Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duhovna rast in odnosi do ljudi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
379 komentarjev na to temo

#326 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 3. januar 2007, 11:55

vsaka duhovna rast in umsko delo, se konča, ko ljudje ugotovijo, da je potrebno pobriti plesen na kupu umazane posode in očistiti lastne čevlje
od vseh duhovnih izletov, mi je še najbolj blizu preizskušena zdrava kmečka pamet x^x

vse je smiselno, dokler ti polni čas in prostor

x^x


Saj, to je duhovnost. Ne pa zasanjanost... x:Dx

Saj ni treba sprejemati bolečine. Sprejmi in uživaj radost življenja. Tukaj in sedaj dopolni svoje življenje. Bolečina prinaša strah, povezan z navezanostjo. Ko se rešiš spon strahu in navezanosti, je vse lepše.


Kako, ne sprejemati? Fajn bi blo rečt - ne hvala!
Če bolečino odrivaš samo bežiš in odlagaš breme vse dokler se ne vprašaš, kaj sploh delaš in začneš razmišljat in delat na tem, da jo nekako pretvoriš.

#327 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. januar 2007, 12:03

:inocent:

kam smo prišli...

samo dve stvari sta ali znaš ali pa ne znaš

vse ostalo je licemerstvo- se delaš da si nekaj kar v resnici nisi, ali drugače povedano hinavčiti, prikazovati kaj izmišljenega ali lažnega kot resnično...
in vsaka sprememba se začne z izmišljeno vizijo, kako bi naj bilo drugaće x:o)x

Laž ima kratke noge, zato se vozi v mercedesih x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#328 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 3. januar 2007, 12:11

:inocent:

kam smo prišli...

samo dve stvari sta ali znaš ali pa ne znaš

vse ostalo je licemerstvo- se delaš da si nekaj kar v resnici nisi, ali drugače povedano hinavčiti, prikazovati kaj izmišljenega ali lažnega kot resnično...
in vsaka sprememba se začne z izmišljeno vizijo, kako bi naj bilo drugaće x:o)x

Laž ima kratke noge, zato se vozi v mercedesih x:o)x


No, jaz priznam, da nisem čist to, kar se prikazujem. Se pravi hinavčim. Vse preveč rad nakladam. Bom nehal. Enkrat. x:Dx

Če bi toliko vedel, ne bi tolko nakladal. No, vse pa tudi ni nakladanje kar pride od mene.

Lia, pravzaprav se ne zavedam čisto kaj govorim in delam, naj mi bo odpuščeno... :vio:

#329 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. januar 2007, 12:13

pišuka in teoretiziranje...vsi blazno pametni....pa sej ni point lajfa v filozofiji....je v življenju samem....tudi z bolečino in žalostjo in stranpotmi....tole izogibanje izkušanju se pa men zdi strahopetno in enostransko....in neuravnoteženo na nek način.......

živela zdrava kmečka pamet..... :palec:

heretik.press
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#330 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. januar 2007, 12:15

:inocent: preber še enkrat pa še enkrat Sebastijan

če hočeš postati drugačen je to edina pot, neresnice danes spremeniti v resnico jutri x:Ix


x:Xx čau drži se
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#331 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 3. januar 2007, 12:18

pišuka in teoretiziranje...vsi blazno pametni....pa sej ni point lajfa v filozofiji....je v življenju samem....tudi z bolečino in žalostjo in stranpotmi....tole izogibanje izkušanju se pa men zdi strahopetno in enostransko....in neuravnoteženo na nek način.......

