Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako zrasti?!


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
72 komentarjev na to temo

#1 maticml

maticml
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 15. februar 2006, 00:11

Hm star sem dobrih 17 let in mam slabih 170 cm. Zanima me do kdaj poteka povprečna rast in kaj jo vzpodbuja (mislim kakšna prehrana pripomore). No sej tud na splošno zgledam k mulc 14 let star.

(sstane, sol ja vem)
Sem takšen, ker sem živ.

#2 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 15. februar 2006, 04:32

Jaz sem se odločila, da zrastem s svojih pritlikavih 173cm na 179cm. In sem za 1cm že uspela zrast :D
Delam pa veliko vaj za hrbet, raztegujem hrbtenico in kolena in upam, da mi bo uspelo :)
Seveda sem pa tudi kozmos prosila za pomoč.
Objavljena slika

Tres tres chic.


#3 Mihaelos

Mihaelos
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 15. februar 2006, 05:21

A hja zdele zjutraj pa tole prebiram!!!

Zakaj preprosto ne vzamete tistaga kar vam je dala narava!!!! VAm povem sam jih merim 190 v višino pa si včasih resno želim biti manjši!! imam kar nekaj težav glede konfekcijem pa tudi vse je dražje. Težave nastopijo tudi po dolgotrajni vožnji z avtomobilom, pa na avtobusu sem dostikrat utesnjen, pa okvir kolesa je moral bit drugačen... Uglavnem malo je stvari, ki bi mi odgovarjale kar tako lepo na prvič.

Predlagam da rastete kje drugje, kot recimo v modrosti, duhovnem smislu, znanosti, inovatorstvu,športu...
Nekoga moraš imeti rad,
pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...
Ivan Minatti (1924)

#4 highlander

highlander
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: 15. februar 2006, 08:11

Predvsem prenehaj razmisljati o tem. Telo je veliko starejsa inteligenca od razuma in bo sama poskrbela za sebe. Pri tvojih letih si normalno zelis biti starejsega videza, vendar se ta zelja kmalu obrne v svoje nasprotje. Ko bos star cez trideset, si bos zelel izgledati kot 17 letnik. Sam sem imel v svojih mladi letih podobne probleme, zdaj pa sem kar vesel, ko izgledam kakih 10 let mlajsi od svojih "sosolcev".
Sploh pa so stare duse velikokrat videti mlajse kot ostali.

#5 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 15. februar 2006, 08:43

Se popolnoma strinjam s tem kar je povedal Mihaelos!
sicer pa mogoče bolj počasi dozorevaš - čeprav po pravici povedano dvomim, da tako počasi, da boš še zrasel v višino, verjetno ti bojo bolj kocine poganjale, kot kosti xDDx ! Jaz poznam full fantov k so manjši od mene, pa so še vedno OK! (čeprav so visoki bolj yummy - ampak preveč pa spet ne, čeprav poznam enga 2metraša k je full yummy.......)x:Ix
Meni je po moje do 176 cm pomagala košarka v osnovni šoli x:Dx , veliko pa ima kle najbrž genetika - če tvoji starši niso zelo visoki, verjetno tudi ti ne boš x:Ix xnckrivx
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2006, 10:52

Matic, ne bluzi....
Ja, delaj vaje za hrbtenico (skodil ti pac ne bo xDDx x;)x), ne racunaj da bos v desetine cm se zrasel, ceprav je pa res, da nekateri tud se pol rastejo, ko naj ze zdavnaj vec ne bi.
tko da lohk si das se mal sans, osebno pa menim, da je to dost b.v.

Kot je rekel Highlander - telo ze ve, zakaj je tocno taksno kot je.

pa se nekaj; men je vseen za velikost, ce bi pa ze morala se odlocit, majhno ali veliko, pa mam rajs majhno.
bolj gibcno, simpaticno, hitro, z boljsimi reflexi (vecinoma) itd.

sama sem NATANCNO taprave velikosti. xyesx xokx
ti pa tud, tko se mi zdi. xyesx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 15. februar 2006, 11:12

Moja nekdanja taščica je merila 1.45, jaz pa 1.79. Ker je bila kmečka ženica zelo iskrivega duha, se je znala pohecati, da sem kot njen zet "ravno taprav za jabolka obirat, ker jih ona ne more", zase pa je rekla, "da se na njivi, če jo nevihta preseneti, edino ona lahko skrije pod lapuhov list pa počaka, da mine; drugi so pa mokri".

Paul Newman, nič višji od tebe, Matic, je od scenaristov zahteval, da so spretno zakrivali, da je majhen, zato so morali prirejati pločnike, obutev, robnike in podobno. Velik igralec sicer, a velik tudi problem.

Nedolgo nazaj je v enem Lady ali nekaj takega pisalo prav o tistih, ki so slavni in majhni. Stalloneja, Hoffmana, DeVita in še marsikoga prekašaš za številne centimetre.

Ne žri se torej preveč.

x;)x

#8 maticml

maticml
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 15. februar 2006, 11:14

Kakšne vaje so to?

Aja, kadar nimam problemov, si moram vedno naredit jih ene par, tko je to.
Sem takšen, ker sem živ.

