Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Adrenalinski športi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
110 komentarjev na to temo

#26 soncnica

soncnica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 262

Objavljeno: 7. oktober 2006, 17:55

svoj cas sem bla cist "adrenalinska"...najprej alpinizem, sportno plezanje, jadralno padalstvo, zdej pa bol v penziji kot ne :(

Me pa se vedno mikajo razne adrenalinske zadeve, nabiram pogum za kaj takega:

http://www.adrenalin...g2_itemId=27893,

ogromno adrenalina, upam da moje srce zdrzi tak pritisk :)

#27 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 20. oktober 2006, 12:30

x:Dx zanimivo, da v filmčku ne pokaže do konca, če se tip razlima po stebru, ko prleti nazaj
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#28 soncnica

soncnica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 262

Objavljeno: 21. oktober 2006, 07:25

v bistvu se ne razlima, je se zmeri kr precej ziv ;)

#29 panx

panx
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 17. december 2006, 15:55

vsakega adrenalina se navadiš; zares pravi adrenalin doživiš samo prvič ko je vprašanje ali boš premagal strah, ko pa je enkrat led prebit in ko vidiš da si še vedno živ pa moraš ponovit x:Dx
btw adrenalinski parki in gardaland nima nobene veze s športom, če je nekatere strah še ne pomeni da je gujsnica adrenalinski šport
TRIAL BY FIRE!
http://www.unicycle.si/

#30 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 18. december 2006, 16:34

btw adrenalinski parki in gardaland nima nobene veze s športom, če je nekatere strah še ne pomeni da je gujsnica adrenalinski šport


So pa Adrenalin Fun xDDx :palec:
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#31 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 2. februar 2007, 17:40

Že dva dni se s kolegom meniva, da greva na jadralno padalstvo :palec: je delal tečaj enkrat pa naredil 4 samostojne prelete potem pa kar odnehal. Zdej je pa rekel če bi imel družbo, da bi šel spet letet, tako da na spomlad enkrat UPAM xsrcx full bi rada probala neki odštekanega, tole najprej pol pa ko zberem mal poguma v riti en skok s padalom iz letala :flowerface: sej se bom usrala ker vem, sem čikn totalni ampak...

Nekak sem se včeri spomnila svojega zadnjega adrenalinskega "podviga", ki je bil 130 km/h z motornimi sanmi čez Kope in Ribniško Pohorje :vio: spet me je prijel da bi se mal prevetrila pa da bi me mal udarlo, da sem živa. Skok s padalom v tandemu je tam 150€ sem gledala, eni ki štartajo v Lescah --- Nordika če imaš kak info, ker vem da skačeš, bo več kot dobrodošel x;)x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#32 Mikica

Mikica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 270

Objavljeno: 18. februar 2007, 19:39

Že dva dni se s kolegom meniva, da greva na jadralno padalstvo :palec: je delal tečaj enkrat pa naredil 4 samostojne prelete potem pa kar odnehal. Zdej je pa rekel če bi imel družbo, da bi šel spet letet, tako da na spomlad enkrat UPAM xsrcx full bi rada probala neki odštekanega, tole najprej pol pa ko zberem mal poguma v riti en skok s padalom iz letala :flowerface: sej se bom usrala ker vem, sem čikn totalni ampak...


lih zadnič smo mel predavanje iz padalstva, k delam izpit za jadralno letalo. In je baje ful fajni feeling k dol letiš pa to =) nam je pol še en izkušnje pravu pa je reku d nam priporoča...heh... =) če boš šou povej kak bo :palec: x:Dx x:)x x:)x x;)x
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *

#33 MIKEE

MIKEE
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 19. april 2007, 15:47

hmmm>:) pomoje je adrenalin tut bunge jump al kako se napiše:D
Empty your mind, be formless, Shapeless, like water. If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crash. Be water my friend.

