Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Progresirana Luna


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
339 komentarjev na to temo

#76 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 6. december 2007, 14:20

ni problema bejbe....lajf zmer poskrbi, da se še tako neptunovski primerki navadijo prizemljitve...slejkoprej..... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#77 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 6. december 2007, 15:17

če pogledam nazaj, se še to ni zgodil..sicer pristanemo na nosu al pa riti, če je sreča na nogah.....ampak tak občutek traja sam neki časa......potem smo spet tam nekje nad oblaki bluzimo x:Dx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#78 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 6. december 2007, 16:21

ja, nekako tako ... mene mede Merkur kvadrat Neptun ... :P bolj se trudim prizemljiti ... bolj se mi zdi, da letim nekam navzgor ... x:Dx



Pri men je isto... :unsure:
Moj neptun tvori kar 6 aspektov..pa še vladar mojega sonca je...

neptun kvadrat sonce
neptun kvadrat merkur
neptun trigon venera
neptun sextil mars
naptun trigon saturn
neptun sextil pluton
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#79 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 7. december 2007, 09:35

pa da se spokamo nazaj na p. luno

js jo mam v 12. hiši in v sco....
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#80 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. december 2007, 13:51

pa da se spokamo nazaj na p. luno

js jo mam v 12. hiši in v sco....



V času progresirane lune v 12 hiši si čustveno bolj dojemljiva (škorpion in 12 hiša), je pa bolj trpeča. V tem času precej stvari v podzavesti predeluješ, kar pa sploh ni slabo.

#81 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 7. december 2007, 14:31

sade sati, tale luna....uran čez jupitra....čistka in sprejemanje sebe

da ne govorim, da mam sonce, merkur, venero, neptun severni vozl....progresivni seveda
v 1 hiši....pa še drug let pride p. mars v 1 hišo

pač delo na sebi
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#82 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 8. december 2007, 10:02

[quote name='klarus' date='7. Dec 2007, 14:32' post='921923']


pač delo na sebi

:palec: Jess, pa še z marsom v prvi hiši boš precej več nardila, z več energije, vesela bodi, da lahko delaš na sebi, nekaterim žal to ni dano. xrolleyesx

#83 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 9. december 2007, 10:14

:palec: Jess, pa še z marsom v prvi hiši boš precej več nardila, z več energije, vesela bodi, da lahko delaš na sebi, nekaterim žal to ni dano. xrolleyesx

je lažje delo na drugih.....ne pa tuhtanje in brskanje, čiščenje pometanje in glancanje sebe xrolleyesx ma to še ni tolk težko kot sprejemanje sebe :8):
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#84 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 9. december 2007, 14:18

Čas p. Lune v p. 12. hiši je čas ,ko se soočamo z nezavednim delom svojega bistva. Srečujemo se s strahovi, katere smo prinesli iz prejšnih življenj in jih skrili v 12. hišo. V bistvu gremo skozi metafizično spremembo. Določena stvar se mora končati, predno se lahko prične nova.
Na dan prihajajo nejasnosti s katerimi se nekako ne znamo soočati,saj ne vemo kaj življenje želi od nas. Pač ne vemo za grehe prejšnih življenj. Vse nam je nejasno.

V bistvu gre za čiščenje Duše in čakanje (2.5 let potuje po znamenju) da se p. Luna preseli v p. 1. hišo.

Morda še tole: odsvetuje se sklenitev zakonske zveze, dokler je p. Luna v 12. hiši. Tule bolj 'sanjamo', da smo se poročili.

