Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
25961 komentarjev na to temo

#24901 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 10. november 2016, 06:11

Zunaj mrazzzz... v meni poletje (39°C) ylflower.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#24902 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 10. november 2016, 08:27

icon_smile_clown.gif  to pot ne icon_smile_big.gif  ....  ill.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#24903 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 10. november 2016, 12:06

Bom kar tule napisala: trenutno sem razkurjena, razpičkena do fundamenta že kar nekaj časa, zarad točno istega razloga: kot da fucking visim na steni, kjer se me po potrebi sname, ko se me potrebuje.

Ker ja, men se lah pove minuto, dve prej, tkole pa tkole te rabimo - tole nared, ostalo pa šuššš, se te ne tiče. 

 

Ma fak off, res madmad.gif

Ko te yebe, znajdi se, od zdele naprej si na svojem partyy.gif

Pa če se misli una podtalno še mešat v mojo vzgojo, bo spoznala gdč. Harpijo icon20.gif

 

,...ja sej to razpeni...da se nekomu zdi vedno, da si mimogrede....

Sploh se ne ukvarja s tem, da maš štalo zorganizirat in kako te to lahko v stisko spravi...

Ma vse razumeš... valjda, da je kdaj kaj nujnega ....in da kdaj sam kdo ne ve, da se bo zgodilo to in to....

Sam, če pa ve kako živiš in tudi zase ve že prej, da bo rabil od tebe to in to....potem pa to ne more bit zadnji dve minuti.

Tole ni empatično do tistega za katerega veš, da je povezan s teboj.

 

Mene je sam tole razkačilo v tem mojem primeru.

Če bi mi prejšnji teden mama povedala, da se je odločila, da gre na tole operacijo bi si drugače splanirala te štiri dneve.

Nč ni povedala...pa sva bili pred tem vmes večkrat na liniji in meni se ni zdelo, da bi se lahko odločila za to operacijo, ker sva itak imeli že cel mesec cirkus okrog doktorjev zaradi njenega ishiasa, ki jo je dajal...Vmes je imela pregled pri okulistu ..pa se je nato odločila za ta poseg, ker dr. menda potem lep čas ne bo  - bo odsoten  ( tako je to danes v zdravstvu - primanjkljaj kadra )....in je želel zaključiti s pacienti....

Tako, da ja ....jo razumem, da ni komplicirala in mu ni razlagala, da ima še nekaj drugih zdravstvenih problemov in je kar privolila, ker se je zbala, da oči ne bodo potem zlepa na vrsti...

Ma sej nič drugega ...samo povedat bi mi morala prej ne pa zadnjo minuto....ker moram v to potegniti še svojega dragega, ki bo moral bit pa men na razpolago in še en kup ljudi vmes s katerimi sem po težkih mukah dogovorjena pa moram zdaj vse odpovedat z globokimi opravičili  in razlagami raznih vija vaj....

In to ni bilo prvič....sva že imeli žurko zaradi takšnega dojemanja in komuniciranja ......

 Če bi se šlo za kaj nepomembnega bi ji prtisnla kkšno lekcijo....sam pri tako pomembni zadevi, kot je opracija pa lih ne gre burke delat....je najbržda že sama precej nervozna tik pred zdajci....in kt pravim se bom morala tokrat kar za jezik ugriznit (saj tudi mene skrbi za njeno zdravje).... pa to lekcijo izvest kdaj drugič...

 Brezskrbi ne bom pa pušila vedno za karkoli....takrat pa se je res potrebno postaviti zase...icon1_thumbup.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#24904 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 10. november 2016, 12:24

