Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
25961 komentarjev na to temo

#25826 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 10. oktober 2022, 15:47

 

na pop-u sem pogledal prispevek o volitvah.

kakšni smradi so.

vse so pokazali na bowlingu, med starkami.... in vsi so povedali nekaj stavkov.

no, sabino senčar pa samo fotografijo za nekaj sekund in brez, da bi lahko kaj rekla v eter.

me zelo razpizdi in hkrati veseli, da se jo očitno resno bojijo, ko jo poskušajo omejevat kjerkoli morejo.

me zanima, če bo narod to prepoznal.

OK-thumb.gif

 

NAJPREJ za ogrevanje kako razmišlja dr. Sabina Senčar glede zdravljenja v epidemiji lahko PREPOSLUŠAMO TOLE ; medal.gif icon1_thumbup.gif 
1. Sabina Senčar dr. med. - v dveh letih se s strani opozoril ni zgodilo nič
a)
https://www.youtube....h?v=rq4hxcS2vW8
pa še tole,
 
 
 
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
... To pa za vse, ki ne spremljajo program TV-ja ;
 
Če je kdo spregledal prvo soočanje dr. Sabine Senčar ... 29.9.2000 ...
Je prva oseba, ki je po dveh letih javno spregovorila o napačnemu zdravljenju covida, o neefektivnih cepivih, o prekrških zdravniškega lobija glede nagovarjanja k cepivom, o neprimernosti ukrepov in kršitvi ustavnih zakonov, o novinarskem pristranskem delovanju in preprečitvi soočanj širše stroke in s tem o blokiranju informacij med epidemijo itd ..)
(No, Gregorja Bezenška res nisem resno jemala in kakopak se je uštimalo tako, da je dr. Senčerjeva v predstavitvi padla v kombinacijo z njim, da bi jo ja čimbolj oddaljili od končnega resnega rezultata wink.png )...
 

1. Soočenje predsedniških kandidatov dr. Sabine Senčar in pevca Gregorja Bezenška na POP TV 29.9.2022

https://www.youtube....APQ4J-swR0&t=5s

 

Volitve 2022: Soočenje kandidatov za predsednika republike, posnetek celotne oddaje rtv slo1  - video posnetek celotne oddaje čisto odspodaj članka tega linka

https://www.rtvslo.s...ukrajini/642409

 

2.  oziroma tu - direktno brez predhodnega branja članka - video posnetek kandidatov za predsednika rtv slo1        3.10.2022

https://365.rtvslo.s...-2022/174903399

 

 

 


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25827 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 12. oktober 2022, 20:36

No, da se ponovno oglasim in javim, da na koncu sem šla na gobarjenje na Pokljuko in z gobjo bero sem zadovoljna. In moram priznati, da sem bila šokirana, da koliko ljudi hodi na Pokljuko po gobe. Pa to je neverjetno. Pa to hodijo iz cele Slovenije in še tujce sem slišala. Naslednje leto ne grem več, ker ne maram gužve. Ima pa Pokljuka prekrasne gozdove in res je zelo bogata z gobami. Aja, danes sem šla zaplavati v morje in to, kar brez kopalk, kar mi je dalo neverjeten občutek svobode. Jutri grem spet. wink.png Kdo bi si mislil, da bo letos oktober tako topel.
 
Starša sta šla za 14 dni na lepše in nobenemu nista povedala, kam gresta (seveda jaz in sister veva kje sta). Pa me sosedi skozi klicarijo, da je v bajti čista tema in da kje so starši, da jih skrbi, da se jima ni kaj zgodilo in blablabla, ker onadva se ne javljata na fon. Če onadva nočeta povedati kje sta, pol pa tudi jaz ne bom povedala. Kaj pa jih briga?! Firbci! Naj se brigajo zase. Jaz se sploh na fon ne javljam več. icon_smile_approve.gif Kar naj jih grize od firbčnosti hehehe.
 



