo vsi trije. 


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#24986 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 22. december 2016, 09:14

biggrin.png ....

Cookie si pa pokvarla romantiko...sam jbg ...kar je res, je res...


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#24987 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 22. december 2016, 09:57

Romantika je čist overrated. Če mi pride kdo s kakimi romantičnimi, ga prec sumničavo gledam, kaj zdej tale spet hoče imet?!?

 

Zdej si romantiko predstavljam kot vsaj 48-urno neprekinjeno tišino (samo naravni soundi) v totalno spucani in ogreti bajti, brez vsakršnih motenj, oseb, nič od niča. Prvih 24-ur bi itak spala, nadaljnih 24-ur bi izležavala na kavču z dekco do vratu. Pol sem pa spet za med ljudi.

 

Tko pa sam še renčim in grizem, dva dni morm še zdržat, se bojim, da bom prej popizdla na polno.

Jebemusucedamujebemžarko.press


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#24988 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 22. december 2016, 13:55

Tazga (kamin namreč) ti močno odsvetujem. Prvič se ti kadi v prostor kadar ni dobrega vleka (ob slabem vremenu, oz. ko pada atm.tlak) in si zadimljen ko močno prekajena šunka, drugič imaš zakajeno (črno) steno nad in ob kaminu, tretjič iz kurišča ti padajo iskre ali cvrčeči/prasketajoči ogorki (če je v lesu preveč vlage poka kot na fronti, bohnedej da imaš iglavške drve), četrtič oni pepel, ki zgolj slučajno ni vnel cele bajte potem s copati raznašaš do pojstle.

Zgleda dobro sam na sliki, v reali bi po 10min ušla zarad dima.

 

*****

Nekoč, ko je bil Razbojnik še bejbi in sem sforsirala obisk Golob-Klančičevega nasada sadik okrasnega cvetja (btw, v LJ je vse crknilo, tok o naravnih pogojih rastišč in prezimovališč) smo šli v eno tako gostilno nekam na Primorsko, blizu IT meje.. Odprt kamin, prasketajoč ogenj, prosta miza glih pr kaminu...edino mal je smrdelo v celi gostilni po ognju (=dimu).

Jbg, mi se usedemo, dve uri langsam prežvekujemo in degustiramo, nakar plačamo in gremo. Šele pri avtu sva se zavohala kako prekajeni smo vsi trije. 

 

Torej ti mi priporočaš zaprt kamin. Moja soseda ima odprt kamin in sem opazla, da ugodno vpliva na moje počutje. Pa tko lepo dišijo drva, ki gorijo v kaminu.

Ima pa skos neke probleme z njim. Baje, da so ji majstri neki naredili napačno.

 

Drgač pa, jaz se ne mislim zajebavat s pucanjem na dolgo in široko, pol odprt kamin odpade, pa čeprav je meni lepši.

 



#24989 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 765

Objavljeno: 22. december 2016, 14:13

U,jst bi tud mel kamin in božal mucko biggrin.png Ne,to resno.

Drugače pa ,če je narejen globoko,ne kot ta na sliki in,da ima pravo ''koleno'' se ne bo nič kadilo in tako naprej.Plus na dimniku more bit luputa oz tisti pleh,ko zapiha da obrača kamor hoče.

Najdeš tapravega strokovnjaka za kamin in je. Pa seveda odpreš denarnico.:)

 

Je pa to res fajn,jst vidim,ko majo ljudje take hladne hiše,vse nekaj moderno in štirioglato,ampak to je hladno za bivat.Praktično ja,ampak ni bivanjske topline.

Pri nas je polovica stvari iz lesa,pa čist dobro furamo.Ogrevanje na drva,ker je možnost in to je to.PLus prijetno z koristnim.Pa še gozd čistimo sproti.Migamo...