Donald Trump ima zdajle p Sonce eksaktno na ascedentu in to na fiksni zvezdi Regulus - vladar. Progresirano Sonce mu prav zdajle po 30 letih menja znak iz leva v devico - postaja tisti, ki služi. Natalno sonce ima v konjunkciji z Uranom, vmes pa severni vozel. V opoziciji na to Luna z južnim vozlom. Če se ta aspekt kdaj aktivira, bo njegov padec prišel kot strela z jasnega, vsekakor ne kot normalen zaključek mandata. Luna v opoziciji na Sonce in Venera v konjunkciji s Saturnom govorita o vojni z jinom, ženskim delom. Jupiter v hiši denarja, Pluton pa v dvanajsti - veliko skritih sovražnikov ali pa neka ogromna energija narave zveri - govori o izkušnji duše, ki je nekoč zlorabila moč. Sonce na 22. stopinji dvojčka - dvojček je itak simbol ZDA in New Yorka - ki mu zdajle v opozicijo prihaja Saturn - pristal bo na trdih tleh, ko bo videl, da ni več car tako kot v Trump Towerju. Potem pa... mogoče sploh ne bo tak lev, kot se kaže: progresirano Sonce prišlo v devico, natalni Jupiter v tehnici mu prav zdajle doživlja povratek, in Jupi v tehtnici govori o pravičnem vladarju. 

 

Madonca Ceres, sej jst se ne zastopim preveč v tole kar si napisala...upam pa, da mu bo tist Pluton v dvanajsti kot praviš prišepnil kaj o tej duši, ki je nekoč zlorabila moč....in da se lekcija ne bo ponovila....ker na drugi strani so še druge duše in svet v že tako velikem kaosu ....sorry.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#24905 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 10. november 2016, 12:27

Oj Domči, sej te štekam, kar si napisala. Moram ti pa reči, da če si v bolniški, pa tudi nema, da imaš toliko enih vija vaj wink.png



#24906 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 10. november 2016, 12:44

ja Ok...tale moja zadevščina okrog pulitisa se je zdej že kr zboljšala.....valjda, da še ne morem odzunaj preveč poplesavat ...

Trgovine zanjo pa plinsko bombo in takele bom dragemu pripela...  bolnice pa delo doma bom pa jst prevzela...

Sam tole njeno stanovanje me skrbi ...ker je ženska trmasta in začne fajn kurit šele ko zapade prvi sneg....in to bolj kot ne samo v eni sobi, kjer ima kamin ....pa potem s tem ogreva druge prostore....in brrrr...še pozimi spi v sobi z odprtim oknom.....icon28.gif ....zame je to sprememba okolja v ledenico....ker jst se ne počutim, če ni vsaj 23 stopinj povsod kamor stopim....pa še tm mam dvojne štumfe na seb...icon27.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#24907 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 10. november 2016, 14:18

hvala dragi moji lunatiki flower.gif

za tolažbo, skrb in nasvete

 

povozila me viroza ... dons že 10 dan kar kašljam ... gre počasi na bolje ... čaji tečejo v potokih icon1_wink.gif

apetit, hb, imam ... v glavnem počivam, malo tv, malo glasbe

 

načrtovala toplice ... darilo sebi za rd ... prestavila za 2 tedna

 

ogledujem si mačkone za posvojitev ...  a so v enem izmed zavetišč izrazili toliko pomislekov, ko sem iskala informacije, da sem zdajle prav žalostna

 

lepo boditerainbow.gif



#24908 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 10. november 2016, 14:39

V Mačji hiši? 

yes.gif  



#24909 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 10. november 2016, 14:47

Jeti, objem heartpump.gif  


Jaz nisem z njimi nikamor prišla.  Pravzaprav so mi njihove zahteve celo krute do mačkov. In ko sem se sprijaznila sama pri sebi s tem, sem dobila mačke drugje. 

Naš starejši mulo in partnerka imata dva mačkona. Dobila po dobri stari "kmečki" poti, od strica z vasi. Starejši mačon je bil pred kratkim operiran, zastoj vode, dobil cevko, predpisano posebno hrano... Sta pa debeluhca...biggrin.png



#24910 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 10. november 2016, 19:22

ha, jaz pa bila prepričana, da se o Horjulu menite :)

tam so tudi takele...mačje arestantske ideje. Po eni strani jih razumem, po drugi pa je potem manj mačjih posvojiteljev. Ne moremo vsi mačjih gardedam oz. haus super arest izvajat.

