Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

OI 2006


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
76 komentarjev na to temo

#51 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 16. februar 2006, 17:43

res... sam to so delikatne teme, vsakmu se naj da sanso, ce obeta... a ves, mladi upi pa to...
sam.. sem zadnjic tud se vtikala, da halo... kaj pa je zdaj to... pa taksno.
sam... tecni smo...

mah, psiholoski moment vedno sfali.

tko kot bi moral drzavniki met svoje astrologe, bi jih mroal met tud sportniki.
psihologe pac.... ljudi, ki....
pac... te vizhe. :)


ja ja, Jure Košir je sploh en mlad up x:Dx nevem kaj se sploh še fursira, definitvno pa vleče še zadnje denarje v tem športu oz. svoji karieri... Moje os. mnenje glede Jureta, mislm, da nikoli ni bil kak vrhusnki smučar, vedno pa je imel vrhunsko srečo, da je pristal na stopničkah po zaslugi drugih vrhusnkih smučarjev ki so odstopili ali kako drugače zajebali...

lp x:o)x
honor and respect

#52 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 16. februar 2006, 22:04

Ma, Košir bi mogu že vsaj 5 let nazaj nehat s tekmovat, če bi hotu ostat vsaj kukr toliko v lepem spominu. Zdej se mi pa res zdi že mal patetičen - če ne veš kdaj nehat xrolleyesx
........sej mi ga je škoda po eni strani, sam po drugi pa pleeeeeaseeee dej že nehi se mučit :xx!:

Se strinjam sploh pa s tistim kar si napisal gor za nepoceni olimpijsko udeležbo, pa še nekje čitam, da si je Kocjančič in ostali iz našga komiteja za 8000 evrov dnevno najel bajto, al sm pa vse skup sanjal xrolleyesx


Sem se pred časom pogovarjala z eno, ki je 30 let živela v Avstraliji in je bila celo predsednica društva avstralskih Slovencev (al nekaj podobnega) in je imela tudi za povedat nekaj o teh naših spremljevalcih športnikov na OI - kok to enga denarja zapravijo, je rekla, da so jim Slovenci dol zrihtal full lepa prenočišča čisto blizu vseh prizorišč, ampak ne oni so se rajš vozil 200 km v eno smer vsak dan, da os spal v hotelu z ***** :xx!: in tako naprej.....kreteni[attachment=10434:attachment]
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#53 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 16. februar 2006, 22:06

Se strinjam sploh pa s tistim kar si napisal gor za nepoceni olimpijsko udeležbo, pa še nekje čitam, da si je Kocjančič in ostali iz našga komiteja za 8000 evrov dnevno najel bajto, al sm pa vse skup sanjal xrolleyesx


nisi sanjal, to drži, sm tud js bral...
honor and respect

#54 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 16. februar 2006, 22:17

Amm mimogrede na vse skupaj.......

Jure Kosir je mislil koncati svojo kariero ze pred to smucarsko sezono, vendar so ga trenerji pregovorili, ker je imel na treningih zelo dobre rezultate!!!!
Uspeh je drznim zagotovljen!

#55 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 16. februar 2006, 22:37

Amm mimogrede na vse skupaj.......

Jure Kosir je mislil koncati svojo kariero ze pred to smucarsko sezono, vendar so ga trenerji pregovorili, ker je imel na treningih zelo dobre rezultate!!!!


super!!!
honor and respect

#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2006, 10:55

temu se rece sportni duh! :vtz: :palec:
(*ne pa... :o|o:)

Ne res, ste opazil, cel spirit nase reprezentance sucks. :xx!:

kot da so se ze pred OI vdal, kot da si recejo, ajde, xrolleyesx, pa pejmo :zz: ze na to stezo 1x, da bo mir... :sleeping:

Sem se pred časom pogovarjala z eno, ki je 30 let živela v Avstraliji in je bila celo predsednica društva avstralskih Slovencev (al nekaj podobnega) in je imela tudi za povedat nekaj o teh naših spremljevalcih športnikov na OI - kok to enga denarja zapravijo, je rekla, da so jim Slovenci dol zrihtal full lepa prenočišča čisto blizu vseh prizorišč, ampak ne oni so se rajš vozil 200 km v eno smer vsak dan, da os spal v hotelu z ***** :xx!: in tako naprej.....kreteni[attachment=10434:attachment]

verjamem, je zlo tipicno. :xx!:

Ma, Košir bi mogu že vsaj 5 let nazaj nehat s tekmovat, če bi hotu ostat vsaj kukr toliko v lepem spominu. Zdej se mi pa res zdi že mal patetičen - če ne veš kdaj nehat xrolleyesx
........sej mi ga je škoda po eni strani, sam po drugi pa pleeeeeaseeee dej že nehi se mučit :xx!:

ja jaz tud tko nekak mislim... :|||

Ja, Liu, saj tko kot vsi - nekaj SO obetal, ce ne jih ne bi poslal na OI...

pol pa stara pesem:
xcivx slaba oprema (ti ti grda oprema, ki so nam jo ushtulil, torej drugic ko pa zmagas z boljso opremo, je prav tko zasluzna pol oprema al kako??)
xcivx GROZNO tezka proga (cist isto tezka je tud za Kostelicko)
xcivx slabo sem se pocutla (Kostelicka je z golo roko brez palce odsmucala)
xcivx glih tak smotan veter je bil (ja, velja kot pri opremi, torej tedaj ko ti je slo dobro, je blo torej zarad vetra??)

:o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 19. februar 2006, 13:20

JEEEE Aamodt je zmagal v Super-Gju! Zakon! Jst navijam zanj že, ma ne vem, 15 let!?!!!
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#58 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 20. februar 2006, 10:08

Najbolj zanimiva, razburljiva, napeta, dinamična, zahtevna. intelektualna, igra na svetu
http://www.czeta.it/.....20Curling cow

Objavljena slika
Uspeh je drznim zagotovljen!

#59 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 20. februar 2006, 14:37

RAICH! x^x
Si zasluži Beni, letos je v dobri formi!
Objavljena slika


Objavljena slika
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2006, 14:39

no sam, a ste opazil, kaj je Bode naredil - pa KLJUB temu da je sel ven???
vsak drug bi totalno padel, ce se mu je vse nazaj zarolal pri 100/h!!!
a on pa na eni nogi v ravnotezju odvrtel, se ujel in naredil se kak zavoj. :eek:

ce to ni Car!!
se ven odleti s stilom! x^x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 20. februar 2006, 14:44

Ja od Bodeja pristašica sem bila pa itak vedno x;)x
Tudi danes je fenomenalno odpeljal drugo voznjo, ne vem kaj ga je pri prvi sral.
Letos useen ni to, kar je bil lani :sori: Ampak še je upanje x;)x

Raich se mi pa zdi, da je trenutno zame najboljši smučar na svetu. Prekrasno odpelje veleslalom. To se je tudi v tekmah svetovnega pokala videlo. Slalom je Rocca bolj, ampak mu je Raich velika konkurenca. Pa vse ostale discipline. :palec:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2006, 14:51

men je tud kul reich, predno sem za bodija navijala, sem za reicha, ker mi je svec tak lahkoten in tekoc stil smucanja.
reich je riba.
za bodija sem tud mislila, da je, al pa dvojcek, in bla presenecena, ko sem ugotovila, da je tehtnica, sam vcer pa nenadoma (ko gledam ponovitev one tekme): xideax - valjda, evo da JE tehtnica.. ravno zarad ravnotezja onega, mislim kok carevsko, da je uzitek gledal clo to, ko en fejkne. x8Dx

po 2. strani pa me je tud kostelic presenetil s pravzaprav kar precej lahkotnim stilom tud....