#34 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 9. marec 2008, 16:09

Evo... :palec:
Moja velika želja se mi bo končno.. izpolnila.. x:px

Skok s padalom. :2src:

Za rojstni dan sem dobila darilni bon za skok s padalom v tandemu.Hudo..
Ampak še razmišljam o tem ali bom opravila začetni tečaj in s tem pridobila možnost,da skočim sama(večkrat x:px ) ali pa se bom odločila kar za skok v tandemu..
Najbrž bom izbrala kar tandem... :vio:
Ker tale tečaj...zna biti kr naporen ..finančno in časovno... :o|o:
Ehhh...kompliciranje ti ne pristoji.. x:Dx
:onfire:
Res sem... on fire...
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#35 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 10. marec 2008, 23:59

Že dva dni se s kolegom meniva, da greva na jadralno padalstvo :palec: je delal tečaj enkrat pa naredil 4 samostojne prelete potem pa kar odnehal. Zdej je pa rekel če bi imel družbo, da bi šel spet letet, tako da na spomlad enkrat UPAM xsrcx full bi rada probala neki odštekanega, tole najprej pol pa ko zberem mal poguma v riti en skok s padalom iz letala :flowerface: sej se bom usrala ker vem, sem čikn totalni ampak...


Če tvoj kolega hoče nazaj leteti zaradi družbe pol bo kmalu zopet odnehal. Tisti kateri letijo, vedo da to počnejo zaradi sebe, hočejo potešiti željo po letenju in čisti svobodi. Kar se tiče adrenalina, se le ta dozira počasi in počasi se meja povečuje do neke stopnje, ki lahko postane že nevarna. Jaz priznam, da me je bilo že marsikdaj pošteno strah zaradi extremnega dviganja ali turbolence ampak jebiga...je treba vzeti v zakup.

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#36 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 27. april 2008, 08:30

Evo... :palec:
Moja velika želja se mi bo končno.. izpolnila.. x:px

Skok s padalom. :2src:

Za rojstni dan sem dobila darilni bon za skok s padalom v tandemu.Hudo..
Ampak še razmišljam o tem ali bom opravila začetni tečaj in s tem pridobila možnost,da skočim sama(večkrat x:px ) ali pa se bom odločila kar za skok v tandemu..
Najbrž bom izbrala kar tandem... :vio:
Ker tale tečaj...zna biti kr naporen ..finančno in časovno... :o|o:
Ehhh...kompliciranje ti ne pristoji.. x:Dx
:onfire:
Res sem... on fire...



Danes je dan D.
Tresem se od pričakovanja..od navdušenja... x:px
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#37 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 27. april 2008, 17:31

ja lisbona... dej se nam mal jav, da vemo, da si še med nami x:o)x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#38 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 27. april 2008, 20:53

Prodam padalo, nikoli odprto.
Malo rdece.

#39 emmzi

emmzi
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 708

Objavljeno: 28. april 2008, 11:37

Hm adrealinski športi....
NAJHUJ!
Ful si želim it skočt buunge jumping( al kokr kol se že napiše...), rada bi skočila s padalom, pa z zmajem bi letela.
Meni adrealin v žile požene že samo glasna muska, ki mi je všeč... npr. tudi gužvanje v eni od prvih 5 vrst na koncertu bi lahko štel pod adrealinski šport x:Dx , pa tudi laufanje po gozdu skakanje in obešanje po vejah, plezanje po vsem kjer se da plezat, skakanje iz vrtoglavih višin..... x:px
"Remember when I told you how my
Kin is different in some ways?
And how you should not fall in love
With someone like me, anyway...
Between the lines, people see signs
When they feel the sear, every day's fear...
And one night their torches
Find the girl without a name...
And the one who has her
Love is no more safe..."

#40 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 28. april 2008, 13:51

moj adrenalinski šport je vedno, ko so na davčni uradne ure jaz pa mam v nabiralniku obvestilo(modro) s povratnico...
It's better be dead and cool than alive and uncool

#41 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 28. april 2008, 15:39

Imam željo skočit s padalom, in obstaja možnost da tudi bom. Ko sem se pogovarjala z enim padalcem, je rekel da je isto kot da bi vstala s stola ko pristaneš, tko da... ja, velika možnost je da bom to uresničila.

Z jadralnim padalom pa ne več, zaradi poškodb to ni več izvedljivo. Bungee jumping tudi ne pride več v poštev, iz istega razloga.