Nasvet: počakaj, da pride Luna v progresirano 1. hišo. ( čeprav me nisi prosila zanj) xDDx
Morda še tole: sprejela se boš takoj ko se Luna preseli v omenjeno, 1. hišo.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#85 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 9. december 2007, 14:34

pol pa bom še do augusta brskala po seb :D .....je pa zanimivo, da ko mi bo p. luna šla v 1 hišo....takrat bo tud t. uran na ic-ju

vsak nasvet je dobrodošel :vio:
hvala x:Xx
čeprav besedice poroka ni v mojem slovarju :D
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#86 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 28. december 2007, 20:23

pol pa bom še do augusta brskala po seb :D .....je pa zanimivo, da ko mi bo p. luna šla v 1 hišo....takrat bo tud t. uran na ic-ju

vsak nasvet je dobrodošel :vio:
hvala x:Xx
čeprav besedice poroka ni v mojem slovarju :D



do avgusta imaš še veliko časa,da brskaš po svoji notranjosti xDDx
Hkrati še malo ramisli kako in kaj s kariero (ali poslovno sfero) Tale Uran na IC-ju te bo presenečal. (pa še koga) x:Ix
Ne pozabi, da gre za tvoj dom, enega tvojih staršev, družinsko karmo (predniki), poreklo itd.itd.
Uran je pač znan p tem, da 'seka' .Ne sprašuje dosti kako in kaj tako, da se tule malce organiziraj. Predvsem ne hiti.

V glavnem pa je tako počasna zadevščina, da se ti zna medtem, ko hara po IC-ju, dogoditi veliko novega. Brezveze vsako svetovanje kako oz.kaj početi.
V primeru,da želiš boljši vpogled pa čekiraj aspekte med Uranom in Luno, Uranom in vladarjem 4.hiše, kateri planeti oz. v kateri hiši je znamenje Raka, morebitne planete v tem znamenju, njihove aspekte...... veliko dela če želiš zares koristen nasvet.

Saj bo! Glavno,da bo Luna(progresirana) v tvoji 1. hiši :)
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#87 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 28. december 2007, 20:45

dobr vem kak uran seka..mi je šel čez jupitra..huh :switz: kokr sem že mislila, da ne bo več, je takoj neki novga prišl :D

ah moja kariera..tu se mi zdi, da mam vse kr lepo megleno

luna sekstil uran
vladar 4. hiše je mars v natalu mam uran konj merkur....tu mam iak stelij v 11 hiši
vrh 8. hiše je v raku..notr imam pa saturna


saturn kvadrat merkur
saturn trigon sonce
saturn trigon venera
saturn sekstil mc
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#88 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 29. december 2007, 15:41

ej, ko ti bo Luna odprogresirala v 1. hišo oz. znamenje Strelca, ti bo takoj vse jasno.
Z ozirom na konjunkcijo med Uranom in Merkurjem me jeprešinilo, da bi lahk pisala knjige a la Harry Potter.
Verjetno rada prebiraš znanstveno fantastiko.
Prima, da je Saturn v kvadratu na Merkur, ker te ,malo, upočasni oz.prisili, v odločitve z razmislekom. x:)x
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#89 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 30. december 2007, 01:32

ej, ko ti bo Luna odprogresirala v 1. hišo oz. znamenje Strelca, ti bo takoj vse jasno.
Z ozirom na konjunkcijo med Uranom in Merkurjem me jeprešinilo, da bi lahk pisala knjige a la Harry Potter.
Verjetno rada prebiraš znanstveno fantastiko.
Prima, da je Saturn v kvadratu na Merkur, ker te ,malo, upočasni oz.prisili, v odločitve z razmislekom. x:)x

upam, da res :vio:

uh pravljice, znanstvena fantastika :2src: :vio: moja domišlija nima meja x:o)x tu zraven še pristavi skledico neptun konj asc....včasih sploh ne vem kaj je to zemlja....da o razbitih prstih, kolenih ne govorim x:Dx

zelo redko sprejemam odločitve brezglavo..je treba vse preverit..ta 'kaj pa če' včasih je fajn, včasih je pa andležen...no včasih ga pa niti ne čujem, ker ni časa..je treba sledit akciji x:o)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#90 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 30. december 2007, 15:41

Si žekdaj pomislila, da bi pisala knjige, namenjene otrokom?
Na tem področju bi se vsekakor izkazala. Razmišljaj malo tudi v tej smeri.


LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#91 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 30. december 2007, 16:18

pisanje..hja, men je že bilo muka spis skupaj spravit xrolleyesx
sicer se pa nikoli ne ve x:)x :OoO:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#92 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 30. januar 2008, 13:57

Lunca, Čveka, kakšen orbis pa lahko upoštevamo pri aspektih, ki jih prog. Luna dela na natalne planete?
ja, mi je njena konjunkcija čez Severni vozel v 7. hiši nekaj prinesla nazaj ... pred tem pa odnesla, ko je naredila konjunkcijo na natalni Saturn, pa ne meni.
zdaj je že mimo, že 2 ° od S. vozla naprej ... karma pač.

#93 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. januar 2008, 14:24

[quote name='Mačona' date='30. Jan 2008, 13:58' post='939207']
Lunca, Čveka, kakšen orbis pa lahko upoštevamo pri aspektih, ki jih prog. Luna dela na natalne planete?

Iz izkušenj sodeč bi bil dovoljen orbis 5 stopinj, zato verjetno še drži, opazuj.

#94 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 30. januar 2008, 14:31

če je do 5 °, potem drži eno leto. zanimivo.

#95 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 30. januar 2008, 22:30

Iz izkušenj sodeč bi bil dovoljen orbis 5 stopinj, zato verjetno še drži, opazuj.


Meni se zdi orbis 5. stopinj veliko preširok. Z ozirom na počasnost progresiranih planetov v povezavi na natalne , tudi Lune, bi se držala kar orbisa 1.2 st.- 2 st. Čisto dovolj je. Ne morem si namreč zamisliti interpretacije vpliva tako počasnih energij ,kot so energije progresiranih planetov, v povezavi s tako širokim orbisom.

Morda bi v ostalih prediktivnih tehnikah držalo. Za progresije ne verjamem. :ermm: :inocent:

Bom to prečekirala.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#96 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 31. januar 2008, 06:58

[quote name='č.v.e.k.a' date='30. Jan 2008, 22:31' post='939427']
Meni se zdi orbis 5. stopinj veliko preširok. Z ozirom na počasnost progresiranih planetov v povezavi na natalne .


Ne, Čveka, mislim tranzitni pluton na natalne planete, pri progresiranih je 2 stopinji več kot dovolj, se strinjam. :palec:

#97 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 31. januar 2008, 16:17

Ne, Čveka, mislim tranzitni pluton na natalne planete, pri progresiranih je 2 stopinji več kot dovolj, se strinjam. :palec:


ja, sem se zadnje dneve tudi v progresije, ponovno, zagrizla x8Dx
Progresirana Luna v 4. hiši, hkrati tranzitni Jupiter v 4. hiši( ali Raku) ..... ziher boš imel nov dom. Verjetno hišo. x;)x

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#98 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 30. marec 2008, 13:21

Ne, Čveka, mislim tranzitni pluton na natalne planete, pri progresiranih je 2 stopinji več kot dovolj, se strinjam. :palec:

zdej mi ej pa jasno, zakaj sem akr naenkrat lažje zadihala....
pluton je ene 2° naprej od p. asc x:)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#99 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 31. marec 2008, 14:45

zdej mi ej pa jasno, zakaj sem akr naenkrat lažje zadihala....
pluton je ene 2° naprej od p. asc x:)x



a progresirani?
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#100 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 31. marec 2008, 15:19

Luna mi bo progresirala v znamenje Dvojčkov potem pa še v 5. hišo. Luna v 5. hiši je kar v redu postavljena, ne? :2src: Zdaj se mi nahaja v 4. hiši v Biku. Je pa res, v tem obdobju sem se preselila. Kaj neki mi bo prinesla 5. hiša in Dvojčki. Ustvarjalnost, odprtost (5. hiša), nemir (Dvojčka)?? Že natalno jo imam v dvojnem znamenju Ribi.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0