Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
25961 komentarjev na to temo

#24951 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 3. december 2016, 17:47

ojej, nimam možnosti bloga :P ne bo javno. eh, to vzame ves fun iz vsega. booooring... moraš se malo osmešit v javnosti, da požene vodo po hrbtu:DD se hecam

 

on pa ma angelčka smrti oz neko ujedo ob sebi. lp



#24952 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 3. december 2016, 18:05

buehehe, nimam bloga. kje bom zdaj blodila.

 

v glavnem - steper vsak dan z utežmi in pas vsak dan do švica

za relax plavanje in sprehodi

če bo pizdarija grem laufat, ok ne grem laufat ker je to slabo za oprsje:/ se hecam

 

nič druženja, ker me skrene s tira, hočem naredit vtis:

splanirat ta moj biznis s katerega bom naredila blog in se konektala na te lokacije kjer najdem stranke. 

 

imam čas do 1.1.

 

(zrihtat čupo, telo, nehat se nažirat, molit molit do solz če je treba boginja bo pomagala spucat vse, komu se da živet, če nimaš nobenga cilja.

 

se postnem na forum 1.1., ne bo nobenih žurov zame, ker me samo zrola.

 

drugače sem že precej zrolana, ker gostim entitete, kot da je to normala. 

 

imam cedejko za practice mojega jobčka, fb ne bo na moje ime, da me ne išče davčna, ali kakšne druge ustanove, posebej pa mama ki je res zmaj, tata pa cel hudič, kar šprica od njega, pol kar pričakuješ zlobo če izviraš iz gnezda ujed, samo je treba živet tudi tko, da potegneš najboljše iz vsega.

 

bom pomagala starejšim, upokojencem, to mi leži, frend tud masira, če jih on najde jih bom tudi jaz, ene normalne stranke. 

 

se ne selim, ker šparam sovde za vsako ceno. ne verjamem v igre na srečo, guliš tiste srečke in si vedno bolj v minusu. mam jaz druge thrille... npr plačat na blagajni in se udejstvovat v lajfu, včasih se bojim da bom odpovedala ali zacvilila ali kaj. ampak je zabavno ko ti rata se konektat, jaz se rada konektam in to je moj way out.ker rada gnjavim ljudi, in imam rada ljudi in jih spoštujem mi mogoče zalaufa na baziljubezni.

 

zdam mam infusion:

- love

- hobby samodokazovanja

udejstvovanje v svetu

puščanje vtisa

dosežki, delo na sebi

 

.. bom javna

 

in v novem letu menjam ime. ne bom nosila vse karme numerične od ta starih, jaz bom furala v luftu svoje sanje do kler se mi ne odpre direkt pot do sonca. ne tipa, ampak sreče nebeške. god is love so is the goddes, its the same for me. baba tip, vmes je najboljše. ne mislim pa jahat šiva šakti fore do enemoglosti, jaz furam sama. in grem naprej, sama. če je ljubezen od koga pa še boljše. 

 

 

poleti moram na metal camp na mansona, to bo thrill:D samo moram kupit že zdaj karto. bljak

 

grem zdaj pisat v svoj dnevnik, ne me prit gledat, sem v pizdi. se javim ko mi bo pašalo :D

 

hello... its me... 

 

lp

 



#24953 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 4. december 2016, 10:51

voskanje doma je blo neuspešno, bo treba v kozmetični salon na profi voskanje. upam, da boli enako :P se hecam

 

wow, sem se cele pol ure ukvarjala s svojim videzom, kaj šele bo, kužke peljala. se dobro počutim zdaj, ko sem se začutla, je vse bolj konkretno, priporočam. se hecam

 

:D

 

mam še kakšno glupost za objavit... ja če hočeš plavat v polju ljubezni moraš priti skozi ozko grlo... čaka te 12 korakon - sprememba volje... sprememba misli, sprememba telesa... in pol si kot nov... duhovnost od spodaj... da ni vse v idealih in vzorih. se je treba prijeti in začutiti.

 

lp


uh sem že lažja za pol kile dlak, ufff



#24954 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 4. december 2016, 10:54

mogoče imam kaj lepega za objavit? sem precej močnejša zdaj kot človek, pa četudi sem se matrala samo z videzom. počutim se top. :)

 

grem zdaj delat terapijo za TNZ



#24955 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 4. december 2016, 10:56

Sonce! Yeeeeeeey! yahoo.gif

Sonce, zima, mraz, počitek in mir in uživanje v pridelkih. To je to. dance2.gif


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#24956 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 4. december 2016, 16:19

bila na škabrijelu in še za dušo... ooob soči... kot njegove očii... škoda samo da je bejba njegova res huda:D mater v kake sfere se jaz dajem... namesto da bi uživala jedla čips, in gledala tv s shammannamom in silico :D pa brez hard filings, ker svet je že zadosti hard core. mater :P :P :P whyyyy???