#25828 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 14. oktober 2022, 19:25

No, da se ponovno oglasim in javim, da na koncu sem šla na gobarjenje na Pokljuko in z gobjo bero sem zadovoljna. In moram priznati, da sem bila šokirana, da koliko ljudi hodi na Pokljuko po gobe. Pa to je neverjetno. Pa to hodijo iz cele Slovenije in še tujce sem slišala. Naslednje leto ne grem več, ker ne maram gužve. Ima pa Pokljuka prekrasne gozdove in res je zelo bogata z gobami. Aja, danes sem šla zaplavati v morje in to, kar brez kopalk, kar mi je dalo neverjeten občutek svobode. Jutri grem spet. wink.png Kdo bi si mislil, da bo letos oktober tako topel.
 
Starša sta šla za 14 dni na lepše in nobenemu nista povedala, kam gresta (seveda jaz in sister veva kje sta). Pa me sosedi skozi klicarijo, da je v bajti čista tema in da kje so starši, da jih skrbi, da se jima ni kaj zgodilo in blablabla, ker onadva se ne javljata na fon. Če onadva nočeta povedati kje sta, pol pa tudi jaz ne bom povedala. Kaj pa jih briga?! Firbci! Naj se brigajo zase. Jaz se sploh na fon ne javljam več. icon_smile_approve.gif Kar naj jih grize od firbčnosti hehehe.
 

 

Oj Čebeli ...

Lepo ga lutaš  rainbow.gif smesko.gif  ... 

Jst pa zadnje čase nikakor ne uspem v naravo  ... pa je to sicer zame najlepši čas zanjo ...

Vse te barve in predvsem to,da ni več tiste krematorijske poletne vročine, ki me totalno izžame, da še v septembru in v oktobru nisem pri sebi ...wacko.png

Ka duš ne paše mi mraz, ne paše mi vročina  flowers.gif ... nimam pojma - kje je tistih pretežno 20 stopinj zame, da lahko funkcioniram normalno ...

Uffff  .... pa ne maram megle in mrzlo vlažno vreme ...  tole zna bit zdaj kmalu "ta deprasti" november  ...

 

Upam, da bom lahko vsaj naslednjih dva tedna kaj izkoristila ... vsaj vikende, če ne drugega  ... in tud meni se je fajno kopat naga  ...če ne bo drugega lahko tud v kakem čebru ali private jakuzziju .... icon1_blush.gif clover.gif

Zdaj sem bila vabljena v Grčijo, pa mi energijsko nikakor ni potegnilo... icon27.gif

Sem si zadala, da v bivšem stanovanju, kjer ni preveč sonca in zraka naredim nekaj reda ...  pa bogam in si mislim, če nisem pretegnjena, da nisem šla naokrog in se napasla pisanih razgledov, malo podružila ipd ...  icon1_rolleyes1.gif

Včasih sem pa res sama sebi  - največja idejna utež ...ermm.gif ...

 

No, za gobe pri nas ni blema ... jih imamo tu na Dolenjskem kukr češ ...

Mi pa zdaj gurmansko paše bolj kostanj ...ravno si štopam tale pralni stroj, ki mi tako že ves večer počasi melje žehto in tuhtam, če mi bo zneslo pred deseto  še do mame, kjer me čaka ena doza pečenca  ...pa deci belokranjske črnine  .... Ahahah do polnoči bom menda že kaj redi za eno sanjsko turo  okrog vesolja  ...

tongue.png

 

L.p ...  flowerface.gif  wizard.gif

 

P.S,

Aja, tole da pa sosedovi kličejo, ker ni v hiši videt znakov življenja - pa ni nujno slabo ...ker, kaj veš včasih je fajno imet nekoga, ki opazi in malce skrbi ...kaj veš, se lahko marsikaj zgodi in lepo je imeti bližnje, ki vsaj vedo da obstajaš ...  yes.gif ...hypnodisk.gif ...


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25829 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 19. oktober 2022, 11:07

Ko se zbudiš in zagledaš rdečo vrtnico na povštru in listek za voščilo.

Moram priznati, da ko sem zagledala rdečo vrtnico na povštru, sem imela nasmeh do ušes.

Pa ga pokličem, pa rečem .... o madonca, pa jaz sem mislila, da se določene scene dogajajo samo v filmih.

Pa reče .... vidiš, da nisem pozabil, da imaš rd. 

Sem mu rekla, da mora večkrat dati ven to romantično žilico, ki jo ima, ker to mi je pri njemu zelo všeč.

