Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sexualna identiteta


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
107 komentarjev na to temo

#1 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 25. januar 2006, 10:24

Zanima ne katera od teh dveh his vec pove o sekualni identiteti cloveka.
Kakor sem sam studiral, naj bi bila 5. hisa bolj povezana z igro... tako naj bi bili ljudje z mocno hiso bolj one-night-standerji... 8. hisa pa bolj s sexualnostjo samo, vzdrzljivostjo na tem podrocju oz. samo zeljo po sexu.
Zanima me katera hisa je bolj povezana s samim sexapilom, ki ga oseba izraza?
Katera hisa je bolj zastopana v chartih sex simbolov?
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#2 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 25. januar 2006, 10:32

Mogoce tud kaj prva, kaj oddajas...? xnckrivx

..po malem verjetno kar vsaka od his... samo kera najbolj??...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#3 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 25. januar 2006, 10:35

..po malem verjetno kar vsaka od his... samo kera najbolj??...

Javna? :inocent:
Nism si mogla pomagat, je vprašanje kr kričalo po takem odgovoru...zdej pa letim in se spoštljivo umikam iz teme...nom bedarij klamfala. :lol: x;)x x:Dx x:o)x

#4 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 25. januar 2006, 10:40

...tista, v keri delas je 6. in ce je v tvojem primeru to javna, to se ne pomeni da je od vsazga... :o|o:
...sicer pa po mojem mnenju vsaj v Clintonovih cajtih Bela hisa u nulo poseka javno... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#5 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 25. januar 2006, 10:42

x:Dx x:Dx x:Dx ...pa najbrž ni bil edini....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. januar 2006, 11:06

ja odvisno kaj hoces gledat (samson, po mojem ziher imamo vsaj eno tako temo)...

jaz bolj gledam 1. pa venero pa mars, kako so postavljeni, s cim delajo aspekte.....

ja, 5 je tud izzarevanje, 8. pa dalec od tega, da bi sam prek nje kak sex se gledal.

kakor kdo, najbrz, vendar jaz sex potencialov nisem glih v 8. opazala (tle sem bolj materialne zadeve vidla pa bolj zanimanje okol sexa recimo, ne pa tolk sam sex, privlacnost, izzarevanje).

no v glavnem nimam v 8. nic (razen severnega cvora in vertexa, pa da je cez 3 znake), v 5. pa mam jupiter. x;)x xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. januar 2006, 11:10

no saj tega je blo pr men tud..

sam jaz sem to predvsem eksaktnemu trigonu venera/uran pripisovala (s tem da je zraven urana se pluton). xDDx
pa temi istemu aspektu tud to, da ce sem si v teh smislih vbila kaj v glavo, oz. bolj, ce me je pichil, smo naredil, da se je uresnicilo. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. januar 2006, 11:15

a daj!!!
sam kako?
aja seveda, mas uran ze v sco.. aha torej se v vodnih mas to..
hec, jaz pa v zemeljskih. xDDx
(ker drugac si ti bolj zemeljski, jaz pa bolj vodna)..
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 25. januar 2006, 11:16

...sam osma je tut moc, oblast... in ze Kissinger je reku, da je moc najvecji afrodiziak...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. januar 2006, 11:18

ja, mas prav, to pa je en zanimiv aspekt, vendar se vseen... se prav bolj v smislu filanja lastnih rezerv moci in ne tolk v sex smislu nujno....

ne saj je drugac tud 8., sam presenetljivo je materialna ta hisa vcas (sam), se globlji potenciali nekak tezko izrazijo, al pa, kot pravis, skozi moc, ja, politika tud.

