Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Progresirana Luna


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
339 komentarjev na to temo

#126 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 12. julij 2008, 21:21

ma njet panike spljoh ... saj ... Rak pač .. ne ... x:Dx

#127 ratamahata

ratamahata
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 96

Objavljeno: 13. julij 2008, 19:01

.. sem se kar namučla, da sem najdla to v zvezi s progresijami. :switz: :switz: prog. luno imam v ribah v 8 hiši. Kakor razumem, je to obdobje notranjega poglabljanja in podzavesti.. Se še mal učim.. :eek:

#128 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. julij 2008, 06:04

mam pa v letošnjem solarnem povratku luno v 12. hiši....in je v družbi z neptunom, s. zanko in kironom



x:)x Jaz sem imela zdaj natalno luno v družbi z neptunom, S lunino zanko in kironom. x;)x

#129 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 14. julij 2008, 09:04

x:)x Jaz sem imela zdaj natalno luno v družbi z neptunom, S lunino zanko in kironom. x;)x

in kako je bilo :irs: x:)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#130 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. julij 2008, 12:58

in kako je bilo :irs: x:)x


Precej močno zaznavanje suptilnih neptunovskih energij, je pa precej odvisno tudi kako sta luna in neptun aspektirana pri rojstvu. V mojem primeru je moj natalni trigon ravno zdaj izbit, ker imam natalno trigon lune in neptuna, zdaj pa vse na luni. x;)x

#131 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 14. julij 2008, 14:22

potem bo pestro, ker imam v natalu luna kvadrat neptun...še več neptunovih lekcij..to bo bluz....čeprav se ne bo dogajal sam na tem področju :D polna 8 hiša(snce, merkur, mars) polna 11h(pluton in venera)...uran c 1 hiši v opoziciji s saturnom..tak da bo še bol odštekano leto
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#132 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 12. september 2008, 14:58

:palec: Progresivna luna v kozorogu je res precej odgovorna, pač pa je to povsem druga energija verjetno, sploh, če imaš natalno v kakšnem bolj občutljivem znamenju? Na področju planov se obeta nekaj čustvene blokade, tisti natalni saturn pač želi obvladat situacijo, saj že ves čas kot velik perfekcionist stremi za tem, da v življenje privabiš res tiste odgovorne ljudi, ki bi ti bili lahko partnerji, oz. precej blizu. x;)x


Ojla x:)x

Tale P luna v kozorogu pa sploh ni tolk švoh. x:px
:palec: xyesx Druga energija ..čisto nasprotje moje N lune v škorpijonu.

Čist skulirana, hladna na trenutke...nič se več tolk ne sikiram za bedarije x:Dx , realno vidim celo zgodbo.
Ma fajn je. :palec:

Sem hladna kot špricar. x:Dx x:px

Obsedenih stanj skoraj ni več. :inocent: x:Dx

V ospredju služba in podobne zadeve. x^x
Sj na čustvenem področju se tudi dogaja..ampak nekak mi je vseen..kao. :wOOt:

Ne vem, ne vem ...kaj se to dogaja z mano. x:Dx x:px
Pa sploh ne pogrešam staro sebe. x:Dx Čudno.. :eek:
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#133 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 13. september 2008, 09:42

quote name='Lisbona' date='12. Sep 2008, 15:59' post='1055452487']
Ojla x:)x

Tale P luna v kozorogu pa sploh ni tolk švoh. x:px
:palec: xyesx Druga energija ..čisto nasprotje moje N lune v škorpijonu.

Čist skulirana, hladna na trenutke...nič se več tolk ne sikiram za bedarije x:Dx , realno vidim celo zgodbo.
Ma fajn je. :palec:

Sem hladna kot špricar. x:Dx x:px


:palec: No, včasih je treba met tud tako luno, saj praviš realno vidiš, brez tistih dodatnih očal. x;)x Je pa ugodno to, da je v dobrem aspektu s satunom v devici in še jupiter je prisoten v kozorogu, tko, da ne boš glih zmrznila od hladu. x;)x

#134 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 13. september 2008, 17:01

:palec: No, včasih je treba met tud tako luno, saj praviš realno vidiš, brez tistih dodatnih očal. x;)x Je pa ugodno to, da je v dobrem aspektu s satunom v devici in še jupiter je prisoten v kozorogu, tko, da ne boš glih zmrznila od hladu. x;)x


xyesx

Pa v solaru imam ASC v devici in se mi zdi, da sem full prizemljena. x:px
Če samo pomislim, kako grozno je bilo, ko sem imela P luno v škorpijonu.
Ojoj. :xx!: x:Dx

Super, da je v P luna v ugodnem aspektu s saturnom . :palec:

Pa ne...sj hladna nisem.. :vragec: to nee...ampak se prav čudim, kako drugače dojemam moške ...nobene posesivnosti..ljubosumja..čist skulirana...svobodomiselna.. x:Dx
Res druga jaz. x:px
Takšna sem si veliko bolj všeč. :2src:

Mogoče ima prste vmes tudi T uran na N soncu...in tudi uran na soncu v solaru...
Kaj pa vem...res se spreminjam...na boljše.... :O: x;)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#135 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 14. september 2008, 13:41

Če samo pomislim, kako grozno je bilo, ko sem imela P luno v škorpijonu.
Ojoj. :xx!: x:Dx

anede, da se čuti prehod iz sco v strelca :D

men se je še povrhu spokala iz 12h kar je še bolje :D
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#136 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 14. september 2008, 19:40

anede, da se čuti prehod iz sco v strelca :D

men se je še povrhu spokala iz 12h kar je še bolje :D



Ej...fulll... x:px

To pa je sprememba x:px ...adijo pamet. :palec: x:Dx Na pozitivno..seveda.. :palec:

Škorpijon je zaprt, temačen , odmaknjen :V: ...strelec je pa čisto nasprotje...čist druga energija... xsrcx

se čuti...se jaaa ...in to orng... :2src:
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#137 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 14. september 2008, 19:49

xyesx

Pa v solaru imam ASC v devici in se mi zdi, da sem full prizemljena. x:px
Če samo pomislim, kako grozno je bilo, ko sem imela P luno v škorpijonu.
Ojoj. :xx!: x:Dx


Oooo res optimistično x:Dx ,dobra napoved x8Dx jst mam progresirano luno ravno v škorpijonu 12. bajta, pa sonce v škorpijonu, njami x:px

zaenkrat se ne pritožujem, hujš je blo pri kašnih drugih aspektih npr. ko je Saturn povozil mojo natalno luno al pa
začetek Sade Satija x:o)x , no pa to je že druga tema, boljš, da se kr tja preselim, da vidim, kako vam gre :inocent: x:Xx

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#138 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 14. september 2008, 19:58


Oooo res optimistično x:Dx ,dobra napoved x8Dx jst mam progresirano luno ravno v škorpijonu 12. bajta, pa sonce v škorpijonu, njami x:px

zaenkrat se ne pritožujem, hujš je blo pri kašnih drugih aspektih npr. ko je Saturn povozil mojo natalno luno al pa
začetek Sade Satija x:o)x , no pa to je že druga tema, boljš, da se kr tja preselim, da vidim, kako vam gre :inocent: x:Xx


A si škorpijonka? :inocent:
Pa P luno imaš trenutno v škorpijonu??

Sj to je odvisno kako je luna postavljena v natalu...in kako je aspektirana..
Če imaš natalno luno dobro položeno in aspektirano, ti ta P luna v škorpijonu ne bo delala težav..saj večjih ne..
Najbrž pa boš čutila to bolj temačno energijo...
mal nakladam.. x:Dx

Moja natalna luna je full slabo aspektirana...in je tudi v natalu v škorpijonu...zato sem tole P luno v škorpijonu še toliko bolj čutila..
pa še v 8.hiši se nahaja... :O:

:palec: važno, da sem preživela... x;)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#139 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 14. september 2008, 20:05

A si škorpijonka? :inocent:
Pa P luno imaš trenutno v škorpijonu??

Sj to je odvisno kako je luna postavljena v natalu...in kako je aspektirana..
Če imaš natalno luno dobro položeno in aspektirano, ti ta P luna v škorpijonu ne bo delala težav..saj večjih ne..
Najbrž pa boš čutila to bolj temačno energijo...
mal nakladam.. x:Dx

Moja natalna luna je full slabo aspektirana...in je tudi v natalu v škorpijonu...zato sem tole P luno v škorpijonu še toliko bolj čutila..
pa še v 8.hiši se nahaja... :O:

:palec: važno, da sem preživela... x;)x

Ne nisem v škorpiji mam samo ascendent na srečo, progresijo mam sonca in lune v škopijona, v natalu pa je luna v devici 9. bajta, kar je dobr,da se lahk sproti mal prizemljujem oz me. Sicer pa mislim,da pride kmal strelc x:px v Luni, morm prevert še mal.


One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#140 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 14. september 2008, 20:16

Ma zdej sm šla še enkrat pogledat progresije, v bistvu je že v strelcu, tko, da ne bom preveč jamrala x:)x .
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#141 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 29. september 2008, 15:03

Lunca, kakšna je pa progresirana luna v biku v 5. hiši?
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#142 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. september 2008, 06:27

Lunca, kakšna je pa progresirana luna v biku v 5. hiši?


:palec: Plodna, to na vsak način. Luna prinaša precej sprememb razpoloženja prav na področju te hiše, hobijev, ljubezni, otrok?? Veliko možnosti je da v času progresirane lune, ki je v znaku cca dve leti in pol, ženska zanosi. x;)x

#143 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 30. september 2008, 14:13

Ne zmotu sm se. V VI. hiši. Kaj pa progresirana v dvojčkih v VII?
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#144 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 30. september 2008, 14:27

progresirano Luno v Dvojčkih v 7. hiši sem pa imela sama zadnji 2,5 leti. manjka še pol stopinje, da se premakne v 8. hišo, je pa že v znamenju Raka. no, v Dvojčkih je precej raztresena, zmedena in ker je na področju 7. hiše, tudi malo bolj družabna in zgovorna. žal pa preveč razpršena na sto koncev. prav veselim se, da je zdaj v Raku in še v 8. hišo pride.