Vedno sem si želela imeti romantičnega partnerja ob sebi, ker sem romantik po duši. 

Sva že, kar neki cajta skupaj, a zna me presenetiti.

 

ylflower.gif



#25830 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 19. oktober 2022, 12:56

Ko mi razlaga, da kakšne pizdarije ima, ker ne plačujejo najemnine in da jih ne more vržt iz stanovanja, ker so na socialni in ne delajo in ne morejo ostati na cesti!



#25831 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 20. oktober 2022, 12:07

Jup, tehtnice smo zdej blažene v šopkih ... smo pač romantične jbg ... love3.gif ... (še dobr da nimam Rd bliz 1. novembra, ku bi si misnla, da imajo drug pomen ohmy.png )

V enem tednu bom dobila kar dva šopka od M.

Prejšnji teden je imela RD njegova teta, k ji jst rečem Zelda s Kleka ... skratka, da ne povem preveč - naj rečem sam to, da bi ji jst veselo dala šopek pora za grizljat, al pa venček česna napr .... tongue.png1  ... in se M-ju ni zdelo, da če prinese šopek njej, da ga ne dobim še jst ... no jutr pa bom zazihrca dobila še enga (moške je pač kt ženska prav natrenirat tongue.png 2 ) ... partyy.gif ... ker ve, da se vsa stopim ob rožcah, odhodu v naravo, mirnem večeru s termalno vodo in masažo itd ... da ne razlagam preveč ... tongue.png 3 ...


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25832 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 20. oktober 2022, 12:30

... na račun Zelde ...flirt.gifbiggrin.png ...

Priponke (datoteke)

  • Priponka  sopek.jpg   34,63K   10 Število prenosov

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25833 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 20. oktober 2022, 21:16

Intervju s predsedniško kandidatko dr. Sabino Senčar, Simon Balažic TV AS iz Murske Sobote, 19.10.22

 

https://www.youtube....h?v=3g0Tqgsi6tk

 

Znotraj intervjuva dr. Sabina Senčar naniza vprašanja oz. podatke o tem, da se ni znanstveno in strokovno vodila statistika hospitaliziranih, tudi o cepljenih umrlih, o novi krizi, ki jo skozi politiko strašenja že napovedujejo ...


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25834 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 22. oktober 2022, 12:20

Jup, tehtnice smo zdej blažene v šopkih ... smo pač romantične jbg ... love3.gif ... (še dobr da nimam Rd bliz 1. novembra, ku bi si misnla, da imajo drug pomen ohmy.png )

V enem tednu bom dobila kar dva šopka od M.

Prejšnji teden je imela RD njegova teta, k ji jst rečem Zelda s Kleka ... skratka, da ne povem preveč - naj rečem sam to, da bi ji jst veselo dala šopek pora za grizljat, al pa venček česna napr .... tongue.png1  ... in se M-ju ni zdelo, da če prinese šopek njej, da ga ne dobim še jst ... no jutr pa bom zazihrca dobila še enga (moške je pač kt ženska prav natrenirat tongue.png 2 ) ... partyy.gif ... ker ve, da se vsa stopim ob rožcah, odhodu v naravo, mirnem večeru s termalno vodo in masažo itd ... da ne razlagam preveč ... tongue.png 3 ...

 

A tudi ti si tehtnica? Ja tehtnice smo romantične. Zadnjič sem spoznala eno res posebno družino. Imajo enega fantka in zdaj je ona drugič noseča. Cela družina hodi bosa po cestah in gozdovih. In on mi je rekel, da si mora naročat čevlje po meri, ker so njegova stopala dobila naravno obliko. Ona je prvič rodila doma in zdaj bo spet rodila doma in iščejo hišo, da bo sredi gozda, ker bi radi živeli v naravi. In so vegetarjanci (zdaj ne vem, če je tudi tamali) in tamalega bodo vpisali v vrtec, ki bo na odprtem v naravi, pa veliko delajo na bazi zelišč. No, oni meni to razlagajo in si mislim ... pa ste res posebna družina, take še nisem videla. Ima pa ona blazno srečo, da je tudi on takšen .... moram reči, da mi je zelo všeč takšna mentaliteta v družini. Me prav zanima, kaj sta po poklicu. On je lušen zapopizdit.



