Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
25959 komentarjev na to temo

#76 tanaja*

tanaja*
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 709

Objavljeno: 19. januar 2006, 09:15

Dost imam tega računalnika pa foruma, se kar zasedim pol pa ni nič od mene.
Papa
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)

#77 lilita

lilita
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 116

Objavljeno: 19. januar 2006, 10:34

He,he,he...saj boš prišla čez tri dni nazaj... :flower:
Živi in pusti živeti!!!

#78 Lejka

Lejka
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 437

Objavljeno: 19. januar 2006, 15:57

Kaj a zdej ko se ne kregava bo pa dolgčas al kaj? Hmmm morm mal zatežit, pa popestrit :vragec: :sleeping: x:Dx
It's a dog eat dog world

#79 Tanci

Tanci
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 847

Objavljeno: 19. januar 2006, 17:15

kaj se plete po tisti tvoji glavi x?x xrolleyesx :o|o:
... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

Objavljena slika

#80 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 19. januar 2006, 19:16

Kolega,
zafukal si šanso, kjero bi lahk skupaj dosegegla take cilje, da bi se nama vsi klanjali za "naše" dosežke ter naju spoštovali, kot dbest fighterja na tem svetu ! :vragec: Zdaj boš ostal sam, kar si tudi zaslužiš ! :vragec:
Ni mi jasno, kako si si lahko drznil vdret v moj privat life ! Fuck You MAN, loser si in loser boš ostal ! (Marsa, kje imamo fakiča za smeškota) ?! :inocent: x:Dx

Pri meni je tako, kakšen si do mene...takšen bom jaz do tebe - vračam trikrat ! Zdaj pa razmisli, kako boš ! :vragec:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#81 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. januar 2006, 19:30

ej po nesrec sem zbrisala os, svoj....
no ja, saj morda pa se boljs, nekaj se brez veze pritozujem, ker nimam kaj za oblect za eno poroko.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#82 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 19. januar 2006, 21:12

Ej bolš zate, da se boš danes obnašal, kot je treba!!! x:Xx
Scio mi nihil scire

#83 tanaja*

tanaja*
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 709

Objavljeno: 20. januar 2006, 00:27

Joj, spet nazaj. Preden grem spat se moram okregat: Ni mi ratal preživet dneva brez sladkarij. Imam izgovor: cel dan so me zavajal. Barabe!
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)

#84 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 20. januar 2006, 00:53

:vragec: :vragec: :vragec: pogrešam te
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#85 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 20. januar 2006, 01:02

a mene? :inocent: x:Dx x:Xx
honor and respect

#86 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 20. januar 2006, 08:40

Priden si bil! Jz pa tud! :vragec: x:Dx
Scio mi nihil scire

#87 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 20. januar 2006, 15:46

A.! Pogrešam te.........
Scio mi nihil scire

#88 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 20. januar 2006, 16:09

Ej! Nakladaš! No, sej...nč novga, najlažji je lapat, pol se pa delat, da ni blo nč. Jah....tipično zate. x;)x

#89 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 20. januar 2006, 17:54

Cemu ti je bilo treba to nardit noooo :C: Pa tocno si vedel kako in kaj je..... zakaj mi nisi tega povedal? Zakaj si mi dajal upanje? Pa saj vem, da sem bila sama neumna in naivna, ker sem ti vrjela. Nisem za vse kriva samo jaz, ves!

Kriva sem toliko, ker sem se ti predala popolnoma.... Si edini, ki sem mu to dopustila, in kaj sem dobila nazaj?! Noz v hrbet..... res, hvala ti :xx!:
Najhuje pa je to, ker sem v dvomih, ker ti skoraj verjamem vse, kar si mi rekel :eek: :o|o: ....

Kljub vsemu te se vedno ljubim.... :sori:
Uspeh je drznim zagotovljen!

#90 Lejka

Lejka
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 437

Objavljeno: 20. januar 2006, 18:14

Cemu ti je bilo treba to nardit noooo :C: Pa tocno si vedel kako in kaj je..... zakaj mi nisi tega povedal? Zakaj si mi dajal upanje? Pa saj vem, da sem bila sama neumna in naivna, ker sem ti vrjela. Nisem za vse kriva samo jaz, ves!