men je to vsec...
recimo vcas primerjajo.. pa ne mors verjet, da je pr enem videti, kot da blazno dirka, v resnici pa je recimo pocasnejsi od druzga... ker ta sam drsi nekak...
fantasticno, obozujem gledat, ce nekdo nekaj obvlada. x^x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 20. februar 2006, 14:55

Ja Bodi je prav car, privoščim pa tudi Reichu, sam da niso tile skandinavci zmagal, celo leto neč od njih pol pa na olimpijadi vedno poberejo medalje, mi že hodijo na jetra tisto Lasato Kljuse in podobni x:Dx x:Dx

A dej no :O: ...jest pa ful za skandinavce x:Dx ..sploh pa za Laseta, k ma tolk dobro smučarsko kolekcijo :palec:
K smo bli zanč v Klincbilu na tekmi, smo navijal samo za Slovence in Norvežane, ostali pa vsi za Avstrijce :O:

Drgač pa vsi so cari, vsak zase!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2006, 14:58

saj, xyesx, saj mas prav...

men tud kul skandinavci, pa kjus (whatever x:px) je ze vec kot desetletje po mojem na sceni, pa se vedno v spici!!! ce to ni carevsko tud! :palec: x^x

pa maier, madonca (kljub temu da mam rajs lahkotnejso sceno, se moram tud njemu jasno divit). :palec: x^x

res so vsi dobri, no vecina ful, ampak res je pa tud, da je ene prijetnejse pogledat na sstrmini, men je tko vsec ritem, tu je zlo pomemben in to je total uzitek, ko vidis da kdo obvlada....

wow! :2src:

cudno da ne smucam. xDDx x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 21. februar 2006, 13:56

Sej že čist tamali, k trenirajo peljejo smuk 100km/h, pa vsak povprečen smučar gre mim grede 50 - 60 na uro.
Skrajni čas, da si kupim čelado!

Drugače pa so me tele OI mal razpčerale. Nobenega vzdušja se mi zdi ne naredijo teli Italijani! Vse je na pol prazno, tko da prav bedno zgleda :xx!:
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#66 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 21. februar 2006, 14:11

Čak ko bo fuzbal na vrsti, pa valjda ne misliš, da Italijane ta olimpijada kej zanima.


Ojoj xrolleyesx sej res, fuzbal je letos. x8Dx cool, že vidim da se pelje nova tema!! xDDx

Ja itak ni sploh vprašanje kaj jih bolj zanima

x:px fuzbal x:px
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#67 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 23. februar 2006, 17:25

Dons so bile biatlonke dobre v štafeti. Zdej sem doma dopoldne, tko da bom lohk gledala veleslalom jutri zjutraj x:Dx
škoda edino, ker se tko zanič :xx!: počutim, da sem komaj pokonc. (Nordika vs. prehlad - 0:1) [attachment=10492:attachment]
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#68 angeo

angeo
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 23. februar 2006, 20:04

Živjo vsem,sem bolj nova tuki in se bom kr mal umešala x;)x
Sem oboževalka Bode-a Millerja,ki pa me je malo razočaral!! :ermm: mislim,da mu je mal preveč u glavo stopla vsa ta pozornost!

Upam,da bodo vsaj Finci osvojili zlato u hokeju!!
A guardian Angel
Who will guide what you do,
Her pure essence is love,
Sent to watch over you

#69 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 24. februar 2006, 13:41

cestitke Ani Drev za 9. mesto!!!!!! :palec:
Uspeh je drznim zagotovljen!

#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. februar 2006, 15:10

cestitke Ani Drev za 9. mesto!!!!!! :palec:

a daj ga lomt!!!! xokx :palec:

(xrolleyesx koncno! :switz:)

kot da smo iz senegala. x:o)x x:px
nic od nic... 49. mesta..
vazno je sodelovati, pa magar ce si jamajcan, pa z bobom. x:o)x
ce pa se delas reklamco za fiat, pa sploh dbest. x:o)x

xrolleyesx :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 27. februar 2006, 09:11

Tole je zdaj končano. Še nobena zimska olimpijada po 1976 ni šla mimo mene tako kot tale :eek: .