 

Ti se kar odloči za kamin in pogumno čim več strokovnjakov vprašat in povedat želje.Drugače sem pa jaz eno leto ugrajeval kamine,ampak to take litoželezne in potem raznorazne dekoracije iz ploščic,siporeksa,knauffa....različno zahtevajo ljudje.Je pa opečnat najbrž dražji.Ker je zidano vse.


Darling,stand by me

#24990 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 22. december 2016, 21:28

ABC, ja če je kamin narejen bol globoko, pol najbrž res ne bi smel bit problem. Hm ...   

Se pa vse skupaj zatakne pri šoldih. mellow.png



#24991 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 23. december 2016, 11:07

En tak lep čas je to - ti utrinki pričakovanj, iskrice v očeh, upanje, svetloba - ko bi objel ves svet. Ko starodavno in mistično odpira globine in lahko stopiš čez temo.



#24992 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 23. december 2016, 19:29

Želim vam, da tele praznike preživite s svojimi najdražjimi tko, da se boste vsi počutil kt u gnezdu; toplo, varno, povezano, sprejeto.

 

Vi, ki pa ste sami in osamljeni, ki ste zgubili svoje najdražje...fak...ne vem kva nej rečem...jeba...ne vem kva nej rečem, da ne bo plehko, žaljivo, nespoštljivo. Ne vem.

 

Jst bi se obesu na lepe spomine, na cajt, ki mi je bil podarjen, da sem ga prebil z njimi... Mrbit...ne vem.

 

heartpump.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#24993 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 23. december 2016, 22:58

V sebi nosiš energijo sonca

 

»Prijazni dnevi ne pridejo sami od sebe,
   ...ti jim moraš priti naproti...«
                                                 ~ Rumi
LlizMistLisiMartin014.jpg

 

Naj vaš dom praznično zasije ob toplini in ljubezni svidenja duš.

                Srečne Božične in Novoletne praznike

                           vam vsem skupaj želim.

 

  ...Domoljubka....

               

     


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#24994 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 23. december 2016, 23:49

scratchchin.gif prazniki so prazni

 

prazniki so zato, da odstraniš nepotrebno navlako, nepotrebne ljudi, nepotrebne stvari...prostor okoli je prazen in ledeno samoten

 

trga me v kosteh, zgleda, da se bo vreme zamenjalo

 

pijani ljudje po trgih, vsake toliko, vseka, še malo in bo kot na frontiem45.gif

 

čakam, da mine

 

to prazno praznovanje, nisem pisala voščil, samo kar je bilo najbolj nujnobucktooth1.gif  

 

 

hvala nebu, da je končno konec tega butastega letaWhatever_anim.gif in ne vidim enega samega razloga, da bi se človek lahko veselil prihodnjega 

 

pa če mi še kdo spusti kako božično pesem, ga bom kr usekalaazzangel.gif

 

privlekla sem smreko, spekla potico in fentala in nafilala eno kuro, in nalakirala nohte živo rdeče, tak da, kar se mene tiče lahko novo leto kar pridebucktooth1.gif

 

božični spomini iz let nazaj so horor- smrtne postelje, odtrgani udi, pogrebi, bolečine in praznine in jebeni čas jih ni prav nič zafilal

 

https://www.youtube....h?v=M_gSydN_BYM


Obečanje ludom radovanje...


 


#24995 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 24. december 2016, 14:32

Lia, Lia, Lia...ne moreš me, ne moreš me ...dam ti dve od šarmantnih dečkov...pa tud če me do Machu Picchua loviš... biggrin.png tongue.png  ....

...Tvoji rdeči nalakirani christams nohtki so pa za k semlele...ne pa za k nadevani čurki doma...partyy.gif  

 

https://www.youtube....h?v=yq5gXhRLDyQ

 

https://www.youtube....h?v=y3K5oLg-Fq4


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#24996 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 24. december 2016, 14:35

tud tale božična ni slaba wink.png

 

https://www.youtube....h?v=BjmGbI-Mnys



#24997 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 25. december 2016, 19:49

Čudno. Zadnjič na predavanju o obolenjih srca mi je bilo kar težko poslušati; komaj sem se zadržala, da me niso preplavila čustva. Moj dedek je umrl zaradi infarkta, 17 let pozneje me njegova smrt bolj prizadane kakor me je takrat, ko se je dejansko zgodila....