 

Ko sem jaz v bolniški, ne mrdam, pa če se svet podira okoli mene. Pa bohnedej, da kdo kaj hoče takrat od mene bucktooth1.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#24911 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 12. november 2016, 12:07

Imam:

 

 Organiziranje preventivnih ukrepov za zdravo življenje :D in to na ekonomski smeri

Socialni marketing

 

In sem diplomirala (zadeva je šla ful na izy skozi, ker so mi priznali vse predmete in letnike z ekonomskega faksa in vsega skupaj)

 

Shanica in mjček prišla domov s krna spala v bivakih. Skoraj splezala na Veliko babo:) kuhala kafetke v snegu, brr... 

 

Splet pijem kavo, črno. Da me dvigne malo, bilo kaj, ne da komaj čakam, da se bom nažrla. oz naslednji obrok vnosa energije, ker se zelo kontroliram, da ne pijem kri folku, čeprav to je težko, mam itak blokado že pred očmi, da jih ne prevč globoko pogledam in jih berem, rada bi samo v izi živela, ne da mešam cauldron in kuham mišje repke za navaden či... zdaj trenutno imam energije za en deci... vse drugo so živci in možgančki... prav nič se ne filam, dam takoj naprej... ne maram da se v meni kuha tuji či-ji... ker pol uni rata malo slabe volj, alpa se usmeri v neki druzga in ti ne veš kje se te glava drži. In ta odvisnost od odzivov... če si naspidiran... in živ... ti je bolj vseeno za šifte in downse okoli tebe in v tebi???? to je pač moje amatersko razmišljanje glede na moje doživljanje zadev...je res, je res...

 

sem totalka prazna in mi je vseeno:) ni ravno za body building zadeva. tako daleč še nisem z znanjem... ker oni res verjetno jedo, komu se da... oz me je strah dati vase toliko hrane, in pol enkrat se ti ne da kvihtat in nehaš telovadit,počasi in rataš še bolj debel. vse mišice ratajo trd strjen špeh ki ne gre nikamor. pol ti edino preostane, hoja, zelenjava, kaferi, kakšen sadež, čimmanj alkohola, ker gre v trden neuklonjiv špeh, oz ta trdi vampi, sej vemo... obupno. :)

 

Včeraj sem pojedla en kos pizze od mame, je popizdila, da naj si sama kupujem hrano (očitno ker imam težave ), da to je kosilo od brata...moje kosilo gre ćimprej ven, tko al drugače, včeraj sem 40 min plavala, pol sem šla zanalašč hopa v trgovino, kupila en kup sladkarij in vse pojedla :((((( ker imam te tablete in si napol crknjen, komaj živ, zato sem začela s kavo. spet, po dolgem času, zdaj sem vsa naspidirana.

 

anekdota, po dolgem času se usedem in grem čekirat spletno stran od faksa, in lih danes objavili seznam diplomskih predmetov in imamo čas do 18tega za izbiro. 

 

boljše kava kot antidepresivi.

 

če sem obupna, me raje ne berite. komaj sem se spravila za rač. mi je tudi to dosadno. aja, na tvju gledam vse po vrsti od hujšanja, ... od thintervention z jackie warner, do tistih operacij za zmanjšanje želodca, v 4 tednih do postave, kako hujšajo avstralke-eat yourself sexy... to je pač precej brezveze... po možnosti gledaš kako hujšajo in se bašeš s kokicami. ko bi lahko npr. zamorila pol foruma ... 

 

ali brala knjigo:)

 

glasba me več ne osrečuje. nekoč sem iz nje črpala vse živo emocij. zdaj mi je brezveze - bluzenje. ne da se mi niti brska po internetu. nič se mi ne da. :/ mogoče klepetat pa pohajat. jaz si delam živ eksperiment s svojimi živci. boljše kava kot red buli in aspartam. celo čekirala isostar v mercatorju, ??? kar nekaj.

 

 

torej živ eksperiment, wuššš.... 

