Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....

• Prijavi se, če želiš komentirati
25515 komentarjev na to temo

#25501 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 392

Objavljeno: 20. junij 2020, 19:26

Mayan, domoljubka... lahko plešemo danes :D... praznovanje Boginje.... 

Pa Dioniza... vino pa grozdje... .D leže... uživat, jest... naše telo je čudovito...

Tudi odbijači (moji) na riti so dobi za "obrambo" ni treba ratat kost ... :) toliko o moji duševni rasti. :D ampak gre naprej... malo noter malo ven

#25502 *glas*

*glas*
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 20. junij 2020, 22:30

Fak je vse skupaj... Jaz tud imam psičko in sem zaradi njenih alergij prešla na kupovanje surovega mesa, divjačine. Po nekaj letih vegetarijanstva, zdaj od letos jem meso kot nora... Ne vem, vdala sem se..., ker je bilo preveč šizofreno živet tako. Nisem nobeno duhovno bitje lol, crknila bom na najhujši možni način..kot one reve živali, ki jih jemo... Why bother...Edino pa je bad ker tolk free pa nisem da bi uživala v tem.. Sanjam o sebi, kakšna sem bla, ko sem še mela neko osebno moč...Nekje sem močno zajebala, pa ne vem kje.... Preveč sem v zosu, sem mislila da bom shendlala....Žrtvovala sem se, odrekla vsemu, v čemer bi uživala [ali iz občutka krivde ali česa, ne vem, ker sem mislila, da bom pol svobodna. Pa sem ugotovila, da se ne znam igrat, da sem preresna, pretoga, prežalostna najbrž. To, da je treba žrtvovati sebe.... je bila moja največja napaka v moji miselnosti. Pa ne znaš ven in se vdaš, ne vem, sedaj sem kot ostali brezbrižni in zasužnjeni. Ovca. Ne jagnje, čistost srca mi je nedosegljiva. Je še kaj upanja zame?

Je še upanje ja..   vedno!

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."

#25503 *glas*

*glas*
  • Nepogrešljivi

Objavljeno: 21. junij 2020, 21:59

Fak je vse skupaj... Jaz tud imam psičko in sem zaradi njenih alergij prešla na kupovanje surovega mesa, divjačine. Po nekaj letih vegetarijanstva, zdaj od letos jem meso kot nora... Ne vem, vdala sem se..., ker je bilo preveč šizofreno živet tako. Nisem nobeno duhovno bitje lol, crknila bom na najhujši možni način..kot one reve živali, ki jih jemo... Why bother...Edino pa je bad ker tolk free pa nisem da bi uživala v tem.. Sanjam o sebi, kakšna sem bla, ko sem še mela neko osebno moč...Nekje sem močno zajebala, pa ne vem kje.... Preveč sem v zosu, sem mislila da bom shendlala....Žrtvovala sem se, odrekla vsemu, v čemer bi uživala [ali iz občutka krivde ali česa, ne vem, ker sem mislila, da bom pol svobodna. Pa sem ugotovila, da se ne znam igrat, da sem preresna, pretoga, prežalostna najbrž. To, da je treba žrtvovati sebe.... je bila moja največja napaka v moji miselnosti. Pa ne znaš ven in se vdaš, ne vem, sedaj sem kot ostali brezbrižni in zasužnjeni. Ovca. Ne jagnje, čistost srca mi je nedosegljiva. Je še kaj upanja zame?

Če je bilo prej shizofreno, ko si bila vegi, potem predvidevam, da je tudi zdaj ko ješ meso..   smile.png   (ker meso ješ, ampak uživati pa ne moreš v njemu - kot praviš)

Drugače stanje, ki ga opišuješ, je povezano s popolnoma drugimi življenjskimi področji..  neka globoka neizpolnjenost (ali v odnosih, ali še kje na drugih življenjskih področjih), in te globoke neizpolnjenosti, ti sedaj ne dovolijo da realiziraš te površinske duhovno/prehranske cilje..  po načelu "kakor znotraj, takor zunaj" ti ne more biti dovoljeno zunanja izpolnitev, če nisi izpolnjen tudi v svoji notranjosti..     mogoče si te duhovno/prehanske cilje zadajaš tudi zato, ker bi rada nadomestno zapolnitev, tega kar je ostalo neizpolnjeno..

lahko tudi čisto nevede, to počneš..  