živela zdrava kmečka pamet..... :palec:

heretik.press


:palec:
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#332 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 3. januar 2007, 12:20

:inocent: preber še enkrat pa še enkrat Sebastijan

če hočeš postati drugačen je to edina pot, neresnice danes spremeniti v resnico jutri x:Ix
x:Xx čau drži se


Vem. Tukajle samo glavo tiščim v pesek. Hvala. :inocent: x;)x xsrcx

#333 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 3. januar 2007, 15:21

Če bolečino odrivaš samo bežiš in odlagaš breme

Ne gre za bežanje ali odlaganje, temveč preobrazbo in vzpostavljanje pogojev bivanja, ki ne prinašajo vzrokov bolečine. saj ne, da te kdaj ne zvije, a delaš na tem, da odstraniš vzroke bolečine in ne njene posledice.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#334 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 29. marec 2007, 17:24

Na Pozitivkah sem našel 10 Odiumovih člankov, vrednih branja. Žal njegova stran trenutno ne deluje.

Klik

xsrcx

#335 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 31. marec 2007, 14:38

Bolestna navezanost prinaša strah pred izgubo in posledično trpljenje. Z razvojem pozornosti pridobiš moč prepoznavanja in to da volji fokus.


Bolestna navezanost je tipičen znak nizke samopodobe in bolestno navezan je tudi bolestno ljubosumen, kajti boji se in to zaradi dvomov, dvomov vase, zaradi pomanjkanja samozavesti in dvom preide v strah, ta pa je posledica ljubosumja, suma sumarum vse te solate je pa nizka samopodoba, yap xDDx


Ne gre za bežanje ali odlaganje, temveč preobrazbo in vzpostavljanje pogojev bivanja, ki ne prinašajo vzrokov bolečine. saj ne, da te kdaj ne zvije, a delaš na tem, da odstraniš vzroke bolečine in ne njene posledice.


Prav res, kajti vsaka potlačitev se v primernem trenutku pokaže v zelo obremenilni obliki pa tudi nepredvidljivi...


:inocent:

kam smo prišli...

samo dve stvari sta ali znaš ali pa ne znaš

vse ostalo je licemerstvo- se delaš da si nekaj kar v resnici nisi, ali drugače povedano hinavčiti, prikazovati kaj izmišljenega ali lažnega kot resnično...
in vsaka sprememba se začne z izmišljeno vizijo, kako bi naj bilo drugaće x:o)x

Laž ima kratke noge, zato se vozi v mercedesih x:o)x


Yap, le dvoje je možno: si ali pa nisi, ostalo so le nianse, ki odstopajo le zaradi opredeljevanja, vkolikor to je...

#336 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 16. maj 2007, 16:10

Tri območja so, v katerih se gradi svet odnosa.

Prvo: življenje z naravo, kjer se odnos zadrži na pragu jezika.

Drugo: življenje z ljudmi, kjer postane govorno oblikovan.

Tretje: življenje z duhovnimi bitnostmi, kjer je odnos brezbeseden, vendar govor porajajoč.

V vsakem območju, v vsakem deju odnosa zremo prek vsega, kar za nas postaja prisotno, na rob večnega Tija, iz vsega občutevamo njegov dih, v vsakem tiju ogovarjamo večni Ti - v vsakem območju na svoj način.
Vsa območja so zajeta v njem, on v nobenem.
Skozi vsa sije ta ena prisotnost.
Mi pa lahko vsako območje razrešimo te prisotnosti.

Iz življenja z naravo lahko odpravimo " fizični svet ", svet konsistence; iz življenja z ljudmi " psihični " svet, svet afektivnosti; iz življenja z duhovnimi bitnostmi " noetični " svet, svet veljavnosti.

Zdaj jim je odvzeta prosojnost in s tem smisel, vsako je postalo uporabno in motno, pa čeprav jim nadevamo svetleča imena: kozmos, eros, logos.
V resnici namreč kozmos za človeka obstaja le, če mu vesolje postane dom s svetim ognjiščem, na katerem opravlja daritve; in eros zanj obstaja le, če mu bitja postajajo podobe Večnega, občestvo z njimi pa razodetje; in logos zanj obstaja le, če z delom in s službo duha ogovarja Skrivnost.
Slovesen molk oblike, ljubeča govorica človeka, oznanjajoča nemost kreature: vse to so vrata v navzočnost Besede.

