Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
25960 komentarjev na to temo

#101 tanaja*

tanaja*
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 709

Objavljeno: 25. januar 2006, 07:34

Jest ne bom jokala in tarnala zarad tipov, ker se mi ne da.
Sam mi gre pa res na živce, da vsakič ko se vsedem v avto in prižgem radijo (poslušam ga le max 20 min na dan) in vsakič mora biti ta bedna Neisha :wacko: :blink: , al krkol že je, res je ne morem. Naj gre nekam drugam zategvat s svojim glasom.
Da ne omenjam skupine Nickelback :xx!: :xx!: :xx!:
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)

#102 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 25. januar 2006, 11:06

Vse se vrača, vse se plača....brez skrbi, celo tebi.....pa čeprav se imaš za tako dobrega, ampak v faco pa ne upaš povedati kaj? x:px Neeee, ti raje sestavljaš puzzle....ok, samo jaz sem na tako komunikacijo gluha.....nič ne vidim, nič ne slišim in nič ne govorim! xDDx
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#103 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 25. januar 2006, 11:39

No saj to sem si zaslužila, tako da ok, sem se ti hotla opravičit ampak če nočeš tudi uredu, bova pa tako oz. sploh ne bova.

V jezi sem ti onemogočila pošiljanje, ampak naslednji dan sem takoj odprla. Kuhaš mulo? Ti kar. Me ne gane več.
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#104 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 25. januar 2006, 12:47

Popenla bom!!!! Milijon mejlov dobim vsak dan in teh for, k mi 100 folka isto pošlje in mam še zdej od decembra za pogledat 100 mejlov in se mi sploh ne da!!!! In yahoo mam skor že zablokiran, pa tok placa je....res bom popenla! :vragec: :vragec: :vragec:

#105 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 25. januar 2006, 16:26

ti si ena taka usrana rit, da clovk sploh ne more vrjet x:Dx a zdej k sem pa to nardila, si se pa mal zamislu ane x:Dx jao jao....sej bo bols ane..... sej sem ti rekla, da bos dojel, takrat, ko bos zgubu, pa mi nisi verjel, zal mi je sam to, da nisem tega ze prej nardila :vragec: x:Dx
Uspeh je drznim zagotovljen!

#106 Tanci

Tanci
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 847

Objavljeno: 25. januar 2006, 18:15

nisem js kriva, če si ti non-stop neki zmišljuješ in se morajo vsi tebi prilagajat, v resnici si bila pa ti zato tu, da bi se ti prilagajala ... oprosti, ker te bojo zarad mene skenslal iz te službe ... ampak res si ne morš zmišljevat, kje boš delala in kje ne ... delaš tam, kjer te potrebujejo, ne pa da skos vihaš nos ... zdej vem, zakaj si me tko grdo gledala, ko sem se prišla uvajat sem ... žal mi je, ampak morala bi vedet, da takšnega tvojega obnašanja ne bodo trpeli večno, malo se zamisli nad sabo, no ... js ti hočem samo dobro res ... začni se zavedat, da se ne vrti cel svet okol tebe ... vsaj ne skos ... xrolleyesx
... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

Objavljena slika

#107 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 26. januar 2006, 06:32

Jest ne bom jokala in tarnala zarad tipov, ker se mi ne da.
:



To so besede!!!!! x:px :palec: Jaz tudi ne, kar nej grejo vsi skupaj lepo v pizdo katerokoliže in naj se tam grejejo....ali karkoli pač. Mislijo, da so središče sveta,eh....brez njih je še lepše. x:px xDDx
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#108 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 26. januar 2006, 10:04

ccccccc........... :vragec: x:px
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#109 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 26. januar 2006, 10:39

:2src: ejga.....taj dan če ostati forever in maj hart x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#110 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 26. januar 2006, 14:34

ha hahahah kaki vic ... da dol pades x:Dx x;)x
------------

.......brez njih je še lepše. x:px xDDx



#111 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 26. januar 2006, 22:48

spet si po svoje razlagaš stvari, sam pa nič ne narediš, da bi bilo drugače...
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#112 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 27. januar 2006, 13:03

Zdele bom pa cel Petrol pa vse k majo kej veze z njim nekam poslala! A je ura 13.oo al ne??!!!??? In???? Kje je moje kurilno olje????!!!!!! KJE!!?? :vragec:
Imam natanko 16.9°C v pisarni! In jaz sovražimmmmmmmmmmm mraz!!!!!! Še 5 sekund počakam, pol pa kličem in bogi un k se mi bo javu na gsm!!! :vragec: :xx!: :vragec: :xx!: :vragec:

Scio mi nihil scire

#113 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 27. januar 2006, 14:10

Pa stari, to ni res... a so vsi pol preveč sposobni al kwa!!??!! :vragec: :xx!: Čudn da si en folk zna rit obrisat sam!!!!!!!!!! :vragec: Neseš dokument osebno tja, kamor more priti, pa ga zgubijo. Pa kakšni ljudje so to in kako so lohk usposobljeni za to, kar delajo!!?? :vragec: Tilia fuck off!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :vragec:
Scio mi nihil scire

