Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Olja za nego kože


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
143 komentarjev na to temo

#76 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 10. marec 2006, 21:12

:inocent:

ko sem prebrala tvoj post, sem imela tak čudn filing da ti moram nekaj napisat, pa se nisem mogla spomnit kaj....

evo zdaj mi je pa kapnil....

nekaj kar lahko tudi nosečnice pri takih izpuščajih nardijo brez kakršnihkoli stranskih učinkov....

***

žavbe in olja so v redu....vse kar so napisala dekleta je vse okey, pa še bi se kaj našlo....

vendar menim, da je vse kar je na koži odraz nečesa kar se dogaja v telesu....

pa da ne zafilozofiram še s psiho in dušo....

priporočam da vneseš več magnezija v telo( lahko s šumečo tableto magnezija s c-vitaminom, ki ga dobiš v lekarni , donat mineralno vodo, ali s hrano ki je bogata z magnezijem.......Vsaka celica ga potrebuje, da se laže razstrupi. In kadar se nekaj skozi izpuščaje čisti iz telesa, zna pomagat.Stranski učinek bo tudi ta da ne bo mišičnih krčev , ki radi vsekajo v drugi polovici nosečnosti,zaradi istega razloga.

Na kožo , kjer so izpuščaji je pa blagodejno dajati obkladke z jabolčnim kisom.Predvsem blaži srbenje in deluje razkuževalno, vrača kislost koži.

Predvsem pa ne pozabi vsako jutro se z nasmehom pozdraviti, da si najlepša nosečnica,sploh ko se postava temeljito spremeni, dobro sede, če si vsako jutro poveš da si najprivlačnejši x;)x pa ne pozabi se nasmehnit, da boš res najlepša. x:)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#77 Pesha

Pesha
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 11. marec 2006, 10:20

pa da ne zafilozofiram še s psiho in dušo....


Predvsem pa ne pozabi vsako jutro se z nasmehom pozdraviti, da si najlepša nosečnica,sploh ko se postava temeljito spremeni, dobro sede, če si vsako jutro poveš da si najprivlačnejši x;)x pa ne pozabi se nasmehnit, da boš res najlepša. x:)x




Na tole dam tudi sama največ poudarka! Sploh, ker magnezij redno uživam.... x;)x Je bilo eno stresno obdobje, mešanica posla pa tudi malo čustveno.......

....Hvala za lepo spodbudo! Sploh, ker Lie nismo navajeni tako mehke x;)x :palec: :palec:
Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo

#78 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2006, 10:25

mene je tud zanimalo makadamijino olje, vidim da ste ga omenjale...
Vem da ga Silki hvali, drugac pa nisem se tolk slisala, je na novo odkrito tole bolj zgleda.

Tko da, se kaj napiste, ce kera kaj ve, pa se kak info me zanima: kje? kolk? in to... :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#79 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. marec 2006, 10:41

:vio: jao Pesha, zgleda da sm ves strup ponucala...po drugi strani pa je tale čas pričakovanja novorojenega res tak spešl...uživaj v tem ...zdaj se ti noben ne dere ...sam tu pa tam pobrca x;)x


***

makadamia je draga ko žafran....sem si parkrat omislila oreščke, so bli božjastno dragi...kok mora bit šele olje :O:


v nosečnosti sem sama uporabljala mandljevo un jojoba in oba sta bla fajn :palec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#80 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2006, 10:45

ja saj zato, zadnjic hocem kupit orescke, pa so bli 700 sit al kolk, cist mini mini vreckica. :|||
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#81 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 11. marec 2006, 13:41

Uh, ste me najdle,))))),....glede cene mislim,......ne vem kolk točno je flaška makadamijinega olja,......vedno naročam "po spisku" z eteričnimi,......vem pa da definitivno ni med najdražjimi,......tu sigurno (po ceni )prednjači olje iz semen granatnega jabolka 30ml je cca 8 jurjev,.....makadamija je cenovno v srednjem razredu okol 4 jurje, ......je osnovno olje,.....izrazito "lahko",.....koža ga zelo dobro vpija,.....med drugim se ga zato uporablja tudi kot dodatek k mešanici drugih osnovnih "težjih" olj,......ne glede na "lahkost" je dobrodejna za suho kožo in pa predvsem kot zaščita kože pred zunanjimi dejavniki predvsem v zimskem času (pred mrazom, vetrom) in tovrstno izsušitvijo kože......kolk točn je bom pa pogledala pa napisala.
lp x:)x
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#82 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. marec 2006, 13:57

:palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#83 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2006, 14:00

Thanx silki! xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#84 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 12. marec 2006, 12:33

Hojla! Evo podatka;
makadamijino olje 100ml cena: 2.490,- ( Primavera), trgovina Kalček.

