Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Adrenalinski športi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
110 komentarjev na to temo

#1 ID-ka

ID-ka
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 7. marec 2006, 22:21

Kateri so vam všeč in kateri ne? Zakaj?

Jaz recimo ne bi šla skočit z bungyjem... ali pa s padalom. So mi pa všeč adrenalinski parki. Lani poleti sem bila v Bohinju in je bilo super. Ful mi je bila všeč ogromna gugalnica (potegnejo te do vrha, pol se moraš pa sam "katapultirat"), sem reševala čast skupine in se od srca zadrla... x:Dx x:Dx x:Dx In se pol tud od srca nasmejala. Se mi zdi, da so take adrenalinske stvari odlične za sproščanje. x:)x

Pa enkrat bi šla probat zorbing. x:)x

Aja, še to. Imate kakšne pohvale/graje glede raznih organizatorjev adrenalinskih športov? x?x
History must repeat itself because we pay such little attention to it the first time.
Blackie Sherrod

#2 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 8. marec 2006, 06:50

Men je bil v Gardalandu Blue tornado pa še Prosti pad.

Drugač je bla pa enkrat kr resna situacija. Ko sm padel iz eno treh - štirih metrov na hrbet. Pa sm vedel, da če padem na tla, da si bom definitivno kaj polomil. Potem se je dobr iztekl, ker sm padel na mehko.
Ampak je bil dober feeling adrenalna.

Vsaj mislim, da je bil to adrenalin, ki je bil posledica vznemirjenosti in strahu.

#3 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 8. marec 2006, 14:25

huh blu tornado x:Dx x:o)x prvo sem se drla da me pa tja sploh ne bojo spravl :eek: :O: :eek: pol pa sem prvič sedela ta zadna...fasala vse pospeške, pa še 3x sem šla x8Dx x8Dx x8Dx x^x
sam pol se mi je pa želodec zbunu in na prosti pad nisem žla :inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#4 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 8. marec 2006, 15:56

hmmm men pa adrenalin pomen: prosto plezanje, samostojno potapljanje, hitrost 200+ , sex na javnih mestih, spust s helikopterja....

ah adrenalina je povsod dovolj, če si ga znaš ustvart x:Dx
honor and respect

#5 alf

alf
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 469

Objavljeno: 8. marec 2006, 16:54

Najbolj adrenalinska je bila zame vožnja rally specialke impreze WRC v angliji.200km/h po podeželskih kolovozih in gozdnih poti.Po eni uri sem prišel z avtomobila,totalno izmučen in pulzom čez 200 x:Dx

#6 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 8. marec 2006, 17:23

Najbolj adrenalinska je bila zame vožnja rally specialke impreze WRC v angliji.200km/h po podeželskih kolovozih in gozdnih poti.Po eni uri sem prišel z avtomobila,totalno izmučen in pulzom čez 200 x:Dx


a deeej nehiiii :O: a bejž no bejž :lol:

js pa mislm, da si se tole zelo dobro adrenalinsko izmislil oz. zlagal :lol: :palec:
honor and respect

#7 alf

alf
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 469

Objavljeno: 9. marec 2006, 11:40

a deeej nehiiii :O: a bejž no bejž :lol:

js pa mislm, da si se tole zelo dobro adrenalinsko izmislil oz. zlagal :lol: :palec:

Nič izmislil, samo fouš si mi x:Dx ,oziroma neverjetno je ker tega pač ti nisi počel x^x

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. marec 2006, 12:01

Jaz recimo ne bi šla skočit z bungyjem...

jaz tud ne... no, vsaj mika me ne, prav nic.
a ce bi se skakalo, se mam na sumu, da bi pac skocila, ker ne bi hotla bit pusy. xDDx
sam da bi si pa zelela, pa ne.

pac pa s padalom pa bi.. se mi zdi cist nekaj druzga. :)

**
cudno, ziher sem bla, da mamo to temo, saj sem menda clo ze komentirala v njej... pa je ni... x?x xnckrivx
no, pa je zdaj pac. xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 9. marec 2006, 14:49

Jaz recimo ne bi šla skočit z bungyjem... ali pa s padalom.


Najbrž more bit res odštekan feeling, ko letiš z bungiyem dol direkt na glavo. Lahko da se ti pred očmi zavrti celo življenje.
Čeprav eni potem postanejo tko adrenalinski odvisniki. Tako, da morjo vsak teden nujn skočit z pedalom ali kaj podobnega.

#10 alf

alf
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 469

Objavljeno: 9. marec 2006, 14:51

Najbrž more bit res odštekan feeling, ko letiš z bungiyem dol direkt na glavo. Lahko da se ti pred očmi zavrti celo življenje.
Čeprav eni potem postanejo tko adrenalinski odvisniki. Tako, da morjo vsak teden nujn skočit z pedalom ali kaj podobnega.