 

ROSE1.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#24998 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 29. december 2016, 14:09

ejjjj...vzemte si čas ... zanimvo poslušat tale dokumentarec in zgodbe  Milene Miklavčič;

 

OGENJ, RIT IN KAČE, NISO ZA IGRAČE....

http://4d.rtvslo.si/...ogram/174380775

 

Milena Miklavčič je novinarka, pisateljica in publicistka, ki že več kot 20 let raziskuje intimno življenje pretežno predstavnic generacij iz
prve polovice 20. stoletja.

Tema etnološko-antropološkega raziskovanja so spolnost, ljubezenski odnosi pa tudi s tem povezane higienske in prehrambene navade.

Zbrane zapise in ugotovitve je objavila v knjigi “Ogenj, rit in kače niso za igrače”.

 

“O spolnih odnosih so govorile kot o nečem umazanem. Bile so prepričane, da je njihova naloga takšna, da se žrtvujejo za mir v hiši. Številne
sogovornice so menile, da bi lahko lepše in bolj v miru živele, če ne bi bilo seksa.«

 

Zgodbe o spolnih in intimnih navadah so na začetku zabavne, hudomušne in simpatične, skozi film pa se stopnjujejo v žalostne, boleče, šokantne
in refleksirajo na celotno socialno situacijo, ki je bila običajna na slovenskem podeželju. Gre za brezpravnost žensk, ki so bile v zakonskih
razmerjih večkrat tudi posiljene, poglavja o nezakonskih otrocih, nelegalnem in mazaškem opravljanju splavov, pretepanjih in ostalih oblikah nasilja v družini…

Sama tema je relevantna tudi za današnji čas, skozi Milenino zgodbo pa ponuja zanimivo filmsko vsebino in je aktualna za najširši krog gledalcev, kar potrjuje tudi že tretji ponatis Milenine knjige.


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#24999 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 3. januar 2017, 21:22

ku-ku flirt.gif

 

kje se potepate lunatiki?

 

verjetno uživate v svojih zapolnjenih dnevih ... superrainbow.gif 

 

jst sem dobro wink.png ... pravzaprav vsak dan bolje flower.gif 

 

hvala, ker ste ali ste bili prisotni pri "mojem odraščanju" hypnodisk.gif



#25000 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 5. januar 2017, 17:34

Ne se čudit, če boste jutri brali v časopisu: napadla in streljala na izdelovalce pižam ph34r.png mad.gif icon_smile_angry.gif  Pa kaj pri p.m. u j.p.m...&%$#"!&?#" jim je treba gumo v pasu prešivat? Če hočem pižami menjat elastiko, a naj jo šivilji nesem? Danes sem hvalabogu bacila še zadnjo celo, nič strgano pižamo, kjer se še ni dalo elastike menjat. Druge sem že prej bacila. V dobrih starih časih sem imela še vsaj šivalni stroj. Dokler ga ni en serviser tako popravil, da je od tega raje izdahnil. 

 

In sem danes  hotela zamenjat elastiko še popolnoma novi pižami, ker je držala do ku..., pri nakupu (madonakoksempametna) sem preverila (pa še ne bila dost pametna), da tudi elastika gre menjat. Nakar, elastika ne gre ven icon28.gif. Pogledam, hudiča, na dveh mestih pošita vsaj 3 x gor in dol. Samo še mm je manjkal, pa bi pri paranju naredila luknje... icon1_bomb.gif

 

Banda zanikrna. devil.gif

 

Ta banda tržna prodajalska, stalno najde nove niše. Kot protivirusni programi. Komaj se naučiš, kaj še treba ahtat, že iznajdejo nove jebance icon16.gif






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 2 - Skriti člani: 0