Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dopust-morje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
148 komentarjev na to temo

#1 alf

alf
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 469

Objavljeno: 1. marec 2006, 19:34

Šel bi na Bora-boro,pa se bom zadovoljil z Dalmacijo,kakšno Korčulo. x8Dx

#2 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 1. marec 2006, 19:38

Jaz bi šla pa v Grčijo in se izgubila na otokih... Poletje kje si? x;)x



#3 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 1. marec 2006, 21:23

ko je glih tema o dopustih.. sm se spomlna.. pozna kdo kakšno pocen varjanto za v grčijo? kako pocen pa dokaj kvalitetno agencijo?

#4 metuljcica

metuljcica
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 168

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:06

A študentsko varianto? (te zlo ugodne in tut dost kvalitetne lahko)...za letos pa žal še nč informacij pr roki...
ampak ja, ooo kje si morje... xDDx

#5 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:08

ampak ja, ooo kje si morje... xDDx

100m od mojega doma ! xsuperx xg:Dx :inocent:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#6 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:12

Šel bi na Bora-boro,pa se bom zadovoljil z Dalmacijo,kakšno Korčulo. x8Dx


to sploh ni več tko draga destinacija, lih kolegica in njen fant sta šla, sicer najprej francoska polinezija, tam na enem otoku masta apartma, potem sta šla pa še izlet za 3 dni bora bora... pa jih vse skupaj ni prišlo več kot 500k z avio kartami...

js mam pa letos v planu brazilijo Rio de Janeiro, čist tko se odklopt, mal fukart pa popivat k je pivo noro noro pocen, okrog 100 sit v našem dnarju x:Dx
honor and respect

#7 metuljcica

metuljcica
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 168

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:18

Santos a res????... a mi narediš eno uslugo prosim...greš ven, skočiš v morje in prideš nazaj in poveš kako je blo x;)x xDDx
...no ja, mogoče pa le mal premrzl še za tele naše razmere..no ampak že pogled, vonj in klima....oohhh kak balzam ..blagor tebi

Seal za kolko časa sta pa šla vse skupaj?

#8 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:19

Seal za kolko časa sta pa šla vse skupaj?


10 dni
honor and respect

#9 metuljcica

metuljcica
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 168

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:23

Če 500 za oba skupaj, potem res ugodno za tole ponudbo.

#10 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:25

Santos a res????... a mi narediš eno uslugo prosim...greš ven, skočiš v morje in prideš nazaj in poveš kako je blo x;)x xDDx
...no ja, mogoče pa le mal premrzl še za tele naše razmere..no ampak že pogled, vonj in klima....oohhh kak balzam ..blagor tebi

:o|o: Kaj si ti mene prijela za Eskima ?!?!?!?!?!?! xg:Dx
Najprej ti bom tako povedal ! x^x V našem morju veš kolk se kopam ? V celi sezoni se morda 10x fuknem v vodo ! :xx!: Ker, ko enkrat vidiš morje...govorim o Svetu...verjem, da te naše morje čist mine ! xrolleyesx

Drugač pa sem tud jaz nameraval ene tri tedne v Brazil... :vragec: x:Dx Kdo ve...morda enkrat januarja...ker poletje mi zadostuje tud doma ! xsrcx x;)x :palec:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#11 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:27

:o|o: Kaj si ti mene prijela za Eskima ?!?!?!?!?!?! xg:Dx
Najprej ti bom tako povedal ! x^x V našem morju veš kolk se kopam ? V celi sezoni se morda 10x fuknem v vodo ! :xx!: Ker, ko enkrat vidiš morje...govorim o Svetu...verjem, da te naše morje čist mine ! xrolleyesx

Drugač pa sem tud jaz nameraval ene tri tedne v Brazil... :vragec: x:Dx Kdo ve...morda enkrat januarja...ker poletje mi zadostuje tud doma ! xsrcx x;)x :palec:

ne mislm js polet, ampak enkrat novembra, takrat je moj čas x:Dx
honor and respect

#12 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:29

ne mislm js polet, ampak enkrat novembra, takrat je moj čas x:Dx

...parjenja ?! :inocent: :vragec: x:Dx x:Dx x:Dx
Moj pa januarja...Kozorog :vragec: xg:Dx xokkx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#13 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:32

...parjenja ?! :inocent: :vragec: x:Dx x:Dx x:Dx
Moj pa januarja...Kozorog :vragec: xg:Dx xokkx


neee, popivanja!!! x:Dx
honor and respect

#14 metuljcica

metuljcica
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 168

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:38

Ja verjamem, že hrvaško morje je dost, v bistvu mal bolj proti J je fuuuulll lepo.
Sam naše morje pa vseeno, kot rekla že sama klima, pogled na morje...čist drgač kot tuki pr nas na celini (ampak ok, tut na našem koncu je lepo)... pol pa še kak bazen zraven morja, zna bit prav uživancija polet...oziroma ko že bolj toplo :onfire: x:)x

Točno jesen (pomlad) za Brazilijo, zima pa za Avstralijo... Še vsak, ki prišel iz Brazilije, bil navdušen in kolker vem za folk se kr vračajo tja ... po moje je res :palec: (sama energija, folk in dežela sama)

Uh v Braziliji so baje celo leto polni energije in to se baje prenaša naprej x;)x