#25835 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 22. oktober 2022, 18:59

ahahah Čebeli sej veš me tehtnice se tud globje sprašujemo ...flirt.gif

OK  ... tale tip je lušen ...

... pa, da ti koj mal preženem skomine ...icon_smile_tongue.gif ...

... ampak je zmeraj bos ... povsod ... mejbi tud po asfaltu, kjer se skrivajo zasušene pasje radosti ... al pa tisti mastni pljunki od nevzgojenih pubartetnikov, ki jim je pljunek 100x na dan skupaj z jbtm kt začimba ... icon1_lookround.gif ....

... ergo ja  ... živet v hiši z njimi ... le kakšna so tale tla,  ... me bolj spominja na takšna, ku ves čas z vodo sproti splahnuješ ... ipd ...up.gifbiggrin.png  ...

No ja sej, če bodo živeli ves čas v gozdu, se šolali v naravi ok  ... po ulicah ali cestah - mi pa nekaj ne potegne enako ...

Sam a veš, jebela cesta no ... pozimi je tud  - 15°C lahko ...ohmy.png ....

 

Mal se hecam ...icon1_blush.gif

Pač dihanje z naravo, utrjevanje življenja ... zdrava prehrana  ... ja, je zanimivo, da so nakateri kar žilavi ...

Tud jast poznam takšne - sploh zdej, ko so se v času epidemije tako odločili živeti ...

Poznam pa tudi takšne, ki so se v takšen lajf zakadili mladi, vložili vse svoje prihranke ... in so se že čez kakšno leto ali dve totalno premislili ... ker so ugotovili, da so vseeno družabna bitja in jim takšna izolacija na daljši rok povzroča depro ...

 

Jup - morajo bit razjasnjeni v globine in še takšni karakterji, da se ujemajo definitivno ... yinyang.gif hypnodisk.gif ...


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25836 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 23. oktober 2022, 16:20

Ja, najbolj me je šokiralo to, ko sem jih videla, da hodijo bosi po cesti in po gozdu, ker drugače jim sicer ne bi verjela. Jaz si sploh ne predstavljam, da bi hodila bosa tako naokrog, kjer recimo lahko stopim na steklo in se porežem ali pa lahko stopim na kakšen oster kamen in se poškodujem. Sam očitno si nekateri ne delajo teh problemov. Sredi narave bi tudi jaz rada živela. To so moje sanje. Ne maram mestnega direndaja.

 

Sem šla malo pogledati kako je z brinovimi jagodami v gozdu. Nekateri plodovi so še vedno zeleni, nekateri se barvajo in nekateri se sušijo. Ne kaže dobro.

Tle pri meni je res ogromno brina in sem mislila narediti brinov sirup za enih 20 litrov in ga probat dati v prodajo, da vidim kako se folk odziva na brinov sirup. Ampak ne vem, če bo kaj iz tega, ker ni brina.

 

Bemu, naslednji teden bo do 24 stopinj in smo konec oktobra. Meni je to super, ker ne maram mraza. Sam to ni dobro, ker pol so živali in narava vse zblujene.



#25837 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 29. oktober 2022, 20:36

Danes sem šla na 3-urno šetnju v gozd. Kako mi je sedlo, pa ne morem verjeti. Počutim se kot prerojeno. Ponavadi grem vedno pozno popoldan, ko pridem domov in pol hodim nazaj v poznem mraku, kar ni prijetno. Pa čeprav sem navajena. Danes sem pa šla ob 13.30 in je bilo res super. Toplo, sonček, narava, mir, meditacija .... zen. hypnodisk.gif inno.gif clover.gif rainbow.gif em45.gif edoom16.gif yinyang.gif srcoci.jpg icon25.gif flirt.gif



#25838 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 3. november 2022, 17:36

alea-iacta-est.gif



#25839 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 3. november 2022, 20:48

In je zadela kaj na ruleti  ?biggrin.png


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25840 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 4. november 2022, 15:35

                                                                                                        - 1. -

 

  ...  Ene tri pomembne zadeve vam dam za preposlušat ....               

 

No, tudi v tej temi je kocka padla ...  wink.png .... rainbow.gifhypnodisk.gif .... 

