Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako zrasti?!


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
72 komentarjev na to temo

#51 polona n

polona n
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 94

Objavljeno: 6. marec 2006, 17:02

:eek: vavvvv ti pa imaš besed na zalogi xDDx ............zanimivo pisanje.........................samozavest ja x8Dx ...mislim,da te primanjkuje vsem .


p.s. škoda se mi zdi samo, da si se odpovedal vezi zaradi 8cm.....................sam si rekel, da se v pojstelji vse "izgliha" ;).................ker možno, da ne najdeš ali pa zelo teško najdeš punco, s katero se boš tako dobro ujemal ,kot se ujemaš s to ..................škoda.................mislim, da se ljudje preveč oziramo na mišlenja drugih in premalo poslušamo sebe.

lp xflirtx
verjemi vase in življenje bo lepše

#52 J.C.

J.C.
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 6. marec 2006, 19:06

Hehe :D ... no to da se v pojstli vse zgliha nism napisu, je pa res... Am... kr se tiče teh 8 cm... jst ful čutm energij od folka, ne rab mi gdo rečt, da mu nism ql, da pol to vem... večino stvari čutm predn se s kom sploh spustim v pogovor al kr kol... no ne pravm da mam zmer prov v večina primerih pa... kr se tiče te zveze... am... hm... ne bi zdržu, da bi vidu folk k mi zavida in se posmehuje moji višini ob njej (je pač res ful luškano delke), sm preveč čustveno bitje (nažalost)... Trenutno nism dost stabiln (čustveno)... No anyway,... stvari se premikajo naprej, velik delam na psihi, ampak gre ful pučas... npr. nikol nism brau, zdej se pa prsilm in vzamem kdaj kako knjigo v roke, ker menim da ti to odpre vrt domišljije in dost pomaga u kakšni zadregi, oz. postanš bol razgledan zanimiu člowk... do zdej sm u lajfu prebrau kakih 10-15 knjig (vem porazno)... ampak počas delam na tem da se bom izpopolnu na vseh področjih ki mi lahko na kakršn koli način pomaga pri samozavesti in osebni zadovoljitvi (ne mislim spolni :) ) ...am... to je to mislm sej jst bi lahk o tem kaj čutm kako doživlam svet, mnenje o ljudeh, družbah itd. napisu ceu roman če čš...

LP

#53 maticml

maticml
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 6. marec 2006, 19:30

Pozdravljen J.C. jaz tudi začutim takoj če gre komu na živce moja višina. Kaj pa ko grem recimo na izpit tretjega letnika in te imajo vsi za osnovno šolo in ko ti še na vsakem koraku dopovedujejo da zgledaš k mulc, ali pa ko se ti smejijo z drugega konca hodnika? Ful prijeten občutek. Ni čudno da sem čist svojo smer ubral in odjebal vse skupaj. Zdaj me skor nič ne prizadane, ker ne pustim besedam do živega, avtomatično sem pred neznanci tudi zaprt za vsak slučaj in nič ne pričakujem. Lepo si je ego "pumpat" ko si sprejet, ko pa naenkrat nisi pa vidiš da so vsi zlagani. Ah že od 2.ga razreda sem najmanjši in še zdaj zgledam kot 13 let star.
Če bom kaj zrastu lepo zame, sam družba je odjebala kar se tiče mene, vsaj velik del nje.

Poraščen sem pod "pazduho" že nekaj let, brki mi pa še niso "pognali" in tudi roke mam skoraj gladke. Koko bi vzpodbudil rast telesu, na kakšen način deluje to. ali bi z velikim vnosom beljakovin dal telesu znak da mora rasti ali bi pač samo izkoristil potencjal s tem? Prej sem jedel solato, krompir pečen in goveje meso, zdaj pa bom še kaj mesnatega ali pa sir. Bo dobro?
Sem takšen, ker sem živ.

