Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zardevanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
40 komentarjev na to temo

#1 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 3. julij 2002, 01:00

No naslov pove vse, odgovore prosim...

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. julij 2002, 01:00

Ninoj, zardevanje je tudi dedno:), drugače pa, z meditacijo si poišči pravi obraz, to je to, da se kontroliraš pred ogledalom, kako se ti odziva obraz in ostale mimike telesa . Poizkušaj nekak negirati rdečico, bodi močnješi od nje; veš vse vaja naredi :)


pokowc

#3 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 3. julij 2002, 01:00

quote:

zakaj pada ni vredu, ce zardeva-s?
saj je lahko prikupno, simpaticno, etc..?
lahko pa se vprasas zakaj ti je nerodno?
kar morda resi problem, ce ozavestis zakaj?



#4 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 4. julij 2002, 01:00

V bistvu je res tisto : zakaj ti je nerodno? Katerih stvari ne sprejemaš? Tudi jaz sem včasih fuuuul zardevala, A ko najdeš odgovore, rdečica počasi izginja. Je pa rdečica povečano kroženje krvi in je res lahko tudi dedna.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#5 alena

alena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 97

Objavljeno: 4. julij 2002, 01:00

Ja, tudi jaz ti bom rekla, da je zardevanje simpaticno. In ni zardevanje tisto, ki potrebuje zdravilo, ampak je zardevanje posledica, ki bo izginila, ko bos odkril vzrok zanj. A ti je nerodno, a bi moral biti lepsi, boljsi, cesa ne mores sprejeti pri sebi? Ko bos sprejel tiste svoje lastnosti, ki te motijo in povzrocajo zardevanje, ne bos imel vec razloga, da bi zardeval.
Jaz te imam rada!
Si zardel? Jaz sem malo... Saj vsi malo zardevamo, ko se malo razgalimo in govorimo o svojih notranjih zadevah, a ne?

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. julij 2002, 01:00

Tudi jaz zardevam.
Morda je v osnovi hecno zastavljeno?
"Zdravilo proti zardevanju?"

Spomnila sem se nečesa...
Pika Nogavička gre mimo lekarne in vidi napis v izložbi: "Ali se hočete znebiti sončnih peg?"
Stopi v lekarno, odločno stopi k pultu in reče: "Ne!". Prodajalka vpraša: "Kaj ne?" Pika Nogavička pa pravi - ne, nočem se znebiti peg - pravzaprav jih hočem imeti še več... Ali imate kakšen pripravek za še več peg?"
:)))

Podobno reagiram sama: ko me je Bilka mazala za video, mi je hotela povečati usta (imam zelo majhna) - potem sem bila videti zelo groba in grozna... Sem rekla - oh, kakšna strašna usta.. pa pravi - pa ko imaš tako majhna, sem jih hotela malo povečati... Jaz pa - nič večati, če so majhna, naj bodo majhna - meni je VŠEČ, da so majhna in to sem jaz.

In, aja - tudi zardevam..

Čutim in imam vest, včasih sem v zadregi, - torej tudi zardevam. ;))

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 4. julij 2002, 01:00

meni pomeni rdečica tudi izguba-poraz, svojega trenutnega pomena zakar je nastala. zato se že nekak v naprej pripravim ,da se me ne polasti

pokowc

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. julij 2002, 01:00

Ja - dobro si povedal - tudi jaz.

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. julij 2002, 01:00

quote:

aja, pa se to:
morda opazujes tvoj center vzadaj na hrbtu in tudi
misli ter telo, tik preden zardis!
ja, misli! ce bi navedel primer, ko si zardel...
kaj je sprozilo spremembo v tebi?
besede, pogled, misel, ...
saj ves!



#10 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 7. september 2004, 23:36

morda opazujes tvoj center vzadaj na hrbtu in tudi
misli ter telo, tik preden zardis!
ja, misli! ce bi navedel primer, ko si zardel...

O kakšnem centru govoriš to..zadaj na hrbtu? x^x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#11 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 8. september 2004, 06:28

x:Ix joj, jaz tudi farbam ko paradižnik... Objavljena slika xredx x:Dx xredx x:Dx xredx x:Dx
Če hočeš biti srečen....BODI!

#12 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 8. september 2004, 10:57

ni to dobr x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#13 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 8. september 2004, 11:00

ooo ...pismo res ni dobr...men se tud to dogaja...na čase....hm :inocent: x:Dx x:Ix
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#14 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 8. september 2004, 12:12

čimvečkrat se soočit s tisto/im, ki te spravlja v zardevanje... x;)x

vzroke pošteno raziskat...

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#15 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 8. september 2004, 12:25

...mah jaz sem se že kar sprijaznila, pa se pol sam še mal simpatično zasmejim zraven, pa čist o.k. zgleda...men je rdeča barva itak všeč... x:Dx x:Dx x:Dx , tko pač pridem bolj do izraza x:Ix x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
Če hočeš biti srečen....BODI!