Ma sej je čist ok,ampak traja premalo časa,za prave odvisnike. x:Dx

#11 ID-ka

ID-ka
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 9. marec 2006, 17:19

Ena ful dobra zadeva je tud v adrenalinskem parku (mogoče zelo od daleč podobna bungy-ju): skočit moraš iz debla, ki je cca 7m visok. Najprej splezaš do vrha, vstaneš, se za 180 stopinj obrneš in skočiš. Si pa ful privezan, tko da ni šans, da se ti kaj zgodi. x:)x
Pomoje res lahko postaneš odvisen od adrenalina. Se navadiš na eno dozo, pol pa skos rabiš več... xDDx
History must repeat itself because we pay such little attention to it the first time.
Blackie Sherrod

#12 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 9. marec 2006, 19:45

:palec:
na koncu pa že hodiš po vrvi čez niagarske slapove x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#13 ID-ka

ID-ka
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 9. marec 2006, 20:15

x:Dx x:Dx x:Dx
History must repeat itself because we pay such little attention to it the first time.
Blackie Sherrod

#14 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 9. marec 2006, 21:06

Nič izmislil, samo fouš si mi x:Dx ,oziroma neverjetno je ker tega pač ti nisi počel x^x


oooh joj :C: fouš bi ti bil, če bi reku, da si porivu j.Lo. al pa Beyonce x:Dx ne pa za en rally k si ga tud privoščit nemorš :lol: x;)x

ej dickhead, me sploh ne zanima... lajej kar hočeš!!! x:px
honor and respect

#15 Mihaelos

Mihaelos
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 10. marec 2006, 19:01

Men pa so všeč umirjeni adrenalinski športi.
Recimo potapljanje na dah. Tu adrenalinu ne smeš pustiti da te preplavi po mišicah. Ker je to lahko usodno.
Šele ko prideš ven iz vode se prepustiš tem občutku.
Komi čakam da zginem na mmorje in na morsko dno :inocent:
Nekoga moraš imeti rad,
pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...
Ivan Minatti (1924)

#16 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 10. marec 2006, 19:12

Jaz recimo ne bi šla skočit z bungyjem... So mi všeč adrenalinski parki.


:palec: jaz sem isti.,.. ful mi je zakon to in enkrat ko bom meu možnost bom tut šau... x:Dx

#17 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 10. marec 2006, 21:25

Men pa so všeč umirjeni adrenalinski športi.
Recimo potapljanje na dah. Tu adrenalinu ne smeš pustiti da te preplavi po mišicah. Ker je to lahko usodno.
Šele ko prideš ven iz vode se prepustiš tem občutku.
Komi čakam da zginem na mmorje in na morsko dno :inocent:


:eek: prvič slišim, swašta... kok globoko pa greš na dah? js grem do 8m maximalno, edina skrb so mi bobnčki, zarad pritiska k ga včasih nemorm dobro izenačit... sicer pa ni panike, bobnčki se zacelijo x:Dx

drugač s flašo mi je pa adrenalin recimo jamsko potapljanje al pa globine 30- pa da je vidljivost 1m pred sabo, sploh če si popolnoma sam... scary :vio: x:o)x
honor and respect

#18 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 11. marec 2006, 11:19

Potapljanje men sploh ni, bi me blo full groza :eekblue: . Mi je čist the best sam mal snorklat, da me po rit opeče x:Dx
Ne, globoke črne vode me je full strah, sploh ne vidim nobenga užitka v tem, da si sam v tisti črnini in vidiš pred sabo samo toliko kolikor ti luč nese.
V adrenalinskem parku, pa mi je blo fuull zakon - ta velika gugalnica pa sploh juhuuu! xsurprisex
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2006, 12:02

a ni hec, da ko si na vseh teh stosih, pa te mot pa se ti trapast zdi, ko vsi kricijo od groze in strahu, pol gres pa ti, pa tud ti kricis. :lol:

mene pa vode ni strah, ko dol pogledam, vendar potapljala pa se ne bi, ker kar cutim, ko pomislim, kako mi srce narobe nabija. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 Mihaelos

Mihaelos
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 11. marec 2006, 12:57

:eek: prvič slišim, swašta... kok globoko pa greš na dah? js grem do 8m maximalno, edina skrb so mi bobnčki, zarad pritiska k ga včasih nemorm dobro izenačit... sicer pa ni panike, bobnčki se zacelijo x:Dx

drugač s flašo mi je pa adrenalin recimo jamsko potapljanje al pa globine 30- pa da je vidljivost 1m pred sabo, sploh če si popolnoma sam... scary :vio: x:o)x


Seal bil sem neekje na med 12 in 18 metri. Tko so mi rekli domačini na enem otoku v dalmaciji. Počak še mal letos imam že vso opremo ( ura globinimer ) za ta šport, pa ti povem do kam me bo neslo x:Dx
Glede bobenčkov če pravilno delaš in zanš sploh ni panike, morda se ti lahko kdaj vnamejo ušesa, če je voda premrzla al bakteriološko onesnažena. Tega je kar dost, pa ne sam pri nas na slo morju, tud na hravaškem. Nikar se ne hvali dati bobenčki pokajo!!!! in dase ti nazaj zacelijo! to je za lase privlečeno!! Zaradi slabega izenačevanja si lahko ob življene pa čeprav si na dveh ali treh metrih. Temu športu pravijo tudi: One way ticket!!!! Kar nekaj jih je pustilo že dušo pod vodo morskim deklicam. Med njimi tudi Rok Petrovič. Statistika pravi, da se to dogaja predvsem že iskušenim apneistom in lovcem rib na dah. Tu se mejo vzdržlljivosti doseže samo enkrat in to je takrat kote ni več ven iz vode.