#24957 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 4. december 2016, 16:23

ne vem kaj hudega bi si še naredila danes s temi hard core filingi... povoskala sem se že, bila na hribu, spustila dušo na vrhu... zaplavala v temnih vodah in se znašla spet na začetku v svoji sobi na računalniku, gejša je bila na tv... grem gledat... če je baba možača bom pa jaz kontra , ker moja glupoča nima meja:D samo da dogaja kdaj tudi meni...

 

M mi je rekel v romantičnem slogu kot zna samo on, da bi seksal, samo jaz nočem. edini kompliment zadnje cajte... vsaj nekaj... aja, novo leto pri njem doma, jaz on in kužka:) se bova nakresala. 



#24958 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 4. december 2016, 16:27

https://www.youtube....h?v=k59E7T0H-Us



#24959 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 4. december 2016, 16:33

https://www.youtube....h?v=qUH-xk2MxAE

 

grem jaz malo se uležt, dejansko... se kar tresem



#24960 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 4. december 2016, 20:56

Iščem en jebeni obrazec in ga ne najdem. mad.gif A nujno ga rabim.

 

PS: Najdla!



#24961 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 5. december 2016, 15:19

drevo

 

Hodi, in začuti stik z zemljo.

Smehljaj se. Ljubi zrak, ki ti boža obraz.

Uredi družinski album fotografij.Odpusti.Štej zvezde.

Poslušaj tiste, ki jih ljubiš. Pokliči prijatelje po telefonu.

Nekomu reci, da ga imaš rad. Pogovarjaj se z Bogom. Sprejmi, in

opogumi otroka, ki živi v tebi. Zabavaj se. Skači z vrvjo. Smej, in deri se.

Ukini besedo »zamera«. Reci da! Drži obljube. Odpusti si! Beri dobro knjigo.

Prosi za pomoč. Spremeni pričesko. Teci, in globoko dihaj. Zapoj eno pesem.

Spomni se rojstnih dnevov. Razmišljaj. Zaključi en načrt. Pomagaj bolnemu. Bodi vesel.

Skači od veselja in iz čiste zabave. Podari eno dobro penečo kopel. Uživaj. Ponudi pomoč

prostovoljno. Ne dokazuj. Sanjaj z odprtimi očmi. Naredi uslugo. Ne bodi preresen.

Verjemi, da je mogoče.Odvrži eno staro obleko.Ugasni televizijo in se pogovarjaj. Podari si

svobodno zehanje. Bodi ljubezniv. Poslušaj petje čričkov. Zahvali se za sonce. Pokaži,

da si srečen. Podari si nekaj. Ne dvomi vase. Dovoli nekomu, da poskrbi zate.

Dotakni se prstov na nogi. Sprejmi pohvalo. Išči tisto kar ti je všeč, ne tisto kar je poceni.

Uresniči to, kar si že dolgo želiš. Bodi odprt za novo. Reci "zakaj pa ne". Verjemi.

Ne vprašaj za odobravanje, ampak za nasvet; za mnenje, ne za odobritev. Zaupaj si.

Ideje se rodijo v igri. Povabi sodelavce k igri. Sreča ni sad napora. Ljubi humor.

Globoko dihaj. Glej en cvet z ljubečo pozornostjo. Ne dovoli si reči »ne morem«.

Za danes, ne skrbi. Prepevaj, ko se tuširaš. Živi vsak trenutek v srcu Življenja.

Bodi iskren. Znaj reči ne, če ti kaj ni všeč. Blagoslavljaj kar srečuješ.


                                                                    Zapusti napačne prijatelje. Začni z neko novo družinsko tradicijo. Pripravi

en pik-nik za dušo. Imej pogum drobnih stvari. Pomagaj staremu znancu.

Pobožaj enega otroka. Glej stare fotografije. Poslušaj prijatelja.

Predstavljaj si valove morja. Igraj se s tvojo najlubšo igračo.

Bodi simpatičen in prisrčen. Potrpljaj nekoga

po rami. Navijaj za tvoje moštvo.

Prestavi en posel.

Nariši eno sliko.

Pozdravi novega

soseda. Naredi eno

majhno zamenjavo.

Nekomu izreci dobro-

došlico. Dovoli nekomu

da ti pomaga. Prepričaj se, da

nisi sam. Potrudi se živeti intenzivno.

Vsako jutro pozdravi dan z optimizmom in daj

prednost v prometu z nasmehom. Živi s prepričanjem, da »hitrost«

zna biti lepa, »naglica« pa nevarna in škodljiva. Ne boj se problemov, rešuj jih!

 

Tako drevo lahko svobodno in velikodušno raste v vrtu tvoje duše

…ko se nezadovoljstvo preobrazi v srečo...

