Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
25959 komentarjev na to temo

#25401 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. marec 2020, 11:53

ne komplicirajte laugh.png

 

slika.jpg



#25402 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 23. marec 2020, 12:27

 biggrin.png

Ahahah Gold - trislojne gate recmo .... za trakce da bo bolš držalo pa še kkšne tangice ... griny.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25403 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. marec 2020, 12:54

pri uporabi tangic, lahko pride do zadušitve, saj ko je glava med tangicami, me noče in noče pustit do zraka laugh.pnglaugh.png



#25404 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 23. marec 2020, 14:01

Ma jebeš virus .... sam Italija je pa čist u piz …

Sam to, kar je rekel gold, po mojem drži. V Italiji umirajo več al manj starejši ljudje tako, da je vprašanje, koliko ljudi je umrlo le zaradi virusa.

Sprašujem se, koliko je okrog tega virusa, medijskega manipuliranja, pompiranja in pretiranega strašenja?!

Čudno je tole.

 

******

Danes zjutraj sem šla nabirat zdravilne rastline, pa enega pujsa sem srečala icon_smile_evil.gif .... črni trn in vijolice so že v gajbi. Kako lepo diši. ylflower.gif

Aja, in nabrala sem tudi šparglje. partyy.gif  Zdele sem si naredila špargljevo juho.

Madona, kako so žalostni in nesrečni učenci in dijaki, ker so šole zaprte. laugh.pnglaugh.pnglaugh.png

Ajde banda, držte se. wink.png

 

P. S. Včeraj je bil v potres v Zagrebu. Ja, Mars v Kozorogu je v eksaktni konjunkciji s Plutonom. Mars v Kozorogu je zelo potenten, tukaj je njegova višina ali eksaltacija.

 

 



#25405 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 23. marec 2020, 19:52

To je povzetek Gates-ove simulacije za svetovno pandemijo s corona virusom, tako imenovan "Event 201", ki je bil izveden oktobra 2019:

 

https://www.youtube....UAsgeR-lwI_xW7g

 

ali pa ta video, ki na hitro predstavi "Event 201" (od 7min naprej):

https://www.youtube....are&app=desktop

 

 

Tukaj pa je internetna stran od tega "event 201":

http://www.centerfor...y.org/event201/


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#25406 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 25. marec 2020, 14:08

Lani je bila epidemija gripe, vsi zdravi, ki niste bili tudi lani v samokaranteni upam da imate danes moralnega mačka, koliko drugih ste morda okužili in ubili; 

 

 

V UKC Ljubljana že 400 primerov gripe. Postelje polne, bolniki tudi na zasilnih ležiščih

Ljubljana/Maribor, 29.01.2019, 10:51 | Posodobljeno pred enim letom

link:  https://www.24ur.com...ja/gripa-2.html

 

V UKC Ljubljana za gripo umrlo 29 oseb, med njimi tudi zdrav mlajši moški

Ljubljana, 12.02.2019, 13:45 | Posodobljeno pred enim letom

link:  https://www.24ur.com...D0vGPKQbCT1niOA

 

840b78da89_62185923.jpg?v=8d05


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#25407 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 26. marec 2020, 21:07

Tkole mal razmišljam, k na vsakem kliku naletim na žrtve korone iz italije, nisem nikjer opazil kak članek ali prispevek,

da ima Italija problem z trupli, kremacijami, hladilnicami, množičnimi pogrebi, ipd. ( pustimo prikazano fotografijo krst, katera je itak bila posneta ob brodolomu migrantov pred par leti)

Toliko smrti vsak dan, pa nikjer pomankanja krst in osebja za pokope...

sam razmišljam in ugotavljam, da tukaj nekaj smrdi.

samo korona in premalo mask, vsak dan eno in isto,

se pravi, mizarji ne delajo v tri smene, župnikli in pogrebniki nimajo problema, krematoriji pač mal več dela

ne vem, mogoče pa jih ( oprostite mi prosim) meljejo v salame ohmy.png

tipična ameropropaganda, podobno kot takrat, ko so zrušli dvojčka.Beseda  terorizem vsak dan ponovljena miljonkrat, isto je z korono.