#145 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 30. september 2008, 20:34

Kako pa ti položaji vplivajo na odnose, tuki mislm na ljubezn?
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#146 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 30. september 2008, 21:52

:palec: Plodna, to na vsak način. Luna prinaša precej sprememb razpoloženja prav na področju te hiše, hobijev, ljubezni, otrok?? Veliko možnosti je da v času progresirane lune, ki je v znaku cca dve leti in pol, ženska zanosi. x;)x


Plodna. xcivx


Lunca, kaj pa moja P luna v kozorogu...a je plodna?
Upam, da neeeee. :vragec: x:Dx x;)x
V natalni karti pade v 11.hišo.
V solaru pa v 5.hišo.
Ojoj. :o|o:
Pa T jupiter tudi pade v mojo 5.hišo v solaru.
Ojoj. :o|o:

:O: :O:

Upam, da ne bo kakšnega presenečenja.


Me pa zanima še nekaj glede lune..sicer ne P lune, ampak solarne lune;
Kaj pa prinaša luna v 7.hiši, na zadnjih stopinjah 7.hiše(solar)?
Je pa v T kvadratu s plutonom in marsom??
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#147 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. oktober 2008, 06:09

Plodna. xcivx


Lunca, kaj pa moja P luna v kozorogu...a je plodna?
Upam, da neeeee. :vragec: x:Dx x;)x
V natalni karti pade v 11.hišo.
V solaru pa v 5.hišo.
Ojoj. :o|o:
Pa T jupiter tudi pade v mojo 5.hišo v solaru.
Ojoj. :o|o:

:O: :O:

Upam, da ne bo kakšnega presenečenja.


Me pa zanima še nekaj glede lune..sicer ne P lune, ampak solarne lune;
Kaj pa prinaša luna v 7.hiši, na zadnjih stopinjah 7.hiše(solar)?
Je pa v T kvadratu s plutonom in marsom??


No luna v kozorogu je res ena manj plodnih lun, vendar letos je v družbi s tranzitnim jupitrom, v tvojem solarju v peti hiši, v natalu v 11 hiši, kar lahko vpliva na plane v zvezi z otroci, tako, da je precej možnosti za zanositev.
Luna v solarni sedmi hiši je precej popularna, blestiš pri nasprotnem spolu, škoda, da je v dveh tako napetih aspektih z marsom (ljubimci) in plutonom (karma). Mogoče na brzino prej "pošlihtaš" potek dogodkov? x;)x

#148 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 1. oktober 2008, 10:41

Lunca a boš še men odgovorila prosm. Ta Lizbona se ga je kr neki uštulla x:Dx x:px Lizbona, hecam se xDDx
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#149 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 1. oktober 2008, 12:14

Kako pa ti položaji vplivajo na odnose, tuki mislm na ljubezn?

lahko koga spoznaš ... jaz sem ob progresiji Lune čez natalni Severni vozel v 7. hiši zadela ob karmično partnerstvo .. ampak je še več pokazateljev osebnih za karmo tega odnosa kot recimo njegov Saturn na mojem Severnem vozlu ... tudi tranziti so kazali na karmo ... tranzitni Saturn čez natalno Venero ... tranzitna retro Venera čez natalno retro Venero ... obema ob pribl. istem času ...

v splošnem pa kot pravim, lahko dosti hodiš ven, se družiš, spoznavaš ljudi, tudi razmišljaš in govoriš o partnerstvu mnogo več kot ponavadi. Dvojček je pač intelektualec, radovednež, nima pa smisla za poglobitev. x;)x on začne delati štalo, potem je pa od tebe odvisno, ali želiš kaj spremeniti.

#150 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. oktober 2008, 12:16

Ne zmotu sm se. V VI. hiši. Kaj pa progresirana v dvojčkih v VII?


Progesirana luna. oz. njene lastnosti lahko razbereš iz opisov lune v posameznih znakih in hišah. P luna v dvojčku je precej zgovorna, površna, komunikativna in če je to v sedmi hiši nakazuje popularnosti, precej sprememb in dogajanja na področju partnerstva, javnosti. Kaj pomeni luna v šesti hiši, hiši posla in zdravja, potem lahko to povežeš z vsakdanjim poslom, ki pa je sigurno v močni povezavi z zdravjem.
To je čisto na splošno.
Kaj se bo dogajalo v življenju posameznika, je napisano v rojstni karti, kdaj bo posamezni dogodek sprožen, pa glede na to, v kakšnem odnosu so natalni planeti s tranziti in progresijami. Nikoli ne glej samo enega položaja planeta, to te lahko zavede. Prav tako je pomembno v kakšni povezavi je npr. ta luna v progresijah, kakšna je luna v solarni karti in kako to vpliva na natalno luno. Na vsak način je treba pogledat vsaj nekaj kart, da lahko govorimo o dogodku, ki sledi.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0