 

 

Vida Žabot

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#24962 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 7. december 2016, 17:46

zaradi kakšnih malenkosti ste se pripravljeni skregati

 

obrniti vse na glavo

 

ker, samo moje razmišlanje je pravo



#24963 Simon Whitechapel

Simon Whitechapel
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 61

Objavljeno: 7. december 2016, 17:47

SLABO PODJETJE VS DOBRO PODJETJE

 

(PS: Vzemimo v obzir, da je tudi parlament podjetje tongue.png)

 

V slabem podjetju vsakdo ve vse, vsakdo ukazuje, šefi pa vodijo podjetje avtoritarno. V dobrem podjetju vodje sodelujejo z najbolj bistrimi in kvalificiranimi delavci; znajo poslušati (se razvijati), zastavljati smiselna vprašanja, podjetje pa vodjo na podlagi aktualnih (verodostojnih) informacij.

 

V slabem podjetju vsi kričijo, manipulirajo, izsiljujejo, teptajo, obrekujejo, se (drug na drugega) izgovarjajo... da bi dosegli svoje. Vsako slabo podjetje ima svojega T-Rex-a. Delavci hodijo na delo z občutkom manjvrednosti in brez konca in kraja opozarjajo nase. V dobrem podjetju moralno nadlegovanje ne obstoja. Ni žrtev, ne odrešiteljev. Rezultati se dosegajo, ker so delavci za delo motivirani. Slednji so vešči socialnih veščin in se jim ni potrebno zatekati k manipulaciji, da bi dosegli zastavljene cilje. Prisilo nadomešča ustvarjalnost.

 

Slabo podjetje išče korist le za ljudi na vrhu, zapravlja finančna sredstva, ki jih upravlja čustveno bipolarno. Dobro podjetje išče korist za vse zaposlene, smotrno porablja svoja sredstva, vlaga v posel, zmanjšuje tveganja... saj se zaveda svoje družbene vloge.

 

V slabem podjetju vlada prepričanje, da je »delati več« sinonim kvalitete. Še posebno, če delate 12h dnevno, 6 dni na teden in z manj kot 4 tedni dopusta na leto. V slabem podjetju se vse počne pod pritiskom, pod stresom in z muko. Slabo podjetje nadzoruje zaposlene, kakor da bi bili »mali otroci« in jih »sankcionira« vsakič, ko se kaj ponesreči. Dobro podjetje verjame v zaposlene in jim nudi zdravo delovno okolje. Dobro podjetje nima urnikov, pač pa cilje (ki jih namerava doseči).

 

Slabo podjetje delavca izkorišča, čeprav se ta nikoli ne pritožuje, ker je njegovo dostojanstvo tako okrnjeno, da ne zaupa več v svoje sposobnosti ali pa se boji izgubiti službo. Dobro podjetje vlaga v talent človeka, v razvoj človeških virov (ki so dovolj samozavestni, da ne hodijo v službo s strahom, da jo bodo izgubili - če pa se to že zgodi, so mirni, ker vedo, da se bo našlo drugo delo, kjer bo njihov talent prepoznan in cenjen).

 

Slabo podjetje ne posveča pozornosti usposabljanju svojih delavcev in ne pozna poslovne komunikacije. Slabo podjetje pričakuje, da bo delavec vsestranski, da bo znal in vedel vse, od čiščenja do marketinga in prinašanja kave svojemu »šefu«. Slabo podjetje verjame, da z delavcem, ki lahko zaseda dva delovna mesta hkrati, eno plačo privarčuje.

 

Dobro podjetje opravi mnogo razgovorov preden zaposli delavca na specifičnem delovnem mestu; izbere najbolj primeren kurikulum - ne le po akademski izobrazbi, temveč tudi po socialnih veščinah (s posebno pozornostjo na to, kako delavec obvladuje svoja čustva in stres - skozi odmor, družino, šport in hobije). Dobro podjetje delavca usposablja (in izobražuje), saj se zaveda, da je ta njegova najboljša naložba.

 

Slabo podjetje je kakor »mala šola«, kjer lahko najdemo različne osebnosti: »nagajivčka«, »piflarčka«, »žrtev«, »rešitelja«, »sodnika«, »polenčkarja«, »špec kahlo«, »nadzornika«, »izmikavčka«, »priviligerančka«, »potuhnjenčka«, »provokatorčka« itd, itd, itd... V dobrem podjetju nihče (od delavcev) ne posega v delo drugega; vsakdo se zaveda svoje odgovornosti, vsakdo opravlja svojo nalogo - nihče ni bolj ali manj pomemben, vsakdo je del tima.