Kriva sem toliko, ker sem se ti predala popolnoma.... Si edini, ki sem mu to dopustila, in kaj sem dobila nazaj?! Noz v hrbet..... res, hvala ti :xx!:
Najhuje pa je to, ker sem v dvomih, ker ti skoraj verjamem vse, kar si mi rekel :eek: :o|o: ....

Kljub vsemu te se vedno ljubim.... :sori:

lubica, sej bo bolš.....oblubm xsrcx x:Xx
It's a dog eat dog world

#91 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 20. januar 2006, 20:05

lubica, sej bo bolš.....oblubm xsrcx x:Xx

sej vem ;)
Uspeh je drznim zagotovljen!

#92 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 20. januar 2006, 20:44

Jaz tudi cisto razumem.
Sam naprimer, k sm jst prvic sem prisla, sem tud ogromno nabijala. Predvsem v cvekarijah x:Dx Se mi zdi, da je bilo enkrat obdobje, kjer so bile kar tekme, kdo bo najvec nabijal x:o)x Pa 13000tem ala nabijajmo poste, kavarne, kadilnice, saloni in tako dalje :o|o: in s tem me je tud minil....

Kaj se dogaja v cvekarijah, me v bistvu niti ne zanima, ker spremljam ene 5 tem...motijo me pa predvsem nabijanja in iracnje v forumih "kaj mislimo o", alternativna zdravljenja, duhovnost... Ker ko nekaj isces, moras cez ful solate, da najdes. :sori:


No shit Mišelka....a x8Dx x8Dx


saj! in jaz, obzirna kot pravzaprav sem x:Dx x:px x;)x, ne morem niti zatezhit, ker so prec osebne scene. :sick: xrolleyesx x:o)x

kot otroci res, vcasih... x:o)x xrolleyesx

kao mirit... x:Dx halo! :P

Al pa kej druzga......se da spomnit :vragec:

Drži tole :palec:
Čeprav tudi razumem malo - iskrice se krešejo..itd..
mah..
sem izlila v ono prešnjo temo kar nekaj čustev. je bilo potrebno tudi. Bi sicer že prej kakšno rano na želodčku fasala.
Razmišljam zadnje čase o boksarski vreči :palec:
No - ne vem kaj je pisalo na tistih straneh, ki so zbrisane..tak da...ljubili se očitno tam gori niste x:px

in nekateri se poač ne bojo/mo, ampak tukaj , na silo.....morda.....ne gre.....mogoče.....

#93 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 21. januar 2006, 13:48

...hahahahahahahhaha... pa sem te v kozji rog ugnal... vibriram visje kokr ti, birtchart glup!! x8Dx x8Dx x8Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#94 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 21. januar 2006, 18:43

ni vse tako kot se zdi
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#95 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 21. januar 2006, 19:13

Čakam, čakam, pa zgleda se bom še načakala.... :C: a bo kdaj bolš? lepš? tako kot je včasih bilo... someday, someway... together we will be, baby..... we`ll wait for our faith..... and maybe... one day....
Scio mi nihil scire

#96 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 22. januar 2006, 15:59

YOU ARE DEAD MEAT!!!!!!!!!!!!!!! :vragec: :vragec: :vragec: :vragec:
Scio mi nihil scire

#97 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 22. januar 2006, 17:36

čakam. dolgo že čakam. če me že bereš, se vsaj oglasi kaj.
ni vse tako, kot se zdi. saj me dobro poznaš, kajne?in veš, kaj si želim...
:sori:
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#98 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 22. januar 2006, 18:10

Vidis da gre..... Samo potrudiva se oba in je to to..... Tisina, spokoj, ljubezen in zaupanje...... Verjamem v naju.... Ni vazno na katerem nivoju se bova ustalila, vendar vem, da nama bo uspelo!!!
Uspeh je drznim zagotovljen!

#99 Lejka

Lejka
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 437

Objavljeno: 22. januar 2006, 19:03

YOU ARE DEAD MEAT!!!!!!!!!!!!!!! :vragec: :vragec: :vragec: :vragec:

Kr dej ga bebca! xrolleyesx
It's a dog eat dog world

#100 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 23. januar 2006, 22:37

čakam. še vedno. razočaral si me. :C:
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0