#54 polona n

polona n
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 94

Objavljeno: 6. marec 2006, 20:26

Hehe :D ... no to da se v pojstli vse zgliha nism napisu, je pa res...LP



xDDx nisi napisal dobesedno ....si pa potrdil s tem, ko si zapisal ,da sta še vedno intimna xsrcx

tak je to



lp xflirtx
verjemi vase in življenje bo lepše

#55 Lipi

Lipi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 141

Objavljeno: 6. marec 2006, 21:17

Ojla Matic!
Bom se jaz dodala svoje izkusnje na kup. Visoka sem 160cm, stara 26, mocnejse postave. Kar nekaj let svojega odrascanja sem prezivela v veri da sem majhna in grozna in oh in sploh in sem si zelela zrasti vsaj se tistih borih 5cm, ce ze 10 ne. Naj povem da sem v 3jem razredu zrasna na hitro, bila 3ja najvisja od punc, potem so pa leta kar sla mimo in sem pristala tretja od zadi po visini, in nehala rasti v 5. razredu. Pa ze takrat sem bila zelo razvita, in center posmehov na hodniku od nedoraslih sosolcev v zacetku pubertete... Kaj me je matralo! In da ne recem kako sem se sekirala zaradi teze! Pa res vsi so mi dali 5-10 let vec ponavadi... groza za samozavest. Normalno da nisem dobila nobenega tipa ki sem ga hotela.
In to me je matralo do faksa... ko sem v beli Ljubljani koncno ugotovila, da to kako zgledam dejnasko nima zveze z nicemer. Pomembno je kako se pocutis v in kako cutis o sebi. In ti povem, majhna in okrogla, ampak kadar sem zadovoljna s seboj in sproscena, se za mano obrne marsiker, in to tudi tipi 'kalibra' za kakrsne sem nekoc mislila da ne bi niti pod razno opazili, da zivim.
Pa ti povem se to, da kar je najboljse pri vsem tem je to, da me 'kalibri' sploh ne interesirajo (OK, sem pa tm mal ucke spocijem, ma to je tko k ce bi rekla joj lej kaj je lep kuza/rozca/soncni zahod x;)x ). Padam pa na tipe, ki so zadovoljni s seboj, sprosceni, pa pod milim bogom ni vazno koliko so visoki ali tezki ali imajo crne ali blond lase ali jih pa sploh nimajo...
In kar dolgo sem bila zatrapana v tipa visine 170cm, ki mi je bil lusen in super in oh pa sploh fajn... pa ves zakaj me je minilo? Ker se je tako neznansko obramenjeval s svojo visino. Meni je bila njegova visina tam nekje na 1234.549-tem mestu vaznosti njegovih lastnosti, ampak njegova nesamozavest... to je bilo pa zelo pomembno.

Kar se pa starosti, ki ti jo pripisejo tice, mene je v 7em razredu nekdo spraseval ali sem se v srednji ali ze na faksu. Pa si zamisl kaj je to nardilo moji samozavesti... ne ni je dvignlo nic, ker so me ponavadi nadlegovali stari pohotnezi, fantje moje starosti pa me niso porajtali :cry: Pa dobr, bilo pa proslo. Sedaj se pocutim fajn v svoji kozi (no ja, 99% casa.. sm pa tm pac mora bit kasn bedn dan po defaultu da potem ves kako fajn so tisti dobri dnevi), in ker se pocutim fajn, me ljudje tako tudi vidijo, in ker mi gre na trenutke neskoncno na otrocje, mi koncno dajo nekje toliko let kot jih imam. Pa tudi ce mi jih ne bi..


Jooj sem se razpisala... hotla sem ti samo povedat, da je edino res pomembno to, kaj TI mislis in cutis o sebi. Ce si s seboj zadovoljen, to izzarevas navzven in to ljudje v okolici zaznavajo in avtomatsko tako cutijo tudi oni. Evo... kar das od sebe, to dobis nazaj.
Kaj pa je tistih 170cm proti vesolju? In mravlji se tko in tko zdis velikan. Vse je relativno... razen tvoje notranjosti.
We've arrived at the place where they open the hearts and fill them up with love. TT

#56 polona n

polona n
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 94

Objavljeno: 6. marec 2006, 22:00

vavv nice :bomb: :palec: dobro zapisano, jeppp še enkrat se strinjam notranje izžarevanje ( ki ga pridobiš bolj kot ne z samozavestjo) pritegne še tako nedostopno osebo x;)x

lp xflirtx
verjemi vase in življenje bo lepše

#57 J.C.