Dober, pomenljiv intervju ... OK-thumb.gif...

 

Posledice cepljenja - kovid, pogovor z dr. Bernardom Goršakom

Predstavljamo vam: doc. dr. Bernard Goršak, 1. 11. 2022

 

https://www.youtube....h?v=Rwwlu9h1vgU


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25841 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 4. november 2022, 15:47

                                                                                                        - 2.-

 

... pa še nekaj pomembnega z datumom 30.10.22  linkam  .... mejbi Jankota kaj v dobro voljo spravi, če še ne ve ....tongue.png

 

Predsednica Evropske komisije Ursula von der Leyen je morala
nujno odpotovati nazaj v Bruselj, saj predstavniki Evropskega parlamenta
zahtevajo njeno takojšnjo aretacijo.


Ursula je bila prej znana po svojih kriminalnih dejavnostih, zdaj pa
je osumljena, da je naročila 4,6 milijarde odmerkov cepiv, torej 10
cepiv za vsakega prebivalca EU, in s tem oškodovala sklade EU za več
deset milijard evrov v korist Pfizerja.


Predstavniki so več mesecev zahtevali, da se javnosti razkrijejo
njena sporočila, ki si jih izmenjuje z direktorjem Pfizerja, pa tudi da
se pokaže pogodba med tem podjetjem in EU, ki pa je ni hotela pokazati.


Preiskavo so sprožili, zahtevajo njeno takojšnjo aretacijo, da bi dokazali, da EU do neke mere spoštuje pravo in zakone.
 

 klik na video crossfingers.gif 


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25842 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 4. november 2022, 17:49

                                                                                                         -   3. -                                                                                                                           

... Pa še to tretjo zadevo tudi izpred par dni nazaj priporočam v preposlušanje, obvezno !!!

 

Društvo za srečno življenje  - Belis

O Pogodbi, ki so jo premlevali poslanci tako naši -  kot evropski - pa je bilo v notranjosti pogodbe vse počrneno  - skrito, v imenu poslovne tajne - glede cepiv oz. pogodbe s  farmacevstko korporacijo -  Pfizerjem ....

 

(Po kanalih našla eno povezavo - upam, da vam bo video štimal ?! wink.png )

 

O pogodbi, ki je parlamentarci ne smejo videti; 

https://www.facebook...530633052220290

 

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

 

"In Komisija EU je sestavila takšno pogodbo, ki jo je morala podpisati vsaka država članica – kot nedvomno vsaka država zunaj EU, ki je prejela Pfizerjeve strupene injekcije, vključno z ZDA in Združenim kraljestvom."
POVEZAVE DO POGODB:
Izvirnik Pfizerjeve 104 strani dolge POGODBE z EU za "cepiva": https://cutt.ly/pNwQ6bP
Preverjajte prevod z izvirnikom: tukaj je strojni prevod 104 strani POGODBE v Slovenski jezik: https://cutt.ly/nNwWdLw
Naročilnice slovenske vlade za Pfizer cepiva: https://cutt.ly/TNwQVCW
Javno naročilo za nakup cepiv, izdano šele leta 2022: https://cutt.ly/BNwWYJe
 

>>> 4,242,025 <<< Pfizer VIAL ZA SLOVENCE:
Slovenija bo nakupila 4,242,025 vial pogodbenih cepiv. Nekaj datumov in količin je navedenih v spodnji tabeli... Le komu vse jih želijo našpricati? In to pecivo, za katerega Slovenska vlada ve in se zaveda, da niti proizvajalec niti odgovorni stranskih učinkov ne poznajo. Lepa, lepa popotnica!!!

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25843 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 6. november 2022, 23:04

Po dolgem cajtu sem spet malce pogledala v mojo natalno karto, da vidim, kje točno se nahajajo tranziti. Ja, mars se šeta gori doli po četrti bajti.

 

Ta tranzit povzroča prepiranje, kregarijo, zdrah doma za štirimi stenami.

 

(SELF CONTROL!)

 

Jutri grem nabirati brin. Bomo videli, koliko ga bom nabrala. Brin je dost zajebano nabirati, ker ima iglice in bode.

 

Pa jagode so zelo drobne. So pa dobre in sladke.