Komentarjev pametnih je zdaj dovolj. Ulaga ti prav MORA iti na živce, ko bi takoooo rad povedal, da je Zupan kriv za polom skakalcev, pa si ne upa ...

Razočaranih veliko, pa čisto po nepotrebnem. Od vseh naših je najbolj jokala Majdičeva, ki je bila - med vsemi najboljša! :palec: Pa Drevova in še ene par.

Medalje pa nimamo. Hudo? Odvisno, kako gledaš. Italijani, ki so nedvomno "bolj športna" nacija od nas plus dajejo v šport bajne denarje in kajjazvemkajše, imajo enajst medalj. Enajst - samo? V alpskem smučanju smo si približno enaki ... Odvisno, kako gledaš.

Ker je pri nas (SLO) vedno večji nered pa strah, celotni segmenti ne delujejo. In dokler ne funkcionirajo cela ministrstva pa doliočeni stebri oblasti, ni mogoče razmišljati, da se bo popravilo stanje v športu ali pa v kulturi. Ne bo šlo, še naprej bomo brez medalje. Bolje rečeno, osvajali jih bodo tisti, ki so sposobni športu podrediti praktično vse, to pa Slovenci več ali manj (z rahlimi izjemami, ki jih vsi dobro poznamo) nismo.

Ali bi se vprašali, zakaj so prav na olimpijskih igrah vedno tako dobri - Američani?!

Tam leži ključ.

:xx!:

#72 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. februar 2006, 09:24

kriv?

krivo je pomanjkanje sportnega duha celotne reprezentance olimpijske...
sploh vseh, saj nic ne damo na sport, kaj pa blefiramo pol, olimpijske igre kao, pih, malo morgen?
stadion?
planica?
a grem lohk na kolezijo plavat?
petkovsek in pegan tekmujeta v sobcah vlaznih, kjer se z glavo ob strop butata?!
halo!!!
slovenski sport sucks, ker ni odnosa pravega, pol pa tud njim samim dol pade.
sam to pa tud ni prav.

recimo kaj sva opazila z mitjo...
govorijo vsi nekak mevzhasto... nj nj nj... xrolleyesx :o|o:
Zupan? morda ni kriv, sam riba (benkovic, kranjec, peterka...) rabi mal kul vodenja, ne pa meglo tehtnisko, ki isto rece nj nj... :|||
mal energije mater!!!!!!!!!!!!!!! saj je SPORT!!!!!

to mors bit tak: :onfire: :onfire: :onfire:

ne pa: :zz: xpolzx :o|o: xrolleyesx

no in kaj sva ugotovila?
da je edina, ki je pokazala sportnega duha, bila prav Ana Drev! xokx
nanjo sva bla prav pozorna, ker je IZSTOPALA s komentarjem (pred tekmo), ker je rekla nekaj v smislu, ja, saj sem bla nekaj prehlajena, sam bom ze, komaj cakam - al nekaj tacga.
Rezultat? xokx

ne pa da uzhaljeno divo shpilas.......
pa s tistimi mevzastimi glasovi, ki alergijo dobim.
ker je ves attitude tak. :xx!:

OI 2006?
kar se mene tice - katastrofa.
(*res da je pressure pa se razume, da kdaj kaj spodleti, sam da si sam ful dobr al pa 49., ce *niso pravi pogoji*, je pa tud bedno).
Rezultati 6., 7. (majdic in onadva bordarja) in 9. so pa zlo ok. :palec:

tud nivo - kaksna je bla risanka, maskote, ne mros niti rect da je cesk, ker cehi majo super animacije.

in sama neka slovenska pritozevanja gledas pa kisle ksihte na vseh najbolj pomembnih prvenstvih... al pa 'katanci' jokajo... xrolleyesx

x:o)x :xx!:

RESNO SE ZA ZAMISLIT, kako stojimo v SLO s sportom. x!x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#73 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 27. februar 2006, 09:52

Tole je zdaj končano. Še nobena zimska olimpijada po 1976 ni šla mimo mene tako kot tale :eek: .