 

 

lp, lp, lp... če bo too much se bom zadela z metinim čajem, to fajn takes the edge off. mislim, da se mi rola, sicer to je vse dobro, ker brez tablet je bilo... klepetanje z nevidnimi ljudmi v glavi..,. zdaj pa se držim na vso moč v realnosti, ne da se mi bluzit, prav nič- emocij, ker duhovi komaj čakajo in se nalimajo na energijske šifte, zdaj jim ne dam gradiva več. moram res zelo pazit, da se ne uživim v nevidne zadeve.  

 

...

 

ne bi si šla več delat sramoto v kakšno zavetišče. to kar jaz delam ni človeško... nobena žival si ne zasluži takega ravnanja ... da si filam čustveno praznino in komplekse skozi bogo žival, nišem še poštekala kakšen je normalen odnos do kužkov in mačk. niso nadomestni otroci. jaz sem resen psiho case. zakaj? psihič... lola in tia... no comment. včeraj smo pojedle skupaj panetone, piškote, rogljičke. shanica pa je šla na krn. ona je spuščena tudi po mestu, M obvlada, se učim, pol gremo z vsemi kužki na cerje. npr, moja lola pride sama domov, če včasih zbeži. odkar so me fuknili v bolnico, si ne upam niti prdnit. nekaj bo.

 

 

joooj, če me bo kdo spoznal v živo in povezal z mojimi posti, se že v naprej opravičujem, da je vse relativno..

 

 

malo mi je dolgčas, zato izjemoma pišem malo več, ta stara ki gre na živce pa nimam komu težit. in tudi ne smem morit preveč.

 

 

lp:)



#24912 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 12. november 2016, 12:13

Skenslala sem antidepresive. proti bulimiji sem jih mela. nič ne pomaga OO) prav nič. tako počasi iščeš pravo pot, in na koncu zaideš mentalno v meta sferni čudežni vrtiček. eni celo ratajo duhovneži . :DDD



#24913 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 12. november 2016, 12:25

ker imam Zolrix, je pol pol možganov na off in ti je zello dolgčas. če ti pa ni, delaš samo neumnosti in se tega sploh ne zavedaš . torej rabim nekaj smiselnega za početi. da ne naredim cel doktorat iz ene neumnosti, ker se mi je ravno malo nekje "odprlo". vse se mi zdi smotano, mogoče je zdaj čas za kurativo. ampak komu se da. kot skopušnik, ki je naredil cel krog v tleh od razmišljanja, ker je pač vedno hodil v krogu in razmišljal. pismo, enim je lakiranje nohtov normalna zadeva, jaz moram premaknit goro, da to nardim. mi ni v užitek.

 

vse mora imet nek smisel. pol si rečem, čarovnice se tudi naličijo, zrihtajo in gre lažje.

 

 

???



#24914 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 12. november 2016, 12:28

mogoče sem tako poneumljena, da moram na zrak se nadihat vsak dan svežega zraka. ostalo... pa ... pogumno naprej... malo nazaj, levo desno... samo da sfolgam čim bolj v izi v duhu ljubezni, oziroma diplomiranja na bradavičarki. wiii...



#24915 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 12. november 2016, 12:34

pol ti eni rečejo, da ni kundalini, da je shizofrenija... in te popredalčkajo , da si ves zgubljen. dihat v duhu ljubezni.

 

lp, lep dan s soncem obsijan



#24916 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 12. november 2016, 12:56

hvala dragi moji lunatiki flower.gif

za tolažbo, skrb in nasvete

 

povozila me viroza ... dons že 10 dan kar kašljam ... gre počasi na bolje ... čaji tečejo v potokih icon1_wink.gif

apetit, hb, imam ... v glavnem počivam, malo tv, malo glasbe

 

načrtovala toplice ... darilo sebi za rd ... prestavila za 2 tedna

 

ogledujem si mačkone za posvojitev ...  a so v enem izmed zavetišč izrazili toliko pomislekov, ko sem iskala informacije, da sem zdajle prav žalostna

 

lepo boditerainbow.gif

rainbow.gifheartpump.gifsorcerer.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#24917 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 12. november 2016, 13:53

Thank you.

 

Tole pa neki podobnega, samo in short...