#114 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 27. januar 2006, 15:47

Če se mi pa zele nau sfukal pol se mi pa nau nikol.Povn K..c vs mam k se z mene norca delate...pa to še taki k zase ne vejo...Prov vse jim bom u faco povedov pa tut če šiht zgubim.Pizda materna ljudje... :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec:

#115 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 27. januar 2006, 15:50

Indigo...po diplomatski! x;)x xcrossfingx xsrcx

#116 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 27. januar 2006, 15:52

Indigo...po diplomatski! x;)x xcrossfingx xsrcx



Ma kakšni diplomatski če so eni taki debili...povn kurac mam tega...pa sm mislu da vse naravnost povem...vidm da premal... :vragec: :vragec: :vragec:

#117 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 27. januar 2006, 15:56

Poba, za vsakim dobrim konjem se praši....zato ti pa sikajo, k so ti fovš...to mej v glavi. x;)x

#118 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 27. januar 2006, 15:58

Ne jebem več.Sam resnico bom govoru....prekleti debili...debilni...

#119 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 27. januar 2006, 16:50

Ne jebem več.Sam resnico bom govoru....prekleti debili...debilni...

ti si kar daj duška x:Dx x;)x
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#120 Tanci

Tanci
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 847

Objavljeno: 27. januar 2006, 18:36

joooooj, zakaj sploh še vztrajam?!?!? ne bom več! ne boš me več vidu, js pa tut tebe nočem več, da veš! zjasni se žeeeeee!!!!! nimam časa ceu lajf čakat, kdaj si boš utrgu kkšno minuto zame! zakaj enostavno ne rečeš, da me nočeš več videt, ne pa da skos kličeš in me vabiš povsod, potem ni pa nč iz tega!! :angry: žalostna sem ... ful žalostna ..., ker si v mojem srcu še vedno ideal ... ampak zgleda, da je moje srce nekaj spregledalo, noče videt tega, kar vidijo moje oči, da samo igraš z mano!!! še vedno ne verjamem, da je to lahko res ... da bi bil TI res tak ... počasi dojemam, da je res tko ... nočem it naprej, nočem te izbrisat iz srca, ampak zgleda, da te bom morala ... ker vse to nikamor ne pelje ...
... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

Objavljena slika

#121 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 27. januar 2006, 19:14

joooooj, zakaj sploh še vztrajam?!?!? ne bom več! ne boš me več vidu, js pa tut tebe nočem več, da veš! zjasni se žeeeeee!!!!! nimam časa ceu lajf čakat, kdaj si boš utrgu kkšno minuto zame! zakaj enostavno ne rečeš, da me nočeš več videt, ne pa da skos kličeš in me vabiš povsod, potem ni pa nč iz tega!! :angry: žalostna sem ... ful žalostna ..., ker si v mojem srcu še vedno ideal ... ampak zgleda, da je moje srce nekaj spregledalo, noče videt tega, kar vidijo moje oči, da samo igraš z mano!!! še vedno ne verjamem, da je to lahko res ... da bi bil TI res tak ... počasi dojemam, da je res tko ... nočem it naprej, nočem te izbrisat iz srca, ampak zgleda, da te bom morala ... ker vse to nikamor ne pelje ...

:detelca: xgoldfishx xcrossfingx xsrcx
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#122 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 27. januar 2006, 20:26

joooooj, zakaj sploh še vztrajam?!?!? ne bom več! ne boš me več vidu, js pa tut tebe nočem več, da veš! zjasni se žeeeeee!!!!! nimam časa ceu lajf čakat, kdaj si boš utrgu kkšno minuto zame! zakaj enostavno ne rečeš, da me nočeš več videt, ne pa da skos kličeš in me vabiš povsod, potem ni pa nč iz tega!! :angry: žalostna sem ... ful žalostna ..., ker si v mojem srcu še vedno ideal ... ampak zgleda, da je moje srce nekaj spregledalo, noče videt tega, kar vidijo moje oči, da samo igraš z mano!!! še vedno ne verjamem, da je to lahko res ... da bi bil TI res tak ... počasi dojemam, da je res tko ... nočem it naprej, nočem te izbrisat iz srca, ampak zgleda, da te bom morala ... ker vse to nikamor ne pelje ...

jah, kaj moreš, rakice ste take, da ne morete hitro pozabit in iti naprej. Kar premlevate in čakate, upate ne čudež... xrolleyesx xcivx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#123 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 27. januar 2006, 20:27

jah, kaj moreš, rakice ste take, da ne morete hitro pozabit in iti naprej. Kar premlevate in čakate, upate ne čudež... xrolleyesx xcivx

Pa ne sam rakice. :o|o:

#124 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 27. januar 2006, 20:28

Pa ne sam rakice. :o|o:

no, vem za rakice...koga imaš pa še ti v mislih? x?x :inocent:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#125 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 27. januar 2006, 20:32

Vsa znamenja po vrsti. :o|o:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0