Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Progresirana Luna


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
339 komentarjev na to temo

#151 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 1. oktober 2008, 21:27

No luna v kozorogu je res ena manj plodnih lun, vendar letos je v družbi s tranzitnim jupitrom, v tvojem solarju v peti hiši, v natalu v 11 hiši, kar lahko vpliva na plane v zvezi z otroci, tako, da je precej možnosti za zanositev.
Luna v solarni sedmi hiši je precej popularna, blestiš pri nasprotnem spolu, škoda, da je v dveh tako napetih aspektih z marsom (ljubimci) in plutonom (karma). Mogoče na brzino prej "pošlihtaš" potek dogodkov? x;)x


Kaj pa vem. V bistvu še nimam želje po otrocih in družini..
Bog ne daj , da bi zdaj zanosila. :sori:
Globoko v sebi sem samotarka. x;)x In težim k svobodi.Vedno bolj.

Je pa zanimivo.
Strelec, (ki sem ti ga že omenjala) ima P sonce točno na moji P luni in oboje pade v mojo 5.solarno hišo.Pa še jupiter je prisoten zraven.Ojoj.Kera gužva v 5.solarni hiši. x:Dx :vragec:
V natalu pa pade njegova luna in njegov jupiter v mojo 5.hišo v dvojčkih.
Grozaaa..

Bomo mogli skenslati vse skupaj.Ampak res. :o|o:


Ta Lizbona se ga je kr neki uštulla x:Dx x:px

:P
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#152 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 2. oktober 2008, 06:15

Bomo mogli skenslati vse skupaj.Ampak res. :o|o:



:P


xDDx A veš tisto, ljudje obračajo, Bog pa obrne. Včasih glih ne mormo čist sami vižat vsega, k je čas, se stvari same speljejo tko kot je prav. Ti bod kar mirna in zaupaj v dobro. x;)x

#153 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 2. oktober 2008, 10:41

A veš tisto, ljudje obračajo, Bog pa obrne.


:palec: ta je huda ja. Jz pa itak pravm, da je vse v usodi. Pomoje ti je čist vsaka stvar usojena, do momenta natančo. Vse ostalo, si pa mi domišljamo da lahko vplivamo pa ne mormo...
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#154 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 2. oktober 2008, 11:17

:palec: ta je huda ja. Jz pa itak pravm, da je vse v usodi. Pomoje ti je čist vsaka stvar usojena, do momenta natančo. Vse ostalo, si pa mi domišljamo da lahko vplivamo pa ne mormo...


:palec: Ja, včasih ljudje mislimo, da lahko vse "vižamo", x;)x ampak ne gre čist glih tko. Opažam pa, da kakšna mlada svoje materinstvo odklanja tja v pozna leta, vse premišljeno, najprej študij, potem princ, nato štalca, pa pridejo cajti, ko ni več časa niti pogojev za kravco. Včasih moramo stvari prepustiti, verjamem v vnaprejšnjo določenost.

#155 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 2. oktober 2008, 19:52

Glavne stvarii so 100% že vnaprej določene. Tiste za kere pa mislmo da niso so pa glih tko, sam da se mi ne zavedamo. Vsaka misel je energije, in pri vsaki odločitvi je prisoten energetski naboj. V vsakem primeru se odločmo tako kot nam je usojeno...
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#156 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 2. oktober 2008, 20:58

no, js se pa v tem ne strinjam z vama...sam sej prav, da mamo vsak svoj pogled na svet..... x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#157 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 2. oktober 2008, 21:14

xyesx
Če samo pomislim, kako grozno je bilo, ko sem imela P luno v škorpijonu.
Ojoj. :xx!: x:Dx

Jaz se tudi z grozo spominjam tistega obdobja, hudič imel mlade ves čas :OO!: :bomb: :OO!:

anede, da se čuti prehod iz sco v strelca :D

To pa je bilo super! Res dobro obdobje. xDDx

Sedaj pa je moja P Luna v Kozorogu- totalna simbolika kozoroga :o|o: . Čez točno dva meseca pa pride v konjunkcijo z natalnim Jupitrom. Mogoče pa kaj dobrega prinese :rolleyes:

#158 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 4. oktober 2008, 22:09

xDDx A veš tisto, ljudje obračajo, Bog pa obrne. Včasih glih ne mormo čist sami vižat vsega, k je čas, se stvari same speljejo tko kot je prav. Ti bod kar mirna in zaupaj v dobro. x;)x


Hvala za tako vzpodbudne besede. x:)x :palec:

Ja..ljudje obračajo..Bog pa obrne...ta rek uporablja tudi moja mama.x:Dx


Jaz se tudi z grozo spominjam tistega obdobja, hudič imel mlade ves čas :OO!: :bomb: :OO!:

To pa je bilo super! Res dobro obdobje. xDDx

Sedaj pa je moja P Luna v Kozorogu- totalna simbolika kozoroga :o|o: . Čez točno dva meseca pa pride v konjunkcijo z natalnim Jupitrom. Mogoče pa kaj dobrega prinese :rolleyes:


Opa.
Tvoja P luna se pa muva po istih znamenjih kot moja. x:px
Sedaj se nahaja v kozorogu, kjer se počuti 1a. x8Dx V 11.hiši.
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#159 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 5. oktober 2008, 19:22

Moja P Luna je še v 10. hiši, bo pa kmalu v 11. Mogoče sem manj občutljiva s to kozorogovsko p Luno xrolleyesx , ampak bolj peesimistična
Drugače pa - delo delo delo in še enkrat- delo. Nič drugega. :xx!:
V Strelcu pa.... x:px je bilo obdobje, nema da nema- žura, optimizma in delovnega zagona kot še nikoli prej.

#160 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 7. maj 2010, 17:38

Junija se bo moja P luna končno premaknila v znamenje vodnarja. :inlove: Prečkala mi bo solarni in natalni ASC , ter natalni mars v 1.hiši.
Pričakujem malo manj dela in več svobode. x:)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#161 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 7. maj 2010, 18:00

[/b]39' post='1055544329']
Junija se bo moja P luna končno premaknila v znamenje vodnarja. :inlove: Prečkala mi bo solarni in natalni ASC , ter natalni mars v 1.hiši.
Pričakujem malo manj dela in več svobode. x:)x

..kaj bo šele ko bo šla tisti mesec še tranzitna luna istočasno čez tvoj solarni asc, kot tvoja progresirana luna... x;)x x:Dx če pa maš še kakšno direkcijo na solarni asc. pol bo pa sploh to ful dogajal... x:Dx

to so pa najbl genialne pogruntavščine, da mešajo ljudje tehnike, ki temeljijo na čist drugi logiki med sebo... xrolleyesx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#162 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 7. maj 2010, 18:54

..kaj bo šele ko bo šla tisti mesec še tranzitna luna istočasno čez tvoj solarni asc, kot tvoja progresirana luna... x;)x x:Dx če pa maš še kakšno direkcijo na solarni asc. pol bo pa sploh to ful dogajal... x:Dx


A dej, a ressssssssssssss...??Pa to ne moreš verjeti. :grin: :vio: :shsh: xokx :inocent: :^: xsurprisex xsuperx xmusicx :fool: :flower: :inlove: :onfire:
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#163 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 8. maj 2010, 19:51

važno, da bo ful dogajalo. :fiju:

#164 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 12. maj 2010, 18:16

Meni bo šla tudi kmalu luna iz škorpijona (dna) v strelca.

#165 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 18. maj 2010, 07:59

^^ Meni tudi! :wOOt: Komaj čakam. :)

#166 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 18. maj 2010, 14:52

Caput Algol in Taurus at 26 degrees has long been held to be the most malevolent star in the heavens, and signals beheadings. It is now considered to be a point in your chart that shows you losing your head over something or someone.

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

svašta. No tega nisem vedela.


kaj šele, če imaš v natalu Venero na Algolu :O:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#167 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. maj 2010, 16:28

A jo maš ti?