 

Slabo podjetje dvomi v svoje delavce, zavaja kliente in diskreditera svoje tekmece. Dobro podjetje ne izgublja časa z nizkotnostjo, razvija dobre poslovne prakse in s kvaliteto nagovarja stranke. Dobro podjetje ne računa na napake konkurence, temveč se zanaša na lastne kvalitete in sposobnosti.

 

V slabem podjetju obstajajo šefi, v dobrem podjetju obstajajo vodje. Šef je nekdo, ki ukazuje, ustrahuje in s pritiskom izsiljuje vdanost. Vodja je tisti, ki navdihuje, da delavec izrazi najboljše, kar nosi v sebi. Slednji se zaveda, da talent uživa, ko se lahko izraža.

 

Dober delavec ni tisti, ki je vreden za sto delavcev, temveč tisti, ki svoje delo opravi 100% - brez poseganja v delo drugih, brez občutka večvrednosti in brez zaničevanja (nespoštovanja in obrekovanja) sodelavcev. Slab delavec misli, da je najboljši, edinstven in nepogrešljiv.

 

Dober delavec ni tisti, ki lahko opravi dve nalogi hkrati, temveč tisti, ki svojo nalogo opravi vestno in natančno. Dober delavec je tisti, ki svoje delo ljubi.


To temo je popravil/a Simon Whitechapel: 7. december 2016, 17:47

"It's All in Your Head ... You Just Have No Idea How Big Your Head Is..." Lon Milo DuQuette

 

 


#24964 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 7. december 2016, 21:29

Končno, zadeva je podpisana. inno.gif Jutri grem dostavit original v pisarno, da mi overijo podpis. Nadzadovoljna! 

Ja zej mi sam še en fejst tipček manjka ...



#24965 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 7. december 2016, 21:36

Ja zej mi sam še en fejst tipček manjka ...


Si že pisala božičku 😉? Kaj še čakaš ☺!

#24966 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 8. december 2016, 14:09

še malo pa se spravim skupi..

 

sem bila z lolico in tijico ob reki, pa ob potoku, pa en giro v ajdovščino... :P pol mela namen it plavat... pa ni šlo skozi...

 

v glavnem ful super... spet odkrila jezusa... in vsa norišnica v glavi se skulirala... se že rajši učim od jezusa, kot vseh ostalih:)

 

nisem več tako zelo slabe volje in zrolana. samo enkrat so mi prišle solze v oči zaradi čustev do ne vem-jezusa... in se je počasi vse spravilo v red

 

 

alja zdaj...moja pesem, ... sto glasov v meni poje... me zazibaš v sanje svoje... kar ne drži... ker se sama. 

 

lpjček


kaj pa, če je božiček ljubosumen ... in noče odpret pošte  ... scratchchin.gif tongue.png ???

 

                                christmas-boy-psd98081.png

ojej-.. hvala ti jezus...:D


ker, samo moje razmišlanje je pravo

 

huraaa!!!

 

bravooo


jeti:) jezus že ve:D



#24967 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 8. december 2016, 20:58

Si že pisala božičku 😉? Kaj še čakaš ☺!

 

 Eh, stari cajti. wink.png

Drgač pa, da mi tipček prirase k srcu, mora imet globino. Če je plehko čaubau.



#24968 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 8. december 2016, 22:41

 Eh, stari cajti. wink.png

Drgač pa, da mi tipček prirase k srcu, mora imet globino. Če je plehko čaubau.

Kolk globoko? tongue.png laugh.png



#24969 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 8. december 2016, 22:45

Kolk globoko? tongue.png laugh.png

tolk, da se roka zgubi v denarnici laugh.pnglaugh.png



#24970 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 9. december 2016, 07:21

tolk, da se roka zgubi v denarnici laugh.pnglaugh.png

Tudi takšna globina prav pride ... med drugim biggrin.png



#24971 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 9. december 2016, 08:33

haha Silvija, jaz sem tudi mislila ono "drugo" globino biggrin.png


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#24972 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 9. december 2016, 08:36

haha Silvija, jaz sem tudi mislila ono "drugo" globino biggrin.png

azzangel.gif inno.gif



#24973 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 9. december 2016, 16:03

Hehe smotki smotkasti. biggrin.png



#24974 mirko_77

mirko_77
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 14. december 2016, 13:32

Hej,

 

ker je ravno čas obdarovanja, me zanima, če je kdo že kupoval parfum tukaj https://www.myspirit.si/?

 

Svoji dragi bi rad kupil parfum in vidim da so parfumi na tej strani po ugodnih cenah. Vem, da niso vonji originalni, vendar naj bi bili kot originalni.

 

Če je kdo že kupoval pri tem podjetju me zanima kako je bil z nakupom zadovljen.

 

Hvala.



#24975 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 16. december 2016, 20:55

Pravkar sem maznila celo čokolado z lešniki. tongue.png Dobila od frende. 

Komi čakam, da mine december.

 






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0