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2006, 11:15

natancno TO sem ti hotla napisat, matic... xyesx
da a mas zdaj pa en nov problemcek? xDDx

po mojem si dbest! xokx xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 15. februar 2006, 11:16

Paul Newman, nič višji od tebe, Matic, je od scenaristov zahteval, da so spretno zakrivali, da je majhen, zato so morali prirejati pločnike, obutev, robnike in podobno. Velik igralec sicer, a velik tudi problem.

A res? Men je on tud full yummy ( v mladih leti seveda) x:Dx
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#11 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 15. februar 2006, 13:53

Jaz sem se odločila, da zrastem s svojih pritlikavih 173cm na 179cm. .


Začni se raje družit z mano. Ob mojih 158 cm se boš 100% znebila občutka pritlikavosti... x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#12 highlander

highlander
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: 15. februar 2006, 13:59

Pa Highlander jih ima tud tocno 170. Je pa gipcen ko strup. x:)x

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2006, 14:32

Začni se raje družit z mano. Ob mojih 158 cm se boš 100% znebila občutka pritlikavosti... x;)x

x:Dx x;)x (a ti si res pol tak pikrich al kaj, sitna a dinamitna pol pravs x:px x;)x)

Pa Highlander jih ima tud tocno 170. Je pa gipcen ko strup. x:)x

no evo, ful moji frendov (in tud tipov) je blo priblizno tolk velkih kot sem jaz (eni pa so bli clo manjsi).
jp, gibcen....
jaz sem sebe vedno vidla tko prej majhno, kot visoko, pol sem pa kar enkrat psotekala, da sem pravzaprav kar velika. xDDx
glih prav sem no saj pravim. x8Dx x;)x

ej matic matic. x:Xx :palec:

aja, totalno shizim na danyja de vita. xyesx x^x
pa prince mi je vsec.
pa jon bon jovi je tud luskan tipcek.....

ti si v tehle kombinacijah velikanko. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 15. februar 2006, 14:53

Nism sitna :ermm:

x;)x x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2006, 14:54

haha, x:Dx x:px

xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 15. februar 2006, 15:05

Učenec je vprašal Cuiweija o skrivni modrosti zena.
"Počakaj, da bova čisto sama. Takrat ti povem," je rekel Cuiwei.
Čez nekaj časa se mu je učenec ponovno približal.
"Vsi so odšli," je rekel. "Sedaj mi lahko poveš, kakšna je skrivnost zena."
Cuiwei ga je brez besed odvedel na vrt in se ustavil v bambusovem gaju. Ker je učenec vse manj razumel, mu je rekel: "Poglej, tule rase visok bambus, tamle pa nizek."



Vidiš, Matic, vsi smo različni. Celo rastline iste vrste se med seboj razlikujejo. Tudi če pogledaš pšenično polje, ki je bilo posejano v istem dnevu, lahko vidiš, da je ena pšenica višja, druga nižja... iz vsake pa nastane moka.

Pa še to: imam jaz doma eno zate! :2src: Je nižje rasti (po očetu) in je 5 let mlajša od tebe. x:)x Samo bo treba še nekaj let počakat. :o|o: x;)x

#17 maticml

maticml
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 15. februar 2006, 15:09

A to bo tko k v starih cajtih? Da se vse starši zmenjo.
Sem takšen, ker sem živ.

#18 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 15. februar 2006, 15:12

no evo, ful moji frendov (in tud tipov) je blo priblizno tolk velkih kot sem jaz (eni pa so bli clo manjsi).
jp, gibcen....


Če dobr razmislim, je verjetno tudi moj kak cm manjši x:o)x x:Dx x;)x .

Eh Matic, nima veze tole, veš x:)x .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#19 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 15. februar 2006, 15:16

A to bo tko k v starih cajtih? Da se vse starši zmenjo.

Kaj pa je bilo narobe v starih cajtih?

x:Dx x;)x

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2006, 15:41

tamara, :palec: :palec:

ja, krava ni riba. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2006, 15:50

ja no, tega ne mormo zakljucvat tkole.
zame res nekak optimalno (170, no 'zdaj' [:madpro:] ze mroda 169.5 x;)x x:px), drugac pa, ce si 160, 154... ..... xscratchx
a ves, zlomt si vrat je pa tud lohk tecno. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 15. februar 2006, 15:52

hehe, ja res...Jz rečem ponavad: dec naj ima DO 180 x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#23 Mihaelos

Mihaelos
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 15. februar 2006, 16:11

No če lahko kot zanimivos dodam kako se pa res da zastit do nebes. Enkrat sem gledal odajao o znamenitih dečkih, ki so imeli razopon petja do ne vem kam visoko. Njihovi glasovi so segali v višine opernih pevk!!!! Mislem da se je to dogajalo v 17 ali 18 stoletju, ne me držat za jezik!! Kako so lahko peli ti fantje tako visoko? Že v rani mladosti so jim stisnil nekaj okrog al v modih. Ne vem točno kaj so jim tam dol napravli. Posledično pa so baje zaradi hormonskih sprememb zelo zrasli v višino!!! Ti fantje so bili vsi dvometraši. Hm le kakoa so jih že imenovali?? :palec:
Nekoga moraš imeti rad,
pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...
Ivan Minatti (1924)

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2006, 16:15

x:o)x x:px

:inocent:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Tanci

Tanci
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 847

Objavljeno: 15. februar 2006, 16:27

pa sej je 170 cm čist lepa višina ... ne kompliciri tam, kjer ni treba x;)x
... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0