J.C.
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 7. marec 2006, 01:18

Lipi ful lepo si napisala... res... v bisvu sva istega mnenja samo da uporabljava druge besede (jaz pač nimam besednega zaklada :S )...
No ne zanikajmo, da ni težje postati to kar hočeš če te ovirajo npr. višina al pa teža. V bistvu, če nebi iz dneva v dan doživljal ponižanja to nebi delalo nobenih problemov... Uglavnem pot je težka (jaz sm nekje na polovici (mislim)) ... Ampak jst se vsega zavedam pa gre tko pučas, kako tisti ki se ne??? (no čas zacelil nam bo rane)...
Kr se pa tiče samozavesti... mislim da najhitrej do nje pridš, če se redno ukvarjaš s športom, bereš in velikokrat prisluhneš glasbi. Gre samo za to, da si v življenju upaš in tudi kdaj tvegaš (kdor ne tvega ne dobi). No sigurno pa lažje tvegaš če maš trdne psihične in fizične (branje, redna telovadba) temelje pod sabo.
Tko da... vedno obstaja rešitev za vse in ne delite napake pa ište izgovore: to je pa zato kr sm tak pa tak... kolk športnikov in športnic, glasbenic in glasbenikov, filmskih igralk in igralcev, k ne zgledajo ne vem kaj pa so še kako cenjeni??? ...mal se je treba zamislt (ni samo da nekoga pretepš, mu polomš kako rebro, roko ... da te folk ''spoštuje'' ... mladina ne ve kaj je pravo spoštovanje... Očitno premal ljubezni in posvečanja pri vzgoji (kaj pa vem)... velik je ljudi okol (hinavcev ogromno) k ih je težko razumet in k so nekako ''žleht'' a če odgrneš še liste, za katere se morš mal stegnt, vidiš kako lepi so sončni kraki (fak ker sm - kr neki bluzim) hehe... no oky ... lahko noč vsem ;) se še kej tipkamo

LP

#58 J.C.

J.C.
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 7. marec 2006, 15:59

Pozdravljen J.C. jaz tudi začutim takoj če gre komu na živce moja višina. Kaj pa ko grem recimo na izpit tretjega letnika in te imajo vsi za osnovno šolo in ko ti še na vsakem koraku dopovedujejo da zgledaš k mulc, ali pa ko se ti smejijo z drugega konca hodnika? Ful prijeten občutek. Ni čudno da sem čist svojo smer ubral in odjebal vse skupaj. Zdaj me skor nič ne prizadane, ker ne pustim besedam do živega, avtomatično sem pred neznanci tudi zaprt za vsak slučaj in nič ne pričakujem. Lepo si je ego "pumpat" ko si sprejet, ko pa naenkrat nisi pa vidiš da so vsi zlagani. Ah že od 2.ga razreda sem najmanjši in še zdaj zgledam kot 13 let star.
Če bom kaj zrastu lepo zame, sam družba je odjebala kar se tiče mene, vsaj velik del nje.

Poraščen sem pod "pazduho" že nekaj let, brki mi pa še niso "pognali" in tudi roke mam skoraj gladke. Koko bi vzpodbudil rast telesu, na kakšen način deluje to. ali bi z velikim vnosom beljakovin dal telesu znak da mora rasti ali bi pač samo izkoristil potencjal s tem? Prej sem jedel solato, krompir pečen in goveje meso, zdaj pa bom še kaj mesnatega ali pa sir. Bo dobro?

Lej Matic... Ne skrbi, za enkrat še nobenega ne poznam, da ne bi biu poraščen ko odraste, imam kolege 18 let stare ki se še vedno ne rabijo brit in so tudi do 190cm. Lej stari sploh ne skrb res... Ful ti predlagam, da se začneš ukvarjat s športom in to vsak dan, bol boš ratu samozavestn in folk te bo sprejel, mene tisti ljudje, ki me dobro poznajo cenijo v dno duše in niti ne opazijo da merim v višino 165 cm, to je 5 cm manj od tebe se zavedaš??? ...