lp
x:)x
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#85 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. marec 2006, 12:36

o, thanx! x:Xx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#86 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 12. marec 2006, 14:59

xsrcx
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#87 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 23. april 2007, 18:14

pejte na ta forum http://www.alen.mojforum.si in se registrirajte


Zdej pa res že težiš.
Mrš :xx!:

se strinjam, da

prav beden si s tem svojim forumom, najedaš s tem svojim sranjem skoraj v vsaki temi :!!: :sick: :bomb:
tak mislim, da bom kaj novega zvedla o oljih, pa spet vidim tole tvoje patetično teženje in nadlegovanje :o|o:
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#88 *piqica*

*piqica*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 24. julij 2007, 20:15

Oila punce!
Evo sm čist nova na temle forumu. Sm se začela neki za tele eterična olja pa navadna olja pa tko. Pa sm mislna vs k ste že bl izkušene uprašat za kšn nasvet. Jest se čist nč ne znajdem :sori: !
Rabla bi kei za migreno, pa akne...pa tud tko mal za sprostitev za lažje učenje al pa kei tazga če se da kei dobit?! :inocent:

Bi se vm že u naprei zahvalla za pomoč??? xsrcx x;)x

#89 davidoff12

davidoff12
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 6. december 2007, 15:25

shanna ti kar hodi v solarij s tem si uničuješ kožo. posebej če se mažeš s kremo giganta kemije garnier, daj naj kdo napiše da solarij zjebe pigmentacijo in ph kože, kaj je z vami babure morte bit vedno rjave pa lepe, rajši imam naravne ženske in nič makeupa, naravna ženska četudi je bolj obilna, vendar le pokaže svojo naravno lepoto, kaj delajo revije joj joj joj


pri 40 ih boste pa hodile na laser

hočem VAm samo dobro preden začnete mjavkat
lepo pozdravljeni

#90 davidoff12

davidoff12
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 6. december 2007, 15:41

koža bo oranžna ne naravna
pa še rosaceo boš fasala po dolgotrajni uporabi solarija za new age bejbe ki hočejo biti najboljše, in najlepše, nobena ni tako lepa kot sem jest, smrk

lahko te predstavim mojemu kolegu pa boš videla kaj govorim, pazi že tipi so fanatiki na solarij pa to je norišnica, fant ima fleke po licih v bistvu beli lisasti fleki in ena sama rdečica to je solarij.
srečno 2008 brez solarija, hočem samo dobro

#91 Dark_Rose

Dark_Rose
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 27. december 2007, 22:42

xDDx

To temo je popravil/a Dark_Rose: 27. december 2007, 22:43

C'mon it's lovely weather for a slade ride together with you! <3

#92 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 3. januar 2008, 16:23

jah, jst se kr z bio jojoba (Bergland) mažem :2src: mi še najbolj ustreza. Včas pa s sezamovim, al pa olivnim (sam sm pol mastna).
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#93 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 4. januar 2008, 18:48

Kaj pa arganovo za mazat?
Moja mati je navdušena...

http://www.arganovoolje.si/
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#94 kala*

kala*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 14. januar 2008, 13:31

Hm, baje je kar v redu za mazat. Čeprav ne vem kako se to kaj vpija... Razmišljam, da bi prešaltala na olja za mazanje telesa po tuširanju... A se jih dobi samo v Kalčku? (vem, da je en v Ljubljani, malo naprej od Prešernovega trga)

#95 zali_

zali_
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 247

Objavljeno: 24. maj 2008, 18:44

Dobi se jih tud kje drugje (npr.: Sanolabor, Bazilica in druge "naravne trgovine").

#96 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 26. maj 2008, 10:18

men arganovo (nepraženo) po kozjem dreku smrdi :xx!: čeprav za mazat se pa super vpije
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#97 kala*

kala*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 31. oktober 2008, 15:57

Evo, malo obujam temo.

Se sedaj po obrazu kar z oljem makadamije mažem (od Gee, 5€ za 250ml, traja celo večnost, ker ga res malo porabiš). Je pa važno, da daš res malo olja in na moker obraz (pač se z vodo malo splakneš prej).
Sem pa probala tudi olivno olje, je tudi fajn. Mogoče kdaj probam še tole arganovo, čeprav je dosti dražje od teh dveh.

#98 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. oktober 2008, 16:36

Mandljevo, sezamovo olje sta ok. -)

#99 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. november 2008, 00:24

x8Dx jojoba je zakon
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#100 kala*

kala*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 9. november 2008, 20:36

^ Meni pa žal ni. :V: Pa še nek tak vonj ima, ki meni ni všeč.

Kaj pa šipkovo olje- Rosa mosqueta, je kdo že probal?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0