 

mogoč mi karantena škodi, al pa premal razkužujem notranje organe laugh.pnglaugh.png



#25408 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. marec 2020, 18:39

preveč cajta je, pa bluzim in najdem svašta :)

 

https://www.youtube....eature=emb_logo



#25409 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 28. marec 2020, 02:36

Butl !

Mejbi je pa zažgal tvoj predlog na NIJZ-ju ....

Danes na 24 ur zvečer povedali informacijo, da ne bodo smeli zdravstveni delavci zavreč mask, ki so jih že uporabili - ter, da jih bodo še enkrat usposobili s sterelizacijo ...

Čeprav stroka pravi, da bi bilo zato potrebno dobit še certifikat za uporabnost takšnih mask ...

 

in pa še tu ;

https://www.24ur.com...rus-tujina.html

V Nemčiji nizko število smrtnih žrtev. Tedensko do pol milijona testiranj

V Nemčiji tedensko opravijo kar do pol milijona testiranj - in prav to je po mnenju virologa Christiana Drostena glavni
razlog za nizko število smrtnih žrtev. V Nemčiji so potrdili več kot
36.000 okužb z novim koronavirusom, s čimer je država med bolj
prizadetimi po številu okužb. Obenem pa je covidu-19 po podatkih
Inštituta Robert Koch podleglo 198 ljudi, kar pomeni, da je stopnja
smrtnosti okoli 0,5 odstotka.

"Razlog, zakaj ima Nemčija tako malo smrti v primerjavi s številom okuženih ljudi, je mogoče pojasniti z
dejstvom, da izvedeno res veliko število laboratorijsko diagnostičnih
testiranj,"
je na novinarski konferenci dejal vodja inštituta za virologijo pri berlinski bolnišnici Charite Drosten.


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25410 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 29. marec 2020, 21:03

Contagion (2011 film)

 

http://filmovi.infop.../Contagion-2011

 

Popolnoma isti scenarij, kot se dogaja sedaj, poglejte do konca.....



#25411 enapačtaka

enapačtaka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 392

Objavljeno: 4. april 2020, 11:56

Vlada je umaknilapolicijo z južne meje, da nas bo lahko med vikendom nadzorovala, vsaj rekli so tako.

Ne vem kako si naj to razlagam…a begunci sploh niso nevarni, oziroma smo mi nevarnejši kot oni?

 

Sem kaj narobe razumela?



 

Alef, ko berem tvoje pendrek »komentarje«, morem reči, da tako, kot je tebi Alef jasno (kljub temu, da si proti represivnim ukrepom) da je včasih koga treba s pendrekom poglavi, sem jaz prepričana, da se tepst ljudi ne sme, če mislijo drugače, kot je zapovedano in tudi ne takrat, če delajo drugače, kot je zapovedano, če to ne počno s pendrekom, ali kakšnim drugim pripomočkom.

 

 

Nisem sicer Šarčeva volivka, ampak vedno bolj se mi zdi, da bi bilo (tudi v korona času)  bolj varno s Šarcem krofe peči, kot pa v vesoljki ladji čakat topla, kaj šele zamrznjena.

Pa še bistveno bolj poceni bi bilo.


 


Dr. Dolittle je fantazijski lik.


#25412 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 15. april 2020, 18:09

Sliwki je pokazal, katera maska je dobra, tko da papirnate brisače z gumicami, niso glih....biggrin.png

 

https://www.youtube....h?v=X9lDuzmNn8w



#25413 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 17. april 2020, 17:28

Ma fino a quando durerà la quarantena? Ma basta.
Non ce la faccio più! Tra poco si comincia con la raccolta ed essiccazione dei fiori di biancospino.

C'ho il mal di testa, dormo male ultimamente e non so il perché.



#25414 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 20. april 2020, 18:59

Enim je kr zajeban v tehle cajtih, ja.