Tukile je link od enega inštrukotja , ki te alhko nauči apnee in potaplajana na dah, potem pa še lova rib pod vodo x:Dx
http://www.apnea2000-ar.si/apnea.php
na tem linku najdeš tud povezave do kakih strani ki imajo filmčke, pa tud forum majo tko da si lahko kaj prebereš o teh stvareh, pogledaš kake slokce ... x;)x

http://www.apnea2000...e81e318360cabe5

zgornji link pa še mal za občutek kje so človešeke meje pri zadrževanju vdiha x;)x :palec:
Nekoga moraš imeti rad,
pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...
Ivan Minatti (1924)

#21 tanaja*

tanaja*
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 709

Objavljeno: 12. marec 2006, 18:27

Gardaland je zakon, takoj bi spet šla. Edina stvar, ki me je spravila s tira je bil prosti pad, škoda da nisem kupila slike. Na tej sliki so se vidila samo moja usta. x:Dx

Drugače sva se pa s sestrično odločili, da greva v roku enega leta skočit s padalom. K naredim diplomo, bom to sigurno izvedla.
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)

#22 alf

alf
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 469

Objavljeno: 12. marec 2006, 21:27

oooh joj :C: fouš bi ti bil, če bi reku, da si porivu j.Lo. al pa Beyonce x:Dx ne pa za en rally k si ga tud privoščit nemorš :lol: x;)x

ej dickhead, me sploh ne zanima... lajej kar hočeš!!! x:px

Ha,ha ,ha,kaj misliš,da si ti tako bogat,da če si ti ne moreš privoščit,potem si nobeden ne more! xrolleyesx Jao,jao x:o)x

#23 Ananas

Ananas
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 28. marec 2006, 01:21

Potapljanje men sploh ni, bi me blo full groza :eekblue: . Mi je čist the best sam mal snorklat, da me po rit opeče x:Dx
Ne, globoke črne vode me je full strah, sploh ne vidim nobenga užitka v tem, da si sam v tisti črnini in vidiš pred sabo samo toliko kolikor ti luč nese.
V adrenalinskem parku, pa mi je blo fuull zakon - ta velika gugalnica pa sploh juhuuu! xsurprisex


Ni čist tko hudo... ko ti zmanjka izzivov v svetlobi greš
v temo. Najprej tja, kjer si z lučjo lahko kaj pomagaš,
potem pa slej ko prej tudi tja, kjer je vidljivost takšna,
da luči več niti ne vidiš. Vedno globje, vedno dlje... x;)x

#24 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 27. september 2006, 14:07

Pa folk kaj vam je no x:Dx GARDALAND pa ADRENALINSKI PARK, to pa res ni nič adrenalinskega, če se ti sploh ne more nič naredit. To še za otroke ni adrelnalinsko.

Odvisno no, kaj je za vas adrenalinsko- to, da tvegaš življenje ali pa poškodbo, ali pa samo sproščanje adrenalina iz žleze...

Jaz sicer vozim motor, ampak ne morem rečt, da je adrenalinsko. Včasih je, če hitro vozim. Npr. z avtom se brez skrbi peljem čez 200 km /h, pa še ni adrenalinsko, ker me ni strah ampak uživam. Ko pomislim na policaje, je nekoliko adrenalinsko, sicer se pa to ne zgodi pogosto, zaradi uvidevnosti do drugih udeležencev v prometu, za vsak slučaj.

Je bilo pa adrenalinsko, ko sem se peljala nekajkrat s sicer profesionalnim dirkačem in je čez ovinek (sicer tak na pol ovinek, sam vseen...)po zadnjem kolesu prehiteval avte. In sem se še nekajkrat, ker kljub temu, da mi je blo slabo od straha, sem hotla še, kljub temu da ti zdrava pamet govori čist neki drugega.

#25 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 27. september 2006, 14:56

Težko je rečt kaj je za koga adrenalinski šport - človek se vsega navadi. Jst letim z jadralnim padalom in letenje nej bi bilo adrenalinski šport, ampak jst vmes zeham razen, če ni rodeo v zraku x:Dx takrat je bolj pestro x:px :switz: , ko je pa zrak miren pa jaz prav ne občutim nobenega adrenalina.
Po moje full od človeka odvisno, enim je adrenalinski šport že če se s kolesom po klancu navzol peljejo, drugim pa če skačejo iz aviona ... x;)x
....tebi mačky, se mi zdi pomeni adrenalinski šport , prav izzivanje usode :inocent: - kar me pravzaprav ne moti, če s svojim početjem ne ogrožaš drugih, po tem kar sem prebrala o vožnji z 200 km/h in o akrobacijah z motorjem. bi rekla da jih.
Support bacteria, they're the only culture some people have!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0