Lej narava postav tko da je prou, če se ne sprejmš takega kot si, si otežuješ življenje. Lej 100% boš u kratkm še zrastu in tud poraščenost se te bo kmalu lotila. Zdej pa še neki v razmislek. Kako bi bilo tebi, če bi imel punco, k bi ti bla ful ušeč, ampak bi ti skos jamrala glede bilo česa??? recimo debelosti, kr kol, pač zmer bi bla zamorjena kr ji pač neki nebi dišal. ???
No tko je tud pr drugih, če jim boš pokazu, da je to tvoja šibka točka, te bojo iz dneva v dan poniževal, posmehoval, in vsak bo tvojo velikost in neporaščenost opazil... Takoj ko ti rata bit samozavestn bojo drugi dobil od tebe drugačno energijo in vse bo lažje. Moji najbolši kolegi so 15-30 cm višlji od mene... Pa ni take panike. Se bom mogu sprjaznt. Preveč časa sm že zabil in jamru vsm po vrst. Tko pač je, tazga me je narava nrdila, imam pa druge sposobnosti (dobr športnik in dobr glasbenik) to tud neki šteje a ne? ...

Uglaunm res se nehi sekerat kr se boš zihr še razviu.

Dej mi sm še to povej kdaj, kolkrat si se ''potegnu'' in kolk časa že ne rasteš?

No za info, če maš tak karaktr ko ga mam jst, si sposobn utišat 30 ljudi u klasu, pa sm najmanjši, pikowc proti drugim... Ampak s svojimi kvalitetami sm si predwsm u 1,2 letniku izboril ugled in pozornost (brez tega pač ne morm)... zadeva se je v 3letniku mal poslabšala (končow sm 3 letno zvezo s punco in enkrat ta čas tud zvedu, da ne bom več rasu) uglaunm polom. Zdej mi gre spet na bolš.

Če te kr kol še zanima me kr vpraš.

Uglaunm probi postt oseba k se zaveda čim več stvari. Poskrbi za svoje dobro počutje, naredi korak naprej pri drugih stvareh ki ih lahko spremeniš. Mogoče sprememba videza (obleč se tko kokr ti najbl paše da se boš ti dobr počutu, mogoče mal frizurco poštimat... lej ne vem) ... Kr kol pa boš delu, deli počasi, mej potrplenje kr če se boš hotu na hitro neki spremenit, ti bo čudno, novo, in se lahko ustrašš življenja k ga nisi navajn in vse skup vržš proč. Počas pa mal razmišli kako pa kaj. Jst ti lahko pomagam po mojih najbolših močeh.

Najlažje ti bo vse skup spremenit, če bi zamenu okolje in družbo, samo to je malo vrjetno da boš storil, velika možnost za večjo spremembo je fax. Kr zdej postt kar neki čist drugega je dost težko, ker te vsi že poznajo takega kot si. Ampak to ne pomeni da nima smisla delat na teh stvareh.

!!!
!!!
!!!
Ugaunm uštimi se fizično in psihično pa bo! Pa ne pozab da si lahko krkol hočš, če je le volja dost močna!

LP

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. marec 2006, 17:51

kaksno lustno temo ste naredil (iz tko hecne, pravzaprav). xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 maticml

maticml
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 7. marec 2006, 19:54

Težko se je v duhovnosti uspet, razen če maš vikend v himalaji v gozdu izoliran.
Sem takšen, ker sem živ.