#25844 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 9. november 2022, 18:45

Danes je prišla na obisk ena frenda in najina tematika je bila astrologija in smrt.

 

Kateri tranziti kažejo, da bo nekdo izgubil osebo, ki mu je pri srcu?!

 

Na mizi sva imele zelo veliko natalnih kart od znanih osebnosti (igralci, politiki, glasbeniki, znanstveniki, misijonarji, športniki itn) in gledale sva datume, kdaj so izgubili kakšno drago osebo in kako so bili takrat postavljeni tranziti in gledale sva tudi solarne karte. Ja, trije strici imajo pri temu glavno vlogo in sicer Saturn, Mars in Pluton. 

 

Ko mi kakšen človeček reče, da mu gre tranzitni Saturn čez osmo bajto in da je prebral na netu, da tale tranzit daje možnost, da bo nekdo od njegovih bližnjih umrl in pol je ves presran.

 

Jaz se takšnih tem izogibam in če me kdo vpraša ..... odgovorim bolj na splošno in na široko, ker možnosti je več.

 

Ne bom folku zaganjala strahu v kosti, pa saj nisem nora.

 

Recimo, ko je šel meni tranzitni Saturn čez osmo bajto sta umrli obe moji babici.

 

Priznam, da sem tudi jaz gledala v moji natalni karti, da kdaj bosta umrla moja starša in da kateri bo umrl prej.

 

Pol sem se pa vprašala .... a res hočeš to vedeti? In odgovor je bil ne in sem si rekla .... pol pa nehaj vrtati in se poglabljati v to zadevo. Konc debate.



#25845 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 15. november 2022, 22:53

Danes sem prišla domov zmatrana ko pes. Dosti dela.

 

A nek notranji glas mi je govoril, da naj grem na sprehod. Zunaj je bila vremenska sivina in vlaga.

 

Malo sem cincala, grem ali ne grem, pa sem šla .... med hojo je začelo rositi, malo je štrcalo. Ampak mi je sedla hoja po dežju.

 

Nekateri režejo drevesa, drugi sekajo drva, tretji peljejo pse na sprehod in ponekod se otroci igrajo na dvorišču.

 

Eno gospo sem srečala z majhnim otrokom .... imela je rjave, lešnikove tople očke in lep nasmeh .... pozdravila me je.

 

Pa enega starejšega gospoda sem srečala, ki je imel roko v gipsu.

 

Po poti za nazaj, sem med sivino iskala jesenske barve, ki poživijo naravo. 

 

Jesen je spokojna! 

 

o1zBjcG.gif



#25846 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 16. november 2022, 17:40

Še posnetek, 15.11.2022 - ko gospod Ladislav Troha na soočenju RTVSLO
razlaga kako je bilo zaradi interesov globalne, državne politike novinarjem onemogočeno
informiranje javnega značaja o pogodbi med prejšnjo vlado JJ in med Pfizerjem glede morebitnih škodljivosti cepiv oz. nezakonitih pogojev cepljenja ...

 

excl.png DUH RESNICE JE UŠEL IZ STEKLENICE

https://www.youtube....f4Hbqn4AU&t=36s

 

 Ladislav Troha je povedal zelo pomembno zadevo državljanom, ki se navezuje okrog pogodbe za nabavo cepiv med Pfizerjem
in takratno vlado JJ.

V bistvu je Troha edini do zdaj v dveh letih na Javni RTV šele sedaj lahko povedal in pokazal citat iz pogodbe, da je cepljenje proti covidu -19, ki je bilo stimulirano s strani vlade in vladine stroke še v fazi raziskovanja in se zato ne more zatrditi, da ne bo stranskih škodljivih učinkov cepljenja.

Torej podpis te pogodbe s strani takratne vlade in vsi ukrepi ter "solidarni" pritiski za cepljenje, niso bili zakoniti, saj ljudem ni bila ponujena
razlaga, da sodelujejo v poskusih cepljenja.

Skratka to se meni zdi najbolj koristen moment te oddaje, ki ga je Vida Petrovčič seveda hitro prekinila s
tem pa potrdila moje mnenje, da moramo državljani na referendumu omogočiti novinarjem svobodo informiranja in dela.