Skratka vsa življenjska področja, so v človeku med sabo narazdružno povezana..  Če samo eno področje preveč zanemariš, ti lahko nato to eno področje zruši celo življenje, samo da dobi tvojo pozornost..  wink.png

#25504 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 996

Objavljeno: 22. junij 2020, 11:42

Glas, mišljeno je bilo - razcepljeno - zaradi tega, ker sama nisem mesa jedla, sem pa ga kupovala, rezala in kuhala za bližnje ter psa. Sedaj pa je resda nezadovoljstvo, ker to ni to, saj spoznavam in dozoreva vse skupaj v odločitev, da se bom vrnila k brezmesni prehrani. Saj lažje s sabo živim tako kot prej, kot sedaj (čeprav izgleda lažje sedaj). 

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#25505 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 307

Objavljeno: 22. junij 2020, 15:52

Glas, mišljeno je bilo - razcepljeno - zaradi tega, ker sama nisem mesa jedla, sem pa ga kupovala, rezala in kuhala za bližnje ter psa. Sedaj pa je resda nezadovoljstvo, ker to ni to, saj spoznavam in dozoreva vse skupaj v odločitev, da se bom vrnila k brezmesni prehrani. Saj lažje s sabo živim tako kot prej, kot sedaj (čeprav izgleda lažje sedaj). 

Jup Mayan.

Se kdaj smejem nekomu, ki vsak dan pravi - Jst sem disciplinirano na pravi poti .

Vstajam vedno ob pol petih zjutraj  ... pa meditiram, naredim joga vaje, pranajamo ... si naredim za pojest zdravo prehrano ... in grem tako pripravljen v svet. 

Pravi frenda zadnjič  - sem imela 5 dni maune (tišine - brez govorjenja )

Ja super ane - sej ti ni težko ... sej si sama in se komot lahko tako odločiš, če si splaniraš ...biggrin.png

Drugače je, če imaš različne člane familije ...

Pa da tile niso vegetarijanci ...

Partner pa napr. še vedno meni, da bo jedel meso ... potem je tu tudi skupna odločitev za otroke - da je napr. prepričan, da je meso zdravo, da ga otrok v obdobju rasti mora zauživat ... in tako meni vsa družina - babice, dedki, tete, strici ...

heba je potem tole ... če sam na svojem bregu stremiš naprej ...

Sam pa naprimer nočeš silit v svoj način razmišljanja nikogar .... živiš v skupnem gospodinjstvu ...

Morda nimaš primernega prostora ločiti stvari za kuho ...

Vse je odvisno od zrelosti, strpnosti članov, okoliščin, časa .... Jah ni zmeraj to tako enostavno ... wink.png

Sama sem imela srečo, da so mi člani kmalu sledili, čeprav nisem nikomur postavljala ultimate  ... ker tudi prav ne bi bilo - če bi jih ane. Vsak ima svojo stopnjo zavedanja ... rasti ...

Sem pa velikokrat kdaj odpirala debate v to smer, kaj prebrala na glas, opozorila na kak dober video, na kaj aktualno resničnega v svetu  ... poštimala, da smo šli na kakšen izlet - pa mimogrede nato še na seminar h guruju malo poslušat ...

Pa tudi na kakšne hare krishna večere ... čisto tako - neobvezno ... recimo na kirtane ... Hare krishnovci pa imajo itak vedno dobro hrano ...flirt.gifup.gif

Tako, da so tudi tile moji takrat še mesojedci že kmalu sami dognali, da obstaja alternativa mesni hrani ...

Partner je nekako leto za menoj še jedel ribe potem mu pa tudi to ni bilo več  ... hčer je pa že naslednje leto sama odločno sklenila, da mesa ne bo jedla ...

... tako je že v drugo desetletje ...

Je pa res potem čisto drugače, ko si z vsemi na isto - saj je lažje usklajevati urnik prehrane, kuhinjo, nakupe  ...