#61 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 7. marec 2006, 20:11

ej, Jaka,
car si, res x;)x :palec:
če je kaj res pomembno, je to človekova samozavesti, njegova aura, nastop pred ljudmi. Stavim, da ko pride Gates nekam, da ga vsi vsi začutijo še predno ga opazijo, in se vsi ozrejo proti njemu. Pa zgleda, kot 10-letnik, majhen, telesno dokaj nerazvit...a njegova energija, samozavest, to je tisto, kar privlači (denar in punce, ki so ti všeč, pridejo posledično teh notranjih pozitivnih energij). Če boš imel sam visoko samozavest in samozaupanje, ga bodo imeli tudi drugi. Kar izžarevaš, to prejemaš nazaj mnogokratno. Z zdravo samopodobo so ti vsa vrata na svetu odprta, lahko postaneš bog in batina...
In v športu so manjši tudi mnogo okretnejši, fleksibilni in hitrejši od velikih...da se to lepo izkoristit...in dostikrat so tudi lepše postave x;)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#62 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 7. marec 2006, 20:25

x:Dx x:Dx kok sem se pa zdajle nasmejala.. bla prepričana že cel teden, da je tole spet ena tema o duhovnosti, kako duhovno zrasti pač, pa se je sploh nisem lotila brat.. Pa zdajle mal pošpegam.. pa je dejansko dobesedno :eek: x:Dx x:o)x

Eh, jaz tud 'sam' 165, nikol ne bom mogla bit manekenka :o|o: V bistvu sem uradno 167, ne odstopim od tega x:o)x (evo, 2 cm si lahk dodaš kamorkol in kadarkol, sej te ne bodo merili na vsakem koraku) x;)x
Men ful všeč en tipček, ki je ravno tolk velik kot jaz, mogoče clo mal manj.. pa mi je kjut, da se zna pohecat iz tega, da ne travmira brezveze.. Tole je pa res še najmanjši problem v lajfu x;)x
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#63 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 7. marec 2006, 20:39

hmm punce v glavnem pravijo, da je problem če "tam drugje" primanjkuje cm bolj v širino, kot dolžino x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#64 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 7. marec 2006, 21:46

Jaz sem se odločila, da zrastem s svojih pritlikavih 173cm na 179cm. In sem za 1cm že uspela zrast :D
Delam pa veliko vaj za hrbet, raztegujem hrbtenico in kolena in upam, da mi bo uspelo :)
Seveda sem pa tudi kozmos prosila za pomoč.

:eek: :eek: tole je pretirano.

jaz sem nehala rasti pri 15 letih, ko sem odšla od doma v internat - zame je bil to velik šok in prepričana sem, da bi zrasla do 1,70, ker otroci pač ponavadi prerastejo svoje starše in moja mama meri 1,71 cm. tako sem ostala pri zlati sredini - 1,65. nimam se kaj pritoževati, če se prav oblečem, izgledam ful dolga, ker mam pač okončine daljše. da se uporabiti trike.
ne vem, zakaj bi se človek obremenjeval z višino.

#65 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. marec 2006, 21:50

veliko se gibaj na svezem zraku, sport v naravi ipd... bodi pozoren na telesno drzo.

Hm star sem dobrih 17 let in mam slabih 170 cm. Zanima me do kdaj poteka povprečna rast in kaj jo vzpodbuja (mislim kakšna prehrana pripomore). No sej tud na splošno zgledam k mulc 14 let star.

(sstane, sol ja vem)



#66 anonimnež

anonimnež
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 28. marec 2006, 13:03

Ok star sm 14 vlek pa komaj 156 cm. Zanima kako je zdaj s tem dvigovanjem uteži a to res zavira rast pa če obstajajo kakšne tablete za rast.

#67 stairway

stairway
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 30. januar 2007, 18:11

hjoj, jaz sem stara skoraj 17 (čez en mesec), pa imam borih 160cm.
nehala sem rast odkar sem se popolnoma nehala ukvarjati s športom (nekje cca 3 leta nazaj), takrat se je nekako vse ustavlo, zdaj se bolj malo gibam, pa me zanima če je mogoče to lahko vzrok? moja mama je visoka 169 cm, moj oče pa 175 cm, tako da bi jaz nekako morala vsaj do 165 prit, pa nekako ne gre. sem razmišljala če bi pomagal kak streching/raztegovanje ali pa spet ogromno kakšne telovadbe (košarka ipd.), samo po eni strani to verjamem, po drugi pa ne, tako da ne vem če se da kaj naredit, glede na to da toliko časa več ne rastem, je pa res, da je mogoče še kasneje zrast, se zanašam malček na to. prehranjujem se tudi dobro in težo imam normalno (52kg)

zdaj bom probala z vsem, se redno razgibavala in ob vikendih igrala košarko, če ne drugo se bom vsaj razgibala in na koncu vedela, da sem vsaj probala kaj narediti (poskusit ni greh) ;)