#15 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:40

Ja verjamem, že hrvaško morje je dost, v bistvu mal bolj proti J je fuuuulll lepo.
Sam naše morje pa vseeno, kot rekla že sama klima, pogled na morje...čist drgač kot tuki pr nas na celini (ampak ok, tut na našem koncu je lepo)... pol pa še kak bazen zraven morja, zna bit prav uživancija polet...oziroma ko že bolj toplo :onfire: x:)x

Točno jesen (pomlad) za Brazilijo, zima pa za Avstralijo... Še vsak, ki prišel iz Brazilije, bil navdušen in kolker vem za folk se kr vračajo tja ... po moje je res :palec: (sama energija, folk in dežela sama)

Uh v Braziliji so baje celo leto polni energije in to se baje prenaša naprej x;)x


ja brat je bil, pa je reku da se dogaja 24 ur non stop... pa tko pocen je, da živiš kot kralj 1 mesec z samo 500 evri, če dobiš za cel mesec apartma za 200 evrou! res se splača js bom najbrž šou novembra kar za cel mesec... bomo še vidl... ammm da ne govorim o ženskah... ufffff x:px x:px x:px hahaha.... sex, alkohol in ..... hmmmmmm kaj pa vem..... atlantik je bolj mrzu x:Dx
honor and respect

#16 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:41

neee, popivanja!!! x:Dx

:lol: :lol: :lol:
Pomojem jaz ne bom taknil alkohola nikoli več :inocent: x:Dx saj sem bil v soboto tako prebit, da sem kr zaspal za šankom... xg:Dx In kaj me ni kolega dobesedno odnesel do avta in nato v njegovo bajto na kauč, kjer sem kinkal do ene 22ure ! :inocent:

Sam, če že tako praviš...pivo za 100 sit...pol pa se mi obeta podoben dogodek v Brasilu z upanjem, da ne bom pristal kje v kakem kontejnerju...! xg:Dx xg:Dx xg:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#17 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:42

A študentsko varianto? (te zlo ugodne in tut dost kvalitetne lahko)...za letos pa žal še nč informacij pr roki...
ampak ja, ooo kje si morje... xDDx


ne, so si doma zmisll da bi šli skup na morje-familija... in zdej iščemo ugodne variante, ampak seveda tud kvalitetne xDDx

#18 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:43

:lol: :lol: :lol:
Pomojem jaz ne taknem alkohola nikoli več :inocent: x:Dx saj sem bil v soboto tako prebit, da sem kr zaspal za šankom... xg:Dx In kaj me ni kolega dobesedno odnesel do avta in nato v njegovo bajto na kauč, kjer sem kinkal do ene 22ure ! :inocent:

Sam, če že tako praviš...pivo za 100 sit...pol pa se mi obeta podoben dogodek v Brasilu z upanjem, da ne bom pristal kje v kakem kontejnerju...! xg:Dx xg:Dx xg:Dx


stari ne sekiri se, tam boš zaspal oz. se zbudo na joškah :lol: x:Dx
honor and respect

#19 metuljcica

metuljcica
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 168

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:45

ne, so si doma zmisll da bi šli skup na morje-familija... in zdej iščemo ugodne variante, ampak seveda tud kvalitetne xDDx


Letalo / ladja?

#20 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:47

aja, edin avion je dost velik strošek, cnej kot za 200k karte do ria ne dobiš, pa še to je france airlines iz pariza se gre...
honor and respect

#21 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:55

stari ne sekiri se, tam boš zaspal oz. se zbudo na joškah :lol: x:Dx

:vragec: x:Dx

aja, edin avion je dost velik strošek, cnej kot za 200k karte do ria ne dobiš, pa še to je france airlines iz pariza se gre...

Munchen...za en mesec letalska karta s povratkom! :palec:
Po mojem se da dobit še cenej...varianta last minute ! x:)x
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#22 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:56

Letalo / ladja?


mhm al pa ladja/ladja

#23 metuljcica

metuljcica
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 168

Objavljeno: 1. marec 2006, 23:11

mhm al pa ladja/ladja


Ja ja, več variant... odvisno sicer od familije, sam svetujem, da na ladji vzamete (vsaj) eno kabino... stroški se tako porazdelijo, ugodje pa veeeeeliiiikooo večje... čeprav zna biti tut spanje v spalki zanimivo in pustolovsko xDDx In je pa varianta ladja/ladja čist ok.

#24 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 2. marec 2006, 09:53

Joj ste pohiteli z dopusti. Jst bi mogla zdele bit na Tajskem, pa sem mogla odpovedat karte :C:
Mogoče drugo leto - upam. Drgač pa, če ne na Tajsko, pa v septembru v Tanzanijo (drugo leto, seveda) mal pogledat Serengeti, pa na Kilimanjaro, pa mal na Zanzibar.........uuuuu xcivx sanja svinja kukuruz

Letos verjetno spet hrvaška - nego šta..........upam na kakšno robinzon varianto - to mi je najbolj všeč, brez tv, brez časopisov, brez radia, samo knjigice pa morček, pa sončk, pa kakšen čamac za okrog furat mmmmmmmm x^x
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#25 Mihaelos

Mihaelos
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 2. marec 2006, 09:57

Že kar nekaj ljudi mi je reklo da je z ladijo na dopust leopo iti. Torej moja želja je letos sledeča: Iz Reke do Dubrovnika z ladijo, potem pa tam na enega od elafitov. Dosedaj sem tja dol vedno z avtom šibal. No ne vem še bom videl. ima kdo od vas kako izskušnjo na tej relaciji ( Reka - Dubrovnik ) z ladijo?
Nekoga moraš imeti rad,
pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...
Ivan Minatti (1924)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0