In obkrožiti na referendumu ZA novi zakon, če bo politiki in korporacijam preprečeval blokiranje informacij javnega značaja zaradi lastnih interesov.

 

Seveda je povdarek na če tak kot je spisan učinkovit - o tem bi morali lobirat tudi državljani wink.png


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25847 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 22. november 2022, 14:33

Ker so vmes - od objave, ki sem jo podala iz youtuba- Gibanja OPS ukinili račun in s tem zablokirali dostop do linka  z informacijami, objavljam še enkrat link na povezavo iz tega soočanja.

 

Nanaša se na drugi del okrog nezakonitega cepljenja in škodljivosti cepiv - žal pa ni več prvega dela (razen, če si za nazaj pogledate celotno oddajo) v katerem je Ladislav Troha razložil tudi nezakonitost delovanja politike v medijih. 

 

Še enkrat ogled vsaj tega drugega pomembnega dela - če ga kdo še ni uspel videti. (Dokler je pač še ... ker tako kot se tu pri nas v Sloveniji trudijo s cenzuro - da ne pride do informacij javnega značaja ... ni skoraj nikjer več. Na hrvaškem in v ostalih okoliških državah imajo poslance, ki v državnih zborih povedo informacije javno, da ne rečem imajo tudi nešteto oddaj na to tematiko - Pri nas pa vse gluho !!! )

 

povezava na link oddaje soočanja RTv Slo 1

https://www.facebook...510397494140777

 

 

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

 

 
  ·
Včeraj smo na Specializirano državno tožilstvo ponovno podali kazensko prijavo zoper 70 ljudi z poudarkom, da gre za organizirano hudodelsko združbo, ki jo je dolžno preganjati prav to specializirano tožilstvo.
Zakaj to trdimo si preberite preko te povezave:
V nadaljevanju pa je povezava, da vidite kaj se gredo z našo ovadbo na 70-ih straneh iz 13. junija lani in dopolnitvijo s kronskim dokazom iz 8. septembra lanskega leta (NAROČILNICO, Pfizer - Vlada RS za nabavo zvarkov) Skrivajo in ne dovolijo vpogleda v obrazložen sklep o zavrženju ovadbe, ignorirajo tudi Informacijsko pooblaščenko. Poglejte ta škandal.
Tudi tukaj objavljamo prvih 20 utemeljeno osumljenih, da so v organizirani hudodelski združbi izvršili ZLOČIN ZOPER ČLOVEČNOST OZ. GENOCID.
Ostale osumljene, ki jih je zaenkrat še 50 pa bodo zagotovo objavili vsi mediji v državi. Saj pravijo, da so svobodni in neodvisni.
Delite na polno, lepo prosimo, saj se tako izvaja pritisk državljanov na organe pregona, ki jih pošteno vsak mesec plačujemk oni pa ne delajo svojega dela. Lovijo in zapirajo samo kurje tatove, medtem pa nam najhujši kriminalci vladajo in plenijo naš denar že 32 let.
Pritisk pa se na ta način, da obveščamo drug grugega izvaja tudi na novinarje za katere je to zaukazana TABU tema s strani GLOBOKE DRŽAVE!

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25848 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 5. december 2022, 16:34

ooooo, da malo podelim z vami ... men kar iz večih vidikov zanimiv video ....smile.png
Najprej ta tišina na vasi ... ki se je kar preselila vame, ko sem vztrajala do konca vseh 23 minut ...

Potem pa ja ... razne sprotne ugotovitve ... ahahah male tajne velikih žena ... rolleyes.gif  ... v mnogih kulturah je moški res bolj za okras. Pomaga že, če je samo prisoten.
Po drevesih pleza ženska, breme v nahrbtnkih na ramenih nosi ženska ... srečna ženska, da jo moški prijazno in nežno oprta ... Moški pač samo je ... Srečen, da ima žensko, ki ne potrebuje pretirane pozornosti ... blush.png  ... ( im kidding bucktooth1.gif  )