A, če naj se dogodi popolno srečanje, se troje vrat združi v ena vrata Resničnega življenja in ne veš več, skozi katera si vstopil.

#337 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 26. maj 2007, 20:38

, s tem hočem povedati, da se moramo najprej zavedati, kje smo, kaj počnemo, zavedati se moramo iskreno sebe in svojih dejanj in le-te sprejeti kot našo resnico. Potem lahko nadaljujemo pot. Ne mislim, da se moramo istovetiti s tem,, jasno je, da to nismo MI, to je naš UM..!!
Tisto kar smo...BITJE ali DUŠA ali ENERGIJA...je obkroženo s temnimi oblaki UM-a in njegovih čustev-EGA...

Velikokrat namreč opažam dvoumnost in neiskrenost ljudi do sebe in svojih dejanj.
Torej dokler iskreno ne definiramo svoje resnice, ne moremo vedeti od kje začeti našo pot!
Hvala, Lep pozdrav...



:palec: ja je problem to
lagat drugim ni ravno hud prekršek, sam sebi je pa res hudo
po drugi strani pa je lahko tudi vizija laž, ki postane resnica jutrišnjega dne....

eh, kdo bo to zastopu xrolleyesx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#338 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 26. maj 2007, 20:46

pišuka in teoretiziranje...vsi blazno pametni....pa sej ni point lajfa v filozofiji....je v življenju samem....tudi z bolečino in žalostjo in stranpotmi....tole izogibanje izkušanju se pa men zdi strahopetno in enostransko....in neuravnoteženo na nek način.......


:2src: ej to si pa res dobr napisala...
pa to je to...
itak, če nikoli ne zgrešiš poti, sploh ne veš kak je , če si na pravi....
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#339 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 26. maj 2007, 20:57

:palec: ja je problem to
lagat drugim ni ravno hud prekršek, sam sebi je pa res hudo
po drugi strani pa je lahko tudi vizija laž, ki postane resnica jutrišnjega dne....

eh, kdo bo to zastopu xrolleyesx



Ni nobene koristi od zastopiti nekaj, kar se bo v vsakem primeru zgodilo x8Dx
Si bobr naredila, da si tole ven potegnila, k je škoda, da ostane v prahu :palec:
Ne mislim te popravljat, sam, po moje je vizija laž tako ali tako, ena fantazma, povsem internega pomena in ni nujno, da najde prostor izven - v reality x^x
Kaj pa vem, saj vizija je menda nekakšno forsiranje želje v nekaj konkretnega, tore v resnico in ne vidim nekega laganja samemu sebi v tem, tko, kot je v onem postu zgoraj napisano...hmmm....
Sam sebi lagat...bom pogledal, kaj je v bistvu sploh želel povedat...kaj misliš, Lia, po moje ni čist dobr sestavljeno tistole...bomo videli, vendar lagati sam sebi...včasih rabi človek tudi samospodbudo; v tem primeru ni laganje......
Nč, grem pogledat, kaj je na tem...

#340 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 26. maj 2007, 21:13

Ni nobene koristi od zastopiti nekaj, kar se bo v vsakem primeru zgodilo x8Dx
Si bobr naredila, da si tole ven potegnila, k je škoda, da ostane v prahu :palec:
Ne mislim te popravljat, sam, po moje je vizija laž tako ali tako, ena fantazma, povsem internega pomena in ni nujno, da najde prostor izven - v reality x^x
Kaj pa vem, saj vizija je menda nekakšno forsiranje želje v nekaj konkretnega, tore v resnico in ne vidim nekega laganja samemu sebi v tem, tko, kot je v onem postu zgoraj napisano...hmmm....
Sam sebi lagat...bom pogledal, kaj je v bistvu sploh želel povedat...kaj misliš, Lia, po moje ni čist dobr sestavljeno tistole...bomo videli, vendar lagati sam sebi...včasih rabi človek tudi samospodbudo; v tem primeru ni laganje......
Nč, grem pogledat, kaj je na tem...



