Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mačke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
164 komentarjev na to temo

#151 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 18. marec 2008, 17:38

Moj Čombe /Majkl/ je hud mačkon.


Butl, problem je ratala tvoja identiteta. Zadnjič sem enga tipa iz Radovljice, za katerega sem bil prepričan, da si ti, vprašal:"A si ti butl?"
Lahko si predstavljaš, kaj si je moral misliti.

Drgač pa - moje dve mačke sta ql. Mata pa socializirano obnašanje v valovih. Trenutno je bolj socializiran Naftko.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#152 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 19. marec 2008, 22:23

Od kje ime Naftko? x:o)x Simpatično. Je mogoče siv?

#153 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 19. marec 2008, 22:33

mogoče je v nafto padu
kokršnje nosorog pa povsod vtika svoj rog, lohk da se je v raziskovalnem navdihu potikal po naftnih ploščadih in gatam našel... naftkota...
If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.

#154 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 19. marec 2008, 22:48

Od kje ime Naftko? x:o)x Simpatično. Je mogoče siv?


Pri drvih sem imel vedro starega avtomobilskega olja, ki sem ga uporabljal za zaščito lesa (brajda, zunanja drvarnica). Ko je bil Naftko še čiso majhen in še ni bil Naftko, je padel v to vedro. Tako ga je zjebalo, da je bil že čist gotov. Nekajkrat sem ga našamponiral, pa je bil še vedno povsem črn (sicer je tigrast). In potem je prestrašen in zmeden čepel v kotu sobe, kot črna kepica, ter tako postal Naftko. Zrasel je v prav lepo muco (Naftko je namreč bejba).

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#155 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 19. marec 2008, 23:38

Pri drvih sem imel vedro starega avtomobilskega olja, ki sem ga uporabljal za zaščito lesa (brajda, zunanja drvarnica). Ko je bil Naftko še čiso majhen in še ni bil Naftko, je padel v to vedro. Tako ga je zjebalo, da je bil že čist gotov. Nekajkrat sem ga našamponiral, pa je bil še vedno povsem črn (sicer je tigrast). In potem je prestrašen in zmeden čepel v kotu sobe, kot črna kepica, ter tako postal Naftko. Zrasel je v prav lepo muco (Naftko je namreč bejba).

lalala



To je pa res lepa zgodbica....

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#156 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 20. marec 2008, 12:57

x:o)x x:Dx Prisluženo ime.

#157 Gost_bigbubbler_*

Gost_bigbubbler_*
  • Gost

Objavljeno: 20. marec 2008, 15:39

uooooou
moja hčerkica je lihkar pohvalila tega mačona

res je lep in veelik

a je to tut fotomontaža :OoO:

jaz še nisem vidla tako velkega mačka


ne, to ni fotomontaža. kot so že napisali je to maček pasme maine coon. to so največje (pasemske) domače mačke (in so dosti večje od ragdollov). to so mačke, ki svojo polno velikost dosežejo šele pri treh oz. štirih letih.
jz mam doma takega mačkončka, ki bo konec meseseca dopolnil dve leti in še ni dosegel svoje polne velikosti (je pa že pravi velikan) in tehta 8,50kg.

Objavljena slika

Objavljena slika

če koga zanima ta vrsta mačk ali pa rabi kakšne informacije, naj kar vpraša. z veseljem odgovarjam na vsa vprašanja x:Dx

#158 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 20. marec 2008, 15:52

mmm

jaz bi tud mela takega mucita :D

imam v stanovanju premalo prostora za tigra :D
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#159 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 20. marec 2008, 18:51

Jebenti Bigbubbler

Tale Čombe me je spomnu na uno pesem od Balaševiča "Imao sam strašnog petla". xDDx

Že moj Majkl je car, tale je pa izven konkurence. Pravi alfa muc. :2src:

Če ma še tolk velike klope, kt je sam, si ga bom kr umislu. :vio:
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#160 škratovka

škratovka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 55

Objavljeno: 5. november 2008, 19:38

Jaz v mačji družbi ne zdržim ne dopade se mi in jaz bežim pred mački oni pa pred mano x:o)x

#161 Nincaa

Nincaa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 27. avgust 2012, 14:13

Živjo. Sama imam enega mucka po imenu Tomi, star je približno 1 leto. Do zdaj je blo vse vredu z njim, zdaj pa se mi zdi da je pojedel neki strup vbistvu se počuti zelo slabo, samo leži, je zelo malo.. dala sem mu za piti malo toplega mleka ki mu je očitno pasalo vendar je še vedno slabo.. kaj lahko naredim doma? ker k veterinarju ga ne bi rada vozila..

#162 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 27. avgust 2012, 14:26

Zakaj pa ne k veterinarju? Če bi se ti zastrupila, bi menda šla k zdravniku? Kar lepo ga popokaj in pelji.

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#163 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 27. avgust 2012, 19:32

Zdrava macka:
dlesni so bledo rožnate,
ima "zdrav" lesk oči. ...


!Vsekakor k veterinarju, mimogrede:
zastrupljena macka: dlesni so zelo blede,
veterinarja rabi tudi mačka, ki se neprestano
prekomerno slini, ima moten pogled [nima sija
iz oči], ...

Blede dlesni so lahko tudi simptom
mačjega HIVa [AIDSa] za katerim zboli
ena od dvajsetih mačk. ...:
http://tinyurl.com/8c9cvzf

#164 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 27. avgust 2012, 19:58

Živjo. Sama imam enega mucka po imenu Tomi, star je približno 1 leto. Do zdaj je blo vse vredu z njim, zdaj pa se mi zdi da je pojedel neki strup vbistvu se počuti zelo slabo, samo leži, je zelo malo.. dala sem mu za piti malo toplega mleka ki mu je očitno pasalo vendar je še vedno slabo.. kaj lahko naredim doma? ker k veterinarju ga ne bi rada vozila..


Pelji ga k veterinarju, ja. Pred nekaj leti smo imeli res carskega mačka, črno-bel, pa tak fajter, da je obvladal celo mačjo sceno v vasi (in kajpada tudi večino mačkic xsrcx ). No, in lepega dne je staknil svoje. Čist brez moči je bil, nobenega pravega apetita, malenkost je popil, kar hirat je začel. Nekaj časa sem upala, da se bo po naravni poti zlizal, ko pa je postalo očitno, da se ne bo, sem ga peljala k veterinarju (lahko bi ga že prej, sem si očitala). Veterinar je ugotovil, da ima neko sistemsko infekcijo, ki je mački brez zdravljenja ne preživijo. Dobil je infuzijo, po kateri je takoj prišel precej k sebi in še šus antibiotika. Potem mi je pa veterinar predlagal, naj mačku kar sama vsak dan en teden dajem injekcije antibiotika (ker sem iz bližnjega foha in mi to ni bil nevemkakšen problem), da bo ceneje in mačka ne bo treba vsak dan vozit k njemu. Da ne bi! Ker se mi je to zdela dobra ideja, sem kupila tiste injekcije in mačka pridno špikala vsak dan. Zadeva je delovala ko bog in maček je bil v enem tednu ko nov. Samo kaj, ko mi je očitno to špikanje tako zameril, da jo je po zadnji injekciji pobrisal in ga ni blo nikol več nazaj. Ampak useen ga pelji k veterinarju, sam naj ga rajš kar on uštima.

#165 Altaica

Altaica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 42

Objavljeno: 15. oktober 2018, 13:08

Love cats love3.gif






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0