..tut teoretično jo ne more met... glede na to da je skorpijonka...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#168 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 18. maj 2010, 21:58

Jah venero bi lahk imela v biku, kaj ti jst vem ... tud, če je škorpijonka ... saj jaz sem tud kozoroginja pa mam venero v škorpijonu x:Dx


Samsonite je hotu povedat, da Venerca ne more nikoli bit od Sončka oddaljena več kot 54°. Tk da je Venerca pr škorpjotih lahko samo med devico in kozorogom.

#169 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 19. maj 2010, 02:50

Aja to!
Sej Pinka je itak hipotetično govorila, ne nujno zase ...
Na tole sm pa pozabla, silly me ... sram me je

x:Ix

No, k si že tuki pa odgovori še na zgornje vprašanje, prosim lepo. x:Xx


Mysty, Pinka je škorpjonka, zato nikoli ne govori hipotetično. Ona ko govori, pol govori.... :eek: ..če me razumeš. x;)x

Drgač pa glede Algola........hm, lej, nekako ma Satko - Uran - Marsove energy. Zato mu pripisujejo nevarne sreče, avanturce k se slabo končajo, nevarnost smrti, samomor celo, hipnotično stanje, izgubo zdravja, življenja........zasledil sm, da naj bi Algol deloval na najsubtilnejšo snov v možganih, tko, v negativnem smislu.

V natalu naj bi konjunkcija z Lunco pomenila neko nevarnost, odvisno od hiše kjer se to dogaja, v direkcijah pa je baje nevaren, deluje v orbisu 2° močno, pa tja do 5° nekako se ga še čuti.
Njegov pomen v direkcijah naj bi bil v lastnostih zgoraj omenjenih planetkov, bl v negativnem smislu, tko ma od Urana kak udar strele, al pa te strese elektrika, od Satkota je vzel travmo, od Marsa kak rop, tatvino.....

Zdej pr tebi, ker maš natalno v ovnu v enajsti, mogoče v najslabšem primeru kaka sleparija kakga "frenda", al pa avanturca z njim........al pa najbrž tut nič, ker nimaš natalnega aspekta z njim.

#170 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 19. maj 2010, 10:52

Vidim, da je kr neka debata o meni padla...mene pa od nikjer :O:

Ne Mysti res ni moja Venera :) in tko k pravita Samson in Kokotec tudi ne more bit...moja je kr škorpijonska :)
sem pa tokrat res hipotetično to govorila...tko da Kokotec mal si se zmotu pa vendar imaš drugače vseeno še kako zelo prav :mezik:

Aja Škorpijonke pustimo pečat...hm hm to je pa zanimivo...a lahko še več zvem...mogoče kakšnega pa? w:Iw

Dejansko me pa zanima natalna Venera sam na Antaresu? če kdo kej ve o tem povedat.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#171 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 19. maj 2010, 12:43

To pa vidva bolj vesta, ane x:px
Ker baje Škorpijonke pustijo pečat. :vragec:


Če bi napisala da to pa ona bolj ve, se ne bi dost zmotla. :vragec: x:o)x


Super. Ker sem si tudi tko nekako predstavljala ... pa tudi Luna je natalno v trigonu z Jupitrom in Venero ... nobenih stresnih zadev. Ajd, Mars je res v kvadratu s Plutonom, nima pa aspekta z Uranom, kakor tudi Uran nima nobenih "stresnih" aspektov.

Tenks za potrditev :)


You are welcome. :2src:


Vidim, da je kr neka debata o meni padla...mene pa od nikjer :O:

Ne Mysti res ni moja Venera :) in tko k pravita Samson in Kokotec tudi ne more bit...moja je kr škorpijonska :)
sem pa tokrat res hipotetično to govorila...tko da Kokotec mal si se zmotu pa vendar imaš drugače vseeno še kako zelo prav :mezik:

Aja Škorpijonke pustimo pečat...hm hm to je pa zanimivo...a lahko še več zvem...mogoče kakšnega pa? w:Iw

Dejansko me pa zanima natalna Venera sam na Antaresu? če kdo kej ve o tem povedat.