Komentarjev pametnih je zdaj dovolj. Ulaga ti prav MORA iti na živce, ko bi takoooo rad povedal, da je Zupan kriv za polom skakalcev, pa si ne upa ...

Razočaranih veliko, pa čisto po nepotrebnem. Od vseh naših je najbolj jokala Majdičeva, ki je bila - med vsemi najboljša! :palec: Pa Drevova in še ene par.

Medalje pa nimamo. Hudo? Odvisno, kako gledaš. Italijani, ki so nedvomno "bolj športna" nacija od nas plus dajejo v šport bajne denarje in kajjazvemkajše, imajo enajst medalj. Enajst - samo? V alpskem smučanju smo si približno enaki ... Odvisno, kako gledaš.

Ker je pri nas (SLO) vedno večji nered pa strah, celotni segmenti ne delujejo. In dokler ne funkcionirajo cela ministrstva pa doliočeni stebri oblasti, ni mogoče razmišljati, da se bo popravilo stanje v športu ali pa v kulturi. Ne bo šlo, še naprej bomo brez medalje. Bolje rečeno, osvajali jih bodo tisti, ki so sposobni športu podrediti praktično vse, to pa Slovenci več ali manj (z rahlimi izjemami, ki jih vsi dobro poznamo) nismo.

Ali bi se vprašali, zakaj so prav na olimpijskih igrah vedno tako dobri - Američani?!

Tam leži ključ.

:xx!:


no, no, no zakaj vedno iščete neke krivce?? oziroma zakaj so zej vsi drugi krivi, sam naši športniki ne? ja pač, niso dovolj dobri, preprosto niso!!! sicer pa so vsi zimski športi bolj ena "šminkerija" , edin pravi borbeni šport se mi zdi tek na smučeh, ker je res borba celih 50km in se tam izkaže iz kakega testa si... pa mogoče še biatlon...pa hokej je fajn borba.. vse ostalo je bolj šminkerija, bordanje je pa sploh šminkerija x:Dx v glavnem, italjanom pa vsa čast za vse medalje, še posebi včeraj pri teku na smučeh!! no sej naš mulo brodar tud ni bil slab, odpelu je vseh 50km tud to je hudo hudo spoštovanja vredno! :palec:

lp
honor and respect

#74 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 27. februar 2006, 11:24

Men se zdi, da našim športnikom manjka nekaj, al imajo pa vsega polno rit. Sam če poslušaš komentarje, ki jih dajejo potem, ko pridejo v cilj (alpski smučarji) vse v stilu ''dal sem vse od sebe, potrudil sem se maximalno...'' blablabla, že način na katerega pove vse skupaj, je tak da bi kar zaspala zraven........nobenega življenja nimajo v sebi. Ne dajejo mi občutka, da si res želijo to v lajfu - da bi res dali vse od sebe, za en zgodovinski dosežek - boli jih k... xrolleyesx

Cela Olimpijada, drugače, pa tud kot sem že povedala, full malčna, brez vzdušja - sem full razočarana - po moje bo v Kanadi 100x boljš!
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#75 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 27. februar 2006, 11:39

Ja pri maših res ni nobene strasti, mater sej si celo življenje podredil temu športu, ne vem kako se lahko tako mlačno odzovejo. Ali jih tudi trenerji preveč ujčkajo, ko dosežejo slabši rezultat, kot so ga sposobni, pa jih tolažijo, saj bo pa drugič bolje, al kaj?!. Najprej se naj zjasnijo, kaj sploh hočejo od tega športa potem pa marš trenirat, pa srce in življenje pustit med tistimi vratci na progi, ker brez tega ne bo šlo!
Support bacteria, they're the only culture some people have!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0