Pri nas je vseeno tako kdo skuha - s tem si ne belimo glave ... kdor pač utegne pripravi še za drugega ... pusti za drugega, če ga ni ...

Okus imamo usklajen ...

Ko sem pri partnerju imela muco  - pa itak, da sem ji dajala mesno hrano ...

Prehranjevalno verigo živali je potrebno upoštevati  ... na silo ni Ok forsirat nič nikomur ...

Tako se je odločilo stvarstvo  - zakaj bi mi nekaj na silo spreminjali in se kremžili ob tem ...

Sem pa pri tem, ko sem odpirala kakšno mesno konzervo zmolila kakšno mantro smile.png  ... čisto tako za mir med bitji ... love3.gif

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

#25506 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: 24. junij 2020, 19:40

Ko sem pri partnerju imela muco  - pa itak, da sem ji dajala mesno hrano ...

Prehranjevalno verigo živali je potrebno upoštevati  ... na silo ni Ok forsirat nič nikomur ...

Tako se je odločilo stvarstvo  - zakaj bi mi nekaj na silo spreminjali in se kremžili ob tem ...

Sem pa pri tem, ko sem odpirala kakšno mesno konzervo zmolila kakšno mantro smile.png  ... čisto tako za mir med bitji ... love3.gif

The best!

Moja lola je danes jedla tuno v olivcu in kos kruha... pasje konzerve ignorirala... moja Lola je zakon. Še malo pa bova obe veganki... je v redu, se je celo zredilčkalav zadnjih letih. Aja, dobila je tudi surovo kost. 

Zdaj spančka tu pri meni, torej ni nič groznega...torej ribe so ok tudi za kužke, spet blodim..

Zdaj grem gledat dr Nowzaradana na TLC... pri njem so tudi na dieti...

Ful zanimivo.

#25507 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: 24. junij 2020, 19:47

Če je bilo prej shizofreno, ko si bila vegi, potem predvidevam, da je tudi zdaj ko ješ meso..   smile.png   (ker meso ješ, ampak uživati pa ne moreš v njemu - kot praviš)

Drugače stanje, ki ga opišuješ, je povezano s popolnoma drugimi življenjskimi področji..  neka globoka neizpolnjenost (ali v odnosih, ali še kje na drugih življenjskih področjih), in te globoke neizpolnjenosti, ti sedaj ne dovolijo da realiziraš te površinske duhovno/prehranske cilje..  po načelu "kakor znotraj, takor zunaj" ti ne more biti dovoljeno zunanja izpolnitev, če nisi izpolnjen tudi v svoji notranjosti..     mogoče si te duhovno/prehanske cilje zadajaš tudi zato, ker bi rada nadomestno zapolnitev, tega kar je ostalo neizpolnjeno..

lahko tudi čisto nevede, to počneš..  

Skratka vsa življenjska področja, so v človeku med sabo narazdružno povezana..  Če samo eno področje preveč zanemariš, ti lahko nato to eno področje zruši celo življenje, samo da dobi tvojo pozornost..  wink.png

Je težko porihtat še druge, da ti dajo mir.... poleg tega še živali, dušo, vse skupaj... pa še cel svet... ampak meso res ni dobro ali okusno, je grozno. 

Če nehamo jest meso, bodo ostali imeli več hrane. Pa živali manj trpele. Mislim multiplikacija dobrih odločitev pri vseh skupaj. 

We love animalslove3.gif

#25508 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: 26. junij 2020, 19:33

Naši illuminati... javite se... vas potrebujemo :D hihi.......

#25509 *glas*

*glas*
  • Nepogrešljivi

Objavljeno: 26. junij 2020, 20:22

Naši illuminati... javite se... vas potrebujemo biggrin.png hihi.......

Iluminatom je treba pomagati, ker živijo v zablodi, da so razsvetljeni..   smile.png

#25510 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: 30. junij 2020, 19:30

Ja, je treba delat na sebi še veliko, tudi če se katera šušumna po nesreči odpre, ali kaj takega. nekateri celo trenirajo kundalini tantra, veliko kar na klopcah v psihiatrični bolnici. Res.