In ja ... preproste stvari v preprostih okoljih zahtevajo veliko ročnih spretnosti, motorične povezanosti, tudi nekaj znanja spretnosti več ... od kod prihaja energija, kako jo uporabiti ...
Tudi s preprostimi rekviziti se vse da ... napr. narditi lep rob nafilanega žepka, zmlelti orehe, čebulo, speči kaj ; ... iz žvekentajočih večnamenskih posod zrastejo slastne jedi ... na ognju.
ahahah - Mirno odpadejo Bosch, Gorenje, Electrolux, Candy, Zanussi, Whirpool, Beko itd ... sto koleščkov in modelov za rezanje testa, udri sa kamenom po lupini, odpadejo roboti sesalci, se strese na tla, nafutraš čebele in ose ...
Kokice in jajca, mleko in maslo, moka, posušene začimbe, sadje, sadeži ... vse tam v bližini ... je pa potrebno delati sam, da imaš ...
Ne rabiš; mobitelov, računalnikov, Hoferjev, Lidlov ...

Nabiranje orehov v gozdu, izdelava orehove marmelade in peciva z orehi! Vsakdanje življenje na vasi !
https://www.youtube....h?v=xNJZWpCZ3VM

 

 

še ena dva luštna - Azerbaijan;

 

1.https://www.youtube....h?v=LlYoPeFpWrg

 

2. https://www.youtube....h?v=wmd5o8pI0nY

 


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25849 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 7. december 2022, 14:29

Grem v avto in med potjo se spomnim, da nisem naredila ključne zadeve za rešit težavo in grem nazaj.... grem še enkrat po postopku in naredim še tisto, kar prej nisem naredila in zadeva je rešena . wink.png In dnar je ostal v mojem žepu. 

 

Včeraj ob pol enajstih zvečer sem šla na šetnju za 10, 15 minut. whistling.gif Čutila sem, da rabim svež zrak in sem šla. Hoja po praznih ulicah, smrtna tišina, prižgane luči znotraj hiš in vonj po dimu. Vsi kurijo. Med hojo je vzbudila mojo pozornost ena živo roza stavba. Imela je vhodna vrata, nabiralnik in luč na senzor. Pa sem si rekla.... tole je za fotografirati. Se bom vrnila na tole lokacijo sredi dneva. Impresionirala me je barva stavbe.

 

Imela sem 4 mačke, ostala sta še dva. In vsako noč prideta k meni in zlezeta pod kovter in se stisneta k meni. Zjutraj, ko se zbudim, moja mačurina nasloni glavico na moj vrat in mi prede direkt v uho. icon25.gif

 

Danes sem sanjala, da je oče padel v jarek. Ampak nič si ni naredil. Tole kaže na neke jebene ovire.

 

Takoj sem vzela papir v roke in začela risati. Ja, še vedno rišem to, kar sanjam.

 

Tokrat sem uporabila risarsko oglje. 



#25850 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 8. december 2022, 13:22

No, jaz pa nadaljujem sanjanje žvali.

Res kakšne odštekane sanje mam letos - sem že pred meseci napisala.

Pred nekaj tedni pa sem si zapomnila ene res blesave, ko sem sanjala kravo, ki se je sprehajala po sobi stanovanja, potem se je spremenila v snežno belega ljubkega kužka in nato še v crtljivo mucko ... ahahah no ja  ... bi imela neko svojo teorijo  ... sam je blo pa odštekano ...icon1_blush.gif...

 

Danes sem pa sanjala nekega podivjanega medveda v civilazici, ki je rovaril okrog atrija neke stavbe, ki se mi je zdel kot hotel, hostl ... kaj vem točno kaj  ...

Skratka videla sem, da je podivjan in rovari naokrog, da stika okrog razmajenih vrat in sem hotela s seboj potegnit hčer, ki se je ležerno temu upirala, se obirala in tapljala nekam po tisti stavbi, ko bi v bistvu morala popokat stvari in z menoj uidet skozi okno in kasneje še skozi druga stranska vrata.

Za las sva ušli lih zato, ker se je ta medved zapletel v boj z nekim psom in njegovim lastnikom ...

 

Sem pa slišala, da je danes nek poseben dan, ko skozi portal lahko povabimo magične resnice ...

 

Pa polna luna je - neka posebna, a ni Čebelca ?sorcerer.gif

 

Redek pojav na nebu: Luna bo zakrila Mars

https://www.metropol...k-zakrila-mars/


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 2 - Skriti člani: 0