:vio: pojdi pa malo pregruntaj, spet en paradoks
če se ti kak preblisk utrne , ga napiši
me prav zanima

ja pa ne samo samospodbudo, tudi druge se tako spodbuja :vio:
najprej se malo zlažeš,pol se še bolj, kako je dobro naredil, na konc pa se sploh ni treba več lagat, pa kr briljira :eek:


če pa v dani situaciji kritiziraš, pogledaš resnici v oči, mu poveš da je popolnoma zgrešil, opravil katastrofalno, gre pa sam še bolj navzdol :vio:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#341 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 26. maj 2007, 21:27

:vio: pojdi pa malo pregruntaj, spet en paradoks
če se ti kak preblisk utrne , ga napiši
me prav zanima

ja pa ne samo samospodbudo, tudi druge se tako spodbuja :vio:
najprej se malo zlažeš,pol se še bolj, kako je dobro naredil, na konc pa se sploh ni treba več lagat, pa kr briljira :eek:
če pa v dani situaciji kritiziraš, pogledaš resnici v oči, mu poveš da je popolnoma zgrešil, opravil katastrofalno, gre pa sam še bolj navzdol :vio:


A misliš reakcijo na kritiko? konstruktivno? No, za ta primer destruktivno, vendar je to itak logično, ker je govora o nizki samopodobi...vendar polni privzetega poguma z našo asistenco, k se mal zlažemo pa tko kt praviš,; torej je to fantazma, od vizije je še zelo daleč, hehehe...pol pa nas več ne potrebuje, ko je poln laži od zunaj in jih priredi po svoje, ga pa na realna tla postaviš, udariš direkt z resnico in se stekleni zvon razbije - kaj pa pol?

Kwa vm, nimam dons ideje, bom kr jutri se česa domislu...
Kej pametnega itak, da ne

Ziw :palec:

#342 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 26. maj 2007, 21:34

:2src: ej to si pa res dobr napisala...
pa to je to...
itak, če nikoli ne zgrešiš poti, sploh ne veš kak je , če si na pravi....



ja...res je včasih treba skrenit malo s poti in se majčkeno izgubit...
ker potem dojameš, da je vseeno pot, po kateri hodiš...kar ta prava xcivx
saj vemo vsi so poti in stranpoti in vsak zase najbolj ve katera je prava :palec:

#343 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 26. maj 2007, 21:36

Odium.p. pozdravljen

A mi lahko razložiš malce podrobneje, kaj si predstavljaš pod "da sebe vzameš in sprejmeš takega kot si".

Hvala



Hahaha, če sebe vzameš in sprejmeš takega kot si; a to pol pomen, da si popoln? Daj, no, kwa sploh hočeš povedat, ane, kr ad acta človek, osebnost, itd., verjetno je mišljeno, da...ne vem, no...lohk sebe vzameš takšnega kot si, ker nimaš druge alternative, sprejmeš malo težje, ker bi v tem primeru bil dovršen, brez potrebe po spremembi česarkoli na sebi...
Kje je point? Mislim, da vmes še precej ostaja nedorečenega...

#344 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 26. maj 2007, 21:45

Hej, LIa, super tema, bo še velik dela na komentarjih x:Dx
Sem malo pregledal na hitro in...saj je tip zanimiv, vendar vse ena dovršena spoznanja opažam, tko, da kr precej manjka vmes, če vidiš, drugače pa itak vse ql x:Dx x:Dx
za dons: ziw x:Dx

#345 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 26. maj 2007, 22:11

A misliš reakcijo na kritiko? konstruktivno? No, za ta primer destruktivno, vendar je to itak logično, ker je govora o nizki samopodobi...vendar polni privzetega poguma z našo asistenco, k se mal zlažemo pa tko kt praviš,; torej je to fantazma, od vizije je še zelo daleč, hehehe...pol pa nas več ne potrebuje, ko je poln laži od zunaj in jih priredi po svoje, ga pa na realna tla postaviš, udariš direkt z resnico in se stekleni zvon razbije - kaj pa pol?