Tebe dostikrat ni od nikjer, tk da nič novga. :vragec: Že navajeni, pa te pol tut brez prisotnosti obdelujemo. x:px

To kak pečat pustite škorpjonke pa raje nebi. Se bom delu kot da nism vidu tega vprašanja. :fiju: Naj rajš Mysty razlaga to. x:o)x

Antares je podoben Marsu, tk da če si slučajno kje kdaj kaj slišala kaka bi lahko bla konjunkcija Venerce z Marsom pol si najbrž lahko predstavljaš kaj bi lahko blo. Maš sto sreč da ni tvoja na Antaresu, ker čene kdo ve kaj bi si o tebi lahko mislu. :vragec: x;)x x:px

Sicer pa po izročilu nosi Antares suženjstvo nekako, odvisnost, zalezovanje ( škorpjonska posla ), izgon - pregon, okrutnost,...........še najboljši je po mojem na Sončku, ker nosi bogatstvo po ponižanju, na Lunci popularnost v biznisu........


Bodi pridna.... x8Dx

#172 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 19. maj 2010, 12:54

Mojo prejšnjo aliansa na Travianu sem poimenovala po Antaresu, deveta stopinja strelca, pa je tako nekako klavrno propadla - sem sočlanom pustila svobodo in nas je lepega dne ene 14 dni nazaj, en saboter vse pometal ven. x:)x x:)x x:)x toliko o Antaresu
gore so fajn

#173 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 19. maj 2010, 13:19

saj vem da ne paše tukaj notri, spet alianse x;)x

sem včeraj na novem serverju ustanovila novo, kar nekaj matralo cel dan (18.5.2010 ob 21.15)

sem zdajle šla malo pogledat kartico, pa kar zanimivo tole, luna na mojem soncu skoraj do sekunde točno

na IC pa jupiter in uran (tedva imam oba skupaj že v natalni karti) na MC pa saturn

pravzaprav MC na 29 stopinji in uran; jupiter pa saturn pa včeraj v opoziciji na 27


ASC je v strelcu

povem ćez en cajt kako se bo ta aliansa končala - od feb. letos to že moja peta

P.S.

Še par let igram, potem pa lahko knjigo Astrologija Traviana objavim x;)x hecam itak
gore so fajn

#174 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 19. maj 2010, 17:34

Samsonite je hotu povedat, da Venerca ne more nikoli bit od Sončka oddaljena več kot 54°. Tk da je Venerca pr škorpjotih lahko samo med devico in kozorogom.

...če smo natančni-ne more biti venera nikoli od sonca oddaljena več kot 46°... x;)x x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#175 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 19. maj 2010, 17:46

...če smo natančni-ne more biti venera nikoli od sonca oddaljena več kot 46°... x;)x x:Dx


:palec: ...smo zgleda Kokotca mal zmedle :O:

Tebe dostikrat ni od nikjer, tk da nič novga. :vragec: Že navajeni, pa te pol tut brez prisotnosti obdelujemo. x:px

To kak pečat pustite škorpjonke pa raje nebi. Se bom delu kot da nism vidu tega vprašanja. :fiju: Naj rajš Mysty razlaga to. x:o)x

Antares je podoben Marsu, tk da če si slučajno kje kdaj kaj slišala kaka bi lahko bla konjunkcija Venerce z Marsom pol si najbrž lahko predstavljaš kaj bi lahko blo. Maš sto sreč da ni tvoja na Antaresu, ker čene kdo ve kaj bi si o tebi lahko mislu. :vragec: x;)x x:px

Sicer pa po izročilu nosi Antares suženjstvo nekako, odvisnost, zalezovanje ( škorpjonska posla ), izgon - pregon, okrutnost,...........še najboljši je po mojem na Sončku, ker nosi bogatstvo po ponižanju, na Lunci popularnost v biznisu........


Bodi pridna.... x8Dx


pridem pa grem pa spet pridem pa grem...kaj je pa to kej tazga sej to vsi delajo :)

Mysti baje nč ne ve :sori:

kaj?

itak zdej smo pa še zalezovalci...kr neki no...
drugače pa hvala čeprav vem, da to ni vse...

:inocent:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0