 

white_heartagram_by_knux68.jpg

 

Grem zdaaaj... čaw



#24918 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 12. november 2016, 15:35

Bejba Angelit... A si diplomirala ali izbrala predmet za diplomo? Nisem najbolj dobro razumela. Pa da ti čestitam. Aniway, ali za diplomo ali skoraj diplomo. Drž se ylflower.gif



#24919 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 12. november 2016, 16:50

Lahko sta pa vsak napol mokra in suha...namesto en orng suh, pa je wink.png



#24920 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 12. november 2016, 18:57

Hvala Silvija, bo bo! Sem zelo blizu. 

 

:D Še ena varianta, da se kregata za dežnik... daj sem, ne daj sem ta k. dežnik, jeb. t.m... mislim sori, take asociacije v tem mojem zatočišču pred neurjem, ki se prikriva v spodnjem štuku... zdaj dve uri brskala po netu za najem stanovanja:/ celo v Gorizii... tudi tarot čekirala - lies and deceit... v vsakem primeru... razbrala, če si ti srečen sam s sabo izberi manjše zlo... torej ne metat sovdov v luft... in futrat od folka debele riti..hhhmmm... ne vem kaj sem hotla s tem povedat... ja oni majo toliko bivalnega prostora da oddajajo stanovanje za bajno ceno... nekatere ženskice grejo živet k tipčku, oddajajo svoje stanovanje in si spet najebu, ker se lahko skregata in te vrže ven na cesto... ali bog ne daj domov k staršem... v vsakem primeru si bogi. in sam prepuščen, zapuščen...

 

po drugi strani - noben ne teži, nobene hudobne energije, si končno živ

 

glede na to, da se meni ni toliko zabliskalo, da bi pometla z vsemi svojimi slabimi razvadami, si ne morem privoščit, da spet nasrkam.

 

 

ne smem si dovolit - da npr spijem malo več in grem z avtom do hoferja po pizzo, lasagno, smokije, čipse. nisemi še razčistilo oz. sem zadosti butasta, da gre vse v franže glede selitev. predzadnje sem bila s grr "frendicem" v garsonjeri, na koncu sredi noči trikrat bežala domov in sta šla mama in brat z lastnico (neverjetna bla) po stvari... lies and deceit, spet pa spet. in spet mama pomagaj.

 

malo moram orisat ozadje.

 

:/ (hehe... sami štosi )

 

ob tem pospravljam svoje podstrešje. 

 

..............

 

ker moji ta stari znajo bit tako blazno zlobčkani, da bi se najrajš ubil in misliš da ni druge opcije kot crknit v svoji sobi.

 

kdo pa nima teh težav pri 33 in še pri mami.

 

.............

 

mislim socialno stanovanje ??? kdo bi mi ga dal.

drugače - eno sobo 5krat pet metrov in kopalnico, 300 eur, stanovanje ful dobro 450 eur, in se izplačaš do grla, na koncu ti nič ne ostane, razen da kadiš na balkonu za 450 eur,  zadnji čik. in se bašeš s smokiji. 

 

... 

 

bridget jones ? primer, ona ima stan v najemu, starši utrgani, ima job , odštekana ampak je nič ne ustavi, da ne bi moraala še malo shujšat. 

 

torej zadeva za premislit, zato ker... (((( ena pozitivna misel, moji res niso pizde ... so res dobri ljudje, čudoviti in zelo smešni, če tako pogledaš)

 

...

 

mogoče ipak preživim in zberem sovde, da ruknem mansardo v luft, tudi M. je pri starših, sicer ma svojo polovico bajte ina za vse to se je res namatral, moji so en toliko mladostni, samo malo nerazumljivi. zato, če se bom jaz dobro odrezala in zbrala sovde, bom mela svoje stanovanje za pochi soldi. in bo M. plezal po mojih kitah do mene, na kafe. in dietno pivo.

 

 

nažgat se ne bom smela . in se tudi nočem, ker je bedno... 

 

 

...