Adrenalinsko mi je tudi plezat po soteskah, skakanje s skale na skalo in če je dovolj toplo, se vmes tudi okopat v tolmunčku... xsrcx Tudi hoja po nezavarovanih potkah, tik nad prepadom, kjer je lahko vsak korak usoden, in je potrebna maximalna koncentracija vsak trenutek, mi je adrenalinska. Pa odkrivanje še neraziskanih jam...

Hitra vožnja z avtom ali motorjem me ne gane več, mi ne zbudi več adrenalina.

Vožnja s kanujem zna bit tudi fajn adrenalinska, še posebno če so kakšne brzice. :2src: Kajak mi pa ni všeč.

V tujini bi še poskusla spust po zajli z višine, pa recimo na drugo stran kanjona.... ali pa hoja čez viseči most. Ali pa splezat na visooko drevo nekje v Avstraliji, kjer je višina cc. 60 metrov. :switz:

Kaj še... hm... ja...
enkrat bi rada probala borbo v blatu s x:px še eno bejbo (tko kot recimo na Rock Otočcu x:Dx )

Pa še kaj sem sigurno pozabla... všeč mi je adrenalina. :inlove:

:hepko: :hepko:
Objavljena slika

#42 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 28. april 2008, 16:35

lisbona nas je odpikala.. x:Dx she tasted freedom...
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#43 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 28. april 2008, 17:03

ja. she tasted ultimative freedom... PFLJOCK x:Dx

jst sm skoču bandži iz solkanskega musta x:px je letel ko marija :palec:

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#44 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 28. april 2008, 17:16

jst sm skoču bandži iz solkanskega musta x:px je letel ko marija :palec:

xrainbowx


x:Dx A te je potunkalo v Sočo? x:px
Objavljena slika

#45 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 28. april 2008, 17:26

hehe... ne. mam pa slabe spomine. se pripelemo gor na soboto in ugotovimo, da je jumping šele naslednji dan. itak, da ne gremo zdaj domov. se odpravimo v en kamp in glej ga hudiča, ravno tisto noč žur v kampu. popoldne smo cel dan špilal basket tri na tri za gajbo pira z enimi domačini, pol pa pijanka do jutra. spal sem pa ob soči brez ležalke in brez vsega, ker itak ni blo planiran. premražen, zlomljen, nenaspan sem letu dol. ker sta se vsebini možganov in želodca za določen delček časa zamenjala, mi je bilo slabo celi ljubi dan. ampak je blo fajn tko, da toplo priporočam x:px x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#46 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 28. april 2008, 17:34

:palec: no, moja malenkost bi najbrž v tem, da je prejšnjo noč bilo tako videla the sign da ne it.. No, pa bi se menda v naslednjem letu ali dveh prav tako zamenjala vsebina x:Dx

that's how we do it x8Dx

pa še današnji tut*, ki ga ne vem točno zakaj, al pa ne priznam, nisem mislila podeliti..


Ever notice, how when you stop trying to make something work that hasn't been working, new stuff appears and starts working?

It's the coolest thing....

The Universe
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#47 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 28. april 2008, 17:39

hehe... ne. mam pa slabe spomine. se pripelemo gor na soboto in ugotovimo, da je jumping šele naslednji dan. itak, da ne gremo zdaj domov. se odpravimo v en kamp in glej ga hudiča, ravno tisto noč žur v kampu. popoldne smo cel dan špilal basket tri na tri za gajbo pira z enimi domačini, pol pa pijanka do jutra. spal sem pa ob soči brez ležalke in brez vsega, ker itak ni blo planiran. premražen, zlomljen, nenaspan sem letu dol. ker sta se vsebini možganov in želodca za določen delček časa zamenjala, mi je bilo slabo celi ljubi dan. ampak je blo fajn tko, da toplo priporočam x:px x:Dx

xrainbowx

A to v Kanalu al v Tolminu "Pri Johnsonu"? Kamp mislim. Če je blo v Tolminu še čudno da si sploh zbudil drugi dan. x;)x x:px Boš vedu za drugič, da se pri rekah ne spi tko, razen če imaš ogenjček prižgan, samo da potem moraš pazit da se ponoči ne zavališ v njega... x:Dx x:o)x