#16 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 8. september 2004, 15:25

čimvečkrat se soočit s tisto/im, ki te spravlja v zardevanje...   vzroke pošteno raziskat...

x^x :palec:
SEVEDA, TREBA DIHAT SPROŠČENO IN TEKOČE ,BREZ ZADRŽEVANJA SRAMU IN BREMZ PREDAJANJ x:o)x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#17 dolci12

dolci12
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 249

Objavljeno: 8. september 2004, 17:17

v gužvo se je treba spravt pa je x:Dx

#18 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 10. september 2004, 21:01

nekaj prispeva tudi to, da dejansko pomisliš, da ti je nerodno v kaki situaciji,... ne samo začutiš, ampak zraven tud pomisliš. S tem jo miselno še okrepiš,...
Če ne premišljuješ več o tem kako ti je nerodno in kako si ratal rdeč, potem sčasoma premagaš to zardevanje... x:)x

#19 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 18. september 2004, 19:18

...Nino, tudi jaz imam ta problem :xx!: xrolleyesx :o|o: :o|o: .....
...a iz preventive se namažem s pudrom.. x:Dx :palec: .da ni tako očitno , ko me polije rdečica... x:Dx x:Dx

...tega se enostavno ne da kontrolirat.... :inocent: :inocent:

.. ja, pa še to....po navadi sem zelo bleda v obraz... tako da je pr meni to zelo očitno ..... a če na to študiraš, še zardiš bolj.... :vio: :vio:

Je pa mi zdravnik povedal, da pri meni na rdečico vpliva tudi nepravilno delovanje ledvic....saj , ko me zajame panika li kaka nepredvidljiva situacija, ko bi moralo telo oz. organi hitreje odreagirati, mi ledvice in ostali organi ne poženejo usklajeno informacij..saj za nih gre vse male prehitro.... xDDx :palec:

#20 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. september 2004, 19:26

Je pa mi zdravnik povedal, da pri meni na rdečico vpliva tudi nepravilno delovanje ledvic....saj , ko me zajame panika li kaka nepredvidljiva situacija, ko bi moralo telo oz. organi hitreje odreagirati, mi ledvice in ostali organi ne poženejo usklajeno informacij..saj za nih gre vse male prehitro....  xDDx  :palec:

Tvojim ledvicam primanjkuje zdrave soli ne pa informcij x:Dx :C:

#21 Sea

Sea
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 14. marec 2005, 16:38

Torej ta tedn imam predstavitev na faxu in me je kar strah kako bo izpadlo.
Najbolj pa sovražim, če me na licih oblije rdečica :V: , kar se mi rado dogaja, kadar imam nastop pred večjim številom ljudi.
Nekako ne prenesem, če me več ljudi gleda naenkrat.
Nekaj nasvetov sem si sicer že prebrala v forumu - Zdravilo proti zardevanju(al nekaj takega).
Torej ali mi lahko kdo da kakšen nasvet kako naj se odrezam na predstavitvi, ki me čaka.
Zelo bi bila hvaležna.
Drugače sem letos že imela neko predstavitev na faxu in ni dobro izpadlo.
Seveda sem zardela in potem me je bilo zelo sram. Tisti dan sem bila zelo zamorjena zaradi tega.
Rada bi to odpravla, ker vem da zmorem. Sem oseba, ki se na vda brez boja! :palec:
Le rabim kakšno besedo za pogum in kakšen dober nasvet.
Upam, da razumete mojo težavo in mi boste pomagali.
Hvala

Lp x:)x

To temo je popravil/a Sea: 14. marec 2005, 16:40


#22 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. marec 2005, 16:47

Kaj ni rdečica na obrazu mladega dekleta najlepša stvar na svetu. Bodi ponosna na to svojo "napako", ne pa, da se je sramuješ. x:Ix
Še žal ti bo, ko ne boš več zardevala x;)x

#23 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. marec 2005, 16:49

:P js tud dostkrat tko lepo zardim... včasih mi je bilo ob tem nerodno zdaj pa mi je kinda všeč... k v bistvu ful luštno izpade ;) sicer pa dostkrat zardevam zadnje čase :P nvem zakaj... x:Ix
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#24 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 14. marec 2005, 17:52

Jst sem tudi ena izmed teh... nepričakovano vprašanje, kompliment , nastop v javnosti, ko se zavem da me vedno več ljudi posluša ... :farb: :farb:
zdravila pa jaz ne poznam, žal... po moje ga ni xnckrivx

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. marec 2005, 17:59

Hoj!
Tule je se nekaj: Trema...
Sem mislila, da imamo tocno o zardevanju tudi nekaj - pa nisem nasla...

Drz se, srecno! xupx

Nic hudega. Pomeni da ti ni vseeno, tudi ko si vnet, prepricljiv, si lohk ves rdec in tak. :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0