 

za cca 15000 dobim stanovanje v štuku. če bo boginja pomagala, bom lepo prosila netopirje, da se preselijo k sosedovim, da se ne bomo preveč pogrešali, ker so se fajn udomačli.

 

sem spila proteinski šejk. mam pa sobo za past dol. vse se bo uštimalo. hvala boginji in bogu, je treba še to zadevo požegnat v resničnosti, ne samo v luftu. 

 

 

lp Silvija, mam dva izpita namesto strokovne zaključne naloge, nekaj mi je pač uspelo spravit skup, mam pa vse možnosti za magisterij in doktorat:D samo kdo bi mi pol še verjel, da rabim podporno zaposlitev :) diploma pridobljena z online študijem.



#24921 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 13. november 2016, 07:46

v glavnem, inpulzivno zajadrala v možnost selitve, poslala landlordu sms, ob osmih bom poklicala, ... 

 

danes zjutraj pridem dol, se usedem z dvema kakijema, za mizo, me ta stara spodi- za drug stol, ker bo tam sedel brat, ki se odpravlja v službo. kaplja čez že tako solzen rob. in zdaj dobila ta oglas. facade pravi v boj. zdaj sta šla hodit. odkar hodita sta duplo bolj nesramna. aja, tata pa je rekel namesto dobro jutro... pospravi tisto sobo da je obupna, je prav super. brata pa je šel budit ob šestih, čeprav je mel budilko in vse uštimano. celo noč sanjala, še nikoli mamo, da je tako nesramna in tato, da je pedofil.

 

lp



#24922 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 15. november 2016, 19:13

Čutimo vse, kar je, za zihr pa še tisto, česar ni....


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#24923 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 15. november 2016, 19:21

ja ...ženske se pri moškemu zaljubimo že v njegov potencial...pa tud, če ga potem ta nikdar ne doseže...tongue.pngpartyy.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#24924 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 15. november 2016, 21:49

Donald Trump ima zdajle p Sonce eksaktno na ascedentu in to na fiksni zvezdi Regulus - vladar. Progresirano Sonce mu prav zdajle po 30 letih menja znak iz leva v devico - postaja tisti, ki služi. Natalno sonce ima v konjunkciji z Uranom, vmes pa severni vozel. V opoziciji na to Luna z južnim vozlom. Če se ta aspekt kdaj aktivira, bo njegov padec prišel kot strela z jasnega, vsekakor ne kot normalen zaključek mandata. Luna v opoziciji na Sonce in Venera v konjunkciji s Saturnom govorita o vojni z jinom, ženskim delom. Jupiter v hiši denarja, Pluton pa v dvanajsti - veliko skritih sovražnikov ali pa neka ogromna energija narave zveri - govori o izkušnji duše, ki je nekoč zlorabila moč. Sonce na 22. stopinji dvojčka - dvojček je itak simbol ZDA in New Yorka - ki mu zdajle v opozicijo prihaja Saturn - pristal bo na trdih tleh, ko bo videl, da ni več car tako kot v Trump Towerju. Potem pa... mogoče sploh ne bo tak lev, kot se kaže: progresirano Sonce prišlo v devico, natalni Jupiter v tehnici mu prav zdajle doživlja povratek, in Jupi v tehtnici govori o pravičnem vladarju. 

 

Thanks, da si pogledala v karto od DT.

Progresij nič ne zastopim, ostalo pa malo bolj. Plutona ima v 12 ? Ufff, opasno ... nimam dobrega občutka. 



#24925 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 17. november 2016, 20:05

Folk nč druzga ne bom rekla...sam dala bom vsak dan dve .....ima da plešete tud na ponavljanje....vsaj 10 minut dnevno...

Evo domača DJ- ka namešala ...zihr mate to v genih biggrin.png ...če ste premladi vprašte svoje starce...boste vidl, da smo se v discu tako premetaval...tongue.pnglaugh.png

Ajde ; partyy.gif

 

https://www.youtube....h?v=9EcjWd-O4jI

 

https://www.youtube....h?v=a6xDiPubxVU


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (3)

Člani: 0 - Gosti: 3 - Skriti člani: 0