Moja mama je že med njimi. Sam da se mal premakne, ma že saturacijo 70. Kljub kisiku.In na kva vse zraven to vpliva. Jeba. In bogi uni /stari al pa mladi/, ki se jim pljuča utapljajo al zarad tega virusa al pa kterga druzga vzroka. Upam, da nam nikol na njihovem mestu.

 

Enim pa ni tko zajeban v tehle cajtih, ja.

Sej ne uživam glih, hudga mi pa tud ni nč. Sem porajtal nekaj ful dobrih sprememb zarad tega cajta. Na seb in na sploh. Vse blj diha /sploh narava/. Jst sem na dost sloumoušn in čist fajn se da. Tale distanca je prou blagodejna /razen pr bližnjih/, ker ni mešanja energij, ni vstopanja v moj prostor. Še k grem v trgovino, se pozna. Sej je res taka, s strahom prežeta energija not, ni pa tiste zoprne kakofonije, ki je bla včasih. In mi paše. Pa še eno res dobro stvar sem opazu. Ljudje se zdej pozdravljamo. Povsod, tud sred mesta, v trgovin, na sprehodu. In to tko, da se pogledamo v oči, z nasmehom....

 

Ni vse tko zajeban, ja.

 

Lepo se mejte.

 

icon25.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#25415 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 22. april 2020, 15:22

Drži Butl ... in eno in drugo !

 

Nekatere okoliščine so res in ...

Kot praviš tisto športanje po trgovinah v katerih se je videvalo celo mlade družine, ki so namesto v naravo vlekli otroke na poslinjena igrala, stisnjena na nekaj metrih zraven kafičev  .... pa vročica lovičk za raznimi akcijami na futr za muhe  ...

... In si mogu skočit v Qu center po bio koromač ... pa kampiral v vrsti za debelo uro čakajoč na bingo  .... pa se ti iz te vrste najde kdo, ki se drenja in čez 20 folka vpije ;" Kje si ti ... Nč te ne vidim v mestu ?!" ... in ti -između dva osmjeha mrzlično razmišljaš;  "Kva za vraga naj pljunem ... da se ne bo prlimalo vmes na najmanj 8 parov maslenih ušes ?"...tongue.png ...

 

Skratka narava je zakon  .wub.png

Res bi umrla brez rednih odhodov v gozd po čemaž, mlade korpive, celo regratova trata me še vedno redno gosti ...

In smo doma skupaj kukrtolko večino cajta ...

Ne rabmo non stop likat srajčice in glancat kufre ... ajde, čeprav ravno pred razglasitvijo karantene sem imela tud jst domenjeno nekšno prdruženo potovanje v Grčijo  ... Tisto olivno olje toplih domačinov bojda še nekod čaka na nas ...

Vsi nekak razmišljamo, da bo poleti že kaj  ... čeprav ...scratchchin.gif  ... nisem še opravila s svojimi pomisleki kako mimo " prežečega kitajca" .... (ahahah taku so ga začeli imenovat janšistični mediji v zadnjih dnevih - " Kitajski virus ! " ... tak, da se ne čudit, če bo Šiškotova varda kmalu napovedala nov branik proti poševnookim reptilom ... Hydrogen.gif )

Skratka razen politične bede iz ozadja - ki se postano ponavlja, osamljenih starejših, revnih, ki ne morejo niti do javnega wc-ja in vode ... pa raznoraznih ljudi, ki nimajo niti za zaščitno masko - in čedalje manj za trgovino   ... se na drugi strani ljudje proti pričakovanemu zbližujemo z nasmehi in pozdravi - z izmenjajočimi idejami, temami, ki pestijo preživeli sistem   ...

... Nekaj se premika v naših glavah, zavesti in v spoznanjih gnilega kapitalizma  .... rainbow.gif Upam ...

Veliko pravjo, da je nestrpnosti in nasilja med ljudmi, ki živijo v gajbicah ... še več pa se mi zdi, da smo se v istem združili in nekateri končno našli nekaj prostega časa zase in za svoje bližnje  ... Videvam tudi sproščene igrive očete, ki kolesarijo s svojimi ortoci, na bližnji jasi poskakujejo  ... kakšna mami celo zraven poseda na trinožcu in gunca sproščeno vsebino knjige s katere je po dolgih letih obrisala prah  ....