Si imel pa fajn filing za letet... xDDx Mene so me eni zmajarji tko zjutraj navsezgodaj (beri 10 h zjutraj x:o)x ) žicali če grem z njimi letet, v Tolminu "Pri Johnsonu", tam so imeli radi postojanko... pa so mi za dobro jutro šnopc ponujali, da kao premagam mačka od pive... ma ni šans da so me prepričali! Bi šla če bi bla trezna, ma tko pa ne... čeprav so mi govorili da je ful izi, da bojo oni pazli name... ma ne ne... no way! x:px
Objavljena slika

#48 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 28. april 2008, 17:45

Ever notice, how when you stop trying to make something work that hasn't been working, new stuff appears and starts working?

It's the coolest thing....

The Universe


yes, I did notice it but I do forget everytime I should stop trying it. it's like... yeah God, thank you that you revealed yourself to me and told me all the world's sectrets. and next day you wake up in bed worrying: "will I be late for job today?"

the nimbus x:Dx

ammmmmmm... xrosex

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#49 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 28. april 2008, 17:52

A to v Kanalu al v Tolminu "Pri Johnsonu"? Kamp mislim. Če je blo v Tolminu še čudno da si sploh zbudil drugi dan. x;)x x:px Boš vedu za drugič, da se pri rekah ne spi tko, razen če imaš ogenjček prižgan, samo da potem moraš pazit da se ponoči ne zavališ v njega... x:Dx x:o)x

Si imel pa fajn filing za letet... xDDx Mene so me eni zmajarji tko zjutraj navsezgodaj (beri 10 h zjutraj x:o)x ) žicali če grem z njimi letet, v Tolminu "Pri Johnsonu", tam so imeli radi postojanko... pa so mi za dobro jutro šnopc ponujali, da kao premagam mačka od pive... ma ni šans da so me prepričali! Bi šla če bi bla trezna, ma tko pa ne... čeprav so mi govorili da je ful izi, da bojo oni pazli name... ma ne ne... no way! x:px


ammm... čisto pred novo gorico je most, ki pelje takoj v ITA, malo nad tem mostom je pa še železniški most. kamp smo pa nekje blizu našli a se ne spomnem več. vem sam, da je blo ful mladih, špilal so bendi in ni blo preveč folka. edin za spat ni blo... vsi so se pol poskril po šotorih, eni moji frendi po avtomobilih, men pa še enmu je blo pa vseen, pa sva se šla stiskat ob sočo. x:px v kratkih rokavih in kratkih hlačih. x:Dx jeba je... ampak dve tri ure zdržiš tut na minus deset. x;)x

z zmajem pa tut jst ne bi šou letet. padalo ni panike, samo tisti zmaj mi pa res ne deluje nekak prepričljiv. x:o)x
xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#50 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 28. april 2008, 20:02

Heh.. x:o)x
Preživela sem. x:Dx x:px


Priznam ,full me je bilo strah.
Srce je razbijalo 100/h,adrenalin je krožil po venah…..v ušesih je šumelo…
Če bi morala skočiti sama..ne bi.Fak…ej.Ne bi. :O:
Dvig na višino dobrih 2000 m nad tlemi traja najmanj 15 minut(se mi zdi)
V teh 15 minutah(ali mogoče 10 tih) sem skoraj umrla.Napetost,strah,pretirano razmišljanje…groza… xrolleyesx

Ampak na srečo sem skočila v tandemu…ni bilo časa za obiranje.. x:px
Prosti pad…Noro! :onfire:
Občutki :2src: ..ampak kakšni…ne znam opisati.
Če je to prava svoboda…potem..jz bi šeeeeeeeeeeeeeee.
Kričala sem kot nora…ob takšnih užitkih ne znam biti tiho. x:o)x
Občutka hitrosti sploh ni,zdi se le ,da full piha veter…bolj blizu kot sva bila tlem..hitreje je šlo…čisto ob tleh je hitrost prevelika :o|o: …Sem mislila,da se vseskupaj ne bo končalo dobro.Ampak se je ..s pomočjo tandemista. xsrcx

Hudo. :palec:

Bom še ponovila.

Zdj pa sledi bandži...

Ko bo možnost. x:px
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0