In so ful pametni.. si mislijo... pa pljuvajo tablete ven v wc psihiatrični bolnišnici. He he... Ni vse zabloda. Se lahko res ful odpreš in je pol težko shajat. Tudi jaz sem prebrala kundalini tantro... mi je dosadno vse te vaje. Jaz delam EFT, najmanj nevarno.. 

Všeč mi je edino še dihalne vaje- 4 sekunde vdih, zadržiš 2 sekundi. izdih 6 sekund do konca. Ker pa imam anksioznost (ker nisem zrihtala karmične vzorce, saj veste kaj mislim... tisto nezavedno kar te bremeni in čustvene posledice)... imam težave pri govornjenju z ljudmi... si rečem izrazi svoja čustva, pokaži strah... na koncu je samo zadržana energija mogoče ljubezni... bi ga kar objela in poljubčkala... TO je ta energy... ki je blokirana... in rata brez tresenja ... tko da eni vidijo ali slišijo ali si mislijo ali ful intuitivno čutijo... zame the best folk in edini ki me še šteka...

Jaz samo hočem bit v izy, in plavat "kjer vrhovi se dotikajo neba"... with love, respect and admiration of the miracles that are happening... npr- da me kdo sprejema takšno kot sem brez kritik in zablod ega... pol bom lažje pospravila nezavedno navlako... pa mother Nature pomaga. lovelove3.gif

#25511 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: 1. julij 2020, 10:00

Odhajam s tega foruma za vedno.

Lep pozdrav!

#25512 *glas*

*glas*
  • Nepogrešljivi

Objavljeno: 2. julij 2020, 08:14

Odhajam s tega foruma za vedno.

Lep pozdrav!

Razlog?

#25513 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 130

Objavljeno: 3. julij 2020, 21:08

Neki me glava boli.
Teta iz Krvavca je prišla na obisk.
Danes sem šla v gozd in sem vidla tole lepotico in še dobro, da sem imela škarje seboj, da sem jo lahko nabrala. Zelo težko jo je najti, ker raste zelo razposajeno.

365fR.jpg

Se ozrem gor proti griču in na vrhu vidim eno veliko rastlino v rumenem cvetu. Pa si rečem, kaj za vraga je tista rastlina, grem pogledat (babji firbec) in mi je takoj postalo jasno, da je to Silina. Iz nje so včasih pridobivali modro barvo. Lepa rastlina.

365g4.jpeg

Malce sem bila presenečena, ker je bil gozd prazen. Nobenega nisem srečala, kar mi je sedlo .... mir, tišina ... jaz in narava. hypnodisk.gificon25.gif
No, vsake toliko cajta me je kakšna kača spomnila, da sem v gozdu. biggrin.png Modrasi se radi sončijo na kamnih.
Lahko noč. sleeping.gif

#25514 *glas*

*glas*
  • Nepogrešljivi

Objavljeno: 5. julij 2020, 19:15

George Carlin - Germs, Immune System

https://www.youtube....h?v=X29lF43mUlo

#25515 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: 21. julij 2020, 12:29

Mislim pod nujo bi rabila lavando. Ampak čist na vsaki vejici so čebele in vsepovsod brenči. Se bojim, da me bo pičla.

Pa od kje so prišle te čebele? Kaj je v bližini čebelnjak al kaj?

Čebele so čist nore na lavando. partyy.gif

#25516 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: 22. julij 2020, 20:26

Danes me je klicala ena gospa in mi reče, da me čaka en paket v Šentilju na mejnem prehodu z Avstrijo.

In jaz ... pomota in vržem dol.

Še enkrat kliče .... gospa, a niste vi naročili to in to.

In se mi posveti lučka res je, čist sem pozabila. Sam nisem vedla, da je dostava v Šentilju, ker jaz sem iz Primorske, bog mi pomagaj.

3 dni imate cajta, da prevzamete paket, ker drugače gre nazaj.

V špici poletne sezone moram iti v Šentilj, ki je čist na drugem koncu Slovenije in to celo proti koncu tedna, ko je največja gužva.

Joj, Joj, Joj, Joj.

partyy.gif

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0