 

Ahahah ... tud če je vse skupaj veleplan elit ali pa nateg - je en mal - v nekaterih notah dobr zavibriral ... icon_smile_shy.gif

Važno pa je, da ostanemo vseeno še toliko budni ... da ne bomo preveč boleče poskakovali na kakšno vsiljeno vakciniranje raznoraznih finte- fentov ... in da bomo iz te okoliščine jasno razpoznali sporočanje "guruja časa"  in pazljivo razbrali nadaljno pot z namagnetene igle na kompasu ... vitez.gif

Srečno icon1_thumbup.gif clover.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25416 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 22. april 2020, 15:38

Ma fino a quando durerà la quarantena? Ma basta.
Non ce la faccio più! Tra poco si comincia con la raccolta ed essiccazione dei fiori di biancospino.

C'ho il mal di testa, dormo male ultimamente e non so il perché.

Čebelica jst bi tud .... znala italijanščino tako kt ti  ...OK2.gif 

In basta - le pejdi ... qu. gleda te občine kratke 2km  ... glog ne sprašuje po mejah...icon1_thumbup.gif 

 

In mene danes  tud glava bolela celo noč ...

Sam vem, da pri meni je to premosorazmerno z občutljivostjo želodca ...

Sem zapretiravala z arašidi  .... nekšna histaminska alergija  ...

Danes je že boljše ...

 

flower.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25417 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 22. april 2020, 18:42

Včeraj pozno zvečer grem za minuto ven in slišim neke čudne korake po ulici, pa si rečem, kaj pa je to, kako ta človek hodi, nič mi ni bilo jasno in gledam na cesto, da vidim kdo se bo pojavil in zagledam srnjaka z velikimi rogovi, kako mašira po ulici proti gozdu. w00t.gif icon25.gif srcoci.jpg Najprej sem mislila, da imam privide, pa sem si rekla, a prav vidim? laugh.pnglaugh.png Srnjak ima parklje, a ko je hodil po cesti, slišalo se je kot, da ima kopita. Kaj takega še nisem videla tle na naših koncih, da bi se srnjak španciral po ulici. Bila sem ob pravem času na pravem mestu. hypnodisk.gif Glih tisto minutko, ko sem bila zunaj, šel je po ulici. To se dogaja zelo redko na naših koncih. Na prvo žogo sem mislila, da je jelen, ker je imel zelo velike rogove. Ampak pol sem ugotovila, da je bil tisto srnjak, ker jelenov ni na obali. Lepa živalca. wink.png Srnjak simbolizira nežnost, sočutje, milino in naravno lepoto.

 

 



#25418 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 23. april 2020, 15:36

Sem se spomnila na nedavno polno luno, ki je še pospešila pogum  ... ko sem se tri dni okrog polnoči vozila na podeželje  ...

 

Srne in srnjaki špegali za ovinkom  ... stali sredi ceste ... tudi tisti s kraljevskim rogovjem  ...

  ... nakar v skoku iz sosedenjega kuceljna prileti vitkonoga srna in preskoči haubico ... v ozadju pa ta polna luna  ...

 

... In jaz Catwoman ...icon16.gif

.

In  podlasica, pa zeko, pa lisica, oklčki divje svinje ...  jazbec, in ježki ... pa sova spet na drogu obračala glavo za 360 stopinj ... wub.png ...

(tak da Upoštevanka ... ima da pomeni kaj .... biggrin.png )

 

 Se zazna spremembe ; Ni ognjemetov ... ni pokalic iz cigu- migu taborišč, ni množičnega prometa ... ni ljudova  .... ni hrupa  ...

 

Tišina  pripelje  bližine  ...

 

ee93cff1aaa13152f2ac28a74357c47c--batman


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25419 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 5. maj 2020, 18:05

Pozdravček, upam, da nisem moteča... po vsem tem času mi je LNF ena fokusnih točk, kjer sem všečkala veliko zanimivih ljudi!