Kwa vm, nimam dons ideje, bom kr jutri se česa domislu...
Kej pametnega itak, da ne

Ziw :palec:



:eek: joj, čuj moja izkušnja je taka, da sem se iz vsake duhovne delavnice, bilokake, kar takoj ko sem prestopila prag lastnega brloga, spotaknila tako, da sem se razčeperila po tleh...

in vsaka znanja, ne bom govorila o duhovnih, raje bi rekla o umetnosti življenja, torej da je neka stvar prosperirala, težila k napredku, razvoju, ali mogoče še bolj kataklizmično rečeno preživetju ali obstanku....

torej želim povedati, da se v času odkar stopam po tem zemeljskem prahu, toliko stvari in ljudi obrnilo na glavo in da sem sama kar seveda opažam post festum, ravno z majhno in potem zmeraj večjo lažjo ....pripomogla , da so drugi začeli verjeti, da so se začeli obnašati kot da so briljantni....

torej govorim o tem, da so spremembe resnično zgodile in da jih opažajo tudi drugi, na teh istih osebah...

sem v napačni temi, morala bi biti v bluzim, torej imela sem vizijo, resničnost pa je lepša od nje,govorim o čist konkretnih psihofizičnih zadevah, ne toliko o duhovnih....o obnašanju, psihofizičnih sposobnostih, čustveni inteligenci itd

preveč naključij, da bi bila naključja xcivx


ma ja totemu ne boma prišla do kraja, razen če se vsedema celo noč ob gajbi pira, te mogoče kak tvoj grdi argument podere mojo lepo hipotezo x:o)x

ker drgač mi res ni jasno, zakaj se ta moja lepa hipoteza nea večkrat uresniči, pa dobro niti ni treba ne vem kak pogosto, mogoče takrat ko seb lažem :vio:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#346 aleSio

aleSio
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 27. maj 2007, 18:05

OMEJENOST JE VZROK NESPOSOBNOSTI SPREJEMANJA RAZLIČNOSTI
in te omejenosti je ogromno. Tolk o odnosih drugih.
LP
I know the pieces fit cause I watched them fall away

#347 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 27. maj 2007, 18:56

Unis...dober link :palec:

#348 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 27. maj 2007, 19:42

OMEJENOST JE VZROK NESPOSOBNOSTI SPREJEMANJA RAZLIČNOSTI
in te omejenosti je ogromno. Tolk o odnosih drugih.
LP


kaj je pa vzrok omejenosti ??
xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#349 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 27. maj 2007, 20:33

:eek: joj, čuj moja izkušnja je taka, da sem se iz vsake duhovne delavnice, bilokake, kar takoj ko sem prestopila prag lastnega brloga, spotaknila tako, da sem se razčeperila po tleh...

in vsaka znanja, ne bom govorila o duhovnih, raje bi rekla o umetnosti življenja, torej da je neka stvar prosperirala, težila k napredku, razvoju, ali mogoče še bolj kataklizmično rečeno preživetju ali obstanku....

torej želim povedati, da se v času odkar stopam po tem zemeljskem prahu, toliko stvari in ljudi obrnilo na glavo in da sem sama kar seveda opažam post festum, ravno z majhno in potem zmeraj večjo lažjo ....pripomogla , da so drugi začeli verjeti, da so se začeli obnašati kot da so briljantni....

torej govorim o tem, da so spremembe resnično zgodile in da jih opažajo tudi drugi, na teh istih osebah...