recimo ogromno poznam totalnih zadrtezhev z mocno aktivno 8. :||
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. januar 2006, 11:27

ja, ni sicer eksakten (6°), je pa... vodni ja... uran v sco.. pa "moj" planet.. ni čudn vse te štorije s škorpijami le ma skor vsaka pol sonce glih tam...in avtomastko potegnejo vsi ti aspekti skup...hjao
ja pe dobr da tule malo voda pokaže svoje,drgač bi blo bolj žalostno ja x:Dx
dovolj da mam plutona tam k ga je meu Onassis

xcivx x8Dx

jaz pa nekak kot lucrezia borgia. x:px x;)x x:Dx

aja, moj je pa cist eksakten (venera 7:18 bik, uran 7:22 devica, pluton 12:39 devica, torej je se s plutonom manj kot 5 orbisa xDDx x;)x, no vmes je pa se mc (10:56), zato pa me opazijo, tud v tem smislu, saj je mroda bedast da jaz o tem govorim, sam kaj bi se clovek sprenevedal, saj raziskujemo pac - skratka, sem se moskim zdela privlacna, dostkrat, so se dost lepl name - no mam pa tud neptun na asc xflirtx )
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 25. januar 2006, 11:28

ja, mas prav, to pa je en zanimiv aspekt, vendar se vseen... se prav bolj v smislu filanja lastnih rezerv moci in ne tolk v sex smislu nujno....

ne saj je drugac tud 8., sam presenetljivo je materialna ta hisa vcas (sam), se globlji potenciali nekak tezko izrazijo, al pa, kot pravis, skozi moc, ja, politika tud.

recimo ogromno poznam totalnih zadrtezhev z mocno aktivno 8. :||

...osma naj bi bla povezana s tem kako mocno privlacimo vire drugih(tko denar, kot podporo, simpatije, konec koncev tudi zivljenja-saj imajo politiki zelo pogosto mocno zasedeno 8. hiso(upravljajo z zivljeni drugih)...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#13 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 25. januar 2006, 11:29

Madonca tole mi je pa dal mislit :sori:
V petkici nula,.......hm,...na kiro izžarevanje se pol kšen prlep....... w:Iw

Une lilitke, junetke, veste, s ceresom vred mirno ždijo v prvi......pih boli jih za petko al pa clo osmico,....lenobe se jim zdi predeleč al kaj.
Osamljena vertex v osmici, me pa verjetn tud ne more kar naprej k sexu navdihvat,.....no sej včas ji clo rata trudoma...revca.
Hm, dozdeva se mi, da na tem področju sam dajem, in to izdatno.......glede na gnečo...da se jim le ljubi tok gužvat,....
bo treba razmislit počas tud o tem,.......kokr daš tud dobiš,....a ne,....hm :sori:


p.s.
(joke xDDx )
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. januar 2006, 11:32

no silki z dvojnim sco pa ovnom pa plutonom 'gor' pa se res ne rabis sekirat okol sexappeala. ;) :D

ja, samson, to ze, sam... ti si prevec teoreticen.... bod mal bolj filozofski v intuitivnem smislu, ne sam mentalnem. ;)
ampak saj dobro razmisljas, saj mas prav.... saj je tko, si dobr strnil.
sam kje je tle sexappeal? ;) :)

aja tale lilith... men to nc kaj dost ne dela... mam v strelcu. no dobr, res da v 1.

pa saj pol so se arabske (za sex jo mam v sco xDDx)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 25. januar 2006, 11:37

no silki z dvojnim sco pa ovnom pa plutonom 'gor' pa se res ne rabis sekirat okol sexappeala. ;) :D

ja, samson, to ze, sam... ti si prevec teoreticen.... bod mal bolj filozofski v intuitivnem smislu, ne sam mentalnem. ;)
ampak saj dobro razmisljas, saj mas prav.... saj je tko, si dobr strnil.
sam kje je tle sexappeal? ;) :)

...8. hisa analogna s Sco... 5. hisa analogna z Levom... a hoces rect, da majo Levi vec sexapila kokr Sco??? x:Dx x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#16 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 25. januar 2006, 11:41

eh...u peti marsa....u prvi uran in pluton....kaj mam pa u osmi se pa ne spomnim....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. januar 2006, 11:44