 

V tem času sem se iskala. Zdaj sem veganka in se vse na ta način kar poštima. Rada se sprehajam z mojo kužiko, včasih je taprav športni dan v naravi, včasih greva po mirenskih poljih mimo travnikov maka in ivanjščic ali marijetic... pa se zazrem v svojo dušo in iščem tisti manjkajoči del mozaika občutka popolnosti. Iščem ga v božanski energiji ljubezni in skušam zbrati čute v to praznino otopelosti zaradi razočaranj ker kakor je zgoraj še ni spodaj biggrin.png pa hermetizem ni zame. Vse je na dlani in vse mutenje in mlatenje prazne slame je le iskanje svojega mesta pod soncem. 

 

Vesela sem, če se lahko izrazim brez strahu in delim z drugimi in uživam :)

 

Želim vsem veliko brezpogojne ljubezni in izpolnjenosti.

 

Ustvarjam malo: :D https://www.facebook.../diana.val.9619

 

Evo še ena nepočesana fotka 

 



#25420 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 7. maj 2020, 21:44

Malo statistike
Po podatkih raziskave na reprezentativnem vzorcu, se je z virusom SARS-2 srečalo cca 3% našega prebivalstva, to je okoli 60000 ljudi.
Potrjeno okuženih je cca 1500. Umrlih cca 100.
Statistika pravi, da se je z virusom srečalo 40x toliko ljudi, kot so jih odkrili s testiranjem
Statistika pravi, da je umrljivost 0,167%.

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#25421 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 12. maj 2020, 12:56

Mogoče kdo kaj prebere na mojem fb https://www.facebook.../diana.val.9619 ... pišem resres iz sebe. Dokler ne začnem totalka blodit bo vse ok... 

 

Thanx....................... uživajte:)

 

(o ne, sem dala fotko na lnf , včasih se posnamem, veliko boljše zgledam kot na fotki, in si takoj pozdravim komplekse.......))) se opravičujem moram malo posolit normalo.)



#25422 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 12. maj 2020, 13:18

Mogoče kdo kaj prebere na mojem fb https://www.facebook.../diana.val.9619 ... pišem resres iz sebe. Dokler ne začnem totalka blodit bo vse ok... 

 

Thanx....................... uživajte:)

 

(o ne, sem dala fotko na lnf , včasih se posnamem, veliko boljše zgledam kot na fotki, in si takoj pozdravim komplekse.......))) se opravičujem moram malo posolit normalo.)

Če imaš preveč časa, si preberi knjigo na spodnji povezavi, je pozitivno branje, ki full pomaga najti sebe wink.png

 

https://www.google.s...HIdarSCoyCsiREy



#25423 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 12. maj 2020, 15:44

Thanx sem že začela. Čas boo... ne bo zmanjkalo za knjige :D 

 

Pa, Pa...



#25424 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 15. maj 2020, 19:20

https://siol.net/tre...ntervju1-437704

Več kot polovica teh krajev še nisem videla. Nekateri kraji so magični. rainbow.gif

Sploh nisem vedela, da imamo toliko jam in nisem vedela, da imamo termalno vodo v naravi. Pa, da se lahko kopaš v njej sredi zime. Hudo!

Pravijo, da je kočevski gozd prekrasen. Enkrat moram iti tam na pohod. Sam tam so neki medoti. whistling.gif

Ja, nič. Ko bo sonce, gremo na kakšen izlet. Akcija! 

 



#25425 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 17. maj 2020, 20:06

Ja, res je. Nedavno sem odkrila čudovit tolmun na peš razdalji od doma! Majhen slap, čisto bele skale in voda, da ti kar srce zaigra... tak magičen kotiček, kjer si lahko čisto sam in takih je poln ta naš čudovit košček sveta. Vedno bolj sem hvaležna, da lahko živim tukaj, nikamor drugam na svetu nočem.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 2 - Skriti člani: 0