sem v napačni temi, morala bi biti v bluzim, torej imela sem vizijo, resničnost pa je lepša od nje,govorim o čist konkretnih psihofizičnih zadevah, ne toliko o duhovnih....o obnašanju, psihofizičnih sposobnostih, čustveni inteligenci itd

preveč naključij, da bi bila naključja xcivx
ma ja totemu ne boma prišla do kraja, razen če se vsedema celo noč ob gajbi pira, te mogoče kak tvoj grdi argument podere mojo lepo hipotezo x:o)x

ker drgač mi res ni jasno, zakaj se ta moja lepa hipoteza nea večkrat uresniči, pa dobro niti ni treba ne vem kak pogosto, mogoče takrat ko seb lažem :vio:



Ej, čisto nič ne bluziš, kajti dejstvo je, da so majhne laži nujne, nujne, ja, ker je realnost preobremenjujoča in, če hočeš ohraniti v sebi, kar ti je drago, se pač moraš poslužiti malih laži; in v primeru drugih velja enako...
Pol tud jaz bluzim, če je tako, kajti vse to, kar si napisala zase sem že doživel in doživljam pa tudi še bom, sam izkušnje te naučijo, da moraš nekaj storiti zase in, če so to majhne laži, iluzije al pa wtf, kar hoče, se bom tega posluževal, ker vem kako in čemu pa tudii zakaj...yap, ni bluzrnja v teh tvojih besedah...

Je zanimivo, veš, celo takrat, ko smo sami v trenutkih nekega notranjega konflikta, ko razmišljamo, kako naprej, pa se najde nekdo, kateri pritava ovit v meglo in mi za trenutek odložimo sebe na čakanje pa temu z majhnimi lažmi razpihamo meglo - in to se mi zdi ćisto v redu...

Ti praviš, da se stvari obrnejo na glavo, jaz pa rad rečem, da umremo v sebi, obrnemo neko novo stran, ki v resnici ni glih nova, prej dograjena stara, vendar je to eno in isto, nimam namena niti razlogov, da bi iskal neke argumente, da bi podrl tvojo hipotezo, čemu, kajti s tem bi najprej podrl svojo, kajti vedno znova se moramo dvignit in stat, ne glede na moč vetra, ki nas poskuša sem ter tja nositi in kljub temu bomo vsakemu, katerega prinese veter podali roko in mu pomagali, da ne klecne...hmmm, ni nekega recepta, radi pač govorimo na dolgo ali pa na kratko o tem ali onem, povemo svoje vidike, si malce kljubujemo občasno, vendar vsi vemo prav dobro, da smo na istem, kljubujemo bremenom raznih situacij in poskušamo z vsem svojim razumom storiti, kar je najbolje, naj bo s pomočjo laži ali pa ne; tu ni nobenega bluzenja, vsaka čast vsem na takšen način razmišljujočim, kajti na ta način smo najbližje ljudem in predvsem sebi...
Oki, zdej pa jaz bluzim, ampak tisto z gajbo pira je pa ena čist fajn ideja in prav zanimivo bi bilo en tak celonočni razgovor opravit, itak ne bi nič novega odkrila, zagotovo bi se pa prepričala, da je več podobnomislečih na tej zemljici...

ziw

kaj je pa vzrok omejenosti ??
xegox


Haha, dobr si se tole spomnil :palec: tudi mene zanima, kaj je vzrok omejenosti; pa ne bom nič rekel, bom rajši počakal, kakšen odgovor bomo doboli na tvoje vprašanje... :palec:
x:Dx

#350 aleSio

aleSio
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 27. maj 2007, 20:39

Ignoranca, mislim da je najlažje živeti v svojem svetu in vedeti (in razmišljati) čim manj, bolj kot se ti jebe za cel svet lažje in bolj udobno ti je.
Ignorance is bliss??

LP
I know the pieces fit cause I watched them fall away




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0