...8. hisa analogna s Sco... 5. hisa analogna z Levom...

jaz ne gledam tko, men je to prvec zbanalizirano in v nujnoenpredalcekvtaknjeno. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 25. januar 2006, 11:44

na prvi pogled že x:Dx


....
:sori: ježeš, kok to misliš,...drugi sledi prevemu,....a ni tak? :wOOt:


xDDx
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#19 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 25. januar 2006, 12:36

Kaj pa pol jaz Venero v 1. hiši ter Urana v 1. hiši in celo Asc. v 1. hiši (SCO.)! :eek:
Marsa :inocent: x:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#20 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 25. januar 2006, 12:37

Bobnar....
iiiii,.....to "znam" pa tud jest razložit x;)x

uspešen delovni seks.....motiviran z materialno dobrostoječim osebkom xDDx
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. januar 2006, 12:37

babe na fajtih derejo na odr? :inocent: xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 25. januar 2006, 12:41

Ene par let nazaja sem spoznal enga pisatelja, kjeri je znal tud nekaj v astrologiji...in me je uprašal, če mu dam moje podatke, da si mal ogleda moj chart... xrolleyesx Sem mu dal, in kaj mi ni drugi dan prebil (Italijan), "ti si seksualni manijak" ! :eek: xsmx

Sem ga uprašal, po čem ti to sklepal...?!?!?! Pravi po moji karti... xrolleyesx

Pa nisem...ja no...da bi se vidlo, ne ! :8): :vragec:

babe na fajtih derejo na odr? :inocent: xDDx

xyesx Itak, pa še, ko si dam moje sexy gepardske hlačke...čist se jim rola x:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. januar 2006, 12:44

aja santos, zdajle sem sele vidla... asc v 1. hisi xDDx - asc je OS prve hise, ki potem se razteza do osi druge hise in vse to je prva hisa.
no tako je asc vedno v prvi hisi oz. jo doloca.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 25. januar 2006, 12:50

aja santos, zdajle sem sele vidla... asc v 1. hisi xDDx - asc je OS prve hise, ki potem se razteza do osi druge hise in vse to je prva hisa.
no tako je asc vedno v prvi hisi oz. jo doloca.

Sem šele zdaj to opazil ja, ko si mi ti to povedala...asc. je vedno v prvi hiši...sam pol se gleda po stopinjah...ne !
Ascendant Scorpio 04°51'26
2nd House Sagittarius 03°11'53
3rd House Capricorn 07°03'39
Imum Coeli Aquarius 13°52'50
5th House Pisces 17°03'17
6th House Aries 13°44'29
Descendant Taurus 04°51'26
8th House Gemini 03°11'53
9th House Cancer 07°03'39
Medium Coeli Leo 13°52'50
11th House Virgo 17°03'17
12th House Libra 13°44'29

x:Dx x;)x
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#25 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 25. januar 2006, 13:00

eksaktnemu trigonu venera/uran pripisovala ... pa temi istemu aspektu tud to, da ce sem si v teh smislih vbila kaj v glavo, oz. bolj, ce me je pichil, smo naredil, da se je uresnicilo. xDDx

js mam eksakten ognjeno zračni sekstil (0, 15), po moje tudi dela v tem smislu (venera na mc v strelcu, uran v 7.)

ogromno poznam totalnih zadrtezhev z mocno aktivno 8. :||

xDDx ja, v njej luna in mars v škorpijonu in neptun in jupiter v strelcu.. da se potenciali o katerih govorimo ne izražajo tolk, pripisujem opoziciji saturna.. in inkonjunkciji saturn venera :xx!:


...osma naj bi bla povezana s tem kako mocno privlacimo vire drugih(tko denar, kot podporo, simpatije, konec koncev tudi zivljenja-saj imajo politiki zelo pogosto mocno zasedeno 8. hiso(upravljajo z zivljeni drugih)...

podporo drugih zagotavlja tudi sonce v 11. hiši, ne?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0