#68 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 30. januar 2007, 19:18

hjoj, jaz sem stara skoraj 17 (čez en mesec), pa imam borih 160cm.
nehala sem rast odkar sem se popolnoma nehala ukvarjati s športom (nekje cca 3 leta nazaj), takrat se je nekako vse ustavlo, zdaj se bolj malo gibam, pa me zanima če je mogoče to lahko vzrok? moja mama je visoka 169 cm, moj oče pa 175 cm, tako da bi jaz nekako morala vsaj do 165 prit, pa nekako ne gre. sem razmišljala če bi pomagal kak streching/raztegovanje ali pa spet ogromno kakšne telovadbe (košarka ipd.), samo po eni strani to verjamem, po drugi pa ne, tako da ne vem če se da kaj naredit, glede na to da toliko časa več ne rastem, je pa res, da je mogoče še kasneje zrast, se zanašam malček na to. prehranjujem se tudi dobro in težo imam normalno (52kg)

zdaj bom probala z vsem, se redno razgibavala in ob vikendih igrala košarko, če ne drugo se bom vsaj razgibala in na koncu vedela, da sem vsaj probala kaj narediti (poskusit ni greh) ;)


Ti se kar ukvarjaj s športom , je zlo fajn in zdravo, zrasla pa verjetno ne boš več ...govoriš o mami in očetu, pozabljaš pa vse prednike nazaj, ki so morda/ poglavitni/ nosilci genov v tebi.
Tolikšna boš, kolikor ti je namenjeno...mimogrede- vitamin rasti je -E -močan antioksidant , pa resnično je zelo dejaven pri rasti.Sam to ni sugestija , ker v take stvari ne verjamem...pa sploh se mi zdi, da si kar dosti velika, edino če imaš kakšne ekstra želje - manekenstvo itd...saj nekateri smo večji pa manjši..pa vsi lepo živimo....ti pa sploh nisi noben ekstrem...tolk, da te potolažim.
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#69 Thomas

Thomas
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 14. maj 2008, 22:18

Mene zanima če se da kje dobit kakšne dodatke k prehrani ki bi bili za rast ali kakšne preparate(tabletke)

Lp

#70 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 15. maj 2008, 09:55

ja, rastni hormon.

ma rastni hormon ponavadi vzamejo tisti ljudje, ki imajo težave z rastjo.

Mojega prijatelj je mel kemoterapijo al neki tazga pa je pol k so mu po nenaravni poti zavirali rast, dajali po nenaravni poti drugo reč, da bi rasu.

Pa samo zato, da bi mu pomagal tako kot človek ve in zna.

Pomoje če začneš trenirat ti nima kaj bit.
Tako kot jaz, k mam meter 95 pa nisem jedel polente samo zaradi tega, k nism hotu bit velik in močen.
Lahko nisem zastopu poante, da so mi hotli rečt, da polenta ni tako slaba kot se meni zdi :)
protestno masturbira na marsino sliko.

#71 mikdum

mikdum
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 16. maj 2008, 16:42

Pozdravljeni!
Imam 16 let in imam 154 cm. Rada bi zrasla še kakšen centimetrček. Vsi u moji družini, pa tudi bratranci in sestrične so večji od 160 in od mene(ena moja sestrična ima 12 let in je že za kakih 10 cm višja od mene), pa tudi v razredu sm skoraj najmanjša. Zato vas lepo prosim za kakšen nasvet kako zrasti.

#72 NoBody_

NoBody_
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 7. avgust 2010, 14:49

star sem 16 let in imam slabih 173 cm . so še kakšne možnosti da bi zrasto kakšnih 5 cm ?

#73 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. avgust 2010, 14:55

ce je clovek dolgo casa psihicno pobit, bo scasoma lahko tudi telesno postal pobit.
namig: basket je ena fajn zadeva x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0